2024. Május 04. - 11:15:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445281 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2020. Június 22. - 20:24:16
Válasz #675
Nem elérhető

Karcsi!!!


sziasztok! Omega meds anasrol 50-ről van infótok? Szép napot mindenkinek! Köszönöm!

2020. Június 23. - 11:26:13
Válasz #676
Nem elérhető

kawalaci


szép napot!  még soha nem hallottam ezt a márkát..de jónak néz ki..szerintem. megnéztem. amit idáig használtam biosira, a biosirából viszont van hamis is az a fehér üveges verzió..az eredeti barna üveges az összes.. alpha pharma , vedi pharma, sterling knight szteroidok mind jók voltak ..egyformán működtek :) egy próbát megér igényes a csomagolása nagyon és leírás is van hozzá

2020. Június 23. - 13:26:22
Válasz #677
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok!Uj tag vagyok,legalabbis ezen a forumon!Olvasgatom egy ideje,latom h itt azert megy az eszme csere ;-oo-;
Megosztanek en is tapasztalot nehany gyartoval illetve kerdeznek is!1.5 ev szunet utan(babaproject volt)marciusban megindittam dolgokat!4 hetig hasznaltam heti 3 gep szusztat es 2 gep boldit,2 reszletben ment be!Gep szusztat csereltem(szar semmi,legalabbis nekem) balkan szusztara,utana az ment 2.hetig,de alig volt benne vmi,a gep boldi meg szerintem ures volt!6het utan valtottam omega szusztara,mar 1 het utan ereztem h ez jo,ugynugy heti 3!Boldit maradekot elhasznaltam biztam h hatha majd kesobb..10 hetet elb.sztam.Az omega szuszta melle megy heti 2 omega npp,5 hete.Igy egyutt mukodik a dolog.Elkezdtem melle hasznalni heti 2 omega tren acetatot,de abbol meg csak 2 ment be,hogy jo e azt nemtudom!Tudom h npp,es tren acet is heti 3x kellene,de alaperot,meg egy strandformara talan jo lesz!Aztan ha durvulni kell akkor minden masnap propinak es tarsainak legyen hely.Nalam elsodlegesen ero szamit,fekve nyomogatni probalok!De hiu vagyok ezert forma is kell,meg hat sulycsoportba valo fogyasztas hozza magaval bodyt!😀Mi a velemenyetek a testovis propirol?Elvileg olasz gyogyszertari,vakiras stb..1dobozban 2 ampulla,1 ampulla 2ml/100mg.Bocs h regenyt irtam igy elsore


Hali! Érdekes amit írsz és Guzzi is ír a Balkán Sustanonról. Itt a terembe van aki egegbe emeli és látni is róla hogy erősödik tőle de van aki köpködi hogy szart nem ér! Akkor most mi a franc van a Balkánnal?

2020. Június 23. - 14:57:00
Válasz #678
Nem elérhető

La911


Sziasztok  srácok.  SOS BUDAPESTI SEGITSEG KELLENE.....VAGYIS AZONNALI SZINTE....IRJON PRIVIT AKI TUD SEGITSEGET NYUJTANI NEKEM....AZ ÉN EMBERKÉM ELTŰNT ES KURA KOZBE VAGYOK:(

2020. Június 23. - 17:11:59
Válasz #679
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!Uj tag vagyok,legalabbis ezen a forumon!Olvasgatom egy ideje,latom h itt azert megy az eszme csere ;-oo-;
Megosztanek en is tapasztalot nehany gyartoval illetve kerdeznek is!1.5 ev szunet utan(babaproject volt)marciusban megindittam dolgokat!4 hetig hasznaltam heti 3 gep szusztat es 2 gep boldit,2 reszletben ment be!Gep szusztat csereltem(szar semmi,legalabbis nekem) balkan szusztara,utana az ment 2.hetig,de alig volt benne vmi,a gep boldi meg szerintem ures volt!6het utan valtottam omega szusztara,mar 1 het utan ereztem h ez jo,ugynugy heti 3!Boldit maradekot elhasznaltam biztam h hatha majd kesobb..10 hetet elb.sztam.Az omega szuszta melle megy heti 2 omega npp,5 hete.Igy egyutt mukodik a dolog.Elkezdtem melle hasznalni heti 2 omega tren acetatot,de abbol meg csak 2 ment be,hogy jo e azt nemtudom!Tudom h npp,es tren acet is heti 3x kellene,de alaperot,meg egy strandformara talan jo lesz!Aztan ha durvulni kell akkor minden masnap propinak es tarsainak legyen hely.Nalam elsodlegesen ero szamit,fekve nyomogatni probalok!De hiu vagyok ezert forma is kell,meg hat sulycsoportba valo fogyasztas hozza magaval bodyt!😀Mi a velemenyetek a testovis propirol?Elvileg olasz gyogyszertari,vakiras stb..1dobozban 2 ampulla,1 ampulla 2ml/100mg.Bocs h regenyt irtam igy elsore


