2024. Május 04. - 08:10:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445200 alkalommal)

Norborg34, Trepi és 48 vendég van a témában

2020. November 25. - 07:31:16
Válasz #1200
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Mi a helyzet ezzel a tesztó témával. Még versenyzők körében sem tapasztalok egyértelmű véleményeket.
 Sokan azt mondják, hogy  a kevert, illetve a lassabb észterek hoznak jobb eredményt. Füzessy Tibi egyik élő vidijében facen egyenesen valami olyasmit mondott, hogy az ilyen gyors észterek, mint tesztóban a propi ilyen fis fosok, gyengék. Ő a kevertet, meg a lassabb észereket tartja igazán erősnek.
 Nem tudom. Pl. Egy enantát esetében eleve az észter súly is több, tehát a tényleges tesztó tartalomból sokat fog le.
 Ugye tömegeléshez mindenkinek a susta jut eszébe. Szálkásításnál pedig a propi. De nem hiszem, hogy mondjuk heti 250-300 mg propi sokkal gyengébb, mint mondjuk heti 500-750 mg kevert tesztó.
 Tömegeléshez pl. teljesen kizárt propit jó eredménnyel használni?
 Meglátásotok előre is nagyon köszi!

Én azt nem értem, hogy a propi miért fog meg (állítólag) kevesebb vizet.
Szerintem a kényelem vs kontrollálhatóság a kül. Propi: nagyon sűrűn kell adni(naponta, vagy akár napi 2x), cserébe gyorsan hat, de ha baj van gyorsam ülül és a doppingeszt sem mutatja ki sokáig VS susta/ena/stb... ennek az ellenkezője.
De szerintem a tesztó az tesztó!

2020. November 25. - 12:44:35
Válasz #1201
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Mi a helyzet ezzel a tesztó témával. Még versenyzők körében sem tapasztalok egyértelmű véleményeket.
 Sokan azt mondják, hogy  a kevert, illetve a lassabb észterek hoznak jobb eredményt. Füzessy Tibi egyik élő vidijében facen egyenesen valami olyasmit mondott, hogy az ilyen gyors észterek, mint tesztóban a propi ilyen fis fosok, gyengék. Ő a kevertet, meg a lassabb észereket tartja igazán erősnek.
 Nem tudom. Pl. Egy enantát esetében eleve az észter súly is több, tehát a tényleges tesztó tartalomból sokat fog le.
 Ugye tömegeléshez mindenkinek a susta jut eszébe. Szálkásításnál pedig a propi. De nem hiszem, hogy mondjuk heti 250-300 mg propi sokkal gyengébb, mint mondjuk heti 500-750 mg kevert tesztó.
 Tömegeléshez pl. teljesen kizárt propit jó eredménnyel használni?
 Meglátásotok előre is nagyon köszi!

Én azt nem értem, hogy a propi miért fog meg (állítólag) kevesebb vizet.
Szerintem a kényelem vs kontrollálhatóság a kül. Propi: nagyon sűrűn kell adni(naponta, vagy akár napi 2x), cserébe gyorsan hat, de ha baj van gyorsam ülül és a doppingeszt sem mutatja ki sokáig VS susta/ena/stb... ennek az ellenkezője.
De szerintem a tesztó az tesztó!

Azért van hogy a propi kevesebb vizet "fog" meg mert gyakrabban adják be, minél gyakrabban adják be annál egyenletesebb a a teszto szint és kevesebb a mellékhatás ha enát naponta, 2 naponta adsz be akkor is ugyanaz lesz.
A tesztó meg tesztó teljesen mindegy milyen az észter mögötte és amúgy persze hogy erősebb 750 mg kevert tesztó mert kértszer annyi tiszta tesztó van benne mint 300 mg propiban.
Lehet akármilyen profi vagy versenyző valaki az egy idióta aki szerint 700 mg propi az gyengébb mint 700 mg kevert tesztó ....

