2024. Május 04. - 20:24:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445479 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2020. Június 13. - 09:04:42
Válasz #585
Nem elérhető

La911


En sem érzem...pedig próbáltam a magnust....aztán már a 3.doboz vermodje került kibontásra....kb semmi...
Mix mellé megy a tren....De a tren vagy kevés vagy nemtudom....most váltás lesz boldenon és test mix 350 kombo fog menni még 4hetet aztán pihi....

2020. Június 13. - 10:06:34
Válasz #586
Nem elérhető

Gyuf


En sem érzem...pedig próbáltam a magnust....aztán már a 3.doboz vermodje került kibontásra....kb semmi...
Mix mellé megy a tren....De a tren vagy kevés vagy nemtudom....most váltás lesz boldenon és test mix 350 kombo fog menni még 4hetet aztán pihi....
én inkább emelnék a tren-en , boldit nem próbálnám arra a 4hétre, kb akkor kezd el dolgozni mire abba hagyod.

2020. Június 13. - 11:28:10
Válasz #587
Nem elérhető

kemi


En sem érzem...pedig próbáltam a magnust....aztán már a 3.doboz vermodje került kibontásra....kb semmi...
Mix mellé megy a tren....De a tren vagy kevés vagy nemtudom....most váltás lesz boldenon és test mix 350 kombo fog menni még 4hetet aztán pihi....

Boldit tényleg ne, 4 hétre főleg. Tren sztem kevés, UGL kezdő ena adag 5-600mg/hét(szerintem, a ráírt dózissal számolva nem sok).
Nyonmj hozzá 2-3 hétig acetátot, 0.5ace+0.5ena ED, aztán csak ena EoD 0.7ml.


EoD amúgy minden mádnapot jelent.
ED pedig minden napot.

2020. Június 13. - 11:32:05
Válasz #588
Nem elérhető

Mirco


 #:-) Kandurok
Na ez a Stana dolog nekem is fej vakarást okoz. A spanom öccse napi 4 szemet tol ugyan ebből plusz heti 1ml Testo Ena és piszkosul jól adja neki Stana Vermodje. Ena Master.
La911 én a helyedbe átt fedéssel nyomnám a Boldit majd ha  ki fogyott a Tren menne tovább a Boldi  heti 2ml magába Testo-350 Mixel. Mert igaza volt az előttem szólónak kb 4 hét mire kezdene hatni a Boldi.

2020. Június 13. - 11:33:58
Válasz #589
Nem elérhető

Mirco


Tapasztalat Mirco.....master tren jo....De lehetne jobb. Master mix 350....már a másodiktól jött az erő....Nagyon jó! Tren magába lenyomja teljesen a libidót...testomellé!!!! Hozzáteszem...szerintem.....

Kosziii! La911.
Diamond Susi megy most is. Az jó szerintem. Igaz kicsit sokaltam az árát de megéri.
Prolaktin blokkoló minek?
Csak akkor kel ha érzékeny vagy rá. Nem?

Libidón segíthet. 2.5mg megy nekem, de 5-7.5et is szoktak szedni.

LA911 1x350 mix megy/hét, vagy EoD?



Kemi melyik prolaktin blokkoló segít a libidó problémán?

2020. Június 13. - 11:42:10
Válasz #590
Nem elérhető

kemi


Tapasztalat Mirco.....master tren jo....De lehetne jobb. Master mix 350....már a másodiktól jött az erő....Nagyon jó! Tren magába lenyomja teljesen a libidót...testomellé!!!! Hozzáteszem...szerintem.....

Kosziii! La911.
Diamond Susi megy most is. Az jó szerintem. Igaz kicsit sokaltam az árát de megéri.
Prolaktin blokkoló minek?
Csak akkor kel ha érzékeny vagy rá. Nem?

Libidón segíthet. 2.5mg megy nekem, de 5-7.5et is szoktak szedni.

LA911 1x350 mix megy/hét, vagy EoD?



Kemi melyik prolaktin blokkoló segít a libidó problémán?

Bromocriptine, de nem garantált, csak segíthet. Most 2.5mg megy nekem reggel, de lehet duplázom és meglátom, h mi lesz. Én úgy vettem észre, hogy a tren picit vizesít is (a prolaktin miatt). Valaki okosabb cáfolja, vagy erősítse meg!
Mondjuk nekem nem jön tej a mellemből, de ismerek olyat... bár nem kérdeztem, h mennyit Bromocriptine-t használt, viszont ha jól enlékszem 600 Master tren acetát ment neki hetente(az szerintem UGL-ből is sok)

2020. Június 13. - 11:45:32
Válasz #591
Nem elérhető

Gyuf


#:-) Kandurok
Na ez a Stana dolog nekem is fej vakarást okoz. A spanom öccse napi 4 szemet tol ugyan ebből plusz heti 1ml Testo Ena és piszkosul jól adja neki Stana Vermodje. Ena Master.
La911 én a helyedbe átt fedéssel nyomnám a Boldit majd ha  ki fogyott a Tren menne tovább a Boldi  heti 2ml magába Testo-350 Mixel. Mert igaza volt az előttem szólónak kb 4 hét mire kezdene hatni a Boldi.

