2024. Május 04. - 08:35:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445213 alkalommal)

Alexx és 35 vendég van a témában

2020. Augusztus 19. - 12:52:12
Válasz #915
Nem elérhető

Küklopsz


Hát mondjuk ha trennel megy, ha magába csak testo mondjuk akkor se?

2020. Augusztus 19. - 18:28:16
Válasz #916
Nem elérhető

Gyuf


Hát mondjuk ha trennel megy, ha magába csak testo mondjuk akkor se?
Anno a tren enanal se ereztem semmit max talan hogy joval kerekebb es feszesebb voltam
Most jelenleg heti 3 propi es 2 tren ace megy de egyelore nem latok es nem erzek valtozast magamon.
Lehet emelni kellene mert mondtak mar hogy ez eleg keves lesz.
Van meg 7heten a versenydietabol aztan meglatjuk kisul e valami a vegere belole.

2020. Augusztus 19. - 18:57:08
Válasz #917
Nem elérhető

Küklopsz




Nem valami szerencses leosztas @-o

2020. Augusztus 19. - 21:55:53
Válasz #918
Nem elérhető

Gyuf




Nem valami szerencses leosztas @-o
Én is azt kezdem észre venni, hogy valami nem oké, ismerős mondta hogy az ace-t emelnem kéne a propival
Neked látatlanba ötlet?

2020. Augusztus 19. - 23:41:21
Válasz #919
Nem elérhető

Küklopsz


Én ha ez a kettő lenne csak akkor minimum heti 1000-1200propi és 400 ace

2020. Augusztus 20. - 00:41:49
Válasz #920
Nem elérhető

Gyuf


Én ha ez a kettő lenne csak akkor minimum heti 1000-1200propi és 400 ace

Haverom is ezt mondta csak ő 800 / 400 arányba :D
Csak hát a propi se tartalmaz 100at , max 50 jobb esetbe, de gondolom az ace se 100mg/ml

2020. Augusztus 20. - 01:23:10
Válasz #921
Nem elérhető

Küklopsz


Most azt tisztázuk hogy miről beszélünk valós hatóanyagról vagy ráírtról.
Én ráírtról ezért írtam inkabb 3:1es arányt szerintem a 2:1kevés a tren mellé, valami libidó maradjon már:D

2020. Augusztus 20. - 09:05:05
Válasz #922
Nem elérhető

Gyuf


Most azt tisztázuk hogy miről beszélünk valós hatóanyagról vagy ráírtról.
Én ráírtról ezért írtam inkabb 3:1es arányt szerintem a 2:1kevés a tren mellé, valami libidó maradjon már:D

Jaa oké, igy már jó hogy ráírt :D
De akkor is sok szétadagolva 2-max3naponta adni
Nem tudom valami mix-szel jobban járnék e ha visszatenném

2020. Augusztus 21. - 11:12:36
Válasz #923
Nem elérhető

Classicguy


Sziasztok Urak!!

Omega illetve Sterling márkáról van valakinek infója? Érdemes e?

Köszönöm előre is:)

2020. Augusztus 21. - 14:31:17
Válasz #924
Nem elérhető

Lolka


Szevasztok!
Tudom nem téma itt de felteszem a kérdését.
Használt már valaki közületek növit?
Ha igen írjon már privátba mert kérdeznék egy-két dolgot.

2020. Augusztus 22. - 08:58:45
Válasz #925
Nem elérhető

Janó


Írják többen, hogy valami vagy szinte semmi nem hat náluk..nekem meg úgy tűnik az utóbbi kb. másfél évben szinte semmi nem hat. És ez nem a kaján, edzésen genetikán múlik.  Az igazság az hogy ha egy cucc az ami rá van írva és nem nagyon aluldozisolt akkor hatnia kell és nem csak úgy hogy hmm mintha érezném? Vagy mégse? Egyértelműen érzed a hatást ha jó lenne rövid eszternél pár nap hosszúval két három hét. Ha nem érzed sajnos az 99 százalékban azért van mert csak nyomokban tartalmaz hatóanyagot a cucc..Ez az igazság már a faszom tele van ezzel
Már nem tudod mit rendelj mert gyakorlatilag csak szar van meg még szarabb. Az hogy érzed a tesztotol a kanossagot de semmit nem dob izomban erőben pont attól van hogy kb tizede van benne ami pont arra elég hogy kicsit megemeli a tesztot,de ha benne lenne aminek kell akkor 5 naponta egy szuszta és mellé egy tri tren úgy megdobna mint a picsa.

