2024. Május 04. - 14:33:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445332 alkalommal)

Damn, Needfor940 és 46 vendég van a témában

2020. Július 01. - 08:41:03
Válasz #720
Nem elérhető

guzzi


Urak! Hygentropint használt valaki itt? Az ára jó lenne csak kérdés hogy hatóanyaggal hogy áll a cucc?


Ár érték arányban nem rossz.
Szokták mondani hogy, olcsó húsnak híg a leve. De ennek ellenére nagyon sokan használják és pozitív eredménnyel! Én a a kuráim után szoktam zéró fázisban, meg vagyok elégedve vele ennyi pénzért nem is akarhatok többet. Ha van rajtad zsír egy fél év alatt lepucol gyönyörűen. Persze az étkezés is szerepet kel hogy öltsön nagyba.

2020. Július 01. - 09:00:15
Válasz #721
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Hygentropint használt valaki itt? Az ára jó lenne csak kérdés hogy hatóanyaggal hogy áll a cucc?


Ár érték arányban nem rossz.
Szokták mondani hogy, olcsó húsnak híg a leve. De ennek ellenére nagyon sokan használják és pozitív eredménnyel! Én a a kuráim után szoktam zéró fázisban, meg vagyok elégedve vele ennyi pénzért nem is akarhatok többet. Ha van rajtad zsír egy fél év alatt lepucol gyönyörűen. Persze az étkezés is szerepet kel hogy öltsön nagyba.

Nekem a diétás kúrám mellé kellene majd ősztől. Van zsír rajtam bőven (jelenleg 130kg vagyok, orvosilag mért zsírmentes testömegem 90kg, 186 cm-hez, 150kg-ról indultam. A terv hogy kb.100kg-ig lemenjek jelentősebb izomvesztés nélkül ez kb 12% testzsírt jelenten ha jól számolok)szeretném kicsit megpörgetni a zsírvesztést. Mennyit kellene naponta használni belőle? Én esténként 5 egységre gondoltam 5 napon keresztül aztán 2nap kihagyás. 6 hónappal kalkulálok így. A szteroid kúrám úgy fog összeállni hogy heti 2milli Master boldenon hozzá 4milli Master Testo ene. ez 14hét lesz aztán heti 2 milli Master Tren.ena mellé 4milli Master Testo.ena ez 10hét ,kúra teljes ideje alatt heti 500IU HCG és az 5 egysig Hygi menne, az egész meg lesz fűszerezve napi 1 szem Anastrozollal meg 1-2 szem privival. Attól függ mennyire hisztizik majd a mellem :-)

2020. Július 01. - 09:31:17
Válasz #722
Nem elérhető

guzzi


Urak! Hygentropint használt valaki itt? Az ára jó lenne csak kérdés hogy hatóanyaggal hogy áll a cucc?


Ár érték arányban nem rossz.
Szokták mondani hogy, olcsó húsnak híg a leve. De ennek ellenére nagyon sokan használják és pozitív eredménnyel! Én a a kuráim után szoktam zéró fázisban, meg vagyok elégedve vele ennyi pénzért nem is akarhatok többet. Ha van rajtad zsír egy fél év alatt lepucol gyönyörűen. Persze az étkezés is szerepet kel hogy öltsön nagyba.

Nekem a diétás kúrám mellé kellene majd ősztől. Van zsír rajtam bőven (jelenleg 130kg vagyok, orvosilag mért zsírmentes testömegem 90kg, 186 cm-hez, 150kg-ról indultam. A terv hogy kb.100kg-ig lemenjek jelentősebb izomvesztés nélkül ez kb 12% testzsírt jelenten ha jól számolok)szeretném kicsit megpörgetni a zsírvesztést. Mennyit kellene naponta használni belőle? Én esténként 5 egységre gondoltam 5 napon keresztül aztán 2nap kihagyás. 6 hónappal kalkulálok így. A szteroid kúrám úgy fog összeállni hogy heti 2milli Master boldenon hozzá 4milli Master Testo ene. ez 14hét lesz aztán heti 2 milli Master Tren.ena mellé 4milli Master Testo.ena ez 10hét ,kúra teljes ideje alatt heti 500IU HCG és az 5 egysig Hygi menne, az egész meg lesz fűszerezve napi 1 szem Anastrozollal meg 1-2 szem privival. Attól függ mennyire hisztizik majd a mellem :-)


Enantátbol nem biztos hogy szükséges annyi hetente. A növi része én 7-egységet alkalmaztam szintén heti 5nap on. 2 off. Mondjuk rajtam nem volt ennyi felesleg. Lehet neked 10 egység lenne ami hatásos.

2020. Július 01. - 10:01:11
Válasz #723
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Hygentropint használt valaki itt? Az ára jó lenne csak kérdés hogy hatóanyaggal hogy áll a cucc?


