2024. Május 04. - 12:08:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445297 alkalommal)

Alexx, fittyfene és 42 vendég van a témában

2020. Július 05. - 00:23:16
Válasz #750
Nem elérhető

Küklopsz



Jó messzire eveztem a parttól.Világbajnok testépítő. Ismerek olyat :--: @-o

az viszont komolyan érdekel hogy minek az idegen kéz? Nem ér el a kezed addig vagy?

2020. Július 05. - 06:48:03
Válasz #751
Elérhető

Gábor77


Idézetet írta: Karcsi!!! 
  link=topic=2599.msg267964#msg267964 date=1593803341
Idézetet írta: Karcsi!!!
link=topic=2599.msg267955#msg267955 date=1593672005
Sziasztok! Esetleg ha tud nekem valaki segíteni vérnyomáscsökkentő gyógyszerben,akkor privibe írjon rám. Nagyon köszönöm! Szép napot!
   Sikerült szereznem!  ****:)))

Mennyi a vérnyomásod? Mit szeretzél be?
hello! Igazából kúrában vagyok és  oxyit is szedek és valószínű attól ment fel, reggel170,délután 155 öt(pulzus110)mérek ,ezért szeretnék fél szem vér.nyom.csök. Szedni. Amig oxyzok,remélem utána vissza áll! 3fajtát hoztak, most kérem ki egy e.ü.-ben dolgozó emberke véleményét melyik lenne jobb! De ha valakinek van tapasztalata vagy ért hozzá azt is szívesen meghallgatóm! (AMLODIPIN-TEVA 5 mg tabletta, TANYDON 80mg, COVECARD 5/5 mg ) köszönöm előre is!
Azt az oxy-t gyorsan felejtsd el mert kb semmire nem jó, 4hétnél nem szabad tovább szedni eleve, meg azon kivül hogy hirtelen az összes vizet megköti rajtad, addig szép lufi leszel , lesz fasza erőd, aztán 4-6hét múlva minden abba marad, és feleslegesen csapsz oda a májadnak.
hello! Köszönöm a tanácsot! Én is erre gondoltam amúgy hogy elhagyom most már! (2hete megy 1szem)  :-){
Ez egy jó gondolat lesz, utána szépen visszaáll majd a vérnyomásod is, mert az oxy nyomta fel.
Más megy mellette, vagy fog menni?
  Igen most deka,susta,6hete +oxy(max3hete) tren ena most fogyott el 10ml ,ennyi igazából.


Szevasztok!
Karcsi, hogy jött ki az neked hogy a Tren után Deca menjen?  !+"%
Nem fordítva kellene?

Most úgy általánosságba mindenkihez írok...!!  8-)
 :-}Gyerek olvassatok... tanuljatok már mielőtt szteroidokhoz nyúlok! ****)
Bőr alá hasba adott olajos anabolika... Nem heti 3 vagy ettől több ml-re lett kitalálva! **:))))*
Max 0,4-0.6ml/hét!!

....vagy 2 naponta 0.5ml ;) de mindenféleképp kis heti mennyiségekre alkalmazzák valóban. Nekem is elsőre nagyon tetszett, de mondjuk 4ml- nél már lehet hogy nem működik. Mert kicsit gyullad is bőr alatt és az nem fasza ha egy hét után tele az ember gyulladásos helyekkel a hasán. Én szerintem azt fogom csinálni hogy a heti 2ml testo.ena bemegy izomba 2 részletbe a boldenonnal( meg utánna trennel) karöltve és 3x0.5ml propit meg elosztok bőr alá. Lehet túlgondolom a dolgot és semmi értelme , de egyenletesebb hormonszintet várok így. Aztán az is lehet hogy nem variálom agyon simán csak a régi iskola szerint megy izomba azt csókolom.

2020. Július 05. - 09:37:39
Válasz #752
Nem elérhető

Gyuf



Jó messzire eveztem a parttól.Világbajnok testépítő. Ismerek olyat :--: @-o

az viszont komolyan érdekel hogy minek az idegen kéz? Nem ér el a kezed addig vagy?
Ocsem. Higgadj mar le. Vicc hogy ezen fent akadsz. Szedj be valamit aztan pihizz.

2020. Július 05. - 10:07:55
Válasz #753
Nem elérhető

Yep


Sziasztok!
S.A.S pharmáról valami vélemény ?

2020. Július 05. - 12:51:09
Válasz #754
Nem elérhető

Jack0211


Skacok segítsünk egymáson ne egymást baszogassuk.
Csak elmondom segbe én se tudom beadni kicsit kötött vagyok , de váll és comb az mindig tuti hely ( szerintem )
Szóval Gyuf szólj haverodnak hogy rajzoljon egy kört a combodra és és 2x beadom magadnak és menni fog aztán már neked is . Ha gondolod dobok át neked nagyon szivessen privátban videot neked (linket)

