2024. Május 04. - 17:57:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445413 alkalommal)

Needfor940 és 48 vendég van a témában

2020. Június 27. - 01:38:31
Válasz #705
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok!
Srácok, kúra alatt Ti a magas libidót, hogyan kezelitek, ha párkapcsolatban éltek? A barátnőmet nagyon szeretem és vonzódom hozzá, tényleg szép, vonzó kiscsaj. Sokat is szexelünk. De a tesztótól gyakran úgy érzem minden nőt meg...szeretgetnék. Ilyenkor meg nyáron, mikor előkerül a rövidnadrág, meg a haspoló a csajoknál...
 Hát rohadt nehéz észnél lenni. :D

Nagyon kíváncsi lennék hogy ezeknél az erőltetett kérdezzünk valamit vigyük a fórumot kérdéseknél de például ennél a hülye kérdésnél egyáltalán milyen válaszlehetőségek vannak??!!

Szétbaszok minden kis taknyos tinilányt aki velem szembe jön az utcán =/+' mit szólsz ehhez a válaszhoz??

Vagy:kiverem naponta 8szor... Ha ezt írom olyan földöntúli okosságot kapsz ami magadtol sose jutna eszedbe??


Csináljál egy gusztustalan kimaradós hétvégét  kóla sp eki cidaztasd magad 2napon keresztül és megnyugszol ideig oraig @:-)

Vagy verjél trent hozzá

2020. Június 27. - 10:04:33
Válasz #706
Nem elérhető

La911


Sziasztok!
Srácok, kúra alatt Ti a magas libidót, hogyan kezelitek, ha párkapcsolatban éltek? A barátnőmet nagyon szeretem és vonzódom hozzá, tényleg szép, vonzó kiscsaj. Sokat is szexelünk. De a tesztótól gyakran úgy érzem minden nőt meg...szeretgetnék. Ilyenkor meg nyáron, mikor előkerül a rövidnadrág, meg a haspoló a csajoknál...
 Hát rohadt nehéz észnél lenni. :D

Nagyon kíváncsi lennék hogy ezeknél az erőltetett kérdezzünk valamit vigyük a fórumot kérdéseknél de például ennél a hülye kérdésnél egyáltalán milyen válaszlehetőségek vannak??!!

Szétbaszok minden kis taknyos tinilányt aki velem szembe jön az utcán =/+' mit szólsz ehhez a válaszhoz??

Vagy:kiverem naponta 8szor... Ha ezt írom olyan földöntúli okosságot kapsz ami magadtol sose jutna eszedbe??


Csináljál egy gusztustalan kimaradós hétvégét  kóla sp eki cidaztasd magad 2napon keresztül és megnyugszol ideig oraig @:-)

Vagy verjél trent hozzá
Igaz! 2naponta 2ml tren....garantáltan nem ácsingózik..... Łł=

2020. Június 27. - 16:53:40
Válasz #707
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Mostanában melyik propi az amire azt lehet mondani hogy jó!? Esetleg az omegás? Válaszotakat előre is nagyon köszönöm! Jó edzést mindenkinek!

2020. Június 28. - 13:57:33
Válasz #708
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Srácok, kúra alatt Ti a magas libidót, hogyan kezelitek, ha párkapcsolatban éltek? A barátnőmet nagyon szeretem és vonzódom hozzá, tényleg szép, vonzó kiscsaj. Sokat is szexelünk. De a tesztótól gyakran úgy érzem minden nőt meg...szeretgetnék. Ilyenkor meg nyáron, mikor előkerül a rövidnadrág, meg a haspoló a csajoknál...
 Hát rohadt nehéz észnél lenni. :D

Nagyon kíváncsi lennék hogy ezeknél az erőltetett kérdezzünk valamit vigyük a fórumot kérdéseknél de például ennél a hülye kérdésnél egyáltalán milyen válaszlehetőségek vannak??!!

Szétbaszok minden kis taknyos tinilányt aki velem szembe jön az utcán =/+' mit szólsz ehhez a válaszhoz??