2020. November 25. - 13:53:07
Válasz #1202
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. November 26. - 00:26:09
Válasz #1203
Nem elérhető

Küklopsz


Diamond szuris metha nagyon emeli a vernyomast, es libidot is, aztán hogy valójában mi ki tudja, de valami van benne aminek hatása methara hajaz. Egész napos pörgés, álmatlanság,

2020. November 26. - 09:27:15
Válasz #1204
Nem elérhető

Hardy


Nagyon köszi az infókat, Srácok!  :azn:
 Ez az észtertáblázat nagyon fasza! :D

 A methandienone hatóanyag az esetek többségében produkál vérnyomás emelkedést, bár a libidóra szerintem nem hat pozitívan, ha csak nincs esetleg egy kis turpisság a dologban, mondjuk methyltesto. Ami pedig szintén hozza ezeket a mellékhatásokat.
 

2020. November 26. - 12:52:21
Válasz #1205
Nem elérhető

Bilko19


Sziasztok!
Ostarine mk 2688 bármi infót róla megköszönnék! Mellékhatások?Szedése? Tapasztalat?

Én nyáron próbáltam a Receptorchem Ostarine-ját. Brutál módon durrantam tőle, alig fértem a bőrömbe. Ezen kívül kell kis idő mire észrevehető, kb 4-5. héten kezdtem észrevenni forma javulást, de akkor látványos volt. Tervezem, hogy használni fogom még. Nekem bejött. Folyékony volt, tehát nem kapszula, vmi írtó mocsok íze van. Mintha komplett gyógyszertárat innék annyira gyógyszer ízü. De sztem ennek ellenére megéri kipróbálni. Csak vigyázni kell melyik gyártót használod, mert vagy aluldózisolt, vagy bele se teszik az anyagot. Visszatérve amit használtam, ahhoz adnak 1milis fecsit, azzal napi 1szer ittam reggel, 1ml/25mg és annyi.

2020. November 27. - 15:14:27
Válasz #1206
Nem elérhető

Gyuf


Sterling metát használt valaki ?
Én ma kezdtem el.
lejárati idő: 2023/08
5levél, levelenként 20 szem kéktabi, ha érdekel valakit.

2020. November 27. - 22:55:08
Válasz #1207
Nem elérhető

Gábor77


Sterling metát használt valaki ?
Én ma kezdtem el.
lejárati idő: 2023/08
5levél, levelenként 20 szem kéktabi, ha érdekel valakit.
Hogy a viharba ne érdekelne. Minden info jól jön!Mennyi ideig használod? Milyen dózisban?

2020. November 28. - 04:53:09
Válasz #1208
Nem elérhető

Gyuf


Sterling metát használt valaki ?
Én ma kezdtem el.
lejárati idő: 2023/08
5levél, levelenként 20 szem kéktabi, ha érdekel valakit.
Hogy a viharba ne érdekelne. Minden info jól jön!Mennyi ideig használod? Milyen dózisban?
Hát jelenleg napi 4 ( papíron 40mg )
hogy meddig még nem tudom , mert előtte elment 100db Omega meta, nem igen éreztem bármit is, azért gondoltam erre kipróbálásra
egyelőre egy 100-ast vettem.

2020. November 28. - 18:11:35
Válasz #1209
Nem elérhető

Mirco


Sterling metát használt valaki ?
Én ma kezdtem el.
lejárati idő: 2023/08
5levél, levelenként 20 szem kéktabi, ha érdekel valakit.
Hogy a viharba ne érdekelne. Minden info jól jön!Mennyi ideig használod? Milyen dózisban?
Hát jelenleg napi 4 ( papíron 40mg )
hogy meddig még nem tudom , mert előtte elment 100db Omega meta, nem igen éreztem bármit is, azért gondoltam erre kipróbálásra
egyelőre egy 100-ast vettem.

