2024. Május 04. - 11:52:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445292 alkalommal)

fittyfene, Norborg34 és 44 vendég van a témában

2020. Május 24. - 11:56:32
Válasz #465
Nem elérhető

kemi


Ma kipróbáltam a testot bőr alá adást. Van még 5 mi Magnus testo.ena ,0,5ml csak az íze végett. Nem vagyok kúrában. 30G-s tűvel kényelmesen bement!! ez azért bíztató és meglehetősen konfortos! Arra vagyok kíváncsi hogy mennyire gyullad így. Elméletileg alig kellene neki. Ha jó lesz akkor napi testo bevitel lesz kúra közben 0,3-0,5ml mennyiségben. Jelentkezem majd egy két nap múlva.

30G? Ilyen létezik?😂

Igen! Sterican (Braun) átmérő 0,30mm hossz 12mm (30Gx1/2") nem értem mi a gondod! Egyébként teljesen jól bement és nem is gyulladt. Én biztosan így fogom ezután beadni! Nem kínlódok vastag tűvel és gyulladással az izomba. Annyira semmi így a 0.5mi beadása hogy naponta lehet adogatni. Én ezt fogom tenni. Lehet cinkelni (bár ha nem tudod biztosan miért oltasz? ) Tényleg most mi a cél? Az hogy minél kényelmetlenebbül szúrjuk magunkat? Vagy teljesen fájdalommentesen adagoljuk a szükséges mennyiséget? Még ide tartozik hogy Magnus Testo.ena volt a tesztalany.

Azt hittem a 29G a legvékonyabb...

2020. Május 24. - 12:58:02
Válasz #466
Nem elérhető

haven


úgy gondoltam a humort nem zárja ki a szteroid használat, de ELNÉZÉST!!!! :-){ :-){ :-){
és a jövőre nézve mindenkit óva intek mindenféle humoros, vicces megnyilvánulásra. Vegyük komolyan magunkat.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 24. - 13:50:34
Válasz #467
Nem elérhető

Gábor77


úgy gondoltam a humort nem zárja ki a szteroid használat, de ELNÉZÉST!!!! :-){ :-){ :-){
és a jövőre nézve mindenkit óva intek mindenféle humoros, vicces megnyilvánulásra. Vegyük komolyan magunkat.
Az előtted író miatt rosszul vettem le a hozzászólásodat. Én kérek elnézést! :-) Az építő jellegű kritika és a jóféle cinkelés jöhet bármikor! Jelige: ....értem én a viccet csak nem szeretem! :-) :-)

2020. Május 24. - 14:19:34
Válasz #468
Nem elérhető

Jack0211


úgy gondoltam a humort nem zárja ki a szteroid használat, de ELNÉZÉST!!!! :-){ :-){ :-){
és a jövőre nézve mindenkit óva intek mindenféle humoros, vicces megnyilvánulásra. Vegyük komolyan magunkat.
Az előtted író miatt rosszul vettem le a hozzászólásodat. Én kérek elnézést! :-) Az építő jellegű kritika és a jóféle cinkelés jöhet bármikor! Jelige: ....értem én a viccet csak nem szeretem! :-) :-)


Köszi Gábor, hogy megosztottad velünk.
Szerintem ezt az inzulinos dolgot ?n is kipróbálom. Jol hangzik ?s igazad van minek szenvedni ?
Nem szarok a tűtől de hat meg kell hagyni amikor elkap az ember egy eret vagy egy ideget hat az szar  érzés.
Csak az egyetlen ami érdekelne a felszívódás , azt azért tudjuk izomba a hajszálerek gyorsan elviszik  cuccot.
 
