2024. Május 04. - 12:35:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445305 alkalommal)

Hard74, Needfor940 és 29 vendég van a témában

2020. November 15. - 07:29:44
Válasz #1185
Nem elérhető

hdd87


Jó estét urak!
Volt problémája már valakinek a levezetést követően cickósodással?

Így néz ki amit jelenleg csinálok:

1-2hét: HCG 2 naponta 2000iu
1-2hét: Anastrozole 0.25mg 2 naponta
1-2hét: tamoxifen 40mg naponta
3-4hét: tamoxifen 20mg naponta

Gyerekkori dagadságból adódóan mindig is volt egy kis bütyök a bimbó mögött, kb mint egy hüvelykujj köröm, de most mintha növekedne picit, pedig el se hagytam teljesen a tamoxit. A 4. hét után csináltatok labort, de ha van tanács, hogy hogy lehetne megállítani a cicisedést (ha van/lesz) annak örülnék.

A kúra test mixből és boldiból állt. Utolsó szúrást követő 21. nappal kezdtem a levezetést.

Köszi @:-)


Csáó!
Hol a Clomid?
Tamoxi és Anastra együtt nem jó!

Szia,
Clomid helyett megy a tamoxi, mert előbbinek nem bírom a mellékhatásait.
Tudtommal a SERM-ek és az AI-k hatásmechanizmusa teljesen eltérő. Nem egészen értem miért nem jó együtt. Sokan vegyítik. Arra gondoltam, hogy az ösztrogén "visszacsapódás" miatt indultak be a dolgok és lehet korán van elhagyni az AI-t. Reméltem, hogy valakivel volt hasonló  :-){

Teljesen igazad van clomid, nolva ugyanúgy ösztrogén blokkoló teljesen mindegy melyiket használod (clomid jobb libidó szempontból, nolva jobb tesztó fokozásra)
Még bőven a a testedben van a  tesztó és boldi amikor elkezdted a pct-t, sok a hcg max minden másnap 1000 IU, gyorsan hagytad abba a AI-t, sok és gyorsan hagytad abba a nolvát.
De ha mellesedés van az instant megoldás 3-4 napig 2,5 mg letrozol bár valószínűleg a kedved meg fogja érezni :D
Amúgy a nolva, clomid-nak rohadt hosszú a felezési ideje kb 5-7 NAP !! szóval nolvából pl nem hinném hogy bárkinek valaha is kell  pct-ben több mint minden másnap max 10-20 mg....
Amúgy ha ennyi anasta és nolva mellett mellesedés van, van rá esély hogy egyik biztos sz@r




