2024. Május 04. - 11:00:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445271 alkalommal)

Needfor940, Damn és 52 vendég van a témában

2020. Október 07. - 21:41:23
Válasz #1035
Nem elérhető

Gábor77


Urak! A STERLING KNIGHT gyártóról és termékeiről van valami infotok? Ma került képbe. Állítólag prémium termék. Az ára elég borsos,de ha tényleg jó akkor megérné talán. A Master Testo.ena elkezdett dolgozni nálam. Brutális erő növekedés van. Heti 3ml megy a 2ml Master boldi mellé(ezen most emeltem kicsit). Két beadást leszámítva ( ami tényleg úgy fest hogy szúrás hiba volt) minden negatív mellékhatás nélkül dolgoznak.( a boldi még csak készül dolgozni 4hete megy )

Szeva!
Erőemelő haverom esküszik rá amúgy az Omegától egy csipettel frankóbb! De az ára is  @-o
Jahhh. Dormicum alváshoz? Jól ki lehetsz.  :-)(-:

3-4 óra alvás és pattan ki a szemem. Elaludni se egyszerü.Dormicum érdekes cucc. Villámcsapás szerűen hat. Egyszer szupatás közben  :-)- aludtam el töle! Amikor bevettem még nem volt tervben akció. Aztán beütött. Csajom másnap kicsit morcos volt hogy bealudtam! @-o

2020. Október 08. - 01:08:15
Válasz #1036
Nem elérhető

Küklopsz


Érdekes én attól se alszok be, ha frontin vagy mirzaten nincs hozzá,a 3 együtt a jó, bár dormicumom elfogyott marad a napi 6mg fronya meg a 2es ricsi
Anno kb  7 éve kezdtem mikor akrihin methat ropogtattam onnantól jöttek az alvós bajok.. Is.

2020. Október 08. - 05:42:48
Válasz #1037
Nem elérhető

Gábor77


Érdekes én attól se alszok be, ha frontin vagy mirzaten nincs hozzá,a 3 együtt a jó, bár dormicumom elfogyott marad a napi 6mg fronya meg a 2es ricsi
Anno kb  7 éve kezdtem mikor akrihin methat ropogtattam onnantól jöttek az alvós bajok.. Is.

A fentebb leírt eset a kék színű 10mg-os dormicumtól vol. Azt már nem lehet patikában kapni. Most a 7.5mg-os fehér van az nekem is kevés.

2020. Október 08. - 16:39:02
Válasz #1038
Nem elérhető

G


Az álmatlanság attól van főleg hogy az androgének stimulálják az idegrendszert, jobban elosztani, reggel beadni, kevesebbet használni.
Amúgy inkább béta blokkolót meg vérnyomás csökkentőt mint nyugtatókat.....
Tápkieg szinten nagy mennyiségű gaba és triptopán 2-3 g, melatonin, valeriana
De azért megint ez a klasszikus logika magas a vérnyomásom, edzésen folyik az orromból a vér, nem tudok aludni stb..stb..stb.... de ugyan úgy és ugyan annyival megy tovább a kúra mert faszán jön az erő meg a  tömeg..... :D

2020. Október 08. - 20:39:35
Válasz #1039
Nem elérhető

VBorisz


G te megint megmondtad a tutit.😁
Nekem amúgy pont idén jött elő először ez az alvás gond, turinaboltól.600 tesztó mellé ment pedig csak 30 mg, ezt szoktam sztanával/oxával vagy masteronnal eddig, soha nem volt semmi gond,most próbáltam először a turinát és szétizzadtam éjjel az ágyat, meg alig bírtam aludni.Délután bevettem már az utolsó szemet, az segített kicsit...viszont hatásában ez volt eddig a legjobb.

2020. Október 09. - 13:44:55
Válasz #1040
Nem elérhető

G


G te megint megmondtad a tutit.😁
Nekem amúgy pont idén jött elő először ez az alvás gond, turinaboltól.600 tesztó mellé ment pedig csak 30 mg, ezt szoktam sztanával/oxával vagy masteronnal eddig, soha nem volt semmi gond,most próbáltam először a turinát és szétizzadtam éjjel az ágyat, meg alig bírtam aludni.Délután bevettem már az utolsó szemet, az segített kicsit...viszont hatásában ez volt eddig a legjobb.