Azt a stanát körbe írhatnád, vagy dobhatnál róla képet ha lehet ide, vagy máshova tölteni, mert érdekel neki milyenje van.

2020. Június 13. - 13:19:47
Válasz #592
Nem elérhető

La911


En sem érzem...pedig próbáltam a magnust....aztán már a 3.doboz vermodje került kibontásra....kb semmi...
Mix mellé megy a tren....De a tren vagy kevés vagy nemtudom....most váltás lesz boldenon és test mix 350 kombo fog menni még 4hetet aztán pihi....

Boldit tényleg ne, 4 hétre főleg. Tren sztem kevés, UGL kezdő ena adag 5-600mg/hét(szerintem, a ráírt dózissal számolva nem sok).
Nyonmj hozzá 2-3 hétig acetátot, 0.5ace+0.5ena ED, aztán csak ena EoD 0.7ml.


EoD amúgy minden mádnapot jelent.
ED pedig minden napot.

Nos rendben...megprobalom így....azert csak 4het már...mert 10hete kezdtem....

2020. Június 13. - 13:23:36
Válasz #593
Nem elérhető

Janó


Friss tapasztalat,master trenace fasza,egy hete megy és forma már látványosan jobb, keményebb eresebb,agresszió nőtt mellékhatásként folyton melegem van.Minden másnap 0.5 megy propival.

2020. Június 13. - 13:36:34
Válasz #594
Nem elérhető

La911


Friss tapasztalat,master trenace fasza,egy hete megy és forma már látványosan jobb, keményebb eresebb,agresszió nőtt mellékhatásként folyton melegem van.Minden másnap 0.5 megy propival.

Ohh szuper! Köszönöm szépen! Mondjuk csak Mastert vettem volna.... Mennyi propival megy?

2020. Június 13. - 13:55:14
Válasz #595
Nem elérhető

Tom.80



2020. Június 13. - 14:00:56
Válasz #596
Nem elérhető

Gyuf


Friss tapasztalat,master trenace fasza,egy hete megy és forma már látványosan jobb, keményebb eresebb,agresszió nőtt mellékhatásként folyton melegem van.Minden másnap 0.5 megy propival.

Ace-t 2 naponta érdemes adni amúgy? Vagy elég mondjuk a heti 2?

2020. Június 13. - 15:26:10
Válasz #597
Nem elérhető

ZolaMaster


Friss tapasztalat,master trenace fasza,egy hete megy és forma már látványosan jobb, keményebb eresebb,agresszió nőtt mellékhatásként folyton melegem van.Minden másnap 0.5 megy propival.

Ace-t 2 naponta érdemes adni amúgy? Vagy elég mondjuk a heti 2?

2 naponta legalabb kene hogy stabil legyen a veredben a szint, de naponta meg jobb lenne mivel 24ora a felezesi ideje.
Az ace meg gyorsabban urul a verbol mint a propi. En nekem is par het mulva fog menni en naponta fogom szerintem, de ez csak az en meglatasom. :D

2020. Június 13. - 15:51:36
Válasz #598
Nem elérhető

kemi


Friss tapasztalat,master trenace fasza,egy hete megy és forma már látványosan jobb, keményebb eresebb,agresszió nőtt mellékhatásként folyton melegem van.Minden másnap 0.5 megy propival.

Ace-t 2 naponta érdemes adni amúgy? Vagy elég mondjuk a heti 2?

2 naponta legalabb kene hogy stabil legyen a veredben a szint, de naponta meg jobb lenne mivel 24ora a felezesi ideje.
Az ace meg gyorsabban urul a verbol mint a propi. En nekem is par het mulva fog menni en naponta fogom szerintem, de ez csak az en meglatasom. :D

az enyém is ez

2020. Június 13. - 16:17:13
Válasz #599
Nem elérhető

ZolaMaster


Tapasztalat Mirco.....master tren jo....De lehetne jobb. Master mix 350....már a másodiktól jött az erő....Nagyon jó! Tren magába lenyomja teljesen a libidót...testomellé!!!! Hozzáteszem...szerintem.....

Kosziii! La911.
Diamond Susi megy most is. Az jó szerintem. Igaz kicsit sokaltam az árát de megéri.
Prolaktin blokkoló minek?
Csak akkor kel ha érzékeny vagy rá. Nem?

Libidón segíthet. 2.5mg megy nekem, de 5-7.5et is szoktak szedni.

LA911 1x350 mix megy/hét, vagy EoD?



Kemi melyik prolaktin blokkoló segít a libidó problémán?

Bromocriptine, de nem garantált, csak segíthet. Most 2.5mg megy nekem reggel, de lehet duplázom és meglátom, h mi lesz. Én úgy vettem észre, hogy a tren picit vizesít is (a prolaktin miatt). Valaki okosabb cáfolja, vagy erősítse meg!
Mondjuk nekem nem jön tej a mellemből, de ismerek olyat... bár nem kérdeztem, h mennyit Bromocriptine-t használt, viszont ha jól enlékszem 600 Master tren acetát ment neki hetente(az szerintem UGL-ből is sok)

Cabergoline-rol nem tudjatok lehet itthon kapni? Vagy csak en hallottam errol az anyagrol, kulfoldon mindenki ezt szedi a magas prolaktin szintre ha NPP, Deca vagy tren megy.