2024. Május 04. - 17:32:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445406 alkalommal)

Damn és 50 vendég van a témában

2020. Október 26. - 22:34:50
Válasz #1065
Nem elérhető

Gábor77


Megérkezett a Sterling szuszta és boldi. Csomagolás terén 10/10. Ha a beltartalom is ilyen lesz akkor nagyot fog ütni  kb 4 hét múlva kezdem használni. Addigra fogy el a Master boldi és testo.ena. Lesz összehasonlítási alap. Az erő most is durván jön és izom is láthatóan épül a diéta ellenére. Jól alakul a dolog ,kezd láthatóan lemenni a fókazsír. Jelentkezem majd a friss infokkal.


Ha meghallom hogy valaki "szusztát" meg akármilyen "test mixet" használ kib@szott nagyot nevetek hogy van bárki is aki elhiszi 2020-ban hogy létezik még ilyen, nagyon max propi-ena esetleg propi-cypi mixet kapnak az emberek teljesen felesleges az ilyen sz@rokért több pénz adni.
Amúgy ha szuszta annak kb 10-20 euró az 1ml-es ampullája........

Egyébként ,ahogy néztem a kínai susta alapanyagot. Nem kerülne sokkal többe mint mondjuk egy sima testo.ena. Szóval ha a gyártók akarnának akkor tudnának készíteni ilyet is.

2020. Október 27. - 12:37:27
Válasz #1066
Nem elérhető

Hardy



2020. Október 27. - 20:46:23
Válasz #1067
Nem elérhető

Gyuf



2020. Október 27. - 23:01:58
Válasz #1068
Nem elérhető

KBali


Sziasztok!
Sustanonból Master Mix (2025 lejáratú) vagy Omega Sustanon az erősebb?
Ki milyen hatóanyagot ajánlana Susta / Meta / Boldi mellé? Valós "megtalálható" hatóanyagra gondolok :) (Tömegelés)
Köszi! Mindenkinek JÓ Egészség! ;)



Továbbra is várom a tanácsokat!  ****:)))
Most olvasom hogy "sustába" se lehet bízni.Természetesen azt én se hittem hogy 4 féle megvan benne.Lehet érdemi különbség pl: Master TestoMix és Master TestoEna között?
Masterből kinek mi a tapasztalatai egy komponensű tesztóiból ? (ena / cypi)
Köszi! Jóegészség!!

2020. Október 28. - 08:33:47
Válasz #1069
Nem elérhető

Hardy


Én annyit tudok, hogy Nekem a 2025-ös lejáratú master mix hihetetlenül begyulladt.
 Első két hétben semmi gyulladást nem tapasztaltam. Aztán a következő szurik olyannyira gyulladtak, hogy konkrétan 1,5 napig alig voltam képes járni egyáltalán.
 Azt tudom, hogy nagyon sűrű a cucc. 23 g-s tűvel adtam és bizony nehezen ment be. Lehet ez is hiba volt, és nagyobb tűvel kellett volna. Pedig 8 éve magamnak adom be.
 Én emiatt 3 hét után be is fejeztem a használatát. A flector por és krém húzta le Nekem a gyulladást.
 Tényleg nagyon szar időszak volt.  :laugh:
 De ez lehet Nálam volt egy egyéni immunreakció, nem tudom.

2020. Október 28. - 08:35:03
Válasz #1070
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok Srácok!
Veletek volt már olyan, hogy a térdetek minden egyes lábedzésnél guggolásnál erőteljesen fáj?
 Mindig szabadsúllyal guggolok, bár tényleg nem túl nagy súlyokkal.
 140 kg-val szoktam rendes guggolást végezni, 90 kg-val pedig front guggolást. Érdekes mód frontguggolásnál kevésbé érzek fájdalmat a térdeimben. Talán ennél nem kap akkora terhelést a térdízület. Lehet el kellene gondolkozzak egy komplex ízületvédőben. Évek óta edzem, de korábban sosem fájt a térdem. Kopás lehet, vagy csonthártya gyulladás esetleg?
 Gondolkozok proenzin esetleg animal flexen. Tény, hogy multivitaminból egy nagyon alapot fogyasztok, a biotech usa men-t. Lehet, hogy több kálciumra lenne szükségem.
 Meglátásotok előre is nagyon köszi!
 

