2024. Május 04. - 21:42:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445527 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2020. November 05. - 12:43:17
Válasz #1125
Nem elérhető

Dzsoni


 Köszönöm a válaszokat!
Tudom Gyuf te egy szteroid feketelyuk vagy. :)
Két kérdésem lenne még
Mennyire működnek ezek a Sterlinges cuccok?
Az ár alapján eléggé ütniük kellene. Nem baj ha többe kerül, de akkor az olyan is legyen.
Mi a tapasztalatotok hajhullással kapcsolatba? Mennyire jellemző.
A köv kúrában menne ena,propi,boldi,metha,stana,tren ace átfedésekkel nem horrror dózisban.

Köszi!

2020. November 05. - 13:07:15
Válasz #1126
Nem elérhető

Lolka


Köszönöm a válaszokat!
Tudom Gyuf te egy szteroid feketelyuk vagy. :)
Két kérdésem lenne még
Mennyire működnek ezek a Sterlinges cuccok?
Az ár alapján eléggé ütniük kellene. Nem baj ha többe kerül, de akkor az olyan is legyen.
Mi a tapasztalatotok hajhullással kapcsolatba? Mennyire jellemző.
A köv kúrában menne ena,propi,boldi,metha,stana,tren ace átfedésekkel nem horrror dózisban.

Köszi!
Hajhullás csak ha hajlamos vagy rá annyira nem kel beszarbi tőle.
Strellingről most én is csak jókat hallok de azt is mondják hogy annyit nem ér és ezek mind megbízható emberkék.
Tren-aceréra  és Decára most én is kíváncsi vagyok hogy melyik a jó?

2020. November 05. - 13:57:05
Válasz #1127
Nem elérhető

Gábor77


Köszönöm a válaszokat!
Tudom Gyuf te egy szteroid feketelyuk vagy. :)
Két kérdésem lenne még
Mennyire működnek ezek a Sterlinges cuccok?
Az ár alapján eléggé ütniük kellene. Nem baj ha többe kerül, de akkor az olyan is legyen.
Mi a tapasztalatotok hajhullással kapcsolatba? Mennyire jellemző.
A köv kúrában menne ena,propi,boldi,metha,stana,tren ace átfedésekkel nem horrror dózisban.

Köszi!

Sterlinget később akartam használni,de csak most csak neked vasárnaptól elindítom a boldi+testo.mix kombóját és tudósítok róla. Nekem egyáltalán nem hullik a hajam és előzőekben sem hullott.
Jó sok mindent akarsz tolni. Kíváncsi lennék a leosztására és időtartalmára. A nem horror dózist könnyű tartani mert jellemzően minden aluldózisól. Ha benne lenne a Master testo.enában a 250mg/ml akkor nem lenne elég napi 1 szem proviron heti 3ml esetén. Szerintem jó ha 1/3 mennyiség bennük van a ráírthoz képest. De legalább működik és igazán mellékhatása sincs.

2020. November 05. - 14:02:27
Válasz #1128
Nem elérhető

Gábor77


Köszönöm a válaszokat!
Tudom Gyuf te egy szteroid feketelyuk vagy. :)
Két kérdésem lenne még
Mennyire működnek ezek a Sterlinges cuccok?
Az ár alapján eléggé ütniük kellene. Nem baj ha többe kerül, de akkor az olyan is legyen.
Mi a tapasztalatotok hajhullással kapcsolatba? Mennyire jellemző.
A köv kúrában menne ena,propi,boldi,metha,stana,tren ace átfedésekkel nem horrror dózisban.

Köszi!
Hajhullás csak ha hajlamos vagy rá annyira nem kel beszarbi tőle.
Strellingről most én is csak jókat hallok de azt is mondják hogy annyit nem ér és ezek mind megbízható emberkék.
Tren-aceréra  és Decára most én is kíváncsi vagyok hogy melyik a jó?
Master Tren.ena biztosan jó mert tiszta hülye lettem tőle ami nem jellemző rám. Heti 1ml ment csak.Abba is hagytam 3 gyerek mellett nem jó az idegbaj. Majd tavasszal mentálisan jobban rákészülök( nagyon meglepett most ez a lobbanékonyság) és elpörkölöm a még meglevő 25ml tren enat. Szintén Master Tren.ace-nél ezt nem tapasztaltam heti 3ml mellett.

