2024. Május 04. - 16:52:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445392 alkalommal)

Trepi és 49 vendég van a témában

2020. Október 04. - 07:11:49
Válasz #1020
Nem elérhető

Gábor77


Persze h nem gyullad en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat. Csak a mix szokott akadni meg a test propija, illetve bocsánat még régen ment egy olyan h bulk 400 vagy mi az isten(250enanthat 150 mg deca mlkent ELVILEG)
Abból 2ml vállba és egy hét ágyban fekvés azt nem is mondva h a vallam es az abbol kiindulo mozdulatok ugyebár minden abbol indul az el is volt felejtve jó ideig:D
2ml sok egyszerre akár a mixból is én összehúzom valami nem gyulladóval mondjuk balkan ena és úgy frankó.
Amúgy ami gyulladt mix az nem működött rosszul nem?
"en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat"
ezt cáfolnám, van nálam még itthon gyulladós boldi, volt 1 széria amibe eléggé sok alkoholt csaptak aztán rendesen lázasodtál 1ml-től is. Hiába szívtuk bármivel össze ugyan úgy szar volt.
Ezt leszámítva nekem azóta nem gyulladt egy master cucc se, pedig most is megy 3x 1,5ml propi, és 3x1ml ace, se a wini
Bár az ace-t lecseréltem most Elit-esre és az se gyullad
Master Boldi megy heti 2x1ml mellé Master Testo.ena 2x1.5ml. A boldenon most lépett be és azt kell mondanom,hogy enyhén gyullad. Nem vészes de azért kellemetlen. Szóval van valami turpisság. A jó boldenonnak egyébként mik a jellemzői hatás terén? Még nem volt dolgom vele eddig.

2020. Október 04. - 08:47:34
Válasz #1021
Nem elérhető

guzzi


Persze h nem gyullad en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat. Csak a mix szokott akadni meg a test propija, illetve bocsánat még régen ment egy olyan h bulk 400 vagy mi az isten(250enanthat 150 mg deca mlkent ELVILEG)
Abból 2ml vállba és egy hét ágyban fekvés azt nem is mondva h a vallam es az abbol kiindulo mozdulatok ugyebár minden abbol indul az el is volt felejtve jó ideig:D
2ml sok egyszerre akár a mixból is én összehúzom valami nem gyulladóval mondjuk balkan ena és úgy frankó.
Amúgy ami gyulladt mix az nem működött rosszul nem?
"en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat"
ezt cáfolnám, van nálam még itthon gyulladós boldi, volt 1 széria amibe eléggé sok alkoholt csaptak aztán rendesen lázasodtál 1ml-től is. Hiába szívtuk bármivel össze ugyan úgy szar volt.
Ezt leszámítva nekem azóta nem gyulladt egy master cucc se, pedig most is megy 3x 1,5ml propi, és 3x1ml ace, se a wini
Bár az ace-t lecseréltem most Elit-esre és az se gyullad
Master Boldi megy heti 2x1ml mellé Master Testo.ena 2x1.5ml. A boldenon most lépett be és azt kell mondanom,hogy enyhén gyullad. Nem vészes de azért kellemetlen. Szóval van valami turpisság. A jó boldenonnak egyébként mik a jellemzői hatás terén? Még nem volt dolgom vele eddig.

Érdekes hogy a Boldenon gyullad  Łł= Testo-350mix mellé keverve adtuk régen amikor is még a Mix gyulladós volt de önmagában is volt aki tolta és semmi gyulladás nem volt. Turpiság helyett én inkább arra gondolok hogy kicsit gyengébb a beadás.
De tudd a Boldenon kb. 6-8 hét mire kezdi éreztetni a hatását ami enyhe libidó csökkenés eresedés mivel több lesz a vörösvértestek száma definiáltabb leszel persze ha nem vagy nagyon fedett akkor.

