2024. Május 04. - 14:08:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445320 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2020. Június 09. - 20:58:58
Válasz #555
Nem elérhető

Gábor77


   ****:)))
Ez most komoly?  Łł= @-o
"... Egy komolyabb szintű versenyző olyan propit használ, amitől mi lehet fejre állnánk. Az ug laborok legtöbbje külön gyárt versenyzőknek is halandóknak szereket, ezt a pletykát már többektől hallottam..."
 ****:))) @-o @-o @-o @-o ****:))) Łł= Łł=
Ez úgy ahogy van baromság!
Egy önmagát tulfuttató versenyző, edző, diller hobbi gyurós idióta agyszüleménye!!!
Ilyen nincs!!  ****)
Sok mai és régi már nem aktív versenyzőt ismerek, és kimerem jelenteni hogy ilyen nincs!
Van olyan aki a sokak által köpködött Masterral készül már évek óta úgy, hogy közben más márkával boltol!  @-o @:-)
Melyik labor gyártana csak kifelyezetten versenyzőknek évi szintén csekély mennyiségű ampullát! A csekély szót arra értem ami ahhoz képest csekély amit a nagyközönség vásárol!
A gyulladás nem azért van mert több hatóanyag van benne!
Hanem azért mert NO STERIL!! Ill. a B.B és a B.A!
Toltam már  kicsit régebben Pharmacom Labs Mixeit ami 400mg/ml től több. És nem volt gyuszi.  De nem is volt a cuccos kamu vagy alul dózidolt.
Aki egy kicsit ért hozzá az tudja hogy a B.B.ill.a B.A mennyisége miatt van a beadási hely érzékenység! De ez sem mindenkinél!  :-oD @:-)
A végére egy kis információ osztás. A szaros magyar sárga/fekete  Diamond Susta nagyon jó!  =/+'

Ősszel a tritren mellé sustát szánik. Lehet rápróbálok akkor a Diamondra.

2020. Június 09. - 23:43:20
Válasz #556
Nem elérhető

kemi


   ****:)))
Ez most komoly?  Łł= @-o
"... Egy komolyabb szintű versenyző olyan propit használ, amitől mi lehet fejre állnánk. Az ug laborok legtöbbje külön gyárt versenyzőknek is halandóknak szereket, ezt a pletykát már többektől hallottam..."
 ****:))) @-o @-o @-o @-o ****:))) Łł= Łł=
Ez úgy ahogy van baromság!
Egy önmagát tulfuttató versenyző, edző, diller hobbi gyurós idióta agyszüleménye!!!
Ilyen nincs!!  ****)
Sok mai és régi már nem aktív versenyzőt ismerek, és kimerem jelenteni hogy ilyen nincs!
Van olyan aki a sokak által köpködött Masterral készül már évek óta úgy, hogy közben más márkával boltol!  @-o @:-)
Melyik labor gyártana csak kifelyezetten versenyzőknek évi szintén csekély mennyiségű ampullát! A csekély szót arra értem ami ahhoz képest csekély amit a nagyközönség vásárol!
A gyulladás nem azért van mert több hatóanyag van benne!
Hanem azért mert NO STERIL!! Ill. a B.B és a B.A!
Toltam már  kicsit régebben Pharmacom Labs Mixeit ami 400mg/ml től több. És nem volt gyuszi.  De nem is volt a cuccos kamu vagy alul dózidolt.
Aki egy kicsit ért hozzá az tudja hogy a B.B.ill.a B.A mennyisége miatt van a beadási hely érzékenység! De ez sem mindenkinél!  :-oD @:-)
A végére egy kis információ osztás. A szaros magyar sárga/fekete  Diamond Susta nagyon jó!  =/+'

Ha jól tudom a magyar UGL laborokhoz van köze a hazai elit tetemláncok tulajainak, így simán elmépzelem, hogy van jobb és aluldózisolt cucc, amit maguknak gyártanak/gyártatnak. Azért érdemes elgondolkodni, hogy a nagyobb teremláncok milyen pénzből indultak, mert gondolom nem pár 10 ezer forintos tápkieg szponzorációból!

