2024. Május 04. - 15:42:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445361 alkalommal)

Needfor940, fittyfene, Damn, Alexx, Hard74 és 51 vendég van a témában

2020. Június 18. - 22:34:44
Válasz #660
Nem elérhető

Küklopsz


Na akkor előlről, én nem mondtam hogy mi gyors ch nem gyors ch azt sem tjdom mivel eszi, annyit írt valahol hogy a gyors cht részesíti előnyben. A kérdés erre irányult hogy Miért?

Jó wini ha betolod lecsapja eléggé a libidót, ha rendelkezel egy normális értékelhető formával és nem 50%testzsírral,akkor látni fogod magadon  a feszességet, szebb a fizikum olyan mintha kicsit "szebben" lennel osszerakva.
De nem értem berendeled és tárolgatod? Vagy mire vársz? :laugh:

2020. Június 19. - 06:38:12
Válasz #661
Nem elérhető

La911


Na akkor előlről, én nem mondtam hogy mi gyors ch nem gyors ch azt sem tjdom mivel eszi, annyit írt valahol hogy a gyors cht részesíti előnyben. A kérdés erre irányult hogy Miért?

Jó wini ha betolod lecsapja eléggé a libidót, ha rendelkezel egy normális értékelhető formával és nem 50%testzsírral,akkor látni fogod magadon  a feszességet, szebb a fizikum olyan mintha kicsit "szebben" lennel osszerakva.
De nem értem berendeled és tárolgatod? Vagy mire vársz? :laugh:
Köszönöm szépen! Mire várok? Egyszerre nemtudom berendelni az egészet....ezenkivul most master 350mix megy tren és propi......ha ez lemegy...pihi...es következő kúra lenne propi wini és tren...

2020. Június 19. - 11:59:51
Válasz #662
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok Srácok!
 Melyik propellerrel érdemes foglalkozni?
 Az utóbbi időben ment new york, jelenleg elit. Heti 5 ml, és ugyan látok változást formában, libidót is szépen feltekerte 8 hónap naturálság után, de ez lófasz így 2 hónap elteltével. Sokkal többet vártam, pláne a tavalyihoz képest.
 Nem érdekel, ha drágább csak jó erős legyen. Hány milit kellene már ezekből a gyenge szarokból nyomni hetente??  :laugh:

2020. Június 19. - 12:06:59
Válasz #663
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok Srácok!
 Melyik propellerrel érdemes foglalkozni?
 Az utóbbi időben ment new york, jelenleg elit. Heti 5 ml, és ugyan látok változást formában, libidót is szépen feltekerte 8 hónap naturálság után, de ez lófasz így 2 hónap elteltével. Sokkal többet vártam, pláne a tavalyihoz képest.
 Nem érdekel, ha drágább csak jó erős legyen. Hány milit kellene már ezekből a gyenge szarokból nyomni hetente??  :laugh:

Helló!
Nekem a sok propi pont hogy basztatja a libidót egy kicsit, de ezzel nem csak én vagyok így.
Magnus és Master itt a terembe dicsérik. Sztem nem is drága.

2020. Június 19. - 12:14:22
Válasz #664
Nem elérhető

Hardy



2020. Június 19. - 14:36:55
Válasz #665
Nem elérhető

La911


Sziasztok Srácok!
 Melyik propellerrel érdemes foglalkozni?
 Az utóbbi időben ment new york, jelenleg elit. Heti 5 ml, és ugyan látok változást formában, libidót is szépen feltekerte 8 hónap naturálság után, de ez lófasz így 2 hónap elteltével. Sokkal többet vártam, pláne a tavalyihoz képest.
 Nem érdekel, ha drágább csak jó erős legyen. Hány milit kellene már ezekből a gyenge szarokból nyomni hetente??  :laugh:
Guzzi véleménye mellé állok....annyi módosítással hogy csak a Mastert használom....jo.....

2020. Június 19. - 16:56:06
Válasz #666
Nem elérhető

Küklopsz


Ja csak gyullad ment masfel prop meg masfel oxy tnap erzem azer sajna es ma pont labedzes volt finom arra raguggolni @-o

2020. Június 19. - 22:17:17
Válasz #667
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok Srácok!
 Melyik propellerrel érdemes foglalkozni?
 Az utóbbi időben ment new york, jelenleg elit. Heti 5 ml, és ugyan látok változást formában, libidót is szépen feltekerte 8 hónap naturálság után, de ez lófasz így 2 hónap elteltével. Sokkal többet vártam, pláne a tavalyihoz képest.
 Nem érdekel, ha drágább csak jó erős legyen. Hány milit kellene már ezekből a gyenge szarokból nyomni hetente??  :laugh:

Helló!
Nekem a sok propi pont hogy basztatja a libidót egy kicsit, de ezzel nem csak én vagyok így.
Magnus és Master itt a terembe dicsérik. Sztem nem is drága.


Szia Guzzi!

Mit értessz azalatt, hogy ? a sok propi basztatja a libidót??

