2024. Május 04. - 19:40:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445460 alkalommal)

fittyfene, Needfor940 és 42 vendég van a témában

2020. Június 17. - 11:34:51
Válasz #645
Nem elérhető

Satufake


Hát valamikor igen, valamikor nem. Propi, Master, Npp

2020. Június 18. - 02:21:23
Válasz #646
Elérhető

Küklopsz


Itt volt 5ml Balkán susi is seggbe kicsit lezavarodtam utána kicsattant a pacek is, de semmi más.
GYUF-NAK üzenem olvasom rendszeresen a fórumot nálam is ez a helyzet adjátok barmibol bármennyit semmit nem érzek, 2000mg felett van mikor úgy érzem mint sztem más egy heti 300mg propitol.. De hát mit is tehetné egy testileg lelkileg zavarodott ember ha még még több kell ?:-/

Na infó infó.. winire rápörögtetek diamond működik olajos nem gyullad de figyelni kell van egy silanyabb verzió a piacon ami működik erős szúrós íze van nem tudom csak én szoktam e megkostolni @:-) @:-)
Vedi test 400 megy jó sok érezni, meg vedi tren ena azt meg nem annyira bár az csak másfél hete de checkin szerint az is jó, edzések előtt meg master propi az is jó na meg a wini
Sziasztok :-)o-:

2020. Június 18. - 05:18:46
Válasz #647
Nem elérhető

La911


Itt volt 5ml Balkán susi is seggbe kicsit lezavarodtam utána kicsattant a pacek is, de semmi más.
GYUF-NAK üzenem olvasom rendszeresen a fórumot nálam is ez a helyzet adjátok barmibol bármennyit semmit nem érzek, 2000mg felett van mikor úgy érzem mint sztem más egy heti 300mg propitol.. De hát mit is tehetné egy testileg lelkileg zavarodott ember ha még még több kell ?:-/

Na infó infó.. winire rápörögtetek diamond működik olajos nem gyullad de figyelni kell van egy silanyabb verzió a piacon ami működik erős szúrós íze van nem tudom csak én szoktam e megkostolni @:-) @:-)
Vedi test 400 megy jó sok érezni, meg vedi tren ena azt meg nem annyira bár az csak másfél hete de checkin szerint az is jó, edzések előtt meg master propi az is jó na meg a wini
Sziasztok :-)o-:
Küklopsz. Köszönjük szépen. 
Először elgondolkoztam azon amit a winivel kapcsolatban írtál...aztán hirtelen felindulásból és a kíváncsiságtól vezérelve felbontottam a winit...Nem értettem milyen erős szűrős ízről írsz.
.....kibontottam....kiszívtam belőle egy kicsit....megkóstoltam......erős íz jött elö...majd pár másodperc múlva szúrós íz váltotta fel....ittam rá de még így 10p elteltével is érzem a torkomba picit ...
Igaz az enyém nem Diamond.....de reménykedhetek ezek szerint hogy működik?....fentebb töltöttem fel képet...
Köszönöm mégegyszer.

2020. Június 18. - 08:36:10
Válasz #648
Nem elérhető

Hardy


Köszönjük nagyon az infókat Küklopsz!  :azn:
 Srácok egy kérdés. Ti milyen krémet használtok szúnyogcsípésre, hogy ne gyulladjon be a csípés helye, vagy ha már gyullad mivel kezelitek?  :laugh:
 Én körömvirág krémet és kenőcsöt és phenylbutazon krémet. Ez utóbbi egyszer pl. egy wini szúnyog csípés erős gyulladását 2 nap alatt rendbe hozta. Sokszor megelőző jelleggel is használom ezeket.

2020. Június 18. - 10:53:41
Válasz #649
Nem elérhető

Gyuf


Itt volt 5ml Balkán susi is seggbe kicsit lezavarodtam utána kicsattant a pacek is, de semmi más.
GYUF-NAK üzenem olvasom rendszeresen a fórumot nálam is ez a helyzet adjátok barmibol bármennyit semmit nem érzek, 2000mg felett van mikor úgy érzem mint sztem más egy heti 300mg propitol.. De hát mit is tehetné egy testileg lelkileg zavarodott ember ha még még több kell ?:-/

