2024. Május 04. - 13:50:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445318 alkalommal)

Damn és 40 vendég van a témában

2020. Május 25. - 17:04:58
Válasz #480
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 25. - 17:35:54
Válasz #481
Nem elérhető

haven


most szedtem elő egy elites propit, 2015 gyártású, 2018 lejárt. A szokásos módon, napi 0.5ml fog menni. Ki mit tippel?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 25. - 18:57:50
Válasz #482
Nem elérhető

kemi


most szedtem elő egy elites propit, 2015 gyártású, 2018 lejárt. A szokásos módon, napi 0.5ml fog menni. Ki mit tippel?

Kuka. Nekem anno az volt 15ben

2020. Május 25. - 21:01:45
Válasz #483
Nem elérhető

Gábor77


mi a cél a kúrával?

Diéta mellett izomtömeg megtartása esetleg kicsi felpakolás. De elsődlegesen izom megtartás és minél több zsírtól való megszabadulás!

2020. Május 25. - 22:52:09
Válasz #484
Nem elérhető

Küklopsz


most szedtem elő egy elites propit, 2015 gyártású, 2018 lejárt. A szokásos módon, napi 0.5ml fog menni. Ki mit tippel?

Ez most halál komoly ez a napi 0 5ml?Propiból???értem én hogy nem vagy Markus rühl de jó esetben ha a hatóanyag valós az napi 50mg plusz tesztó azaz heti 350.??
Mi olyat tudsz elérni ezzel amit enélkül nem?
Magasság, kiló, testzsír le tudnád írni ezeket az adataid ha nagyon szépen megkérlek, nem köcsögség csak az emberi elme rejtelmeit kutatom

2020. Május 26. - 05:29:20
Válasz #485
Nem elérhető

Gábor77


most szedtem elő egy elites propit, 2015 gyártású, 2018 lejárt. A szokásos módon, napi 0.5ml fog menni. Ki mit tippel?

Ez most halál komoly ez a napi 0 5ml?Propiból???értem én hogy nem vagy Markus rühl de jó esetben ha a hatóanyag valós az napi 50mg plusz tesztó azaz heti 350.??
Mi olyat tudsz elérni ezzel amit enélkül nem?
Magasság, kiló, testzsír le tudnád írni ezeket az adataid ha nagyon szépen megkérlek, nem köcsögség csak az emberi elme rejtelmeit kutatom

Ha puszta számokat nézzük akkor a 350mg/hét nem kevés. Mivel ha abból indulunk ki, hogy egy egészséges férfi hetente csúcsformában maximum 105mg  tesztoszteront termel , akor több mint 3x-os mennyiségű tesztoszteronról beszélünk. Akárhogy is nézem az jelentős különbség. De ha csak fele van benne még az is 1,5x testosteron mennyiséget jelent. Ráadásul az a 105mg legtöbb embernél nincs is meg (főleg 25-30 év felett) Ha egy átlagot nézünk az olyan 70mg/hét akkor meg még drámaibb a 350mg plusz bevitt mennyiség (5x heti tesztoszteron szint) Hova több? Szerinted mennyit kellene bevinni?

2020. Május 26. - 10:36:02
Válasz #486
Nem elérhető

haven


most szedtem elő egy elites propit, 2015 gyártású, 2018 lejárt. A szokásos módon, napi 0.5ml fog menni. Ki mit tippel?