Hali! Érdekes amit írsz és Guzzi is ír a Balkán Sustanonról. Itt a terembe van aki egegbe emeli és látni is róla hogy erősödik tőle de van aki köpködi hogy szart nem ér! Akkor most mi a franc van a Balkánnal?

Kíváncsi lennék a köpködők étrendjére, edzésére, más márkával elért eredményeire. Malacfitness gazsi véleményére meg nem kell adni!

2020. Június 23. - 21:56:27
Válasz #680
Nem elérhető

guzzi


Omega az az új GEP. Ezt jó ha tudjátok. GEP is így kezdte minden szép és jó volt aztán egy rakat szar lett.
A Balkán Susta jó! Úgyany úgy jó a Master is!
De így van ahogy kemi írta az étrend és az edzés azt kellene látni.

2020. Június 23. - 22:10:06
Válasz #681
Nem elérhető

Sznk


Ahhoz nem kell azert etrend hogy egy tesztoszteronrol megmondja az ember hogy jo-e!Balkanbol eddig turinabolt es szusztat hasznaltam.Turi jo volt,mondjuk az a regi szerias volt!Balkan jobb volt mint gep,viszont omega jobb mint balkan!De az is lehet h amit kaptam az
gagyi volt,es amugy teljesen jo gyarto. Jogos  az is amit  te irsz,h azt is kell nezni ki mondja,meg kaja is fontos.Ha szamit valamit 34 eves vagyok, es 20 eve alltam neki edzeni,es nem all erdekemben egyik gyartot se fikazni,se isteniteni.Szimplan tapasztalat megosztas.

2020. Június 24. - 08:49:14
Válasz #682
Nem elérhető

Hardy


Szia Guzzi!
 Az elit tesztókról mi a véleményed?
Jelenleg elit propeller megy. Nem is jó, de nem is rossz. 5 ml megy, de nem igazán kerekedem. Tavaly ugyanennyi ment, ugyanúgy elitből és kibaszottul kikerekített, tényleg nagyon jól reagáltam rá. Mondjuk tavaly azért több ch ment, nem sokkal, de több. Tegyük már tisztába picit ezt a tesztó kérdést.
 Guzzi, azt leszűrtem a válaszaidból, hogy van tapasztalatod, van rálátásod a témára.
 Gondolkozok, hogy propeller mellett, vagy esetleg helyett szuszit teszek be. De kérdés, hogy elit, new york esetleg master. Az elit szuszi árban kb. 11.000/10ml azt mondják. Melyik szuszival érdemes foglalkozni és árban kb. mennyire engedjem, hogy lehúzzanak?  :laugh:
 A new york blendon pl. 17.000/10ml ár állítólag.

2020. Június 24. - 09:06:17
Válasz #683
Nem elérhető

Satufake


A new Yorkos Blendon tavaly még biztos, hogy működött, a 350 es is, az 500 ast nem tudom nem próbáltam még, de gondolom akkor az is. Viszont mostmár nagyon elszállt az ára, úgyhogy váltani kellett, hogy a minőség maradt e, azt nem tudom.