 

2020. Május 24. - 14:41:31
Válasz #469
Nem elérhető

Küklopsz


Nem kell kínlódni nekem csak 18asom van nem kapok sehol vekonyabbat úgyhogy ezzel döcög, de mintha jobban érezném azóta placebo o--O

2020. Május 24. - 15:22:34
Válasz #470
Nem elérhető

Gábor77


úgy gondoltam a humort nem zárja ki a szteroid használat, de ELNÉZÉST!!!! :-){ :-){ :-){
és a jövőre nézve mindenkit óva intek mindenféle humoros, vicces megnyilvánulásra. Vegyük komolyan magunkat.
Az előtted író miatt rosszul vettem le a hozzászólásodat. Én kérek elnézést! :-) Az építő jellegű kritika és a jóféle cinkelés jöhet bármikor! Jelige: ....értem én a viccet csak nem szeretem! :-) :-)


Köszi Gábor, hogy megosztottad velünk.
Szerintem ezt az inzulinos dolgot ?n is kipróbálom. Jol hangzik ?s igazad van minek szenvedni ?
Nem szarok a tűtől de hat meg kell hagyni amikor elkap az ember egy eret vagy egy ideget hat az szar  érzés.
Csak az egyetlen ami érdekelne a felszívódás , azt azért tudjuk izomba a hajszálerek gyorsan elviszik  cuccot.
 
 

Így van. Én 24G-s tűvel adtam eddig be a nagyrészét a használt anyagnak. Az nem mondható vastagnak, de ez a 30G-s sztori hogy teljesen fájdalommentes azért nem mindegy. Ha visszanézed megosztottam egy magánklinika rövid kis írását a tesztoszteron pótlásról. Ott is bőr alá adják a testot. Szóval bizosan rendesen felszívódik.Lényeg hogy 0.5ml-nél nem többet egy helyre. Goöndolom a komolyabb gyulladás megelőzése végett.

2020. Május 24. - 16:02:52
Válasz #471
Nem elérhető

haven


úgy gondoltam a humort nem zárja ki a szteroid használat, de ELNÉZÉST!!!! :-){ :-){ :-){
és a jövőre nézve mindenkit óva intek mindenféle humoros, vicces megnyilvánulásra. Vegyük komolyan magunkat.
Az előtted író miatt rosszul vettem le a hozzászólásodat. Én kérek elnézést! :-) Az építő jellegű kritika és a jóféle cinkelés jöhet bármikor! Jelige: ....értem én a viccet csak nem szeretem! :-) :-)
;-oo-;
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 24. - 16:12:14
Válasz #472
Nem elérhető

kemi


úgy gondoltam a humort nem zárja ki a szteroid használat, de ELNÉZÉST!!!! :-){ :-){ :-){
és a jövőre nézve mindenkit óva intek mindenféle humoros, vicces megnyilvánulásra. Vegyük komolyan magunkat.
Az előtted író miatt rosszul vettem le a hozzászólásodat. Én kérek elnézést! :-) Az építő jellegű kritika és a jóféle cinkelés jöhet bármikor! Jelige: ....értem én a viccet csak nem szeretem! :-) :-)


Köszi Gábor, hogy megosztottad velünk.
Szerintem ezt az inzulinos dolgot ?n is kipróbálom. Jol hangzik ?s igazad van minek szenvedni ?
Nem szarok a tűtől de hat meg kell hagyni amikor elkap az ember egy eret vagy egy ideget hat az szar  érzés.
Csak az egyetlen ami érdekelne a felszívódás , azt azért tudjuk izomba a hajszálerek gyorsan elviszik  cuccot.
 
 

Így van. Én 24G-s tűvel adtam eddig be a nagyrészét a használt anyagnak. Az nem mondható vastagnak, de ez a 30G-s sztori hogy teljesen fájdalommentes azért nem mindegy. Ha visszanézed megosztottam egy magánklinika rövid kis írását a tesztoszteron pótlásról. Ott is bőr alá adják a testot. Szóval bizosan rendesen felszívódik.Lényeg hogy 0.5ml-nél nem többet egy helyre. Goöndolom a komolyabb gyulladás megelőzése végett.

29G-vel is bemegy izomba. 30G-vel is be fog szerintem. Inkább oda adom, ha lehet.