2020. Október 04. - 20:32:18
Válasz #1022
Nem elérhető

Gábor77


Persze h nem gyullad en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat. Csak a mix szokott akadni meg a test propija, illetve bocsánat még régen ment egy olyan h bulk 400 vagy mi az isten(250enanthat 150 mg deca mlkent ELVILEG)
Abból 2ml vállba és egy hét ágyban fekvés azt nem is mondva h a vallam es az abbol kiindulo mozdulatok ugyebár minden abbol indul az el is volt felejtve jó ideig:D
2ml sok egyszerre akár a mixból is én összehúzom valami nem gyulladóval mondjuk balkan ena és úgy frankó.
Amúgy ami gyulladt mix az nem működött rosszul nem?
"en meg senkitol se halottam h master boldi gyulladt volna de a decaja se tapasztalat"
ezt cáfolnám, van nálam még itthon gyulladós boldi, volt 1 széria amibe eléggé sok alkoholt csaptak aztán rendesen lázasodtál 1ml-től is. Hiába szívtuk bármivel össze ugyan úgy szar volt.
Ezt leszámítva nekem azóta nem gyulladt egy master cucc se, pedig most is megy 3x 1,5ml propi, és 3x1ml ace, se a wini
Bár az ace-t lecseréltem most Elit-esre és az se gyullad
Master Boldi megy heti 2x1ml mellé Master Testo.ena 2x1.5ml. A boldenon most lépett be és azt kell mondanom,hogy enyhén gyullad. Nem vészes de azért kellemetlen. Szóval van valami turpisság. A jó boldenonnak egyébként mik a jellemzői hatás terén? Még nem volt dolgom vele eddig.

Érdekes hogy a Boldenon gyullad  Łł= Testo-350mix mellé keverve adtuk régen amikor is még a Mix gyulladós volt de önmagában is volt aki tolta és semmi gyulladás nem volt. Turpiság helyett én inkább arra gondolok hogy kicsit gyengébb a beadás.
De tudd a Boldenon kb. 6-8 hét mire kezdi éreztetni a hatását ami enyhe libidó csökkenés eresedés mivel több lesz a vörösvértestek száma definiáltabb leszel persze ha nem vagy nagyon fedett akkor.

Két egymástkövető beadás gyulladt kicsit. De tényleg csak picit. Csak eddig amíg testo propi meg testo ena ment ez a kis gyulladás se volt. Akkor jött elő amikor a propi elfogyott és helyére belépett a boldi az ena ugyan az maradt. Ezért gondoltam hogy lehet valami a boldival. A gyengébb beadásnál mire gondoltál? Köszönöm az információkat. Majd még jelentek a témában.

2020. Október 06. - 09:53:06
Válasz #1023
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok Srácok!
A spiropent forgalmazása tudtommal megszűnt Mo-n. Legalábbis 4 patikában is ezt a tájékoztatást kaptam.
 De akkor mit kapnak most azok a légzőszervi betegek, akik eddig ezzel a hatóanyaggal (clenbuterol) kezelték betegségüket?
 Van valami más helyette?
 Továbbá érdekelne, hogy a patikai, Magyarországon forgalmazott proviron fekete piaci ára milyen skálán mozog?
 Az infókat előre is nagyon köszi!  :azn:

2020. Október 06. - 11:44:01
Válasz #1024
Nem elérhető

hdd87


Sziasztok! Kúra közben szenved valaki alvászavartól/álmatlanságtól?
Mivel kezelitek? Megőrülök, olyan rosszul alszok este amióta megy a kúra  ?:-/

2020. Október 06. - 12:25:46
Válasz #1025
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok Srácok!
A spiropent forgalmazása tudtommal megszűnt Mo-n. Legalábbis 4 patikában is ezt a tájékoztatást kaptam.
 De akkor mit kapnak most azok a légzőszervi betegek, akik eddig ezzel a hatóanyaggal (clenbuterol) kezelték betegségüket?
 Van valami más helyette?
 Továbbá érdekelne, hogy a patikai, Magyarországon forgalmazott proviron fekete piaci ára milyen skálán mozog?
 Az infókat előre is nagyon köszi!  :azn:

Szeva!
Azért magyar Patikai Spirót még lehet kapni bőven.
Proviron magyar 50szemes. Nagyjából 10.  De a görög ugyan azt tudja és olcsóbb.