2020. November 05. - 14:10:37
Válasz #1129
Nem elérhető

Dzsoni


1-10 ena
10-16 propi
1-6 metha
6-12 stana
1-12 boldi
12-16 tren ace
Ez lenne az elképzelés, de a bevásárlással még várok. Hátha csoda történik és lesz mindegyikből jó minőségű :)

2020. November 05. - 15:38:04
Válasz #1130
Nem elérhető

Gábor77


1-10 ena
10-16 propi
1-6 metha
6-12 stana
1-12 boldi
12-16 tren ace
Ez lenne az elképzelés, de a bevásárlással még várok. Hátha csoda történik és lesz mindegyikből jó minőségű :)
A Master dolgai működnek. Csodára hiába vársz mert minden kétséget kizáró választ ezen a téren nem fogsz kapni. Kétely mindíg marad benned. A kúrádnál a propit és az enát felcserélném a szemes áru mellett. Boldiból meg 16-18 hetet számolnék a helyedben. A stana meg mehetne a tren.ace mellé ha elég száraz vagy hozzá. Nekem nem vált be ( jobban mondva felesleges volt) mert semmit nem láttam a fókazsír miatt. De szerintem ez túl van gondolva nem feltétlen kellene ennyi féle cucc.

2020. November 05. - 17:46:34
Válasz #1131
Nem elérhető

guzzi


Köszönöm a válaszokat!
Tudom Gyuf te egy szteroid feketelyuk vagy. :)
Két kérdésem lenne még
Mennyire működnek ezek a Sterlinges cuccok?
Az ár alapján eléggé ütniük kellene. Nem baj ha többe kerül, de akkor az olyan is legyen.
Mi a tapasztalatotok hajhullással kapcsolatba? Mennyire jellemző.
A köv kúrában menne ena,propi,boldi,metha,stana,tren ace átfedésekkel nem horrror dózisban.

Köszi!

Sterlinget később akartam használni,de csak most csak neked vasárnaptól elindítom a boldi+testo.mix kombóját és tudósítok róla. Nekem egyáltalán nem hullik a hajam és előzőekben sem hullott.
Jó sok mindent akarsz tolni. Kíváncsi lennék a leosztására és időtartalmára. A nem horror dózist könnyű tartani mert jellemzően minden aluldózisól. Ha benne lenne a Master testo.enában a 250mg/ml akkor nem lenne elég napi 1 szem proviron heti 3ml esetén. Szerintem jó ha 1/3 mennyiség bennük van a ráírthoz képest. De legalább működik és igazán mellékhatása sincs.


Gábor 77. Azzal nem igazán értek veled egyet hogy a master testo. ena csak 1/3 hatóanyag lenne bennük. Inkább több mint 2/3 van ott. Semmilyen parti nem vagyok mindig az addot időszakban lévő jókat preferálom.
Dzsoni. Master Boldi jó. Genesis Metha jó. testo. ena  Master, Omega  bár ez utóbbi drága de jó. Master propi jó.

2020. November 05. - 17:52:15
Válasz #1132
Nem elérhető

Gábor77


Köszönöm a válaszokat!
Tudom Gyuf te egy szteroid feketelyuk vagy. :)
Két kérdésem lenne még
Mennyire működnek ezek a Sterlinges cuccok?
Az ár alapján eléggé ütniük kellene. Nem baj ha többe kerül, de akkor az olyan is legyen.
Mi a tapasztalatotok hajhullással kapcsolatba? Mennyire jellemző.
A köv kúrában menne ena,propi,boldi,metha,stana,tren ace átfedésekkel nem horrror dózisban.

Köszi!

Sterlinget később akartam használni,de csak most csak neked vasárnaptól elindítom a boldi+testo.mix kombóját és tudósítok róla. Nekem egyáltalán nem hullik a hajam és előzőekben sem hullott.
Jó sok mindent akarsz tolni. Kíváncsi lennék a leosztására és időtartalmára. A nem horror dózist könnyű tartani mert jellemzően minden aluldózisól. Ha benne lenne a Master testo.enában a 250mg/ml akkor nem lenne elég napi 1 szem proviron heti 3ml esetén. Szerintem jó ha 1/3 mennyiség bennük van a ráírthoz képest. De legalább működik és igazán mellékhatása sincs.


Gábor 77. Azzal nem igazán értek veled egyet hogy a master testo. ena csak 1/3 hatóanyag lenne bennük. Inkább több mint 2/3 van ott. Semmilyen parti nem vagyok mindig az addot időszakban lévő jókat preferálom.
Dzsoni. Master Boldi jó. Genesis Metha jó. testo. ena  Master, Omega  bár ez utóbbi drága de jó. Master propi jó.
Nem vitatom mivel csak besaccoltam. Növök erősödök rendesen. Csak előző alkalommal kevesebb anyagtól is hisztizett a mellem és 2 provira néha rá kellett segíteni egy kis Anastrozollal. Most meg 1 szem provi elég. Lehet a provi volt akkor szar. Bár az is görög volt. Vagy egyszerűen most jobban tolerálja a szervezetem a testot.