Na infó infó.. winire rápörögtetek diamond működik olajos nem gyullad de figyelni kell van egy silanyabb verzió a piacon ami működik erős szúrós íze van nem tudom csak én szoktam e megkostolni @:-) @:-)
Vedi test 400 megy jó sok érezni, meg vedi tren ena azt meg nem annyira bár az csak másfél hete de checkin szerint az is jó, edzések előtt meg master propi az is jó na meg a wini
Sziasztok :-)o-:
2g-ot még nem próbáltam de már agyaltam rajta.
Csak sokan mondják ha x mennyiség nem hat nem biztos hogy y fog, bár nálam most a master papir szerint 1200mg megy/hét, és provit se használok, se pattanásom, se gyno se más bajom aminek esetleg kellene lennie. ( igen tudom szervezet függő ) csak érdekes számomra.
 

2020. Június 18. - 10:59:21
Válasz #650
Nem elérhető

Gyuf


Köszönjük nagyon az infókat Küklopsz!  :azn:
 Srácok egy kérdés. Ti milyen krémet használtok szúnyogcsípésre, hogy ne gyulladjon be a csípés helye, vagy ha már gyullad mivel kezelitek?  :laugh:
 Én körömvirág krémet és kenőcsöt és phenylbutazon krémet. Ez utóbbi egyszer pl. egy wini szúnyog csípés erős gyulladását 2 nap alatt rendbe hozta. Sokszor megelőző jelleggel is használom ezeket.
Általában nekem ritkán van ilyesfajta kis gyulladás, nekem ha gyullad akkor az olyan hogy ülni is kellemetlen, oda meg nem sokat ér a phenylbutazon
Múlthét vasárnap adták be, és a bal seggem még most is kellemetlen, tuti valami ideget elkaptunk, persze nem mindig de néha összejön..
ha ilyen gyulladásos gondjaim vannak, akkor Nurofen, flector kenőcs, meg Zadex

2020. Június 18. - 11:28:41
Válasz #651
Nem elérhető

Hardy


Nagyon köszi a tippet Gyuf!
 Propeller, tren ace és drosta cuccoknál mely gyártó lehet most jó?
 BM pharmás cuccok jók?

2020. Június 18. - 16:03:51
Válasz #652
Elérhető

Küklopsz


Itt volt 5ml Balkán susi is seggbe kicsit lezavarodtam utána kicsattant a pacek is, de semmi más.
GYUF-NAK üzenem olvasom rendszeresen a fórumot nálam is ez a helyzet adjátok barmibol bármennyit semmit nem érzek, 2000mg felett van mikor úgy érzem mint sztem más egy heti 300mg propitol.. De hát mit is tehetné egy testileg lelkileg zavarodott ember ha még még több kell ?:-/

Na infó infó.. winire rápörögtetek diamond működik olajos nem gyullad de figyelni kell van egy silanyabb verzió a piacon ami működik erős szúrós íze van nem tudom csak én szoktam e megkostolni @:-) @:-)
Vedi test 400 megy jó sok érezni, meg vedi tren ena azt meg nem annyira bár az csak másfél hete de checkin szerint az is jó, edzések előtt meg master propi az is jó na meg a wini
Sziasztok :-)o-:
2g-ot még nem próbáltam de már agyaltam rajta.
Csak sokan mondják ha x mennyiség nem hat nem biztos hogy y fog, bár nálam most a master papir szerint 1200mg megy/hét, és provit se használok, se pattanásom, se gyno se más bajom aminek esetleg kellene lennie. ( igen tudom szervezet függő ) csak érdekes számomra.


Pontosan ugyanez, én se még provit se, 2g nál se volt semmi bajom pedig a letező összes itthon kapható ment már.
Viszont a methakra jól reagálok írtam már régebben is a régi szuris gene metha azzal még éreztem magam úgy mintha koxolnék. Decaval nem tudom hogy vagy nekem még az is ilyen, bár kevésbé, és heti 750mg minomum kell.
Írtad mikor a kajádról kérdeztek hogy lassú vagy közepes ch szóba se jöhet. Ezt kifejtenéd?

A winire a válasz szerintem jó lesz tapasztalatom az hogy tartalmazzon az bármit is mindig működött, aminek ilyen ize volt, bár én csak diamondnál találkoztam ezzel, de ne aggód túl beadod hamar kiderül hogy jó e.

