2024. Május 04. - 07:49:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445194 alkalommal)

Norborg34, Trepi, Damn és 26 vendég van a témában

2020. Szeptember 26. - 22:21:42
Válasz #1005
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok!
Aki boldit használ és rendesen érzi annak mennyi megy hetente? Nálam megy testomix+boldi, a testmix fasza de a boldit nem nagyon érzem. Arra gondoltam felemelem 3ml-re hetente. Masteres mind a kettő.

Kösz!

2020. Szeptember 27. - 20:21:52
Válasz #1006
Nem elérhető

Predator50


Master testo mix
2025 lejáratú UJ KUPAKOS NINCS RÁ ÍRVA SEMMI A KUPAK TETEJÉRE,2 ML MENT BE MÁSNAP ESTÉRE SZAR KÖZÉRZET LÁZ HIDEGRÁZÁS GYULLAD IS ERŐSEN!  (NEKEM)

2020. Szeptember 27. - 21:14:40
Válasz #1007
Nem elérhető

Gyuf


Master testo mix
2025 lejáratú UJ KUPAKOS NINCS RÁ ÍRVA SEMMI A KUPAK TETEJÉRE,2 ML MENT BE MÁSNAP ESTÉRE SZAR KÖZÉRZET LÁZ HIDEGRÁZÁS GYULLAD IS ERŐSEN!  (NEKEM)
Nalam vagy 3 üveg abból ment be, exp: 12.2025
heti 3ml, egyszer se gyulladt, gondolom nem első beadásod volt, mert akkor elhiszem hogy olyan bajod lenne
Viszont 2ml egyszerre (szerintem) felesleges. oszd el, lehet az is gond hogy egyszerre ment sok, vagy ha tolsz mellette mást, fele fele
próbát megér.

2020. Szeptember 27. - 22:55:11
Válasz #1008
Nem elérhető

Predator50


Heti 3 X szokott menni 2ml, vagy naponta 1, bírni szoktam de most ez erősebbe gyullad, Master boldi heti 5ml egyáltalán nem gyullad

2020. Szeptember 28. - 02:21:51
Válasz #1009
Nem elérhető

Zero


Nem szarozol a mennyiségekkel  :-)(-:

2020. Szeptember 28. - 07:15:21
Válasz #1010
Nem elérhető

Gyuf


Nem szarozol a mennyiségekkel  :-)(-:
Kitudja ezekbe is mennyi van. Lehet csak a fele.

2020. Szeptember 28. - 11:48:51
Válasz #1011
Nem elérhető

Küklopsz


Persze h nem gyullad en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat. Csak a mix szokott akadni meg a test propija, illetve bocsánat még régen ment egy olyan h bulk 400 vagy mi az isten(250enanthat 150 mg deca mlkent ELVILEG)
Abból 2ml vállba és egy hét ágyban fekvés azt nem is mondva h a vallam es az abbol kiindulo mozdulatok ugyebár minden abbol indul az el is volt felejtve jó ideig:D
2ml sok egyszerre akár a mixból is én összehúzom valami nem gyulladóval mondjuk balkan ena és úgy frankó.
Amúgy ami gyulladt mix az nem működött rosszul nem?

2020. Szeptember 28. - 12:29:12
Válasz #1012
Nem elérhető

Gyuf


Persze h nem gyullad en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat. Csak a mix szokott akadni meg a test propija, illetve bocsánat még régen ment egy olyan h bulk 400 vagy mi az isten(250enanthat 150 mg deca mlkent ELVILEG)
Abból 2ml vállba és egy hét ágyban fekvés azt nem is mondva h a vallam es az abbol kiindulo mozdulatok ugyebár minden abbol indul az el is volt felejtve jó ideig:D
2ml sok egyszerre akár a mixból is én összehúzom valami nem gyulladóval mondjuk balkan ena és úgy frankó.
Amúgy ami gyulladt mix az nem működött rosszul nem?
"en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat"
ezt cáfolnám, van nálam még itthon gyulladós boldi, volt 1 széria amibe eléggé sok alkoholt csaptak aztán rendesen lázasodtál 1ml-től is. Hiába szívtuk bármivel össze ugyan úgy szar volt.
Ezt leszámítva nekem azóta nem gyulladt egy master cucc se, pedig most is megy 3x 1,5ml propi, és 3x1ml ace, se a wini
Bár az ace-t lecseréltem most Elit-esre és az se gyullad

2020. Szeptember 28. - 20:25:54
Válasz #1013
Nem elérhető

Predator50


A mixem 2025 11.havi lejáratú,1 ml is gyullad láz stb megy a kukaba már akkor furcsa volt mikor a kupakjan nem volt flipp up írás!!

2020. Szeptember 29. - 02:42:34
Válasz #1014
Elérhető

Gábor77


Ma jött meg a Master Wini, majd írok róla hogy mizu. :)
Nekem nagyon gyulladz! Láz és egyebek!
Nalam azota sincs semmi ahogy fentebb is irtam
Holnap mar haver adja farba 
De ha addig nem gyulladt ezutan se fog mar.

Viszont mivel a wini vizbazisu, van aki nem sziv vissza beadas elott? Tudom hulye kerdes meg az a par masodperc mar nem oszt nem szoroz, csak kivancsi volnek erre, mert a dokik se szivjak ezeket vissza. pl tetanusz es tarsaiknal.
Igazán örülök hogy nincs gondod vele. Nálam hidegrázásig bezárólag minden volr. Én winit soha többet annyit szenvedtem vele.
Milyen gyártási, és lejárati idő van a dobozán ha még megvan?
Nem emlékszem rá. (Talám 2021-es lejáratú. az biztos hogy nem a most futó 2025-ös.)Azt tudom hogy még a régebbi csomagolású volt.

2020. Szeptember 29. - 19:12:22
Válasz #1015
Nem elérhető

Predator50


Sziasztok!
Aki boldit használ és rendesen érzi annak mennyi megy hetente? Nálam megy testomix+boldi, a testmix fasza de a boldit nem nagyon érzem. Arra gondoltam felemelem 3ml-re hetente. Masteres mind a kettő.
Jó a Mastert Boldi,nyomtam magába,de heti 3 ml legalább Kell, szárít formasit,de testo nélkül azért tömeg megy le!

Kösz!

2020. Október 01. - 06:18:08
Válasz #1016
Nem elérhető

Satufake


Genotexes propit használt mostanában valaki? Az ismeretségi körömben nagyon sokan esküdöznek rá, sőt versenyzőt is ismerek aki genotexet használ, viszont én valahogy szkeptikus vagyok de gondoltam egy próbát megér. 2 naponta megy majd 1,5ml

2020. Október 02. - 01:29:58
Válasz #1017
Nem elérhető

Xcvgdgzhnikmn


Sziasztok! Omega Meds Cut mixet használt már valaki? Illetve a Winije Propija mennyire működőképes? Köszönöm a válaszokat

2020. Október 02. - 08:53:26
Válasz #1018
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok! Omega Meds Cut mixet használt már valaki? Illetve a Winije Propija mennyire működőképes? Köszönöm a válaszokat

Te még hiszel az ilyen mixekben?

2020. Október 02. - 18:43:50
Válasz #1019
Nem elérhető

Eliteboy


Mix be max van propi ?s k?sz.genotexet nem haszn?ln?m.kamu duma hogy versenyzôk hasznaljak.fiatal srac csinalja magyarba,igy probaljak.az emberre r?tukmálni.winijetol egy ismerôs orvoshoz ment v?gül meg?szta a vágást