Csak hogy tisztán lássuk és mások is a dolgokat igazad van G amit írsz. De mint ahogyan említetted a Clomid jobb libidó szempontjából a Tamoxi jobb tesztoszteron szempontjából. A HCG-t én néztem el. Igen az sok nagyon. És hogy honnan tudod mennyi kel? Kiszámolod.
Hogyan számoljuk ki hogy mennyi HCG kell mondjuk kúra után vagy  kúra közben? Úgy hogy a kúra napjainak a számát amíg a herék nem termeltek megszorozzuk kb. 40iu HCG-vel és megkapjuk a szükséges HCG mennyiséget az újraindításhoz.
Mondjuk egy 8 hetes kúránál  8-szor 7 nap az = 56. Ezt meg szorozva 40iu HCG -vel az = 2240iu. Összesen kb. ennyi HCG-t használunk vagy maximum. 2500iu egy utókúrában egy adagban, egyszerre egy héten ez így ad egy megfelelő löketet a heréknek az újrainduláshoz. És ezt az adagot a következő héten már felezzük és maximum 3-4 hétig használunk HCG-t! De azért hozzátenném hogy kúra közben minél kisebb az adag és sűrűbb a bevitel, annál helyesebb a HCG használata!!! Pl. Kúra közben az adag 50iu naponta a leg tutibb!
Viszont annyit tudni kell hogy a HCG a heréket segíti hogy mindenki még pontosan értse! De a hypotalamust meg elnyomja közben, ami megint csak nem jó de ez már egy örök körforgás.  Valójában, sokkal okosabban mondva a HCG-t alapvetően a kúra alatt kellene használni naponta 50iu-et és kúra után már NEM! Tehát utókúrában PCT-ben így már nem szükséges! Ez lenne igy a helyesebb használata.  És megint csak tudni illik hogy a HCG egy természetes peptidhormon, ami a terhes nők placentájában keletkezik terhesség alatt. Ennek hatása a férfi testben hasonló az LH-hoz nevezetesen hogy STIMULÁLJA a heréket hogy azok tesztoszteront termeljenek! Azt megint csak jó ha tudjátok hogy a HCG megfelelő alkalmazása az hogy a hosszabb szteroid kúránál a herék megőrizzék méretüket. Tehát jó ha tudjátok hogy a HCG NEM állítja vissza a tesztoszteron termelést!!! Ezt jó ha tudjátok gyerekek hogy sem a Clomid  sem a Tamoxi NEM csökkenti az ösztrogén szintet!!  Az ösztrogén receptort csak blokkolják és ezáltal csökkentik, tehát akadályozzák az ösztrogén hatását amig használod őket de az ösztrogén szint attól még magas maradhat!! Ahogy leállsz a Tamoxival vagy a Clomiddal az ösztrogén csúnya dolgokat fog okozni ha erre hajlamos vagy mivel a receptorok már nem foglaltak ilyen téren.
Az egyedüli dolog amiért sokan előnyben részesitik a Clomidot kúra közben mert gyengébb mint a Tamoxi még annak ellenére is hogy 4-5-ször akkora a mg dózis és ezáltal a Clomid nem csökkenti annyira az ösztrogén hatását ami sok ember számára fontos mivel az ösztrogén alapvetően anabolikus folyamatokat támogat úgy is mint jobb glukóz felhasználás, jobb növekedési hormon kiválasztás, jobb androgén receptor stb. Viszont mivel a Tamoxi erősebb ösztrogén receptor blokkoló kisebb hatóanyag dózis mellett is ezért, aki az ösztrogén mellékhatások miatt aggódik, annak mindenképpen Tamoxi a jobb, a kúra közben is és után is.  Arról nem is beszélve hogy  kevesebb a negatív mellékhatás.
Az utókúrában a Clomid hatásosabb.
Akinek gondja van a Clomiddal, az használjon  Tamoxi!
Azt pedig kizártnak tartom hogy ezek közül a gyógyszerek közül bármelyik is szar! Miért? Mert nem éri meg hamisitani. Miért nem? Mert Bulgária, Görögország stb. tele van ezekkel. Csak egy példa Görög gyógyszertárban a Proviron 1 euró. Igen. Mire Magyarországra ér az kb. 10 euró lesz. Miért? Mert be kell tudni oda vinni és ennek költsége van.  @:-)

Szépen összefoglaltad. Megfogadom amiket írtál. :-){

2020. November 17. - 14:34:21
Válasz #1186
Nem elérhető

Bordo


Sterling test mix mult heten lett befejezve. Jo cucc,hat es nem gyullad,baromi igenyes,1 ampullaban kb 0.8-0.9 ml cuccal szamolj.

Tegnap ment master testmix,ma gyullad kisse es emelte a hofokot/nem hoemelkedesig/.

A sterling dragabb,de komfortosabb mindenkepp. Es szebb.

