2024. Május 04. - 19:59:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 42 vendég van a témában

2020. Június 13. - 17:23:09
Válasz #600
Nem elérhető

Mirco


#:-) Kandurok
Na ez a Stana dolog nekem is fej vakarást okoz. A spanom öccse napi 4 szemet tol ugyan ebből plusz heti 1ml Testo Ena és piszkosul jól adja neki Stana Vermodje. Ena Master.
La911 én a helyedbe átt fedéssel nyomnám a Boldit majd ha  ki fogyott a Tren menne tovább a Boldi  heti 2ml magába Testo-350 Mixel. Mert igaza volt az előttem szólónak kb 4 hét mire kezdene hatni a Boldi.

Azt a stanát körbe írhatnád, vagy dobhatnál róla képet ha lehet ide, vagy máshova tölteni, mert érdekel neki milyenje van.



Vermodje még a régi stil.
S. :  01.02.2017
PROD. :02.2017
EXPIR.:02.2021

2020. Június 13. - 17:27:24
Válasz #601
Nem elérhető

Mirco


Tapasztalat Mirco.....master tren jo....De lehetne jobb. Master mix 350....már a másodiktól jött az erő....Nagyon jó! Tren magába lenyomja teljesen a libidót...testomellé!!!! Hozzáteszem...szerintem.....

Kosziii! La911.
Diamond Susi megy most is. Az jó szerintem. Igaz kicsit sokaltam az árát de megéri.
Prolaktin blokkoló minek?
Csak akkor kel ha érzékeny vagy rá. Nem?

Libidón segíthet. 2.5mg megy nekem, de 5-7.5et is szoktak szedni.

LA911 1x350 mix megy/hét, vagy EoD?



Kemi melyik prolaktin blokkoló segít a libidó problémán?

Bromocriptine, de nem garantált, csak segíthet. Most 2.5mg megy nekem reggel, de lehet duplázom és meglátom, h mi lesz. Én úgy vettem észre, hogy a tren picit vizesít is (a prolaktin miatt). Valaki okosabb cáfolja, vagy erősítse meg!
Mondjuk nekem nem jön tej a mellemből, de ismerek olyat... bár nem kérdeztem, h mennyit Bromocriptine-t használt, viszont ha jól enlékszem 600 Master tren acetát ment neki hetente(az szerintem UGL-ből is sok)

Cabergoline-rol nem tudjatok lehet itthon kapni? Vagy csak en hallottam errol az anyagrol, kulfoldon mindenki ezt szedi a magas prolaktin szintre ha NPP, Deca vagy tren megy.

Lehet.
Ma kérdeztem én is pont.
Vagy Cabi vagy Bromo lesz a libidó miatt.
Valaki tapasztalat? Melyik a jobb erre a Tren okozta libidó gondra?

2020. Június 13. - 18:40:13
Válasz #602
Nem elérhető

La911


Na ez jó téma....ez a legjobb ha pörög a fórum!

2020. Június 13. - 19:32:59
Válasz #603
Nem elérhető

Gyuf


#:-) Kandurok
Na ez a Stana dolog nekem is fej vakarást okoz. A spanom öccse napi 4 szemet tol ugyan ebből plusz heti 1ml Testo Ena és piszkosul jól adja neki Stana Vermodje. Ena Master.
La911 én a helyedbe átt fedéssel nyomnám a Boldit majd ha  ki fogyott a Tren menne tovább a Boldi  heti 2ml magába Testo-350 Mixel. Mert igaza volt az előttem szólónak kb 4 hét mire kezdene hatni a Boldi.

Azt a stanát körbe írhatnád, vagy dobhatnál róla képet ha lehet ide, vagy máshova tölteni, mert érdekel neki milyenje van.



Vermodje még a régi stil.
S. :  01.02.2017
PROD. :02.2017
EXPIR.:02.2021
Mindenre pontosan ugyan ez volt és van most nekem.

2020. Június 13. - 21:09:41
Válasz #604
Nem elérhető

Mirco


Kandurok.
Kaptam egy olyan infót mi szerint Pramipexole jó  Trenbolone okozta potencia problémákra!
Ki mit tud erről?
Írjon légyszi.

2020. Június 13. - 23:33:41
Válasz #605
Nem elérhető

ZolaMaster


Kandurok.
Kaptam egy olyan infót mi szerint Pramipexole jó  Trenbolone okozta potencia problémákra!
Ki mit tud erről?
Írjon légyszi.

Igen ez a masik ami meg mukodik es szoktak is alkalmazni, de a cabergoline-t jobbnak tartjak.
Pramipexole-nel altalaba tobb a mellekhatasa mint faradtsag erzet, hanyinger, (akar hanyas is), meg ugy erzed magad mintha beteg lennel. De nyilvan mindenkinel mas vkinel jobban kijon vkinel lehet semmi, nehez megmondani enis csak ugy hallottam/olvastam, meg gondolom dozis fuggo is. (Caber-nel elv nincsenek ilyen mellehatasok)

2020. Június 14. - 15:47:57
Válasz #606
Nem elérhető

Jack0211


#:-) Kandurok
Na ez a Stana dolog nekem is fej vakarást okoz. A spanom öccse napi 4 szemet tol ugyan ebből plusz heti 1ml Testo Ena és piszkosul jól adja neki Stana Vermodje. Ena Master.
La911 én a helyedbe átt fedéssel nyomnám a Boldit majd ha  ki fogyott a Tren menne tovább a Boldi  heti 2ml magába Testo-350 Mixel. Mert igaza volt az előttem szólónak kb 4 hét mire kezdene hatni a Boldi.
  Ugyan ez volt nálam is és tette a dolgát, furcsa a mastert nem ereztem de amikor 20mg master melle hozz?dobtam 20mg vermodjet ugy mar nagyon f...sza volt.
Azt a stanát körbe írhatnád, vagy dobhatnál róla képet ha lehet ide, vagy máshova tölteni, mert érdekel neki milyenje van.