2020. Június 10. - 10:00:04
Válasz #557
Nem elérhető

Hardy


 Na akkor elmesélek egy sztorit, hogy picivel tisztábban lássunk.
 Ismerősömmel történt egyszer (mens phisiqes srác).
 Kapott egy adott terméket, adott gyártótól. Rendszeresen ilyet rendelt, tehát tudta kb. mit várhat a cucctól.
 5 db 10 ml-s vitamin. Csomagolás, benne lévő termék ugynaolyan, mint a korábbiak voltak. Illetőleg az 5 termékből 2-nek egy minimálisan más volt a pattintható kupakja, a korábbiakhoz képest. Ezeket kezdte el használni. Állítása szerint soha nem érzett ilyet egyetlen vitamintól sem. Annyira erős volt hatásban, és olyan volt, ahogy az a nagykönyvben le van írva. Akitől kapta a terméket felhívta 2 hét múlva, hogy az eltérő kupakos vitaminokat ne használja vagy, ha elkezdte hagyja abba, mert kegyetlenül be fog gyulladni, és hogy többek így jártak, mert nem steril széria.
 Aztán visszaadta a termékeket, az emberke meg hozott helyette másikat, olyat mint amilyenek a korábbiak voltak.
 Lehet másnak lett szánva az a 2 termék.
 Ha Ő hazudott Nekem, akkor most Én is hazudok Nektek.
 Mindenesetre picit elgondolkodtató.  :)

2020. Június 10. - 10:57:18
Válasz #558
Nem elérhető

La911


Abból kellene....még ha drágább is....

2020. Június 10. - 15:05:32
Válasz #559
Nem elérhető

kemi


Na akkor elmesélek egy sztorit, hogy picivel tisztábban lássunk.
 Ismerősömmel történt egyszer (mens phisiqes srác).
 Kapott egy adott terméket, adott gyártótól. Rendszeresen ilyet rendelt, tehát tudta kb. mit várhat a cucctól.
 5 db 10 ml-s vitamin. Csomagolás, benne lévő termék ugynaolyan, mint a korábbiak voltak. Illetőleg az 5 termékből 2-nek egy minimálisan más volt a pattintható kupakja, a korábbiakhoz képest. Ezeket kezdte el használni. Állítása szerint soha nem érzett ilyet egyetlen vitamintól sem. Annyira erős volt hatásban, és olyan volt, ahogy az a nagykönyvben le van írva. Akitől kapta a terméket felhívta 2 hét múlva, hogy az eltérő kupakos vitaminokat ne használja vagy, ha elkezdte hagyja abba, mert kegyetlenül be fog gyulladni, és hogy többek így jártak, mert nem steril széria.
 Aztán visszaadta a termékeket, az emberke meg hozott helyette másikat, olyat mint amilyenek a korábbiak voltak.
 Lehet másnak lett szánva az a 2 termék.
 Ha Ő hazudott Nekem, akkor most Én is hazudok Nektek.
 Mindenesetre picit elgondolkodtató.  :)

Melyik volt annyira erős? A 2 amit visszavitetett, vagy a másik 3?

2020. Június 11. - 18:37:20
Válasz #560
Nem elérhető

haven


West Bengal Pharma - s Proviront szereztem, enyhén sós íze van, pár félével már találkoztam, de sóssal sose :-O
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Június 11. - 19:59:14
Válasz #561
Nem elérhető

Gyuf


West Bengal Pharma - s Proviront szereztem, enyhén sós íze van, pár félével már találkoztam, de sóssal sose :-O
Az szép :D
Mást nem tudtál?

2020. Június 11. - 20:31:16
Válasz #562
Nem elérhető

kemi


MO-n voltam 2 hétig és ott Vedi tren mix, drosta ena és tst prop kombó ment
Valamelyik(ek) igen csak tudják a dolgukat...
Kár, hogy most csak Master van itthon, kiv vagyok lesz-e visszaesés!