2020. November 18. - 09:19:51
Válasz #1187
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
Gyuf kérdezte régebben, hogy valaki tud e bármit a receptorblokkolásról.
 Nem tartom kizártnak, hogy létezik olyan, hogy valaki szervezete blokkolja és csak korlátozottan hasznosítja a külsőleg bevitt hormonokat. Idén, mint már korábban kifejtettem nagyon szarul alakult kémia terén Nálam és Öcsémnél is, aki egyébként versenyzői babérokra tör a történet.
 Heti 5 ml propitól volt mindkettőnk tesztószintje 40 mol körüli. Egész pontosan Nekem 46, Neki pedig 43. 5 hónapig tartott a kúra, most lett vége nem régen.
 Ez idő alatt gyártókat tekintve használtunk elitet, new yorkot, mastert, nandát és diamondot. Az eredmény azonos volt mindegyik gyártó esetében. Számunkra ebből egyértelműen kiderült, hogy aluldózisolt volt keményen az összes cucc. Aztán visszagondoltam a tavalyi nyárra. Ugyanez az összeállítás ment ugyanilyen adagolással és az eredmény itt még bőven elfogadható volt. Úgy érzésre, mint látványra is egyaránt.
 Tavaly végig new yorkot nyomtunk, annyi különbséggel, hogy szedtünk hozzá végig napi 2 szem proviront.
 Itt nem voltunk tesztó mérésen, mert elégedettek voltunk az eredménnyel.
 Pedig most ez jó viszonyítási alapot biztosítana. Nem tudom, hogy tavaly a mellé szedett provi miatt volt e jobb a dolog, vagy mert eleve jobb volt maga az anyag is. Az tény, hogy a mesterolon hatóanyag több szabad tesztót enged koncentrálódni a vérben.Egyébként, ha jól tudom a stanazolol hatóanyag is fejt ki ilyen típusú hatást.
 Itt kérdés az is, hogy Gyuf minden hatóanyagra így reagál, vagy kifejezetten a tesztoszteron van valamiféle módon blokkolódva a szervezetében. Itt ugye jöhetne az, amit megkaptunk néhány tapasztaltabb rókától, hogy hát tesztót magába felesleges használni.
 Amellé kellene boldi, stana vagy valami más egyéb is, hogy a két, vagy esetleg több anyag szinergistája legyen a másiknak. Persze, nem vagyok értetlen és világos, hogy minnél többféle anyagot kombinál az ember, annál jobb lehet az eredmény is. De Nekünk eddig önmagában a sima tesztó is képes volt mindig jó eredményt produkálni.
 Szóval receptorok érzékenyebbé tételére talán jó lehet a mesterolon és a stanazolol hatóanyag.

2020. November 18. - 10:17:49
Válasz #1188
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Gyuf kérdezte régebben, hogy valaki tud e bármit a receptorblokkolásról.
 Nem tartom kizártnak, hogy létezik olyan, hogy valaki szervezete blokkolja és csak korlátozottan hasznosítja a külsőleg bevitt hormonokat. Idén, mint már korábban kifejtettem nagyon szarul alakult kémia terén Nálam és Öcsémnél is, aki egyébként versenyzői babérokra tör a történet.
 Heti 5 ml propitól volt mindkettőnk tesztószintje 40 mol körüli. Egész pontosan Nekem 46, Neki pedig 43. 5 hónapig tartott a kúra, most lett vége nem régen.
 Ez idő alatt gyártókat tekintve használtunk elitet, new yorkot, mastert, nandát és diamondot. Az eredmény azonos volt mindegyik gyártó esetében. Számunkra ebből egyértelműen kiderült, hogy aluldózisolt volt keményen az összes cucc. Aztán visszagondoltam a tavalyi nyárra. Ugyanez az összeállítás ment ugyanilyen adagolással és az eredmény itt még bőven elfogadható volt. Úgy érzésre, mint látványra is egyaránt.
 Tavaly végig new yorkot nyomtunk, annyi különbséggel, hogy szedtünk hozzá végig napi 2 szem proviront.
 Itt nem voltunk tesztó mérésen, mert elégedettek voltunk az eredménnyel.
 Pedig most ez jó viszonyítási alapot biztosítana. Nem tudom, hogy tavaly a mellé szedett provi miatt volt e jobb a dolog, vagy mert eleve jobb volt maga az anyag is. Az tény, hogy a mesterolon hatóanyag több szabad tesztót enged koncentrálódni a vérben.Egyébként, ha jól tudom a stanazolol hatóanyag is fejt ki ilyen típusú hatást.
 Itt kérdés az is, hogy Gyuf minden hatóanyagra így reagál, vagy kifejezetten a tesztoszteron van valamiféle módon blokkolódva a szervezetében. Itt ugye jöhetne az, amit megkaptunk néhány tapasztaltabb rókától, hogy hát tesztót magába felesleges használni.
 Amellé kellene boldi, stana vagy valami más egyéb is, hogy a két, vagy esetleg több anyag szinergistája legyen a másiknak. Persze, nem vagyok értetlen és világos, hogy minnél többféle anyagot kombinál az ember, annál jobb lehet az eredmény is. De Nekünk eddig önmagában a sima tesztó is képes volt mindig jó eredményt produkálni.
 Szóval receptorok érzékenyebbé tételére talán jó lehet a mesterolon és a stanazolol hatóanyag.

