2024. Május 04. - 17:10:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445396 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2020. November 08. - 16:03:26
Válasz #1140
Nem elérhető

hdd87


Sziasztok! Az üres kupakos (flip off felirat nélküli) master mixről van pozitív vélemény is, vagy inkább kukázzam? :violinplay3:

2020. November 08. - 16:51:58
Válasz #1141
Nem elérhető

Janó


2025.11 havi fogadjunk a mixed,és a kupakja üres, nincs rá írva, hogy flip off ,mocskosul gyullad,és keményedik a helye ki is dobtam ! Már csak Angliából rendelek Pharmaqo,és R.O.H.M cuccokat!!!
Igen olyan, de szúrtam már máskor is volt hogy az első begyulladt aztán az összes többi nem. Két nap múlva a másik oldalra is tolok fel milit hátha javul a helyzet.egyebkent a tesztót már érzem úgyhogy propi biztos van benne

2020. November 08. - 17:02:10
Válasz #1142
Nem elérhető

Predator50


Propi biztos mert érezni ,de vérnyomás magas fejem szét ment tőle ,de ez a bekeményeddett szúrás helye 4 napig fáj, láz,így (nekem)kuka,kikell próbálni,mindenki másképp reagál mindenedre!

2020. November 08. - 17:11:53
Válasz #1143
Nem elérhető

Mirco


2025.11 havi fogadjunk a mixed,és a kupakja üres, nincs rá írva, hogy flip off ,mocskosul gyullad,és keményedik a helye ki is dobtam ! Már csak Angliából rendelek Pharmaqo,és R.O.H.M cuccokat!!!
Igen olyan, de szúrtam már máskor is volt hogy az első begyulladt aztán az összes többi nem. Két nap múlva a másik oldalra is tolok fel milit hátha javul a helyzet.egyebkent a tesztót már érzem úgyhogy propi biztos van benne



 #:-)
Nekem pont az ellenkezője volt az elsőtől az utolsó előttiig jó volt az uccsó úgy begyulladt 3 napig éreztem a helyet  @-o nem volt vészes de na pont az utolsó.  Srácok olyat tolnak előttem hogy a doboza úgy nézki mintha óvodások hajtogatták volna üveg címkéje pedig ferde  :----    de látszólag is es erőben is jó. Szervezettől függ ki hogy reagál.

2020. November 08. - 21:54:20
Válasz #1144
Nem elérhető

Gábor77


Ma bement az első adag Sterlin boldi és testo mix. Hígabb anyagnak tűnik mint a Master. Könnyebben felszívható és beadható.Csomagolása 10/10. Akár gyógyszertári is lehetne. Nagyon meggyőző. Gyanítom ezt kell megfizetni. 😉 Most 10 hetig megy ez a kombo még. Kíváncsi leszek hogy ad e többletet a Masterhoz képest. Jövő héten becsatlakozik a növi kis inzulinnal.

2020. November 08. - 23:38:46
Válasz #1145
Nem elérhető

kemi


Ma bement az első adag Sterlin boldi és testo mix. Hígabb anyagnak tűnik mint a Master. Könnyebben felszívható és beadható.Csomagolása 10/10. Akár gyógyszertári is lehetne. Nagyon meggyőző. Gyanítom ezt kell megfizetni. 😉 Most 10 hetig megy ez a kombo még. Kíváncsi leszek hogy ad e többletet a Masterhoz képest. Jövő héten becsatlakozik a növi kis inzulinnal.

Várjuk a beszámolókat!

2020. November 09. - 00:44:21
Válasz #1146
Nem elérhető

Küklopsz


Miért nem szívjátok össze valami olyannal ami tuti nem gyullad. Nekem a mix pl balkan enaval megy, sose gyullad úgy. Magában igen. 2025.11 et nem is lattam meg 2025. 12 van mindenhol, ez az ures teto is fura

2020. November 09. - 07:01:54
Válasz #1147
Nem elérhető

Gyuf


Számomra is fura ez az üres kupakos dolog, én még egyel sem találkoztam se 11 havissal amit a mi körünk rendelt volna
Nekem is itthon 2025.12 van pedig nem most lett rendelve
megkérdezem havert mert ő most kapta meg kintre a mix-.et majd írok.