Vermodje még a régi stil.
S. :  01.02.2017
PROD. :02.2017
EXPIR.:02.2021
Mindenre pontosan ugyan ez volt és van most nekem.

2020. Június 14. - 16:11:40
Válasz #607
Nem elérhető

Jack0211


Ha mar ennyire benne vagyunk a Tren témában akkor én is hozzátennék :
ami meg nagyon jo mellé az a Cardarine (sarm) @-o - fokozza a zsirégetést + segit az álloképességben  is (Tren kicsit lehuzza) 

Trent mindig a boldi után tennem be én is úgy ahogy a többiek is mondják mivel erösebb mint a boldi, és van egy kis zsírégetö tulajdonsága.
Boldit én személy szerint 16 hétnél rövidebb ideig nem használnám(nekem igy jött be) aztan 10 hét Tren ....kicsit meg lehet egy kis Stanával boldonditani, több nem is kell.
De ez csak egy meglátás  @-o a sok közül  :-):-):: jo lenne ha mindig igy pörögne a forum.
Mindenkinek sok sikert és jo egészséget!!

2020. Június 14. - 17:04:48
Válasz #608
Nem elérhető

hkklaci84


Szasszzok!

Egykettötökk dumaltam mar priviben, azert leirom egy ket tapasztalatom én is ide
( régi uj vagyok itt a forumon  :)

Master tesztoi szerintem elsők! Erősek, hamar beütnek!

Magnus nagyon jo volt egy idoben, de sajnos hamisitjak igy necces...

Elit tesztoi is jok, de ez a marka kezd kifutni a divatbol sztem, a dekaja gyullad mint a picsa

Gep és Vedi nagyon rosszak sztem/ism szerint is

Vermodje szemesei jok (turi-stana-dana)

BM allitolag jo, Pesten megy nagyban ha valaki tud ,ne tarcsa magaban.





2020. Június 14. - 17:32:41
Válasz #609
Nem elérhető

La911


Nagyon szépen köszönöm!!! Tren megy 8hete...akkor boldi sztornó. Mostani felállás jovohettol 0.5 tren ace+0.5tren ena naponta + 2naponta 1ml 350mix....minden master....és napi 4 vermodje stana 

2020. Június 14. - 22:07:53
Válasz #610
Nem elérhető

Mirco


Nagyon szépen köszönöm!!! Tren megy 8hete...akkor boldi sztornó. Mostani felállás jovohettol 0.5 tren ace+0.5tren ena naponta + 2naponta 1ml 350mix....minden master....és napi 4 vermodje stana


Ettől már szép eredményeket kell kapnod.  Én hétfőtől a Tren mellé dobok egy kevéske GHRP-6 ot. De ez a Cardarine is jó sokat beszélnek a terem e erről a kombórol.

2020. Június 14. - 22:45:33
Válasz #611
Nem elérhető

La911


Nagyon szépen köszönöm!!! Tren megy 8hete...akkor boldi sztornó. Mostani felállás jovohettol 0.5 tren ace+0.5tren ena naponta + 2naponta 1ml 350mix....minden master....és napi 4 vermodje stana


Ettől már szép eredményeket kell kapnod.  Én hétfőtől a Tren mellé dobok egy kevéske GHRP-6 ot. De ez a Cardarine is jó sokat beszélnek a terem e erről a kombórol.

Melyik gyártótól használod a ghrp6-ot? Az nem úgy éri meg hogy cjcvel és igf-el használod?

2020. Június 15. - 15:47:35
Válasz #612
Nem elérhető

Mirco


Nagyon szépen köszönöm!!! Tren megy 8hete...akkor boldi sztornó. Mostani felállás jovohettol 0.5 tren ace+0.5tren ena naponta + 2naponta 1ml 350mix....minden master....és napi 4 vermodje stana


Ettől már szép eredményeket kell kapnod.  Én hétfőtől a Tren mellé dobok egy kevéske GHRP-6 ot. De ez a Cardarine is jó sokat beszélnek a terem e erről a kombórol.

Melyik gyártótól használod a ghrp6-ot? Az nem úgy éri meg hogy cjcvel és igf-el használod?


Master a GHRP-6 és a többi is. De van mellette CJC NODAC és kb 4 hétig majd menni fog IGF-1 LR3 is.

2020. Június 15. - 16:07:36
Válasz #613
Nem elérhető

La911


Értem....nekem is van 1-1uveg mindegyikből.....1.5honapja vettem....Master.....de nem használtam még....

2020. Június 15. - 16:35:41
Válasz #614
Nem elérhető

Gyuf


Nagyon szépen köszönöm!!! Tren megy 8hete...akkor boldi sztornó. Mostani felállás jovohettol 0.5 tren ace+0.5tren ena naponta + 2naponta 1ml 350mix....minden master....és napi 4 vermodje stana


Ettől már szép eredményeket kell kapnod.  Én hétfőtől a Tren mellé dobok egy kevéske GHRP-6 ot. De ez a Cardarine is jó sokat beszélnek a terem e erről a kombórol.

Melyik gyártótól használod a ghrp6-ot? Az nem úgy éri meg hogy cjcvel és igf-el használod?


Master a GHRP-6 és a többi is. De van mellette CJC NODAC és kb 4 hétig majd menni fog IGF-1 LR3 is.
Nekem is van itthon 1 kis üveg (5mg) ghrp6-om még vagy 3évvel ezelőtt kaptam csak úgy, Usapep van ráírva
Mondanám hogy ha itt laksz a környéken oda adom.