Vagy:kiverem naponta 8szor... Ha ezt írom olyan földöntúli okosságot kapsz ami magadtol sose jutna eszedbe??


Csináljál egy gusztustalan kimaradós hétvégét  kóla sp eki cidaztasd magad 2napon keresztül és megnyugszol ideig oraig @:-)

Vagy verjél trent hozzá

Najó😂😂😂😂 én a taknyos tinilányokra szavazok😀

2020. Június 28. - 20:06:58
Válasz #709
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok! Mostanában melyik propi az amire azt lehet mondani hogy jó!? Esetleg az omegás? Válaszotakat előre is nagyon köszönöm! Jó edzést mindenkinek!


Omega két hónapja kb. hogy hallottam róla miszerint kezd fosulni.
Master azzal nem nyulsz mellé.

2020. Június 29. - 00:43:31
Válasz #710
Nem elérhető

Küklopsz



2020. Június 29. - 12:05:30
Válasz #711
Nem elérhető

Hardy


 ;D ;D ;D
Küklopsz, a válasz hangvétele jogos volt részedről!  :laugh:
 Valóban felesleges érdektelenségekkel teletömni a fórumot, úgyhogy ezúton is bocsi mindenkitől!  :azn:
 Nem tudom mi ütött belém. Lehet a hormonjaim, vagy van valami a levegőben..  :laugh:
 Emlékeim szerint La911 rendelt olajos winit. Elkezdted már használni?

2020. Június 29. - 12:25:01
Válasz #712
Nem elérhető

La911


;D ;D ;D
Küklopsz, a válasz hangvétele jogos volt részedről!  :laugh:
 Valóban felesleges érdektelenségekkel teletömni a fórumot, úgyhogy ezúton is bocsi mindenkitől!  :azn:
 Nem tudom mi ütött belém. Lehet a hormonjaim, vagy van valami a levegőben..  :laugh:
 Emlékeim szerint La911 rendelt olajos winit. Elkezdted már használni?
Szia. Nem ...még nem használom....10 nap múlva megy majd 2naponta 1ml. Írók majd róla!

2020. Június 29. - 16:22:21
Válasz #713
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Mostanában melyik propi az amire azt lehet mondani hogy jó!? Esetleg az omegás? Válaszotakat előre is nagyon köszönöm! Jó edzést mindenkinek!


Omega két hónapja kb. hogy hallottam róla miszerint kezd fosulni.
Master azzal nem nyulsz mellé.
  Köszönöm! Akkor master lessz! /:-)

2020. Június 29. - 20:19:00
Válasz #714
Nem elérhető

Zero


Sziasztok!

Omega meds enanthát ill. boldenonról van valakinek infója? Vagy esetleg más márkákból amik jól működnek jelenleg? Köszi.

2020. Június 30. - 09:59:06
Válasz #715
Nem elérhető

Yep


Sziasztok.
S.a.s, Swiss, West Bengal tesztok mennyire működnek ?

2020. Június 30. - 12:27:37
Válasz #716
Nem elérhető

Lolka


Urak egy kis infó megosztás.
Balkán Pharma Sustamed megy harmadik hete és igen erősen érezhető libidó emelkedés, erő növekedés.
Tehát röviden Qrva jó csak ajánlani tudom!!!!

2020. Június 30. - 19:02:58
Válasz #717
Nem elérhető

Karcsi!!!


Urak egy kis infó megosztás.
Balkán Pharma Sustamed megy harmadik hete és igen erősen érezhető libidó emelkedés, erő növekedés.
Tehát röviden Qrva jó csak ajánlani tudom!!!!

Ez máraz új szériás?(az új csomagolású?) thanx a tapasztalatot és  a választ is! Tisztelet!

2020. Június 30. - 23:08:50
Válasz #718
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Hygentropint használt valaki itt? Az ára jó lenne csak kérdés hogy hatóanyaggal hogy áll a cucc?

2020. Június 30. - 23:51:48
Válasz #719
Nem elérhető

Küklopsz


Vedi pharma cumókról akinek van friss információja, ismerős ismerősének vagy bárkinek megtenné hogy megosztaná, köszönöm :azn: