2024. Május 04. - 19:33:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445454 alkalommal)

fittyfene, Needfor940 és 39 vendég van a témában

2020. Augusztus 22. - 21:40:28
Válasz #930
Nem elérhető

Gyuf


Persze h nem csinál semmit, évek óta anyagozol, kevert teszto ikyen szarok ugyanolyan mennyiségben nem fognak változást hozni, hatóanyagot kéne cserélni ugyanazzal a mennyiséggel több év után mit vársz mindig ezt irod ezt az 1,2 g stb.7-8éve 1,2 megy? Vagy voltak emelés- pihenés.
Amennyit "anyagozok" ugyan annyit pihenek, volt emelés, volt gyártó csere, volt hatóanyag csere elmondanám.
8 gyártót próbáltam ki, azok közül mindent kivéve wini.

2020. Augusztus 23. - 10:04:16
Válasz #931
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok mindenki szép vasárnapot!  #:-) @:-)
Gyártók, hatóanyagok stb. pörög a fórum csak nem minden hasznos de tanulni lehet belőle ha tudjuk miről is szól az egész!
Na de láttam már régebben írta valaki a Balkán Susta jó és működik. Így srácok a terembe nem én áááááá dehogy is én natural vagyok. Tehát srácok nyomják és láss csodát jól működő susta van most nálunk. Igaz 1 személy részére kicsit olyan mintha aluldózisolt lenne de nagyon a cucc viszont a többiek rohadt jónak mondják erőben már látszik és már minimálisan kezdi a test körméreteit is növelni itt-ott!  @-o
Omega Trenmix megy hozzá igazából ez is azt a hatást adja amit az ember vár persze már ha tudja mit kel ennyi idő után érezni.
Hát ennyi a vasárnapi beszámolóm innen a Lupa-tórol!  /:-)

2020. Augusztus 25. - 09:43:44
Válasz #932
Nem elérhető

Hardy


 Sziasztok Srácok!
Arimidex fekete piaci ára, hogyan alakult mostanság?
 3 éve 28 szem szerb volt 17.500.
Most ugyanannyi szem 10.500, de ezt még nem tudom milyen gyártmány.

2020. Augusztus 25. - 14:44:53
Válasz #933
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok Srácok!
Arimidex fekete piaci ára, hogyan alakult mostanság?
 3 éve 28 szem szerb volt 17.500.
Most ugyanannyi szem 10.500, de ezt még nem tudom milyen gyártmány.

Román valószínűleg.
Magyar Anabrest 10szem 6000

2020. Augusztus 25. - 15:56:06
Válasz #934
Nem elérhető

Hardy


Köszi Guzzi!  :azn:
 Egyébként a román működik vagy szar?

2020. Augusztus 25. - 20:12:32
Válasz #935
Nem elérhető

guzzi


Köszi Guzzi!  :azn:
 Egyébként a román működik vagy szar?


Román az is gyógyszertári és jól is működik.

2020. Augusztus 26. - 01:42:05
Válasz #936
Elérhető

Küklopsz


Balkán tesztói illetve master tesztói közül ki mire voksol?

2020. Augusztus 26. - 09:10:20
Válasz #937
Nem elérhető

Hardy


Köszönöm mégegyszer az infókat Guzzi!!!!
A balkánt illetőleg itt is olvastam többször, meg hallottam is többektől, hogy a sustája jó lehet.
 A master termékekről Én személy szerint egyre negatívabb véleményeket találok. A tavalyi széria még elfogadható volt elméletileg. De idén 3 srác is nyomott master susit a teremben és kúra alatt 14 mol tesztó az egyiknél, 17 a másiknál, 11 a harmadiknál. Ez elgondolkodtató. A diamond tesztóit is jónak mondták. Gondoltam, akkor megpróbálom, hát... tanulópénz volt. Se a susija sem pedig a propija nem volt jó, gyakorlatilag sztem full üres volt mindkettő.
 Egyébként kúra alatt érdemes nézetni egy tesztószintet, abból azért kiderülhet, hogy átbasztak e vagy sem.
 Igen, ilyen létezik, hogy valakinek hiába koncentrálódik viszonylag magas hormonszint a vérében, mégsem történik semmi érdemleges. Itt szóba jöhet, hogy a szervezet androgén affinitása milyen. Az sem mindegy, hogy milyen mértékben tud hasznosulni a szervezetben keringő tesztoszteron. Pl. a proviron hatóanyaga a mesterolon több szabad tesztót enged a vérben koncentrálódni, szinergizálja az adott kox hatásfokát a kúrában.
 De idén egész egyszerűen, meg úgy az utóbbi 4-5 évben a gyártók felháborító szinten basszák át az embereket. És igen, simán eltudom képzelni, hogy a ráírt hatóanyag mennyiség csupán tizede, vagy még annyi sem lehet a cuccban, mikor heti 6-7 ml master mixekkel prodikálnak az emberkék iilyen tizen pár molos tesztószinteket.., vicc az egész.. Akinek van jó, de tényleg nagyon fasza kapcsolata, akár versenyző rokon, sógor stb. Az nagyobb eséllyel kap használható cuccot. Mert abban biztos vagyok, hogy legalább annyi jó termék is van a piacon, mint ahány szar.
 Csak mint minden területén az életnek itt is megy a pofátlan nyerészkedés, átverés.
 Apám mondja mindig: "Fiam, tudjad, hogy mindenhol átfognak baszni a mai világban. Az a lényeg, hogy ne nagyon.."  :azn:

2020. Augusztus 26. - 13:18:30
Válasz #938
Nem elérhető

Rebel



Sziasztok!
Nanda Oxandrolone 10mg. Egy hete megy 3 nap 2x10mg,4 nap 2x20mg.Semmi.
10 éve 20g/nap szépen tolt a 3.naptól.

2020. Augusztus 27. - 09:25:08
Válasz #939
Nem elérhető

Lolka



Sziasztok!
Nanda Oxandrolone 10mg. Egy hete megy 3 nap 2x10mg,4 nap 2x20mg.Semmi.
10 éve 20g/nap szépen tolt a 3.naptól.

Köszönjük az információt! Nem akarok okosnak tűnni de ha kicsit vissza olvasol mielőtt bevásárolsz láthattad volna hogy írtak arról is hogy a Nanda nem megbízható!

2020. Augusztus 27. - 17:39:17
Válasz #940
Nem elérhető

Dzsoni


Master testmix batch no: 23562 exp 11/2025
Magnus metha batch no:190201 exp 01/2025

Első szuri előtt 5 nappal kezdtem a methát, az 5ik napon éreztem az erőnövekedést meg a libidót is lecsapta egy kicsit. A testmix második adagja meg annyira felvitte hogy már kellemetlen volt. Propi az van benne fix. Lehet én nézek be valamit, de úgy gondolom ezek működnek. Lehet persze, hogy a boldiba is propi van az nyomta ennyire fel a dolgokat.
Testmix-boldi 2-2ml/hét
Metha 30mg/nap

2020. Augusztus 27. - 18:05:30
Válasz #941
Nem elérhető

Eliteboy


Köszönöm mégegyszer az infókat Guzzi!!!!
A balkánt illetőleg itt is olvastam többször, meg hallottam is többektől, hogy a sustája jó lehet.
 A master termékekről Én személy szerint egyre negatívabb véleményeket találok. A tavalyi széria még elfogadható volt elméletileg. De idén 3 srác is nyomott master susit a teremben és kúra alatt 14 mol tesztó az egyiknél, 17 a másiknál, 11 a harmadiknál. Ez elgondolkodtató. A diamond tesztóit is jónak mondták. Gondoltam, akkor megpróbálom, hát... tanulópénz volt. Se a susija sem pedig a propija nem volt jó, gyakorlatilag sztem full üres volt mindkettő.
 Egyébként kúra alatt érdemes nézetni egy tesztószintet, abból azért kiderülhet, hogy átbasztak e vagy sem.
 Igen, ilyen létezik, hogy valakinek hiába koncentrálódik viszonylag magas hormonszint a vérében, mégsem történik semmi érdemleges. Itt szóba jöhet, hogy a szervezet androgén affinitása milyen. Az sem mindegy, hogy milyen mértékben tud hasznosulni a szervezetben keringő tesztoszteron. Pl. a proviron hatóanyaga a mesterolon több szabad tesztót enged a vérben koncentrálódni, szinergizálja az adott kox hatásfokát a kúrában.
 De idén egész egyszerűen, meg úgy az utóbbi 4-5 évben a gyártók felháborító szinten basszák át az embereket. És igen, simán eltudom képzelni, hogy a ráírt hatóanyag mennyiség csupán tizede, vagy még annyi sem lehet a cuccban, mikor heti 6-7 ml master mixekkel prodikálnak az emberkék iilyen tizen pár molos tesztószinteket.., vicc az egész.. Akinek van jó, de tényleg nagyon fasza kapcsolata, akár versenyző rokon, sógor stb. Az nagyobb eséllyel kap használható cuccot. Mert abban biztos vagyok, hogy legalább annyi jó termék is van a piacon, mint ahány szar.
 Csak mint minden területén az életnek itt is megy a pofátlan nyerészkedés, átverés.
 Apám mondja mindig: "Fiam, tudjad, hogy mindenhol átfognak baszni a mai világban. Az a lényeg, hogy ne nagyon.."  :azn:

2020. Augusztus 27. - 18:11:43
Válasz #942
Nem elérhető

Eliteboy


Köszönöm mégegyszer az infókat Guzzi!!!!
A balkánt illetőleg itt is olvastam többször, meg hallottam is többektől, hogy a sustája jó lehet.
 A master termékekről Én személy szerint egyre negatívabb véleményeket találok. A tavalyi széria még elfogadható volt elméletileg. De idén 3 srác is nyomott master susit a teremben és kúra alatt 14 mol tesztó az egyiknél, 17 a másiknál, 11 a harmadiknál. Ez elgondolkodtató. A diamond tesztóit is jónak mondták. Gondoltam, akkor megpróbálom, hát... tanulópénz volt. Se a susija sem pedig a propija nem volt jó, gyakorlatilag sztem full üres volt mindkettő.
 Egyébként kúra alatt érdemes nézetni egy tesztószintet, abból azért kiderülhet, hogy átbasztak e vagy sem.
 Igen, ilyen létezik, hogy valakinek hiába koncentrálódik viszonylag magas hormonszint a vérében, mégsem történik semmi érdemleges. Itt szóba jöhet, hogy a szervezet androgén affinitása milyen. Az sem mindegy, hogy milyen mértékben tud hasznosulni a szervezetben keringő tesztoszteron. Pl. a proviron hatóanyaga a mesterolon több szabad tesztót enged a vérben koncentrálódni, szinergizálja az adott kox hatásfokát a kúrában.
 De idén egész egyszerűen, meg úgy az utóbbi 4-5 évben a gyártók felháborító szinten basszák át az embereket. És igen, simán eltudom képzelni, hogy a ráírt hatóanyag mennyiség csupán tizede, vagy még annyi sem lehet a cuccban, mikor heti 6-7 ml master mixekkel prodikálnak az emberkék iilyen tizen pár molos tesztószinteket.., vicc az egész.. Akinek van jó, de tényleg nagyon fasza kapcsolata, akár versenyző rokon, sógor stb. Az nagyobb eséllyel kap használható cuccot. Mert abban biztos vagyok, hogy legalább annyi jó termék is van a piacon, mint ahány szar.
 Csak mint minden területén az életnek itt is megy a pofátlan nyerészkedés, átverés.
 Apám mondja mindig: "Fiam, tudjad, hogy mindenhol átfognak baszni a mai világban. Az a lényeg, hogy ne nagyon.."  :azn:




N?lunk mindenkinek j?l m?ködik a master.versenyzôk is k?szülnek vele.test mixet heti 3milit tolok.nem vagyok kezdô.kezdônek el?g 2mili is bôven.nem lehet tudni hogy hany mg van benne.de ez hogy üres olaj stb.teljesen kamu,hülyes?g.nem ajanlom a diamonodot vannak vele problemak de annak is m?ködik a sustaja,az se üres.azt el tudom képzepni hogy a rairt mg 80%at tartalmazzak

2020. Augusztus 29. - 11:35:08
Válasz #943
Nem elérhető

Rebel



Sziasztok!
Nanda Oxandrolone 10mg. Egy hete megy 3 nap 2x10mg,4 nap 2x20mg.Semmi.
10 éve 20g/nap szépen tolt a 3.naptól.

Köszönjük az információt! Nem akarok okosnak tűnni de ha kicsit vissza olvasol mielőtt bevásárolsz láthattad volna hogy írtak arról is hogy a Nanda nem megbízható!
Nem egészen.Inkább vegyes volt a vélemény.De már nálam volt ekkor.Egyetlen megbízható oxa sincs sajnos.Meg általában semmi.
Ja,és azóta elkezdett hatni...

2020. Augusztus 29. - 12:08:21
Válasz #944
Nem elérhető

Gyuf



Sziasztok!
Nanda Oxandrolone 10mg. Egy hete megy 3 nap 2x10mg,4 nap 2x20mg.Semmi.
10 éve 20g/nap szépen tolt a 3.naptól.

Köszönjük az információt! Nem akarok okosnak tűnni de ha kicsit vissza olvasol mielőtt bevásárolsz láthattad volna hogy írtak arról is hogy a Nanda nem megbízható!
Nem egészen.Inkább vegyes volt a vélemény.De már nálam volt ekkor.Egyetlen megbízható oxa sincs sajnos.Meg általában semmi.
Ja,és azóta elkezdett hatni...
nekem is a nandát adták tavaly. egy itthoni ifbb is ugyan azt szedte, én csak f*stam tőle.. :/