2024. Május 04. - 09:36:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445225 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2020. November 10. - 09:49:41
Válasz #1155
Nem elérhető

User966


Sziasztok!
Genepharm Tamoxifenről valakinek van tapasztalata? Véleménye? Original Greece Pharmacy product-ként van feltüntetve.
Ezenkívül Tamoxifenből melyik gyártó az, amelyik működik?
Köszönöm

2020. November 10. - 15:53:40
Válasz #1156
Nem elérhető

Hardy


Ez azért más lesz, mint a terem.
 De véleményem szerint, aki rendszeresen sportol, súlyzós edzést végez, annak érdemes találni valami alternatívát. Nem jó a szervezetnek a teljes leállás. Ahogy azt előttem leírták érdemes beinvesztálni egy egyszerűbb súlyzó szettbe és szépen köredzésekben edzeni minden izomcsoportot. Ne szokjon el a test a mozgástól és a keringési rendszer sem a magasabb pulzusszámtól.
 Kitartás MINDENKINEK!

2020. November 10. - 17:26:11
Válasz #1157
Nem elérhető

Gábor77


Ez azért más lesz, mint a terem.
 De véleményem szerint, aki rendszeresen sportol, súlyzós edzést végez, annak érdemes találni valami alternatívát. Nem jó a szervezetnek a teljes leállás. Ahogy azt előttem leírták érdemes beinvesztálni egy egyszerűbb súlyzó szettbe és szépen köredzésekben edzeni minden izomcsoportot. Ne szokjon el a test a mozgástól és a keringési rendszer sem a magasabb pulzusszámtól.
 Kitartás MINDENKINEK!
Ez lett volna alternatíva,de visszamondtam a rendelést. 30k-ért hozták volna ki. Bekaphatják! Egyenlőre tanácstalan vagyok. Kardio az menni fog reggelente 30-45 perc futópadon intenzív séta formájában. Az anyagot visszaveszem fele mennyiségre nem állítok vissza. Egy hónapot kihúzok így. Remélem utánna indul megint az élet. Sajnos nincs olyan hely a közelünkbe ahova be lehetne menni edzeni.

2020. November 10. - 17:38:39
Válasz #1158
Nem elérhető

Janó


Nem akarom elvenni senki kedvét és ne legyen igazam...De ez nem egy hónap lesz, szvsz jó ha április környékén nyithatnak a termek.

2020. November 10. - 17:57:35
Válasz #1159
Nem elérhető

Lolka


Srácok most minden kötekedés nélkül. Ez most komoly hogy felnőtt emberek majdnem hogy pánikoltok?
Huzóckodás, műanyag kanna bele viz fűrészelés és oldalemeléshez, egykaros bicepszhez, tricepszhez, előreemeléshez, tárogatáshoz, stb. stb.
Nyilván nem olyan mint egy edzőterem csupa hiper modern gépekkel deee
Aki akarja célt annak akarnia kell az eszközt is!

2020. November 10. - 20:48:10
Válasz #1160
Nem elérhető

Gábor77


Srácok most minden kötekedés nélkül. Ez most komoly hogy felnőtt emberek majdnem hogy pánikoltok?
Huzóckodás, műanyag kanna bele viz fűrészelés és oldalemeléshez, egykaros bicepszhez, tricepszhez, előreemeléshez, tárogatáshoz, stb. stb.
Nyilván nem olyan mint egy edzőterem csupa hiper modern gépekkel deee
Aki akarja célt annak akarnia kell az eszközt is!
Pánik nincs. Csak tele a tököm hogy a rövid időn belül a második kúrámba is belemocskolnak ezekkel a fos intézkedésekkel. Meg fogom oldani nyílván csak rohadt bosszantó!

2020. November 10. - 21:01:56
Válasz #1161
Nem elérhető

hdd87


Jó estét urak!
Volt problémája már valakinek a levezetést követően cickósodással?

Így néz ki amit jelenleg csinálok:

1-2hét: HCG 2 naponta 2000iu
1-2hét: Anastrozole 0.25mg 2 naponta
1-2hét: tamoxifen 40mg naponta
3-4hét: tamoxifen 20mg naponta

Gyerekkori dagadságból adódóan mindig is volt egy kis bütyök a bimbó mögött, kb mint egy hüvelykujj köröm, de most mintha növekedne picit, pedig el se hagytam teljesen a tamoxit. A 4. hét után csináltatok labort, de ha van tanács, hogy hogy lehetne megállítani a cicisedést (ha van/lesz) annak örülnék.

A kúra test mixből és boldiból állt. Utolsó szúrást követő 21. nappal kezdtem a levezetést.

Köszi @:-)

2020. November 10. - 21:30:14
Válasz #1162
Nem elérhető

Gyuf


Srácok most minden kötekedés nélkül. Ez most komoly hogy felnőtt emberek majdnem hogy pánikoltok?
Huzóckodás, műanyag kanna bele viz fűrészelés és oldalemeléshez, egykaros bicepszhez, tricepszhez, előreemeléshez, tárogatáshoz, stb. stb.
Nyilván nem olyan mint egy edzőterem csupa hiper modern gépekkel deee
Aki akarja célt annak akarnia kell az eszközt is!
Pánik nincs. Csak tele a tököm hogy a rövid időn belül a második kúrámba is belemocskolnak ezekkel a fos intézkedésekkel. Meg fogom oldani nyílván csak rohadt bosszantó!
persze ez mindenki számára roppant kényes helyzet, de most gondolj bele ha indultál volna versenyre
Én nekem ha beleköptek volna a Bodysportba biztos szétcsaptam volna valakit a parlamentnél.