2020. Július 05. - 13:45:55
Válasz #755
Nem elérhető

Gyuf


Skacok segítsünk egymáson ne egymást baszogassuk.
Csak elmondom segbe én se tudom beadni kicsit kötött vagyok , de váll és comb az mindig tuti hely ( szerintem )
Szóval Gyuf szólj haverodnak hogy rajzoljon egy kört a combodra és és 2x beadom magadnak és menni fog aztán már neked is . Ha gondolod dobok át neked nagyon szivessen privátban videot neked (linket)
Combba eleve en nem szeretnem. Regen adogattam magamnak oda nem volt veszes 1-1,5ml de sikerult 2x ideget találnom abbol lett szep gyulladas aztan ugy voltam vele maradok a farnal es beadja haver. O latja ugy is ha baj van.
Keze nem remeg rendesen tudja nyomni a fecsit. En meg csak lehet benaznek vele aztan tobb kart csinalok mint hasznot.
Szoval ezen kar fent akadni (sztem) hogy nekem mas adja. Nem vilagi problema ez.

2020. Július 05. - 14:51:12
Válasz #756
Nem elérhető

Lolka


 #:-)

Srácok ahogy fentebb Jack0211 írta - segítsünk egymáson-!
Amugy nagyon sok srácot látok akinek spanja adja be itthon eléggé ismert hazai vetsenyzőt is tudom hogy nem magának adja be! Többek között én se  @-o csajom tolja.

De most kérdeznék olyanoktól akik tapasztaltak vagy tudják jó forrásból az infót.
Melyik TrenMix vagy TriTren (ki hogy nevezi), jó most jelenleg?
És mennyi idő múlva kell hogy érezzem a hatását na és hogy mennyi a heti ml vagy mg adag belőle??
Köszi! 

2020. Július 05. - 18:46:28
Válasz #757
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok! Omega Meds testo mix et használta már itt valaki? Aki haszn?lta mostanában kérem irjon már rola...

2020. Július 06. - 01:47:31
Válasz #758
Nem elérhető

Küklopsz


Skacok segítsünk egymáson ne egymást baszogassuk.
Csak elmondom segbe én se tudom beadni kicsit kötött vagyok , de váll és comb az mindig tuti hely ( szerintem )
Szóval Gyuf szólj haverodnak hogy rajzoljon egy kört a combodra és és 2x beadom magadnak és menni fog aztán már neked is . Ha gondolod dobok át neked nagyon szivessen privátban videot neked (linket)
Combba eleve en nem szeretnem. Regen adogattam magamnak oda nem volt veszes 1-1,5ml de sikerult 2x ideget találnom abbol lett szep gyulladas aztan ugy voltam vele maradok a farnal es beadja haver. O latja ugy is ha baj van.
Keze nem remeg rendesen tudja nyomni a fecsit. En meg csak lehet benaznek vele aztan tobb kart csinalok mint hasznot.
Szoval ezen kar fent akadni (sztem) hogy nekem mas adja. Nem vilagi problema ez.


Persze nem világi probléma csak furcsa, kézremegés stb, mintha számítana.
Haver a jó Isten lássa lelkem olyan vérfürdőkbe voltam itthon 10en évek alatt, volt h saját magamnak csapoltam le a gyulladást, combból mint a szökőkút kihúztam volt h állon spriccelt @-o
Furcsa volt ezekután szembesülni h van akinek meg más adja.. Megmondom őszintén ennek nem volt szerepe sosem az én világomban, de elnézést kérek a fennakadásomért, bocsánat, komolyan.
Trenből master, vedi. Utóbbit nem is mondanám annyira tutira
Diamond wini jól muzsikál.. Elvileg
Deca master
Propi elvileg a master jó, gyakorlatba minden nap megy ismerős ismerősének 2ml,libjdót nem érzi de megy mellé wini és tren is, libidó akor jó mikor master mixet is ráküldi

2020. Július 06. - 06:05:21
Válasz #759
Nem elérhető

Satufake


Vedis trent használt valaki mostanában? Holnap kezdeném, 3x1 ml

2020. Július 06. - 07:58:19
Válasz #760
Nem elérhető

Gyuf


Vedis trent használt valaki mostanában? Holnap kezdeném, 3x1 ml
Hasonlo erdekelne engem is csak Gene-bol.

2020. Július 06. - 11:47:45
Válasz #761
Nem elérhető

Yep


Vedis trent használt valaki mostanában? Holnap kezdeném, 3x1 ml
Hasonlo erdekelne engem is csak Gene-bol.

Vedi tren ena engem is érdekelne @-o

2020. Július 06. - 16:02:37
Válasz #762
Nem elérhető

La911


Sziasztok. Wini szuszpenzióval kapcsolatban van valakinek tapasztalta?

2020. Július 06. - 19:26:05
Válasz #763
Nem elérhető

Lolka


Vedis trent használt valaki mostanában? Holnap kezdeném, 3x1 ml


 #:-)
Az egyik edző gyerek használta de bánja TrenMixet  nyomot a Veditől és semmi látszat.
Én is TrenMixet akarok csak nem tudom melyik gyártótól van jó!

2020. Július 06. - 19:27:21
Válasz #764
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok. Wini szuszpenzióval kapcsolatban van valakinek tapasztalta?


Igen.  Sima Wini amit szuszpenziónak mondva sóznak jo pénzért hülyékre.