2020. Augusztus 22. - 09:28:14
Válasz #926
Nem elérhető

Jack0211


Janó, teljes mértékben igazad van !+"%
Sajnos ez igy van....
Ha az ember össze akar rakni egy valamire való kúrát őrületes mennyis?gek kellenek hogy valamit is erezzen az ember. Manapság 3 Susi/Hét és az egy Light os kura  !+"% Ahhh egy vicc ez, nem is olyan regen 2014 ben meg olyat fejlődtem negyede cuccal mit az állat :-!

Tényleg nagy a baj azt sem lehet már tudni mi a franko meg mi nem ,lehet most valami kurva jo (amit nem is tud az ember mi?ta van készleten valahol) megirja itt valaki hogy fasza .......megveszed de az egy teljesen más eresztés  :-p szoval basszaaaameeeg ˝=/  :-/]

2020. Augusztus 22. - 11:39:15
Válasz #927
Nem elérhető

VBorisz


Hello, Jack próbáld ki a R.O.H.M/Pharmaqo/Intex cuccokat mondom.Az én forrásom ami volt régen, hozott iráni enát , testoviron depot mindig jó volt, de utoljára amit hozott tök üres volt tesztó mérés 3 hét után 14-es volt, pedig régen működtek.Még a Görög Clomid is kajli volt neki a külső doboz tök origi de benne a blisztereken látszott hogy hamis , nem volt batch number stb. Mindent hamisítanak már, főleg a Magnust aztán írja mindenki hogy szar lett , pedig az eredeti abból is jó.

2020. Augusztus 22. - 18:59:40
Válasz #928
Nem elérhető

Gyuf


Írják többen, hogy valami vagy szinte semmi nem hat náluk..nekem meg úgy tűnik az utóbbi kb. másfél évben szinte semmi nem hat. És ez nem a kaján, edzésen genetikán múlik.  Az igazság az hogy ha egy cucc az ami rá van írva és nem nagyon aluldozisolt akkor hatnia kell és nem csak úgy hogy hmm mintha érezném? Vagy mégse? Egyértelműen érzed a hatást ha jó lenne rövid eszternél pár nap hosszúval két három hét. Ha nem érzed sajnos az 99 százalékban azért van mert csak nyomokban tartalmaz hatóanyagot a cucc..Ez az igazság már a faszom tele van ezzel
Már nem tudod mit rendelj mert gyakorlatilag csak szar van meg még szarabb. Az hogy érzed a tesztotol a kanossagot de semmit nem dob izomban erőben pont attól van hogy kb tizede van benne ami pont arra elég hogy kicsit megemeli a tesztot,de ha benne lenne aminek kell akkor 5 naponta egy szuszta és mellé egy tri tren úgy megdobna mint a picsa.
ezt kb vesézhetnénk reggelig, mert igaz is és még se, élő példa vagyok 1,2g suszta szart se csinál nekem 40mg metával, de a NEGYEDE haveromnak dobott olyat hogy mosolyogva guggolt 200-ba. Küldj nekem bármilyen olajos cuccot, videóra veszem ahogy beadják heti 2-3x, 2hónap múlva ugyan ugy fogok kinézni, mint kezdéskor. Szóval biztos a motyó a ludas?
tesztó szintem felviszi minden cucc ahogy azt kell labor mérés szerint de egyébként szart se csinál nálam, se erő se feszesség se kanosság, semmi


2020. Augusztus 22. - 21:14:29
Válasz #929
Nem elérhető

Küklopsz


Persze h nem csinál semmit, évek óta anyagozol, kevert teszto ikyen szarok ugyanolyan mennyiségben nem fognak változást hozni, hatóanyagot kéne cserélni ugyanazzal a mennyiséggel több év után mit vársz mindig ezt irod ezt az 1,2 g stb.7-8éve 1,2 megy? Vagy voltak emelés- pihenés.