Hali!
köszi a korrekt írást, és a tippet :)
Stana ment viszont a versenyem alatt, méghozzá az új omega stanája napi 4-5 szemmel, nem igen vettem észre változást a többi anyag mellett, mert akkor ment a wini, propi, tren ace
Igen tudom mehetett volna Masteron is mellé, 1 üveggel elnyomtam a Masteresből változást nem éreztem és akkor írta valaki be fórumra , hogy úgy tudja hogy üres. Na mind 1
Provit nem használtam a kúra alatt, mert nem voltak gondjaim, bár igy utólag lehet jó lett volna a receptorok miatt megpróbálni. Gondolom az én esetembe is elég lenne a napi 2
Majd most akarok kicsit betömegelni, mert verseny után rohadtul nem jön a súlyom vissza ahonnan kezdtem a diétát.

Kicsit off: Mit szólnátok hozzá ha csinálnánk egy külön topikot az ilyen diéta és tömegelős étkezésekre? Mert én jelenleg örülnék neki, mert nálam a tömeg se akar összejönni, igaz még van mit csiszolni rajta zsír téren de jelenleg napi 800g rizs megy és megse moccan a súlyom 1,5hete

2020. November 18. - 11:11:12
Válasz #1189
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Gyuf kérdezte régebben, hogy valaki tud e bármit a receptorblokkolásról.
 Nem tartom kizártnak, hogy létezik olyan, hogy valaki szervezete blokkolja és csak korlátozottan hasznosítja a külsőleg bevitt hormonokat. Idén, mint már korábban kifejtettem nagyon szarul alakult kémia terén Nálam és Öcsémnél is, aki egyébként versenyzői babérokra tör a történet.
 Heti 5 ml propitól volt mindkettőnk tesztószintje 40 mol körüli. Egész pontosan Nekem 46, Neki pedig 43. 5 hónapig tartott a kúra, most lett vége nem régen.
 Ez idő alatt gyártókat tekintve használtunk elitet, new yorkot, mastert, nandát és diamondot. Az eredmény azonos volt mindegyik gyártó esetében. Számunkra ebből egyértelműen kiderült, hogy aluldózisolt volt keményen az összes cucc. Aztán visszagondoltam a tavalyi nyárra. Ugyanez az összeállítás ment ugyanilyen adagolással és az eredmény itt még bőven elfogadható volt. Úgy érzésre, mint látványra is egyaránt.
 Tavaly végig new yorkot nyomtunk, annyi különbséggel, hogy szedtünk hozzá végig napi 2 szem proviront.
 Itt nem voltunk tesztó mérésen, mert elégedettek voltunk az eredménnyel.
 Pedig most ez jó viszonyítási alapot biztosítana. Nem tudom, hogy tavaly a mellé szedett provi miatt volt e jobb a dolog, vagy mert eleve jobb volt maga az anyag is. Az tény, hogy a mesterolon hatóanyag több szabad tesztót enged koncentrálódni a vérben.Egyébként, ha jól tudom a stanazolol hatóanyag is fejt ki ilyen típusú hatást.
 Itt kérdés az is, hogy Gyuf minden hatóanyagra így reagál, vagy kifejezetten a tesztoszteron van valamiféle módon blokkolódva a szervezetében. Itt ugye jöhetne az, amit megkaptunk néhány tapasztaltabb rókától, hogy hát tesztót magába felesleges használni.
 Amellé kellene boldi, stana vagy valami más egyéb is, hogy a két, vagy esetleg több anyag szinergistája legyen a másiknak. Persze, nem vagyok értetlen és világos, hogy minnél többféle anyagot kombinál az ember, annál jobb lehet az eredmény is. De Nekünk eddig önmagában a sima tesztó is képes volt mindig jó eredményt produkálni.
 Szóval receptorok érzékenyebbé tételére talán jó lehet a mesterolon és a stanazolol hatóanyag.