2020. Október 06. - 13:37:31
Válasz #1026
Nem elérhető

Hardy


Köszi az infókat, Mirco!  :laugh:

2020. Október 06. - 17:10:43
Válasz #1027
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok! Kúra közben szenved valaki alvászavartól/álmatlanságtól?
Mivel kezelitek? Megőrülök, olyan rosszul alszok este amióta megy a kúra  ?:-/


Frontin, rivotril, gerodorm, mirzaten

2020. Október 06. - 17:21:09
Válasz #1028
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Kúra közben szenved valaki alvászavartól/álmatlanságtól?
Mivel kezelitek? Megőrülök, olyan rosszul alszok este amióta megy a kúra  ?:-/

Nekem a Melatonin segít.

2020. Október 07. - 16:45:04
Válasz #1029
Nem elérhető

Gábor77


Urak! A STERLING KNIGHT gyártóról és termékeiről van valami infotok? Ma került képbe. Állítólag prémium termék. Az ára elég borsos,de ha tényleg jó akkor megérné talán. A Master Testo.ena elkezdett dolgozni nálam. Brutális erő növekedés van. Heti 3ml megy a 2ml Master boldi mellé(ezen most emeltem kicsit). Két beadást leszámítva ( ami tényleg úgy fest hogy szúrás hiba volt) minden negatív mellékhatás nélkül dolgoznak.( a boldi még csak készül dolgozni 4hete megy )

2020. Október 07. - 16:48:29
Válasz #1030
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Kúra közben szenved valaki alvászavartól/álmatlanságtól?
Mivel kezelitek? Megőrülök, olyan rosszul alszok este amióta megy a kúra  ?:-/

Ezzel vannak nekem is gondjaim. Ha már nagyon aludni akarnék akkor csipegetek kis Dormicum-ot. :-)

2020. Október 07. - 18:20:51
Válasz #1031
Nem elérhető

Mirco


Urak! A STERLING KNIGHT gyártóról és termékeiről van valami infotok? Ma került képbe. Állítólag prémium termék. Az ára elég borsos,de ha tényleg jó akkor megérné talán. A Master Testo.ena elkezdett dolgozni nálam. Brutális erő növekedés van. Heti 3ml megy a 2ml Master boldi mellé(ezen most emeltem kicsit). Két beadást leszámítva ( ami tényleg úgy fest hogy szúrás hiba volt) minden negatív mellékhatás nélkül dolgoznak.( a boldi még csak készül dolgozni 4hete megy )

Szeva!
Erőemelő haverom esküszik rá amúgy az Omegától egy csipettel frankóbb! De az ára is  @-o
Jahhh. Dormicum alváshoz? Jól ki lehetsz.  :-)(-:

2020. Október 07. - 19:21:59
Válasz #1032
Nem elérhető

guzzi


Urak! A STERLING KNIGHT gyártóról és termékeiről van valami infotok? Ma került képbe. Állítólag prémium termék. Az ára elég borsos,de ha tényleg jó akkor megérné talán. A Master Testo.ena elkezdett dolgozni nálam. Brutális erő növekedés van. Heti 3ml megy a 2ml Master boldi mellé(ezen most emeltem kicsit). Két beadást leszámítva ( ami tényleg úgy fest hogy szúrás hiba volt) minden negatív mellékhatás nélkül dolgoznak.( a boldi még csak készül dolgozni 4hete megy )

Propiját használtam a tavasszal mint víz az állaga és még a színe is de tette a dolgát rendesen csak hát ahogy fentebb is írták ennek eléggé prémium az ára is.