2020. November 10. - 22:52:06
Válasz #1163
Nem elérhető

Zero


Aha műanyag kanna meg ilyenek... Erőemelőként (guggolok 250et,húzok 290et) biztos sokra megyek vele, meg a gumikötéllel.  !+"%

2020. November 11. - 06:54:02
Válasz #1164
Nem elérhető

Gábor77


Aha műanyag kanna meg ilyenek... Erőemelőként (guggolok 250et,húzok 290et) biztos sokra megyek vele, meg a gumikötéllel.  !+"%

A felső testemet még csak csak meg tudom dolgozni relatív kis súlyokkal. Nálam is a láb hát a probléma. Szintentartás lesz a cél szerintem.

2020. November 11. - 06:59:26
Válasz #1165
Nem elérhető

Gábor77


Srácok most minden kötekedés nélkül. Ez most komoly hogy felnőtt emberek majdnem hogy pánikoltok?
Huzóckodás, műanyag kanna bele viz fűrészelés és oldalemeléshez, egykaros bicepszhez, tricepszhez, előreemeléshez, tárogatáshoz, stb. stb.
Nyilván nem olyan mint egy edzőterem csupa hiper modern gépekkel deee
Aki akarja célt annak akarnia kell az eszközt is!
Pánik nincs. Csak tele a tököm hogy a rövid időn belül a második kúrámba is belemocskolnak ezekkel a fos intézkedésekkel. Meg fogom oldani nyílván csak rohadt bosszantó!
persze ez mindenki számára roppant kényes helyzet, de most gondolj bele ha indultál volna versenyre
Én nekem ha beleköptek volna a Bodysportba biztos szétcsaptam volna valakit a parlamentnél.

Még finoman fogalmazol! Nem versenyzek csak magammal.😉 faszán alakult minden, kezdett emberi formám lenni most indult be úgy a változás hogy mar szemmel jól látható. Erre bebaszik megint!

2020. November 11. - 07:04:55
Válasz #1166
Nem elérhető

Gábor77


Szerintetek annak lenne értelme hogy igy most növit indítsak? Diéta az marad természetesen csak edzés intenzitás lesz kisebb? Visszavennék az anabolikából mondjuk heti 1ml testo.enára és mellé tennék 5IU növit heti 5x. Vélemény? Szintentartás miatt. Aztán ha szabadul a rendszer újra belecsapni a lecsóba! Esetleg más ötlet erre az időszakra? Teljes visszaállítás nem opció!😉

2020. November 11. - 09:02:41
Válasz #1167
Nem elérhető

LaciHun


Jó estét urak!
Volt problémája már valakinek a levezetést követően cickósodással?

Így néz ki amit jelenleg csinálok:

1-2hét: HCG 2 naponta 2000iu
1-2hét: Anastrozole 0.25mg 2 naponta
1-2hét: tamoxifen 40mg naponta
3-4hét: tamoxifen 20mg naponta

Gyerekkori dagadságból adódóan mindig is volt egy kis bütyök a bimbó mögött, kb mint egy hüvelykujj köröm, de most mintha növekedne picit, pedig el se hagytam teljesen a tamoxit. A 4. hét után csináltatok labort, de ha van tanács, hogy hogy lehetne megállítani a cicisedést (ha van/lesz) annak örülnék.

A kúra test mixből és boldiból állt. Utolsó szúrást követő 21. nappal kezdtem a levezetést.

Köszi @:-)


Csáó!
Hol a Clomid?
Tamoxi és Anastra együtt nem jó!

2020. November 11. - 09:14:48
Válasz #1168
Nem elérhető

Lolka


Aha műanyag kanna meg ilyenek... Erőemelőként (guggolok 250et,húzok 290et) biztos sokra megyek vele, meg a gumikötéllel.  !+"%


Felső testet meg lehet dolgozatni ha akarod műanyag kannával IGEN!
De ez az alternatíva nem a hozzád hasonlónak lett fel említve hanem a hobbi koxosoknak. (mint én is)  @-o
De ha Te erő emelő vagy és versenyzel is (gondolom) akkor aki indít és a versenyfelkészülésedet segíti vagy ahol edzel teremben ott neked illetve a többi erőemelőnek mindig lesz megoldás hogy mikor menjen edzeni. Vannak erőemelő barátaim és nem aggódnak e miatt hogy zárnak a termek!

2020. November 11. - 09:20:56
Válasz #1169
Nem elérhető

Lolka


Szerintetek annak lenne értelme hogy igy most növit indítsak? Diéta az marad természetesen csak edzés intenzitás lesz kisebb? Visszavennék az anabolikából mondjuk heti 1ml testo.enára és mellé tennék 5IU növit heti 5x. Vélemény? Szintentartás miatt. Aztán ha szabadul a rendszer újra belecsapni a lecsóba! Esetleg más ötlet erre az időszakra? Teljes visszaállítás nem opció!😉


Én jelenleg egy növi kúrába vagyok és eszem ágában sincs abba hagyni vagy vissza venni a dózist! A lábat is és a hátad is meg tudod dolgozatni ha akarod és keresel rá megoldást. Nem lesz kényelmes de hidd el meg lehet nyilván nem fogsz 200kg guggolni de ha akarsz lehetne. Persze ha lenne annyi  súlyod hozzá és keret de ekkora súly nélkül is meg lehet oldani! Szintentartást meg simán meg lehet.
Csak egy példa egy egykoron testepitő versenyző (sajnos már nincs közöttünk. Kormány Misi) ajánlotta sokaknak akik nem tudtak fejlődni sem erőben sem tömegben.
50kg.5x50. Guggolás minden ötvenedik ismétlés után tartsd ki vízszintes guggolást 15másodpercre .