Hali!
köszi a korrekt írást, és a tippet :)
Stana ment viszont a versenyem alatt, méghozzá az új omega stanája napi 4-5 szemmel, nem igen vettem észre változást a többi anyag mellett, mert akkor ment a wini, propi, tren ace
Igen tudom mehetett volna Masteron is mellé, 1 üveggel elnyomtam a Masteresből változást nem éreztem és akkor írta valaki be fórumra , hogy úgy tudja hogy üres. Na mind 1
Provit nem használtam a kúra alatt, mert nem voltak gondjaim, bár igy utólag lehet jó lett volna a receptorok miatt megpróbálni. Gondolom az én esetembe is elég lenne a napi 2
Majd most akarok kicsit betömegelni, mert verseny után rohadtul nem jön a súlyom vissza ahonnan kezdtem a diétát.

Kicsit off: Mit szólnátok hozzá ha csinálnánk egy külön topikot az ilyen diéta és tömegelős étkezésekre? Mert én jelenleg örülnék neki, mert nálam a tömeg se akar összejönni, igaz még van mit csiszolni rajta zsír téren de jelenleg napi 800g rizs megy és megse moccan a súlyom 1,5hete


Szia!
Nagyon jó ötlet az új diéta topik! Indítsd minnél hamarabb. Milyen gyártó volt a tren ace?

2020. November 18. - 12:20:01
Válasz #1190
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Gyuf kérdezte régebben, hogy valaki tud e bármit a receptorblokkolásról.
 Nem tartom kizártnak, hogy létezik olyan, hogy valaki szervezete blokkolja és csak korlátozottan hasznosítja a külsőleg bevitt hormonokat. Idén, mint már korábban kifejtettem nagyon szarul alakult kémia terén Nálam és Öcsémnél is, aki egyébként versenyzői babérokra tör a történet.
 Heti 5 ml propitól volt mindkettőnk tesztószintje 40 mol körüli. Egész pontosan Nekem 46, Neki pedig 43. 5 hónapig tartott a kúra, most lett vége nem régen.
 Ez idő alatt gyártókat tekintve használtunk elitet, new yorkot, mastert, nandát és diamondot. Az eredmény azonos volt mindegyik gyártó esetében. Számunkra ebből egyértelműen kiderült, hogy aluldózisolt volt keményen az összes cucc. Aztán visszagondoltam a tavalyi nyárra. Ugyanez az összeállítás ment ugyanilyen adagolással és az eredmény itt még bőven elfogadható volt. Úgy érzésre, mint látványra is egyaránt.
 Tavaly végig new yorkot nyomtunk, annyi különbséggel, hogy szedtünk hozzá végig napi 2 szem proviront.
 Itt nem voltunk tesztó mérésen, mert elégedettek voltunk az eredménnyel.
 Pedig most ez jó viszonyítási alapot biztosítana. Nem tudom, hogy tavaly a mellé szedett provi miatt volt e jobb a dolog, vagy mert eleve jobb volt maga az anyag is. Az tény, hogy a mesterolon hatóanyag több szabad tesztót enged koncentrálódni a vérben.Egyébként, ha jól tudom a stanazolol hatóanyag is fejt ki ilyen típusú hatást.
 Itt kérdés az is, hogy Gyuf minden hatóanyagra így reagál, vagy kifejezetten a tesztoszteron van valamiféle módon blokkolódva a szervezetében. Itt ugye jöhetne az, amit megkaptunk néhány tapasztaltabb rókától, hogy hát tesztót magába felesleges használni.
 Amellé kellene boldi, stana vagy valami más egyéb is, hogy a két, vagy esetleg több anyag szinergistája legyen a másiknak. Persze, nem vagyok értetlen és világos, hogy minnél többféle anyagot kombinál az ember, annál jobb lehet az eredmény is. De Nekünk eddig önmagában a sima tesztó is képes volt mindig jó eredményt produkálni.
 Szóval receptorok érzékenyebbé tételére talán jó lehet a mesterolon és a stanazolol hatóanyag.