2020. Október 07. - 19:34:57
Válasz #1033
Nem elérhető

guzzi


Na de srácok... lányok... Kicsik és Nagyok...
Láttam már a növitől erős arcokat. :-/--
Oh Istenem Én már tudom a legnagyobb titkokat...  :-}
Inzulinnal bánjatok nagyon óvatosan!  ****) Ha jól használod az izomzat növekszik rohamosan.
T3-at is szedhetsz, ha elég bátor vagy, a fizikum még kicsi, de az álom nagy. **:))))*
 Elég a naturál?    **:))))*    @-o
 Ez akkora hülyeség, hogy brutál!  !+"%
 Elég arra, hogy szarházi legyél, s közben bíztatnak arra, hogy sok fehérjét egyél!  ***))))
Hitesd el magaddal, ez kell, hogy nagy legyél.  ****)
Mit gondolsz mire vannak ezek a szerek, nem kreatin porok, ezek CSODASZEREK...   :----
 Csicska vagy?   ))=/
Nos ez nem kifogás, edzeni és kokszolni kell, és nem kell semmi más!  :violinplay3:
Mert nem azért féltenek, hogy jót tegyenek Veled, hogy jól nézzél ki, az csak a Te érdeked!
Csináld a kúrákat csak szépen, okosan. Zyzz is ettől nézett ki ennyire fullosan!  :----
A tesztótól merelek, trentől sokat remegek.  :o
De jön a forma basszus egyre komolyabban, csajok szeme gyorsan felcsillan.  :-)o-:
Hogy miért csinálom ezt?  8-)
Erre egyszerű a válasz.... :-}
Nagy tömeggel akarok lenni kibaszottul száraz!  8-)  &5*  :-!
Azt akarom, hogy mikor az utcán meglátnak, mindenki töprengjen, "hogy ki ez az állat".  =/+'
Srácok ez a mi dolgunk, edzenünk, koxolnunk kell... és csajokat tolnunk!  Łł=
Utólag is elnézést kérek az agymenésemért!
Ezzel a néhány sorral kívánok szép eredményes és Covid mentes hónapokat...éveket!

2020. Október 07. - 21:34:34
Válasz #1034
Nem elérhető

Gábor77


 :-!
Na de srácok... lányok... Kicsik és Nagyok...
Láttam már a növitől erős arcokat. :-/--
Oh Istenem Én már tudom a legnagyobb titkokat...  :-}
Inzulinnal bánjatok nagyon óvatosan!  ****) Ha jól használod az izomzat növekszik rohamosan.
T3-at is szedhetsz, ha elég bátor vagy, a fizikum még kicsi, de az álom nagy. **:))))*
 Elég a naturál?    **:))))*    @-o
 Ez akkora hülyeség, hogy brutál!  !+"%
 Elég arra, hogy szarházi legyél, s közben bíztatnak arra, hogy sok fehérjét egyél!  ***))))
Hitesd el magaddal, ez kell, hogy nagy legyél.  ****)
Mit gondolsz mire vannak ezek a szerek, nem kreatin porok, ezek CSODASZEREK...   :----
 Csicska vagy?   ))=/
Nos ez nem kifogás, edzeni és kokszolni kell, és nem kell semmi más!  :violinplay3:
Mert nem azért féltenek, hogy jót tegyenek Veled, hogy jól nézzél ki, az csak a Te érdeked!
Csináld a kúrákat csak szépen, okosan. Zyzz is ettől nézett ki ennyire fullosan!  :----
A tesztótól merelek, trentől sokat remegek.  :o
De jön a forma basszus egyre komolyabban, csajok szeme gyorsan felcsillan.  :-)o-:
Hogy miért csinálom ezt?  8-)
Erre egyszerű a válasz.... :-}
Nagy tömeggel akarok lenni kibaszottul száraz!  8-)  &5*  :-!
Azt akarom, hogy mikor az utcán meglátnak, mindenki töprengjen, "hogy ki ez az állat".  =/+'
Srácok ez a mi dolgunk, edzenünk, koxolnunk kell... és csajokat tolnunk!  Łł=
Utólag is elnézést kérek az agymenésemért!
Ezzel a néhány sorral kívánok szép eredményes és Covid mentes hónapokat...éveket!
@:-) :-!