2020. November 06. - 00:18:53
Válasz #1133
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok!
Köszönömna segítséget.
Ha elmúlik ez a világvége hangulat ez indulna májustól.
1-13 hét master testo ena 3ml/hét
1-16 hét master boldi 2ml/hét
1-6 hét omega metha 40mg/nap
6-16 hét master tren ena 1ml/hét
14-20 hét master propi  1,5ml kétnaponta
14-20 hét omega stana 30mg/nap

Ahogy számolgattam az elején kitart a metha, aztán beüt az ena+boldi, utána meg rá pár hétre a tren.
A profik segítségét kérném, ha esetleg hiba van benne jelezzétek.

Köszönöm mégegyszer

2020. November 06. - 09:04:19
Válasz #1134
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok!
Köszönömna segítséget.
Ha elmúlik ez a világvége hangulat ez indulna májustól.
1-13 hét master testo ena 3ml/hét
1-16 hét master boldi 2ml/hét
1-6 hét omega metha 40mg/nap
6-16 hét master tren ena 1ml/hét
14-20 hét master propi  1,5ml kétnaponta
14-20 hét omega stana 30mg/nap

Ahogy számolgattam az elején kitart a metha, aztán beüt az ena+boldi, utána meg rá pár hétre a tren.
A profik segítségét kérném, ha esetleg hiba van benne jelezzétek.

Köszönöm mégegyszer


 #:-)
Én a tren enábol 1ml helyett 2ml nyomnék és HCG menjen kúra közben heti 500 egység. Ütős kúra lesz az biztos az omega dolgait most vedd meg ha teheted mert ki tudja jövőre már milyen lesz.

2020. November 06. - 22:05:40
Válasz #1135
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Köszönömna segítséget.
Ha elmúlik ez a világvége hangulat ez indulna májustól.
1-13 hét master testo ena 3ml/hét
1-16 hét master boldi 2ml/hét
1-6 hét omega metha 40mg/nap
6-16 hét master tren ena 1ml/hét
14-20 hét master propi  1,5ml kétnaponta
14-20 hét omega stana 30mg/nap

Ahogy számolgattam az elején kitart a metha, aztán beüt az ena+boldi, utána meg rá pár hétre a tren.
A profik segítségét kérném, ha esetleg hiba van benne jelezzétek.

Köszönöm mégegyszer


 #:-)
Én a tren enábol 1ml helyett 2ml nyomnék és HCG menjen kúra közben heti 500 egység. Ütős kúra lesz az biztos az omega dolgait most vedd meg ha teheted mert ki tudja jövőre már milyen lesz.
Igen ez jó ötlet , hogy "az omega dolgait most vedd meg ha teheted mert ki tudja jövőre már milyen lesz."
Láttunk már erre sok új bejövő márkáét, hogy az első pár x széria atom jó volt, mindenki megismerte, aztán mikor mindenki már
csak azt akart volna venni, egy üres lutrit kapott. Mint pl a SiS


2020. November 07. - 16:05:35
Válasz #1136
Nem elérhető

Lolka


Egy kis infó-infó. A Sterlingről ma kaptam új infót teszto - propit használ a haverom csaja és nagyon de nagyon dicséri!
Deca és TrenboloneAceról tudtok valamit hogy melyik jó? Az enyém kezd fogyni.

2020. November 08. - 10:28:54
Válasz #1137
Nem elérhető

Janó


Szép napot! Friss info master 350 testo fél ml ment farizomba durván begyulladt 37.5 hőemelkedés, be van keményedve,fáj két napja.

2020. November 08. - 13:51:43
Válasz #1138
Nem elérhető

Predator50


2025.11 havi fogadjunk a mixed,és a kupakja üres, nincs rá írva, hogy flip off ,mocskosul gyullad,és keményedik a helye ki is dobtam ! Már csak Angliából rendelek Pharmaqo,és R.O.H.M cuccokat!!!

2020. November 08. - 14:06:04
Válasz #1139
Nem elérhető

Lolka


2025.11 havi fogadjunk a mixed,és a kupakja üres, nincs rá írva, hogy flip off ,mocskosul gyullad,és keményedik a helye ki is dobtam ! Már csak Angliából rendelek Pharmaqo,és R.O.H.M cuccokat!!!



Rendeltem én is anno ilyeneket és volt hogy nem jött meg és volt hogy szar.