Hali!
köszi a korrekt írást, és a tippet :)
Stana ment viszont a versenyem alatt, méghozzá az új omega stanája napi 4-5 szemmel, nem igen vettem észre változást a többi anyag mellett, mert akkor ment a wini, propi, tren ace
Igen tudom mehetett volna Masteron is mellé, 1 üveggel elnyomtam a Masteresből változást nem éreztem és akkor írta valaki be fórumra , hogy úgy tudja hogy üres. Na mind 1
Provit nem használtam a kúra alatt, mert nem voltak gondjaim, bár igy utólag lehet jó lett volna a receptorok miatt megpróbálni. Gondolom az én esetembe is elég lenne a napi 2
Majd most akarok kicsit betömegelni, mert verseny után rohadtul nem jön a súlyom vissza ahonnan kezdtem a diétát.

Kicsit off: Mit szólnátok hozzá ha csinálnánk egy külön topikot az ilyen diéta és tömegelős étkezésekre? Mert én jelenleg örülnék neki, mert nálam a tömeg se akar összejönni, igaz még van mit csiszolni rajta zsír téren de jelenleg napi 800g rizs megy és megse moccan a súlyom 1,5hete


Szia!
Nagyon jó ötlet az új diéta topik! Indítsd minnél hamarabb. Milyen gyártó volt a tren ace?

Hali.
Ennek orulok ha jo otlet. Este megcsinalom ha hazaerek a melobol.
A tren ace az Elite volt.

2020. November 18. - 18:43:13
Válasz #1191
Nem elérhető

Mirco


 #:-)
Szerintem is jó ötlet ez az új topik.
Az Elite TrenAce engem is érdekelne mivel most akarok betárazni jövőre.
Az Elite működő képes lenne?

2020. November 18. - 22:29:02
Válasz #1192
Nem elérhető

Gyuf


#:-)
Szerintem is jó ötlet ez az új topik.
Az Elite TrenAce engem is érdekelne mivel most akarok betárazni jövőre.
Az Elite működő képes lenne?
Haverom használta mikor készült az első versenyére, ami persze a covid első hulláma miatt elmaradt neki, igy csak egy versenyforma fotózása volt
Viszont baromi eres és száraz lett, jó helyről van az elite, mert abba a team-be csak ez és a new york megy ( ebből lehet sejteni már melyik team, ahol csak a NY megy)

2020. November 19. - 15:49:14
Válasz #1193
Nem elérhető

kemi


#:-)
Szerintem is jó ötlet ez az új topik.
Az Elite TrenAce engem is érdekelne mivel most akarok betárazni jövőre.
Az Elite működő képes lenne?
Haverom használta mikor készült az első versenyére, ami persze a covid első hulláma miatt elmaradt neki, igy csak egy versenyforma fotózása volt
Viszont baromi eres és száraz lett, jó helyről van az elite, mert abba a team-be csak ez és a new york megy ( ebből lehet sejteni már melyik team, ahol csak a NY megy)

Melyik az a team? :D

2020. November 19. - 21:03:24
Válasz #1194
Nem elérhető

Gábor77


Most hogy csak szintentartás van és mindösszesen 1,5ml Master Testo.ena megy magában. Azt kell hogy mondjam gyulladgat hol jobban hol kevésbé,de gyullad. Mikor boldival ment keverve akkor nem volt gondom.