2020. Június 20. - 10:16:08
Válasz #668
Nem elérhető

Sznk


Sziasztok!Uj tag vagyok,legalabbis ezen a forumon!Olvasgatom egy ideje,latom h itt azert megy az eszme csere ;-oo-;
Megosztanek en is tapasztalot nehany gyartoval illetve kerdeznek is!1.5 ev szunet utan(babaproject volt)marciusban megindittam dolgokat!4 hetig hasznaltam heti 3 gep szusztat es 2 gep boldit,2 reszletben ment be!Gep szusztat csereltem(szar semmi,legalabbis nekem) balkan szusztara,utana az ment 2.hetig,de alig volt benne vmi,a gep boldi meg szerintem ures volt!6het utan valtottam omega szusztara,mar 1 het utan ereztem h ez jo,ugynugy heti 3!Boldit maradekot elhasznaltam biztam h hatha majd kesobb..10 hetet elb.sztam.Az omega szuszta melle megy heti 2 omega npp,5 hete.Igy egyutt mukodik a dolog.Elkezdtem melle hasznalni heti 2 omega tren acetatot,de abbol meg csak 2 ment be,hogy jo e azt nemtudom!Tudom h npp,es tren acet is heti 3x kellene,de alaperot,meg egy strandformara talan jo lesz!Aztan ha durvulni kell akkor minden masnap propinak es tarsainak legyen hely.Nalam elsodlegesen ero szamit,fekve nyomogatni probalok!De hiu vagyok ezert forma is kell,meg hat sulycsoportba valo fogyasztas hozza magaval bodyt!😀Mi a velemenyetek a testovis propirol?Elvileg olasz gyogyszertari,vakiras stb..1dobozban 2 ampulla,1 ampulla 2ml/100mg.Bocs h regenyt irtam igy elsore

2020. Június 20. - 13:15:53
Válasz #669
Nem elérhető

hdd87


Sziasztok!
Master Propinál tapasztalta valaki a 2022-as és 2025-ös lejáratú közti különbséget? Keverve
kaptam belőle és amég a 2022-est szúrtam, egész nap feszültem és kerekedtem, még a libidón
is dobott (no nem annyit, mint amit vártam tőle a korábbi, kb 2017-es szériákhoz képest) viszont
picit gyulladt, ahogy azt a Mastertől megszoktam.
A 2025-ös ezzel ellentétben szinte semmit se produkál (Nekem) sőt, talán a libidóm is megzuhant
gyulladás viszont szerencsére nulla, úgyhogy e téren eltalálták a fiúk a keverést.
Másfél mili megy 2 naponta belőle, kaja, alvás és edzés rendben.

Test Cypionateból tudtok megbízható márkát, ami most működik?
Köszi!

Kis helyesbítés, most jöttek meg a tesztó vizsgálati eredményeim és az értékek az egekben  @-o @-o @-o

2020. Június 20. - 22:46:23
Válasz #670
Nem elérhető

guzzi


Srácok....megjott...olajos wini....kivancsi vagyok milyen lesz...
Valakinek tapasztalat?

Sziasztok srácok!

Balkan Pharma Sustanon milyen tudja valaki?








Balkan susi új dizájn jó nagyon. A régi is jó volt de ez az új is ugyan olyan ütős.

2020. Június 20. - 22:50:18
Válasz #671
Nem elérhető

guzzi


Srácok....megjott...olajos wini....kivancsi vagyok milyen lesz...
Valakinek tapasztalat?

Sziasztok srácok!

Balkan Pharma Sustanon milyen tudja valaki?





Lolka jó a Balkán susi ez az új dizájn is ugyan olyan ütős mint a régi.



2020. Június 20. - 22:51:27
Válasz #672
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok Srácok!
 Melyik propellerrel érdemes foglalkozni?
 Az utóbbi időben ment new york, jelenleg elit. Heti 5 ml, és ugyan látok változást formában, libidót is szépen feltekerte 8 hónap naturálság után, de ez lófasz így 2 hónap elteltével. Sokkal többet vártam, pláne a tavalyihoz képest.
 Nem érdekel, ha drágább csak jó erős legyen. Hány milit kellene már ezekből a gyenge szarokból nyomni hetente??  :laugh:

Helló!
Nekem a sok propi pont hogy basztatja a libidót egy kicsit, de ezzel nem csak én vagyok így.
Magnus és Master itt a terembe dicsérik. Sztem nem is drága.


Szia Guzzi!

Mit értessz azalatt, hogy ? a sok propi basztatja a libidót??



Azt hogy nekem és sok ismerősöm is mondja hogy elnyomja a libidó. Nem nagyon de el.

2020. Június 22. - 10:54:21
Válasz #673
Nem elérhető

VBorisz


Ezért szokták naponta adagolni...

2020. Június 22. - 11:41:52
Válasz #674
Nem elérhető

Lolka


Srácok....megjott...olajos wini....kivancsi vagyok milyen lesz...
Valakinek tapasztalat?

Sziasztok srácok!

Balkan Pharma Sustanon milyen tudja valaki?





Lolka jó a Balkán susi ez az új dizájn is ugyan olyan ütős mint a régi.





Kösz Guzzi. Igazából ez a második hét hogy megy. Jövőhéten már talán érezni kellene hogy jó e. Majd beszámolok hogy milyen. Addig puding próbája az evés  /7%