2020. Június 18. - 16:07:12
Válasz #653
Elérhető

Küklopsz


A diclofenac nálam bejön lázat is viszi le ha úgy van, de egyszerűbb.. ha tudom hogy gyulladós cuccot adok, szivok melle masfel ml olyat amirol bizgos tudom nem gyullad

2020. Június 18. - 16:13:22
Válasz #654
Nem elérhető

Gyuf


Itt volt 5ml Balkán susi is seggbe kicsit lezavarodtam utána kicsattant a pacek is, de semmi más.
GYUF-NAK üzenem olvasom rendszeresen a fórumot nálam is ez a helyzet adjátok barmibol bármennyit semmit nem érzek, 2000mg felett van mikor úgy érzem mint sztem más egy heti 300mg propitol.. De hát mit is tehetné egy testileg lelkileg zavarodott ember ha még még több kell ?:-/

Na infó infó.. winire rápörögtetek diamond működik olajos nem gyullad de figyelni kell van egy silanyabb verzió a piacon ami működik erős szúrós íze van nem tudom csak én szoktam e megkostolni @:-) @:-)
Vedi test 400 megy jó sok érezni, meg vedi tren ena azt meg nem annyira bár az csak másfél hete de checkin szerint az is jó, edzések előtt meg master propi az is jó na meg a wini
Sziasztok :-)o-:
2g-ot még nem próbáltam de már agyaltam rajta.
Csak sokan mondják ha x mennyiség nem hat nem biztos hogy y fog, bár nálam most a master papir szerint 1200mg megy/hét, és provit se használok, se pattanásom, se gyno se más bajom aminek esetleg kellene lennie. ( igen tudom szervezet függő ) csak érdekes számomra.


Pontosan ugyanez, én se még provit se, 2g nál se volt semmi bajom pedig a letező összes itthon kapható ment már.
Viszont a methakra jól reagálok írtam már régebben is a régi szuris gene metha azzal még éreztem magam úgy mintha koxolnék. Decaval nem tudom hogy vagy nekem még az is ilyen, bár kevésbé, és heti 750mg minomum kell.
Írtad mikor a kajádról kérdeztek hogy lassú vagy közepes ch szóba se jöhet. Ezt kifejtenéd?

A winire a válasz szerintem jó lesz tapasztalatom az hogy tartalmazzon az bármit is mindig működött, aminek ilyen ize volt, bár én csak diamondnál találkoztam ezzel, de ne aggód túl beadod hamar kiderül hogy jó e.
Ch-ra valaszolva. Mivel dietazik jelenleg napi 2x eszek cht napi 56g (pufirizs )
Es edzes elott es utan eszek amit igy a pufival konnyebb szamolni mint kb lefozni 70g rizst 😃

2020. Június 18. - 17:02:16
Válasz #655
Elérhető

Küklopsz


Ez világos azt nem értem értettem hogy miért a gyors ch van előnyben részesítve.
Jó kevés ez amúgy nem te írtad hogy ektomorf vagy alapjáraton?

2020. Június 18. - 17:21:36
Válasz #656
Nem elérhető

Gyuf


Ez világos azt nem értem értettem hogy miért a gyors ch van előnyben részesítve.
Jó kevés ez amúgy nem te írtad hogy ektomorf vagy alapjáraton?
Lehetseges hogy en irtam. Most igy azert formara jobban nezek ki 85kg-val mint 92vel jo persze nem sok ez a 7kg difi. De sokkal kerekebb szarazabb es eresebb vagyok igy.

2020. Június 18. - 20:06:16
Válasz #657
Nem elérhető

La911


Küklopsz....hogyan működik egy jo wini?
Hulye kérdés és szégyen....de valahogy soha életembe Nem kaptam jót....vagyis nem éreztem semmit...
Mondjuk pár éve foglalkozok ilyesmikkel....abbol pedig kb 2szer próbáltam....mindig nagyon gyulladt és pár ampulla után elhagytam....

2020. Június 18. - 20:29:45
Válasz #658
Nem elérhető

kemi


Ez világos azt nem értem értettem hogy miért a gyors ch van előnyben részesítve.
Jó kevés ez amúgy nem te írtad hogy ektomorf vagy alapjáraton?

Miért lenne gyors ch? Magában eszi?

2020. Június 18. - 21:16:57
Válasz #659
Nem elérhető

Yep


Üdv urak !
Swiss remedies sustát vagy S.A.S sustát használnátok ? Valaki találkozott már ezekkel a márkákkal ?
Gyulladnak ? Használhatók ?