2020. Május 24. - 17:36:44
Válasz #473
Nem elérhető

haven


viszont a 12mm tű hosszt  feltételezve, ez az izomba adom a vékony tűvel az anyagot, csak alacsony testzsír százalékkal bíró egyéneknél működik, nem is tudom van rajtam olyan rész, ahol a 12 mm elérné az izmot....
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 24. - 18:30:17
Válasz #474
Nem elérhető

Aant


Bár valahol olvastam hogy ha kevés chn van az ember akkor csökken a kedv. :-)(-:
És most kevesebben vagyok mint korábban.

ketogén étrenden vagyok, ami azt jelenti esetemben, hogy napi max 30gr ch vagyok, de sokszor még ennyi sincs. Hát és mit ne mondjak, libidómat néha nehezen kezelem :-)(-: alapban, ha tesztó is megy, az már terhes is szokszor. Életkorom 50 es...

...ezzel azt akarod mondani , hogy a kevés  szénhidrát elvileg nincs hatással a libidora ha jól értem.
Közben kipróbáltam hogy vissza vettem a Zitat napi 10mgra a 2*10 helyett és kettő nap alatt elkezdett csomosodni a mellem. Gondoltam ha nincs vagy nagyon kevés teszto van benne akkor nem fog csomosodni. Pl a propitol nem csomosodik nekem. De az is lehet hogy a tabi nem stana és abban van valami androgén...
De ha igazán végéig gondolom,
Lehet én bonyolitom nagyon, mert minden működik. Fejlődök is.


... közben váltottam tesztot 1/3ml magnus propi naponta. Azért csak ennyi mert elvileg még van a depobol bennem.
Már az első napon éreztem. 
Gondoltam hogy akkor a galenika depoba lehet hogy nem volt semmi?!
Odaadtam egy 50es ismerősömnek aki szintén szokott egy két évente egy 3-4honaposat.
És mi lett?!
Érzi!
Ti értitek ezt? Mert én nem teljesen...

2020. Május 24. - 18:53:39
Válasz #475
Nem elérhető

kemi


viszont a 12mm tű hosszt  feltételezve, ez az izomba adom a vékony tűvel az anyagot, csak alacsony testzsír százalékkal bíró egyéneknél működik, nem is tudom van rajtam olyan rész, ahol a 12 mm elérné az izmot....

Akkor elég dagi lehetsz 😀 váll, triceps, comb oldala... amúgy a zsír összenyomódik. Bár a beadás helyés sárgás folt keletkezhet, ha erősen a bőrhöz kell nyomni a fecsi csúcsát... 29/30-ból nincs hosszabb? Enyém is 12mm.  27G is, de még sebbbe is simán izomba megy.

2020. Május 24. - 20:14:44
Válasz #476
Nem elérhető

haven


hát az vagyok, de megy a diéta legalább /7% váll és tricepsz jó lehet ;)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 25. - 10:51:05
Válasz #477
Nem elérhető

Gábor77


Na uraim! A bőr alá beadott 0.5ml Magnus Testo. ena két nap után kus bőrpír a beadás helyén. Nem fáj semmi gond vele. Ma kipróbálom a Tren.enaval. is. Majd tudósítok. Kúra szeptembertől indul.

2020. Május 25. - 12:21:48
Válasz #478
Nem elérhető

Kamagraking


az a jo abban ha szubkutan adod,hogy lassabban szivodik fel,ezaltal nem lesz olyan merteku az osztrogen okozta mellekhatas mintha izomba adtad volna

hatranya,hogy nagy volument nem visel el max0.5ml beadasonkent
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. Május 25. - 17:01:44
Válasz #479
Nem elérhető

Gábor77


az a jo abban ha szubkutan adod,hogy lassabban szivodik fel,ezaltal nem lesz olyan merteku az osztrogen okozta mellekhatas mintha izomba adtad volna

hatranya,hogy nagy volument nem visel el max0.5ml beadasonkent

Mivel a kúrám nem lesz brutális (heti 1ml Boldenon és 2ml Testo.ena 16 hétig majd a boldenon helyére Tren ena áll be még 10 hétre) így a heti mennyiséget naponkét elosztva szépen egyenletesen tudom majd bevinni. Ezért is örülök ennek az "új" beadási módszernek.