2020. November 09. - 10:30:10
Válasz #1148
Nem elérhető

Lolka


Én jelenleg pont olyat használok ami 2025.11 lejáratú mondjuk én egybe szívom trennel növi mellé. Kupakja üres doboza pedig hullik szét de nem panaszkodom rá.

2020. November 09. - 11:14:02
Válasz #1149
Nem elérhető

Lolka


Srácok közben meg néztem a tartalékaimat. Van amin a kupak sima fehér semmi írás ez 350 mix és jól működik össze szívva használom így nem érzem hogy gyulladna.  De amit most rendeltünk kb. 1 hónapja azokon 2025.11 lejárat van és Flipp-Off felirat a kupakon. Spanom használ most ezekből és jól működik neki gyulladás ennél sincs. Boldenonet nyom mellé szintén 2025.11 lejáratú Flipp-Off kupakos és Ő meg van elégedve. A félig üres Decam doboza 2025.11 lejáratú Flipp-Off felírat itt is a kupakon és igen csak jó heti 1,7ml ment. Remélem tudtam segíteni ezzel az infóval.

2020. November 09. - 12:52:13
Válasz #1150
Nem elérhető

Gábor77


Holnaptól bezárnak a termek! Kormány intézkedés!

2020. November 09. - 14:57:07
Válasz #1151
Nem elérhető

Eliteboy


Srácok közben meg néztem a tartalékaimat. Van amin a kupak sima fehér semmi írás ez 350 mix és jól működik össze szívva használom így nem érzem hogy gyulladna.  De amit most rendeltünk kb. 1 hónapja azokon 2025.11 lejárat van és Flipp-Off felirat a kupakon. Spanom használ most ezekből és jól működik neki gyulladás ennél sincs. Boldenonet nyom mellé szintén 2025.11 lejáratú Flipp-Off kupakos és Ő meg van elégedve. A félig üres Decam doboza 2025.11 lejáratú Flipp-Off felírat itt is a kupakon és igen csak jó heti 1,7ml ment. Remélem tudtam segíteni ezzel az infóval.

Ugyanolyan jo a master.mint r?g.sima kupak vagy flipp off felirat.szerintem nincs jelentôs?ge.gondolom ilyet kaptak.aki hamisitani akarna annak kizart hogy gondot jelentene flipp of feliratut ratenni.ilyenen nem követne hibat.tehat sztem ennyirôl van szó

2020. November 09. - 16:22:32
Válasz #1152
Nem elérhető

hdd87


Részvét minden gyúrós társnak. Főleg annak, aki szeren van. :-Đ :-Đ :-Đ

2020. November 09. - 17:22:44
Válasz #1153
Nem elérhető

Gyuf


Kitartast mindenkinek az elkovetkezo 30napra. Remeljuk nem lesz tobb.
Aki teheti keressen kiskaput edzesre akar valami sufni terem is tokeletes. Vagy aki tehetosebb vegyen vagy vigyen haza rudat es sulyt aztan lehet otthon edzeni 😀
En vissza jarkalok a regi nem bejegyzett sufni terembe ott van halistennek minden.
Kajara tessek figyelni azert.

2020. November 09. - 17:47:34
Válasz #1154
Nem elérhető

Gábor77


Kitartast mindenkinek az elkovetkezo 30napra. Remeljuk nem lesz tobb.
Aki teheti keressen kiskaput edzesre akar valami sufni terem is tokeletes. Vagy aki tehetosebb vegyen vagy vigyen haza rudat es sulyt aztan lehet otthon edzeni 😀
En vissza jarkalok a regi nem bejegyzett sufni terembe ott van halistennek minden.
Kajara tessek figyelni azert.

Rendeltem egy fekpadot meg súlyokat. Régen is megoldották egy kétkezes, két egykezes meg egy francia rúddal. Jó lesz majd a nagyfiamnak később kezdésre.