2020. November 20. - 07:23:32
Válasz #1195
Nem elérhető

Zero


#:-)
Szerintem is jó ötlet ez az új topik.
Az Elite TrenAce engem is érdekelne mivel most akarok betárazni jövőre.
Az Elite működő képes lenne?
Haverom használta mikor készült az első versenyére, ami persze a covid első hulláma miatt elmaradt neki, igy csak egy versenyforma fotózása volt
Viszont baromi eres és száraz lett, jó helyről van az elite, mert abba a team-be csak ez és a new york megy ( ebből lehet sejteni már melyik team, ahol csak a NY megy)

Melyik az a team? :D

Gondolom Kökény, de csak tipp ;D

2020. November 20. - 07:43:18
Válasz #1196
Nem elérhető

Gyuf


#:-)
Szerintem is jó ötlet ez az új topik.
Az Elite TrenAce engem is érdekelne mivel most akarok betárazni jövőre.
Az Elite működő képes lenne?
Haverom használta mikor készült az első versenyére, ami persze a covid első hulláma miatt elmaradt neki, igy csak egy versenyforma fotózása volt
Viszont baromi eres és száraz lett, jó helyről van az elite, mert abba a team-be csak ez és a new york megy ( ebből lehet sejteni már melyik team, ahol csak a NY megy)

Melyik az a team? :D

Gondolom Kökény, de csak tipp ;D
Nem nem.

2020. November 22. - 12:06:56
Válasz #1197
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Eddig Masterpharma volt terítéken!Sterling Knight-al mik a tapasztalatok?
Főleg propi, masteron, szemes stana, testo mix érdekelne!
Az utóbbi kúrában nem éreztem a masterp. masterontól kb semmit...pedig előtte szépen tette a dolgát...propival nem volt gond!
Sterling mennyire gyulladós?

2020. November 23. - 10:46:49
Válasz #1198
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Eddig Masterpharma volt terítéken!Sterling Knight-al mik a tapasztalatok?
Főleg propi, masteron, szemes stana, testo mix érdekelne!
Az utóbbi kúrában nem éreztem a masterp. masterontól kb semmit...pedig előtte szépen tette a dolgát...propival nem volt gond!
Sterling mennyire gyulladós?


Szia!
Sterling propit használ a haverom csaja és dicséri nem gyullad viszont drága.

2020. November 24. - 13:50:08
Válasz #1199
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
Mi a helyzet ezzel a tesztó témával. Még versenyzők körében sem tapasztalok egyértelmű véleményeket.
 Sokan azt mondják, hogy  a kevert, illetve a lassabb észterek hoznak jobb eredményt. Füzessy Tibi egyik élő vidijében facen egyenesen valami olyasmit mondott, hogy az ilyen gyors észterek, mint tesztóban a propi ilyen fis fosok, gyengék. Ő a kevertet, meg a lassabb észereket tartja igazán erősnek.
 Nem tudom. Pl. Egy enantát esetében eleve az észter súly is több, tehát a tényleges tesztó tartalomból sokat fog le.
 Ugye tömegeléshez mindenkinek a susta jut eszébe. Szálkásításnál pedig a propi. De nem hiszem, hogy mondjuk heti 250-300 mg propi sokkal gyengébb, mint mondjuk heti 500-750 mg kevert tesztó.
 Tömegeléshez pl. teljesen kizárt propit jó eredménnyel használni?
 Meglátásotok előre is nagyon köszi!