2020. Június 11. - 21:22:55
Válasz #563
Nem elérhető

Gyuf


MO-n voltam 2 hétig és ott Vedi tren mix, drosta ena és tst prop kombó ment
Valamelyik(ek) igen csak tudják a dolgukat...
Kár, hogy most csak Master van itthon, kiv vagyok lesz-e visszaesés!
Igen én is igy tudom hogy a Vedi az jó, csak az a baj a köreimbe csak master, vermodje stb megy
Vedit csak 1 ismerősöm tol, de most úgy nehéz megpróbálni jó e vagy se.
Nem hiszem amugy hogy lesz vissza esésed, a master is tudja azért a dolgát.


2020. Június 11. - 23:14:45
Válasz #564
Nem elérhető

kemi


MO-n voltam 2 hétig és ott Vedi tren mix, drosta ena és tst prop kombó ment
Valamelyik(ek) igen csak tudják a dolgukat...
Kár, hogy most csak Master van itthon, kiv vagyok lesz-e visszaesés!
Igen én is igy tudom hogy a Vedi az jó, csak az a baj a köreimbe csak master, vermodje stb megy
Vedit csak 1 ismerősöm tol, de most úgy nehéz megpróbálni jó e vagy se.
Nem hiszem amugy hogy lesz vissza esésed, a master is tudja azért a dolgát.

Én is ebben bízom, csak.1.5 hét alatt drosta ená és tren mix(50mg acetát) elég sokat javított a formán.
ED ment 0.5ml az első 6-7 napban, aztán a tren mix EoD lett. Most ED megy 0.5-0.5ml Master tren ace+ena, 0.5 dia propi és  0.5 Master drosta propi.
A tren acetátot lassan elhagyom és csak ena fog menni ritkábban. Azt még nem számoltam ki pontosan, hogy hogy és mennyi.

Valakinek vab ötlete hogyan váltsak 0.5-0.5 tren ace+ena ED kombóról enára? Mert lassan itt lenne az ideje. 2 hete megy tren ena is.

2020. Június 12. - 06:31:30
Válasz #565
Nem elérhető

La911


Sziasztok.  Szerintetek  Pharma Swiss Omna működik? 2022.11lejaratu

2020. Június 12. - 11:53:17
Válasz #566
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
Nem tudjátok véletlen, hogy melyik gyártónak van olajos winije?
 És működik e winiként egyáltalán?
 Rengetegen szenvednek a vízbázisú winstrollal, még versenyzők is, de ha van működő olajos, akkor minek?  :laugh:

2020. Június 12. - 12:01:26
Válasz #567
Nem elérhető

haven


pár éve egy ismerősöm dicsérte, most mikor kértem tőle, a fejét rázta, azt mondta nem jó, nem fejtette ki.
más. pár hete írtam, hogy találtam több éve lejárt elites propit, mostanra fogyott el, magnus t sikerült kapnom, ma már azt fogom tolni, megírom majd lesz e különbség. A számok illúziójában élő embereknek írom, 100mg/l hatóanyag van ráírva. Az elitre 150 volt ráírva.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Június 12. - 12:05:35
Válasz #568
Nem elérhető

La911


Olajos winivel kapcsolatban......itt valaki használt....nevet n nem írok.....azt írta jooo....nekem ma sikerült rendelnem és jövő hétre jön meg....irom majd milyen....
Omnárol vélemény???

2020. Június 12. - 19:55:30
Válasz #569
Nem elérhető

Mirco


Kandurok...  #:-)
Vedi Tren mix? Őszinte leszek 6 hete megy de semmi... Szar... Fos... Nem is tudom hogy ragozzam. Pöcsöm ki van! Most azt csinálom hogy szépen átt váltok Master Trenenára. Edző társam csak azt tolja heti 1ml de a szaros 156kg ba fekve úgy belebasz kettőt hogy öröm nézni. Jah 39cm karja van és  82kg a súlya. Ful száraz.
Az Omna amit kérdeztél La911 itt felénk a terembe mindenki köpködi. De puding próbája az éves. Olajos Winit én is próbáltam tavaly de soha többet!