Ez most halál komoly ez a napi 0 5ml?Propiból???értem én hogy nem vagy Markus rühl de jó esetben ha a hatóanyag valós az napi 50mg plusz tesztó azaz heti 350.??
Mi olyat tudsz elérni ezzel amit enélkül nem?
Magasság, kiló, testzsír le tudnád írni ezeket az adataid ha nagyon szépen megkérlek, nem köcsögség csak az emberi elme rejtelmeit kutatom
Miért venném köcsögségnek, az a lényeg, hogy infót osszunk meg, tanuljunk.
Szóval, ott kezdeném, hogy egy propi minden milliliterje nem tartalmaz 50-60mg nál több hatóanyagot. Az én elitemre 150mg van ráírva, ezt a kamut lehet benyalják, többnyire fiatalok, akiknek nem volt szerencséjük anno a hőskorban, igazi, jó minőségű cuccokat próbálni. Én viszont emlékszem pl 2006 ban olyan galenikás enantát depot vettem egy egész zacskóval, hogy öröm volt használni. Akkor heti 2 ampulla, azaz 2ml, 500mg hatóanyag ment, piszok erős, volt minden, erő, tömeg, libidó....
Szóval igen, a mostani napi 0.5ml propi, az olyan 25X7=175mg körül van. Ahogy Gábor77 is megírta, ez is jóval több, mint amit termel a kicsi szervezetem. És ugye 50 éves vagyok, már messze nem egy 20 éves szintű a saját termelésem. Nekem ez a mennyiség már bőven hozza az eredményeket, persze az én szintemen, amit várok tőle. Nyilván nem versenyző vagyok, hobbistánál azért többnek tartom magam, már csak azt tekintve is, hogy első találkozásom a súlyzós edzéssel 1987 ben volt. Életem részeként gondolom és élem meg. Életmód.
Tavaly minden másnaponta ment 1 propi, szóval az mennyiségre ugyanaz, mint a mostani napi 0.5
másnaponta 1 propi ment 0.6ml boldenonnal. Szépent ment a kúra, meg voltam elégedve vele.
Most oxa megy mellé a cél a szálkásítás, testzsírszázalék csökkentés. Kiszámolt, betartott ketogén étrend megy, heti 4-5 súlyzós edzéssel, aerob még nincs sajna ***))
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 26. - 19:24:33
Válasz #487
Nem elérhető

Weeda89


Fekete sarga diamond propirol és boldirol mi a véleményetek?? Előre is köszi

2020. Május 31. - 11:24:56
Válasz #488
Nem elérhető

Arni11


Sziasztok!
Stanabol melyik a jobb valasztas, Master vagy Vermodje?
Koszi

2020. Május 31. - 13:34:01
Válasz #489
Nem elérhető

Jack0211


Sziasztok!
Stanabol melyik a jobb valasztas, Master vagy Vermodje?
Koszi

Szeva Arni,

Mindkettö szerintem nagyon jo vagyis nekem jo volt,
én kevertem mert ugy volt pont itthon :) 20mg mastrer -20 vermodje.
Masikba kérdezted melyiket meddig , mindenkinek más jön be nekem a szúrás miatt kényelmesebb a csipegetés,  viszont én 8 hétnél nem alkalmaznám tovább max fel és levezetéssel 10 hét. Elég az is a májnak:) 

2020. Május 31. - 18:30:38
Válasz #490
Nem elérhető

Jack0211


Skacok,
 valaki esetleg tudna infot adni SIS és GEP primobolannal kapcsolatban ?
 GEP 2018/4
 SIS 2017/01 es gyártású.
 Kura közben gondoltam anno beiktatni, de ugy hozta a sors hogy elraktam mert mást találtam jobbnak.
 Tudja esetleg valaki, vagy használta ugyan ezt a gyartást ,hogy mennyire primo az ami benne van , mivel hogy megmaradt most meg jol jönne két kura között.

Köszi:)

2020. Május 31. - 20:43:10
Válasz #491
Nem elérhető

K.GY.Z.


Sziasztok.
Török Bayer-es proviront tudtam szerezni. Ránézésre full kamu.
Mit gondoltok, működhet?

2020. Június 01. - 17:40:32
Válasz #492
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok.
Török Bayer-es proviront tudtam szerezni. Ránézésre full kamu.
Mit gondoltok, működhet?

Ha jól tudom a török bayer-es az patikai, úgy mint a görög
az iráni a kamu, Sherling vagy mi a neve
De elvileg 3-4et beveszel este és megtudod hogy jó e mert állni fog a zászló , legalább is több helyen ilyet olvastam , hogy igy meglehet tudni tartalmaz e valamit. Én sose próbáltam


2020. Június 01. - 20:29:54
Válasz #493
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok.
Török Bayer-es proviront tudtam szerezni. Ránézésre full kamu.
Mit gondoltok, működhet?

Helló! Török patikai Proviron! Nem lehet kamu. Miért? Túl olcsó ahhoz hogy hamisitsák és körülményes az elkészítése.
 De abból is két falyta van. Van amelyik kissebb és van amelyik nagyobb és egy levélen van a 20 szem.
De ez az este be veszel 4 szemet nem mindenkinél álja meg a helyét. Én ful magyar patikaibol vettem be anno 5 szemet és ált mint hülye. Koma a teremből ugyan abból szintén 5 szemet és neki semmi.

2020. Június 02. - 07:04:31
Válasz #494
Nem elérhető

La911


Sziasztok.

Mi működik most jól? Ajánlani tudtok valamit? Tömegelés a cél.