Ár érték arányban nem rossz.
Szokták mondani hogy, olcsó húsnak híg a leve. De ennek ellenére nagyon sokan használják és pozitív eredménnyel! Én a a kuráim után szoktam zéró fázisban, meg vagyok elégedve vele ennyi pénzért nem is akarhatok többet. Ha van rajtad zsír egy fél év alatt lepucol gyönyörűen. Persze az étkezés is szerepet kel hogy öltsön nagyba.

Nekem a diétás kúrám mellé kellene majd ősztől. Van zsír rajtam bőven (jelenleg 130kg vagyok, orvosilag mért zsírmentes testömegem 90kg, 186 cm-hez, 150kg-ról indultam. A terv hogy kb.100kg-ig lemenjek jelentősebb izomvesztés nélkül ez kb 12% testzsírt jelenten ha jól számolok)szeretném kicsit megpörgetni a zsírvesztést. Mennyit kellene naponta használni belőle? Én esténként 5 egységre gondoltam 5 napon keresztül aztán 2nap kihagyás. 6 hónappal kalkulálok így. A szteroid kúrám úgy fog összeállni hogy heti 2milli Master boldenon hozzá 4milli Master Testo ene. ez 14hét lesz aztán heti 2 milli Master Tren.ena mellé 4milli Master Testo.ena ez 10hét ,kúra teljes ideje alatt heti 500IU HCG és az 5 egysig Hygi menne, az egész meg lesz fűszerezve napi 1 szem Anastrozollal meg 1-2 szem privival. Attól függ mennyire hisztizik majd a mellem :-)


Enantátbol nem biztos hogy szükséges annyi hetente. A növi része én 7-egységet alkalmaztam szintén heti 5nap on. 2 off. Mondjuk rajtam nem volt ennyi felesleg. Lehet neked 10 egység lenne ami hatásos.

Sajnos felszaladtak a kilók. Abbahagytam a sportot és 15 év alat feljött 50kg. Ezt akarom most korrigálni. Így 42 évesen azért már kicsit problémásabb. De jobb később mint soha.

2020. Július 01. - 12:21:29
Válasz #724
Nem elérhető

Janó


Kollegák! Stana tablettás melyik gyártótól a legjobb jelenleg?

2020. Július 01. - 22:25:47
Válasz #725
Nem elérhető

Gyuf


Kollegák! Stana tablettás melyik gyártótól a legjobb jelenleg?
hát vermodje nekem szart se ér, közel 300db-nál járok napi 4-el, de semmi olyat nem érzek...
Feljebb beszéltem ezt valakivel aki tökre ugyan azt a gyártási és lejárati idővel ellátottat eszi de neki se hatásos
Más irta hogy talán az öccse eszi ezt, amit mi ketten de neki kurva jó.
Amint elfogy ez a kis maradék kipróbálom a mastereset aztán majd látjuk, de előtte teljes laborra megyek kedden, hogy mizu van belül.

2020. Július 02. - 05:58:25
Válasz #726
Nem elérhető

La911


Vermodje nekem sem tud semmit....magnusbol is megettem 1 dobozzal az elején....azis szintúgy semmi....

2020. Július 02. - 06:06:45
Válasz #727
Nem elérhető

Satufake


Én utoljára 2éve Eliteset használtam, az ütős volt.

2020. Július 02. - 08:40:05
Válasz #728
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Esetleg ha tud nekem valaki segíteni vérnyomáscsökkentő gyógyszerben,akkor privibe írjon rám. Nagyon köszönöm! Szép napot!

2020. Július 02. - 08:58:41
Válasz #729
Nem elérhető

guzzi


Kollegák! Stana tablettás melyik gyártótól a legjobb jelenleg?



Strombot nyomok kicsit drágább de ez ütős! Vermodje nekem sem ért szart se a többieknek meg igen!  :-)(-: fasza mi..

2020. Július 02. - 17:16:17
Válasz #730
Nem elérhető

La911


Guzzi!
Milyen a stromba? Milyet használsz?  Hatás?

2020. Július 02. - 20:18:44
Válasz #731
Nem elérhető

guzzi


Guzzi!
Milyen a stromba? Milyet használsz?  Hatás?


Stromba 10mg. Nagyon jó!

2020. Július 02. - 21:29:35
Válasz #732
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Esetleg ha tud nekem valaki segíteni vérnyomáscsökkentő gyógyszerben,akkor privibe írjon rám. Nagyon köszönöm! Szép napot!
   Sikerült szereznem!  ****:)))

2020. Július 02. - 23:21:03
Válasz #733
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Esetleg ha tud nekem valaki segíteni vérnyomáscsökkentő gyógyszerben,akkor privibe írjon rám. Nagyon köszönöm! Szép napot!

Háziorvosod felírja. Ez nem játék. Menj be dokihoz!

2020. Július 03. - 08:02:06
Válasz #734
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Esetleg ha tud nekem valaki segíteni vérnyomáscsökkentő gyógyszerben,akkor privibe írjon rám. Nagyon köszönöm! Szép napot!
   Sikerült szereznem!  ****:)))

Mennyi a vérnyomásod? Mit szeretzél be?