Mindig kell egy ügyeletes f@asz aki a megmondó ember nem ? :D

2020. Október 09. - 19:06:55
Válasz #1041
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!

Pár tapasztaltot szeretnék megosztani, hátha segít valakinek. Utóbbi időben elég sok márkát kipróbáltam.
Master testmix 350 es master deca megy jelenleg is, nagyon jó! Master boldi elozo kuraban ment, az is jó volt.
Omega/omeds: 2020 év eleje,propija jó, picit gyulladt, sustaja kegyetlen jó volt, npp...nem igazan szoktak begyulladni nekem a dolgok, amik masnak igen, az sem annyira durvan, de ez..egesz ejszaka razott a hideg, lázas voltam, masnap levert, faradt, abbol 2 ml ment be, abba is hagytam...
Genotex: barati korben nagyon sokan eskudnek ra, en nem hasznalnam.
Vedi: sustaja mukodott, semmi extra, nem gyulladt, decaja nem gyulladt
Elit: 2019 ev elejen jo volt, de olyan nyar ota melyrepules. 200 szemes methaja viszont meg most is jo.
Proviron: torok patikait tudtam csak szerezni, szerintem teljesen jo.

Ha valakinek mas tapasztalata van az emlitett markakkal ossza meg nyugodtan, kivancsi vagyok ra!

2020. Október 13. - 20:58:20
Válasz #1042
Nem elérhető

KBali


Sziasztok!
Sustanonból Master Mix (2025 lejáratú) vagy Omega Sustanon az erősebb?
Ki milyen hatóanyagot ajánlana Susta / Meta / Boldi mellé? Valós "megtalálható" hatóanyagra gondolok :) (Tömegelés)
Köszi! Mindenkinek JÓ Egészség! ;)


2020. Október 13. - 21:34:49
Válasz #1043
Nem elérhető

VBorisz


Hello!
Szuszta/Meta/Boldi mellé szerintem már csak Hcg/anastrozole kéne.De kíváncsian várom hogy G majd mit ajánl.😁

2020. Október 14. - 02:45:25
Válasz #1044
Nem elérhető

Küklopsz


Susi master metha master balkan, boldi master

Kérdés1:Raven pharma vagy mi a franc hallott róla valaki valamit?

Kérdés2: Biosirarol ti hogyan vélekedtek illetve diamond? (ami elvileg most maxx vagy mi a gyász lett..)

2020. Október 17. - 07:53:33
Válasz #1045
Nem elérhető

hdd87


Sziasztok! Tren aceből ki melyik márkát ajánlja most, tapasztalat alapján?
Köszi

2020. Október 17. - 12:31:53
Válasz #1046
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Kúra közben szenved valaki alvászavartól/álmatlanságtól?
Mivel kezelitek? Megőrülök, olyan rosszul alszok este amióta megy a kúra  ?:-/

Pár napja bementem dokihoz. A vérnyomásom kicsit magas volt. Nem vészesen de azért érződik hogy a kox nyomja fel a pumpát. Írt gyógyszert este és reggel kell szedni. Elmúlt az álmatlanságom . Végre átalszom az éjszakát. Szóval lehet neked is utánna kéne menni és ilyen egyszerű a megoldás.

2020. Október 17. - 12:35:42
Válasz #1047
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Tren aceből ki melyik márkát ajánlja most, tapasztalat alapján?
Köszi

Én Mastert használtam,csak rövid ideig mert jött a "VÍRUS" és abba hagytam a kúrát mivel bezártak a termek. Úgy viselkedett mellékhatások terén mint a tren szóval még jó is lehet.

2020. Október 18. - 06:06:08
Válasz #1048
Nem elérhető

Gábor77


Két hete megszületett 3  gyermekem. Két fiú után egy kislány. Valahol olvastam hogy kúra alatt nagyobb százalékban lesz kislány. Szerencsére én ezt csak megerősíteni tudom!

2020. Október 18. - 12:30:03
Válasz #1049
Nem elérhető

kemi


Két hete megszületett 3  gyermekem. Két fiú után egy kislány. Valahol olvastam hogy kúra alatt nagyobb százalékban lesz kislány. Szerencsére én ezt csak megerősíteni tudom!

Gratula!