2020. Június 24. - 10:13:48
Válasz #684
Nem elérhető

Hardy


Satufake, nagyon köszi az infót!!!  :azn:

2020. Június 24. - 10:29:04
Válasz #685
Nem elérhető

guzzi


Szia Guzzi!
 Az elit tesztókról mi a véleményed?
Jelenleg elit propeller megy. Nem is jó, de nem is rossz. 5 ml megy, de nem igazán kerekedem. Tavaly ugyanennyi ment, ugyanúgy elitből és kibaszottul kikerekített, tényleg nagyon jól reagáltam rá. Mondjuk tavaly azért több ch ment, nem sokkal, de több. Tegyük már tisztába picit ezt a tesztó kérdést.
 Guzzi, azt leszűrtem a válaszaidból, hogy van tapasztalatod, van rálátásod a témára.
 Gondolkozok, hogy propeller mellett, vagy esetleg helyett szuszit teszek be. De kérdés, hogy elit, new york esetleg master. Az elit szuszi árban kb. 11.000/10ml azt mondják. Melyik szuszival érdemes foglalkozni és árban kb. mennyire engedjem, hogy lehúzzanak?  :laugh:
 A new york blendon pl. 17.000/10ml ár állítólag.


Szia! Köszi de csak annyira vágom ezeket mint bárki aki a 90-es években kezdte.  @-o  @:-)
Az Elite propi és a susta is vegyes érzelmeket kelt sok felé. Volt pl. 2017-ben olyan Susta 300 hogy iszonyat jó volt. Tavaly viszont semmi, 0! :-/--
A propija az eddig még nagyon nem ment mellé. Mostanában nagyon sok megbízható kajájukra oda figyelő  srácoktol  hallok olyan vissza jelzést mi szerint az Elite Susta 300 kimagaslóan tudja amit kell.
A Te esetedben viszont vedd alapul hogy tavaly otta mennyit pihentél mennyit voltál üres na meg azt is hogy említetted a ch mennyiségét is. Így mérlegeld a propit.
Most az Elite susta a Master és a Balkán tudják a dolgukat. Genesis is látom hogy aki csak abban hisz és használja jó. De van belőle annyi féle hogy na fogd ki pont a jó szériát!
Az ár? Nem sok. Van ahol pl. nálunk olcsóbb egy kicsivel de van ahol drágább mint amit Te írtál. A NewYork az különben is Magyar. De az ára az most nagyon elment a tavalyi minősége pedig nem garantált nagyon nem.  **:))))*

2020. Június 24. - 13:25:08
Válasz #686
Nem elérhető

Hardy


Köszönöm Guzzi!
 Nagyon sokat segítettél!
Tényleg nagyon köszi!  :azn:

2020. Június 25. - 00:28:37
Válasz #687
Nem elérhető

Küklopsz


Magas vernyomas elkerulesere ti hasznaltok valamit?
Tippek, ötletek, bevált dolgok jöhetnek, megköszönném!

2020. Június 25. - 04:15:01
Válasz #688
Nem elérhető

Gyuf


Magas vernyomas elkerulesere ti hasznaltok valamit?
Tippek, ötletek, bevált dolgok jöhetnek, megköszönném!
Sajat reszrol nem tudok nyilatkozni.
Haver mikor powerezett o mindennap megevett egy kis gerezd fokhagymat.
Aztan hogy ez valami placebo hatasu vagy tenyleg mukodik azt nem tudom.

2020. Június 25. - 07:56:55
Válasz #689
Nem elérhető

kemi


Magas vernyomas elkerulesere ti hasznaltok valamit?
Tippek, ötletek, bevált dolgok jöhetnek, megköszönném!
Sajat reszrol nem tudok nyilatkozni.
Haver mikor powerezett o mindennap megevett egy kis gerezd fokhagymat.
Aztan hogy ez valami placebo hatasu vagy tenyleg mukodik azt nem tudom.

Mérni kell. A últ hét végén és a hét elején olyan szarul voltam, hogy alig tudtam edzeni/kardiózni. Nem tudtam, hogy mitől van. Nem mértem egy ideje, mert full jó volt végiga kúra alatt it. Elkezdtem a Master Trent és 155 lett... reggel/este fél szem Coverex-AS 10/2.5mg, ha 130 felett van. Amúgy nem. Azóta nincs bajom.