2020. Október 28. - 12:06:31
Válasz #1071
Nem elérhető

hdd87


Sziasztok Srácok!
Veletek volt már olyan, hogy a térdetek minden egyes lábedzésnél guggolásnál erőteljesen fáj?
 Mindig szabadsúllyal guggolok, bár tényleg nem túl nagy súlyokkal.
 140 kg-val szoktam rendes guggolást végezni, 90 kg-val pedig front guggolást. Érdekes mód frontguggolásnál kevésbé érzek fájdalmat a térdeimben. Talán ennél nem kap akkora terhelést a térdízület. Lehet el kellene gondolkozzak egy komplex ízületvédőben. Évek óta edzem, de korábban sosem fájt a térdem. Kopás lehet, vagy csonthártya gyulladás esetleg?
 Gondolkozok proenzin esetleg animal flexen. Tény, hogy multivitaminból egy nagyon alapot fogyasztok, a biotech usa men-t. Lehet, hogy több kálciumra lenne szükségem.
 Meglátásotok előre is nagyon köszi!

Próbáltad más lábtartással is a guggolást? Szélesebb/szűkebb, jobban ki/be- forgatott lábfej?
Azért kérdezem, mert sanszos, hogyha elől guggoláskor kevésbé, vagy nem is fáj, hogy szimplán a guggoló állásoddal van gond és a gyakorlat valamely szakaszán a térded
nagyobb terhelést kap, ettől pedig fáj, vagy szép lassan kialakult emiatt egy kisebb gyuszi.

Kérdés: lábtolónál mit tapasztalsz? Próbáld ki különböző lábtartással azt is, hogy mit érzel.

Nekem az a tapasztalatom az ízületvédőkkel, hogy nem sokat segítettek, ha tényleg gond volt. Ott nem a tünetet kellett kezeljem, hanem a kiváltó okokat.
Egy nevesebb, nem OKJ-t végzett csontkovács is sokat tud lendíteni a dolgokon, mert lehetséges, hogy az egész problémád a derekadból, hátadból ered. Ennek lehet az oka
egy kissé elfordult csípő, vagy kimozdult csigolyák..

Remélem tudtam segíteni

2020. Október 28. - 12:39:35
Válasz #1072
Nem elérhető

Hardy


Köszönöm Neked, hdd87!
 Sokat segítettél. A lábtartásommal tuti lehet gond, hiszen bokasüllyedéses vagyok eléggé. Viszont, ha teszek az edzőcipőmbe betétet nagyon instabillá válik a gyakorlat.
 De abban is igazad lehet, hogy akár gerincből eredhet a probléma.
 Mégegyszer nagyon köszönöm a tippeket!!!!!

2020. Október 28. - 12:41:16
Válasz #1073
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Azért nem olyan rossz a master 350mix. Ukrán gyógyszertári omnával hasonlítottuk össze és nem volt jobbat omna semmivel.

Hardy nekem a térdemet TB500 hozta helyre. Proenzi, MsM ezek szart se érnek. TB500 Qrva jó. Kell belőle bőven de megéri.

2020. Október 28. - 12:43:13
Válasz #1074
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Sustanonból Master Mix (2025 lejáratú) vagy Omega Sustanon az erősebb?
Ki milyen hatóanyagot ajánlana Susta / Meta / Boldi mellé? Valós "megtalálható" hatóanyagra gondolok :) (Tömegelés)
Köszi! Mindenkinek JÓ Egészség! ;)



Továbbra is várom a tanácsokat!  ****:)))
Most olvasom hogy "sustába" se lehet bízni.Természetesen azt én se hittem hogy 4 féle megvan benne.Lehet érdemi különbség pl: Master TestoMix és Master TestoEna között?
Masterből kinek mi a tapasztalatai egy komponensű tesztóiból ? (ena / cypi)
Köszi! Jóegészség!!

Most nálam a Master testo.enaja megy. Heti 3ml-t tolok. Nem gyullad egyáltalán erőt és látványos tömeget most kezd hozni 6hét után ( erő előbb megjött) boldival karöltve. Egyszóval működik és az időtényező is enára utal.(2025 lejáratú mindkettő) Tavaj használtam Mastertől a mixet az picit gyulladt ,szóval valami különbség biztosan van.

