2024. Május 04. - 19:18:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445445 alkalommal)

Needfor940, Norborg34 és 40 vendég van a témában

2020. Szeptember 18. - 23:42:36
Válasz #990
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Az Omega Meds-től használ valaki most bármit?
Ace és a Wini érdekelne, ha lenne valakinek a valakijének a valakije esetleg aki használ és tudna pár infót dobni róla.
Köszi
Más gyártó is szóba jöhet, ha nem gyullad és működőképes :)

2020. Szeptember 20. - 20:00:04
Válasz #991
Nem elérhető

Mirco


Srácok!

Az Omega Meds-től használ valaki most bármit?
Ace és a Wini érdekelne, ha lenne valakinek a valakijének a valakije esetleg aki használ és tudna pár infót dobni róla.
Köszi
Más gyártó is szóba jöhet, ha nem gyullad és működőképes :)

Szeva!
Omega sustát használ az edző társam pont de valami ki baszott qrva jó! Túl van árazva de nagyon nagyot üt!  =/+'

2020. Szeptember 21. - 10:20:48
Válasz #992
Nem elérhető

Lolka


Jövő évi növis periódusomhoz én is az omega sustat rakom.

2020. Szeptember 21. - 11:26:35
Válasz #993
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Az Omega Meds-től használ valaki most bármit?
Ace és a Wini érdekelne, ha lenne valakinek a valakijének a valakije esetleg aki használ és tudna pár infót dobni róla.
Köszi
Más gyártó is szóba jöhet, ha nem gyullad és működőképes :)

Szeva!
Omega sustát használ az edző társam pont de valami ki baszott qrva jó! Túl van árazva de nagyon nagyot üt!  =/+'

Köszi az infót :)
Egyelőre master winit, és majd new york ace-t rendelek be.

2020. Szeptember 21. - 11:27:36
Válasz #994
Nem elérhető

Gyuf


Jövő évi növis periódusomhoz én is az omega sustat rakom.
hát akkor még lehet most vásárolj be belőle, kitudja ez is milyen gyártó lesz.
Lehet annak a sorsára jut mint a SiS, elején atom jó, utána még 0...

2020. Szeptember 21. - 13:35:16
Válasz #995
Nem elérhető

Mirco


Jövő évi növis periódusomhoz én is az omega sustat rakom.
hát akkor még lehet most vásárolj be belőle, kitudja ez is milyen gyártó lesz.
Lehet annak a sorsára jut mint a SiS, elején atom jó, utána még 0...


Ez most nagyon igaz míg lehet egy jó szériából bekel tankolni mert ki tudja jövőre mit fog tudni. Én most Balkán Omega és a jó öreg Master keverttesztóit gyűjtöttem be. Lehet benne ál a pénzem de így legalább tudom hogy jók és nem kel potyára tolni az üres olajat.  @-o

2020. Szeptember 21. - 23:54:35
Válasz #996
Elérhető

Küklopsz


Balkán ena nekem tök vízszerűnek tűnik ez persze nem jelent semmit de állaga és íze is tök "semleges" mindezek ellenére nem gondolnám hogy a balkán tesztói nem működnének, igaz van pár ampesz amit úgy kell"lefűrészelni" mert sehogy a picsaba nem lehet szettörni @-o
Balkán ena master mix master deca
És diamond prop megy ez tesztelésképp ez egy új külalakú már "Maxx pharma" vagy mi az új neve. Érdekes.. Napi 2ml vel  is szkeptikus vagyok az meg milyen már.. :)

2020. Szeptember 23. - 08:02:57
Válasz #997
Nem elérhető

Gábor77


Vajon a La Pharma stanazolol-ba vajon mi lehet? Van valakinek infoja? Tudom hogy elég "érdekes" termék. KÍváncsi vagyok mert sokan csipegetik. Valami biztosan van benne mert látni változást. Abba biztos vagyok hogy stanazolt csak nyomokban tartalmaz. :-)

2020. Szeptember 23. - 22:36:31
Válasz #998
Nem elérhető

Gyuf


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)


2020. Szeptember 25. - 09:14:30
Válasz #999
Nem elérhető

Benceller


Sziasztok,

Héten jutottam hozzá Omegás winihez és prophoz!
Nekem gyulladt már be pár éve Wini (elites :D). De ezzel semmi gáz sincs, kicsi a szemcse mérete, könnyen be megy és nem akad el. Beadás után enyhén érzékeny a területe nyomásra, de gyulladni nem gyullad.. hatásra teljessen Wini,kerekít ereket kirakta nálam.
Propija is ugyanez,nem gyullad,tudja amit tudnia kell.

Ez egy informatív bejegyzés volt, remélem segítettem.. én tényleg féltem a winitől, 1 hétig lázas voltam 2 hétig szar volt a combom az elitestől senkinek nem kívánom azt az érzést ,de aki kurvának megy ne csodálkozzon ha megb*sszák.

Egy szó mint száz, ez az Omega jó! ( csomagolás igényességéről ne is beszéljünk :) ).. Csak ajánlani tudom!

2020. Szeptember 25. - 09:36:32
Válasz #1000
Nem elérhető

Gyuf


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)

Tegnap délelőtt adtam be combba kistűvel, semmi gond nincs, nem gyulladt be, annyi hogy a beadás helye picit érzékeny, ez persze az én beadásom miatt van
Mert kb ez volt életem 3. beadása magamnak combba szóval nem biztos hogy a legprofibb szögbe ment be.


2020. Szeptember 25. - 22:46:43
Válasz #1001
Nem elérhető

Gábor77


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!

2020. Szeptember 25. - 22:53:27
Válasz #1002
Nem elérhető

Gyuf


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!
Nalam azota sincs semmi ahogy fentebb is irtam
Holnap mar haver adja farba 
De ha addig nem gyulladt ezutan se fog mar.

Viszont mivel a wini vizbazisu, van aki nem sziv vissza beadas elott? Tudom hulye kerdes meg az a par masodperc mar nem oszt nem szoroz, csak kivancsi volnek erre, mert a dokik se szivjak ezeket vissza. pl tetanusz es tarsaiknal.

2020. Szeptember 25. - 22:59:50
Válasz #1003
Nem elérhető

Gábor77


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!
Nalam azota sincs semmi ahogy fentebb is irtam
Holnap mar haver adja farba 
De ha addig nem gyulladt ezutan se fog mar.

Viszont mivel a wini vizbazisu, van aki nem sziv vissza beadas elott? Tudom hulye kerdes meg az a par masodperc mar nem oszt nem szoroz, csak kivancsi volnek erre, mert a dokik se szivjak ezeket vissza. pl tetanusz es tarsaiknal.
Igazán örülök hogy nincs gondod vele. Nálam hidegrázásig bezárólag minden volr. Én winit soha többet annyit szenvedtem vele.

2020. Szeptember 26. - 08:51:55
Válasz #1004
Nem elérhető

Gyuf


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!
Nalam azota sincs semmi ahogy fentebb is irtam
Holnap mar haver adja farba 
De ha addig nem gyulladt ezutan se fog mar.

Viszont mivel a wini vizbazisu, van aki nem sziv vissza beadas elott? Tudom hulye kerdes meg az a par masodperc mar nem oszt nem szoroz, csak kivancsi volnek erre, mert a dokik se szivjak ezeket vissza. pl tetanusz es tarsaiknal.
Igazán örülök hogy nincs gondod vele. Nálam hidegrázásig bezárólag minden volr. Én winit soha többet annyit szenvedtem vele.
Milyen gyártási, és lejárati idő van a dobozán ha még megvan?