2020. Október 28. - 12:45:08
Válasz #1075
Nem elérhető

Gábor77


Köszönöm Neked, hdd87!
 Sokat segítettél. A lábtartásommal tuti lehet gond, hiszen bokasüllyedéses vagyok eléggé. Viszont, ha teszek az edzőcipőmbe betétet nagyon instabillá válik a gyakorlat.
 De abban is igazad lehet, hogy akár gerincből eredhet a probléma.
 Mégegyszer nagyon köszönöm a tippeket!!!!!
Én vettem speciális súlyemelő cipőt. Merev kemény talp és jól tartja a bokát. Megéri beruházni rá. Bár az is igaz hogy inkább lábtolózok,öreg vagyok kímélem a derekam.😊

2020. Október 28. - 14:49:03
Válasz #1076
Nem elérhető

Hardy


Gábor 77, Lolka, Nektek is nagyon köszönöm a tippeket!  :azn:

2020. Október 28. - 17:16:52
Válasz #1077
Nem elérhető

Gyuf


Én annyit tudok, hogy Nekem a 2025-ös lejáratú master mix hihetetlenül begyulladt.
 Első két hétben semmi gyulladást nem tapasztaltam. Aztán a következő szurik olyannyira gyulladtak, hogy konkrétan 1,5 napig alig voltam képes járni egyáltalán.
 Azt tudom, hogy nagyon sűrű a cucc. 23 g-s tűvel adtam és bizony nehezen ment be. Lehet ez is hiba volt, és nagyobb tűvel kellett volna. Pedig 8 éve magamnak adom be.
 Én emiatt 3 hét után be is fejeztem a használatát. A flector por és krém húzta le Nekem a gyulladást.
 Tényleg nagyon szar időszak volt.  :laugh:
 De ez lehet Nálam volt egy egyéni immunreakció, nem tudom.
Nekem is 2025ös van bontva de nem volt egy alkalommal se gyulladás
Igaz mi 21g-vel adtuk.

2020. Október 28. - 17:26:33
Válasz #1078
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok Srácok!
Veletek volt már olyan, hogy a térdetek minden egyes lábedzésnél guggolásnál erőteljesen fáj?
 Mindig szabadsúllyal guggolok, bár tényleg nem túl nagy súlyokkal.
 140 kg-val szoktam rendes guggolást végezni, 90 kg-val pedig front guggolást. Érdekes mód frontguggolásnál kevésbé érzek fájdalmat a térdeimben. Talán ennél nem kap akkora terhelést a térdízület. Lehet el kellene gondolkozzak egy komplex ízületvédőben. Évek óta edzem, de korábban sosem fájt a térdem. Kopás lehet, vagy csonthártya gyulladás esetleg?
 Gondolkozok proenzin esetleg animal flexen. Tény, hogy multivitaminból egy nagyon alapot fogyasztok, a biotech usa men-t. Lehet, hogy több kálciumra lenne szükségem.
 Meglátásotok előre is nagyon köszi!
MUlti jó ötlet lenne egy erősebb, én a Multi Pro alá nem adok, ezt szoktam plusz C és D3-mal kiegészíteni.
Animal flex-et haverom szedte több hónapon át neki az összes gondja elmúlt, de azért havi adagra nézve nem olcsó
Akár a kopás is elképzelhető, viszont ha csak lábedzésnél fordul elő a gond, az is lehet hogy a bemelegítés kevés
próbálj meg egy térdbandázst venni, azt a belebújós tépőzárast, guggolásnál lehet tartana annyit a térd résznél hogy nem fájna


2020. Október 28. - 21:54:34
Válasz #1079
Nem elérhető

Hardy


 Még hogy a gyúrós társadalom nem összetartó.
 Köszönöm a tippet Neked is, Gyuf!
 Feltettem egy olyan kérdést, ami nem is vág a témába, és Ti mindannyian mégis egy-egy tippel, jó tanáccsal láttatok el.
 Kúrám végén vagyok egy iszonyat depresszív időszak ez számomra, és akkor most még jön ez a kínzó térdfájás is.
 De ezzel nem vagyok egyedül, mindannyian küzdünk az élet mindennapos kihívásaival.
 Na de nem akarok ömlengeni.  :laugh: Csak tényleg nagyon jól esett, hogy válaszokra leltem Tőletek!
 Köszönöm, hogy ilyenek vagytok!