Szia Gyuf!
Írtad hogy neked nem ért semmit az Omega Metha.
Tudnál írni egy sorozatszám, és gyártási dátumokat?
Basszus én most vettem meg ezért érdekel mert ha szar akkor dobom.

2020. November 29. - 08:21:55
Válasz #1210
Nem elérhető

Gyuf


Sterling metát használt valaki ?
Én ma kezdtem el.
lejárati idő: 2023/08
5levél, levelenként 20 szem kéktabi, ha érdekel valakit.
Hogy a viharba ne érdekelne. Minden info jól jön!Mennyi ideig használod? Milyen dózisban?
Hát jelenleg napi 4 ( papíron 40mg )
hogy meddig még nem tudom , mert előtte elment 100db Omega meta, nem igen éreztem bármit is, azért gondoltam erre kipróbálásra
egyelőre egy 100-ast vettem.

Szia Gyuf!
Írtad hogy neked nem ért semmit az Omega Metha.
Tudnál írni egy sorozatszám, és gyártási dátumokat?
Basszus én most vettem meg ezért érdekel mert ha szar akkor dobom.
Helló
Igen NEKEM nem sokat ért, haverom szedi neki kurva jó erőt dobott
Dátumot nem tudok írni, mert szokásom a dobozok majdnem aznapi kidobása
Max ha beszélek haverral az övét lekérdezem ha megvan még neki.

2020. November 29. - 08:43:28
Válasz #1211
Nem elérhető

Zero


Sterling metát használt valaki ?
Én ma kezdtem el.
lejárati idő: 2023/08
5levél, levelenként 20 szem kéktabi, ha érdekel valakit.
Hogy a viharba ne érdekelne. Minden info jól jön!Mennyi ideig használod? Milyen dózisban?
Hát jelenleg napi 4 ( papíron 40mg )
hogy meddig még nem tudom , mert előtte elment 100db Omega meta, nem igen éreztem bármit is, azért gondoltam erre kipróbálásra
egyelőre egy 100-ast vettem.

Szia Gyuf!
Írtad hogy neked nem ért semmit az Omega Metha.
Tudnál írni egy sorozatszám, és gyártási dátumokat?
Basszus én most vettem meg ezért érdekel mert ha szar akkor dobom.
Helló
Igen NEKEM nem sokat ért, haverom szedi neki kurva jó erőt dobott
Dátumot nem tudok írni, mert szokásom a dobozok majdnem aznapi kidobása
Max ha beszélek haverral az övét lekérdezem ha megvan még neki.

Nekem is jól működött az omega metha, talán ennyire jó a régi magnus metha volt csak.

2020. November 29. - 10:50:20
Válasz #1212
Nem elérhető

Mirco


Sterling metát használt valaki ?
Én ma kezdtem el.
lejárati idő: 2023/08
5levél, levelenként 20 szem kéktabi, ha érdekel valakit.
Hogy a viharba ne érdekelne. Minden info jól jön!Mennyi ideig használod? Milyen dózisban?
Hát jelenleg napi 4 ( papíron 40mg )
hogy meddig még nem tudom , mert előtte elment 100db Omega meta, nem igen éreztem bármit is, azért gondoltam erre kipróbálásra
egyelőre egy 100-ast vettem.

Szia Gyuf!
Írtad hogy neked nem ért semmit az Omega Metha.
Tudnál írni egy sorozatszám, és gyártási dátumokat?
Basszus én most vettem meg ezért érdekel mert ha szar akkor dobom.
Helló
Igen NEKEM nem sokat ért, haverom szedi neki kurva jó erőt dobott
Dátumot nem tudok írni, mert szokásom a dobozok majdnem aznapi kidobása
Max ha beszélek haverral az övét lekérdezem ha megvan még neki.

Várom köszi.  @:-)

2020. November 30. - 06:01:51
Válasz #1213
Nem elérhető

Gábor77


Sterling testomixe jelentem jó. Sokkal erősebb mint a Master enája. Most van módom összehasonlítani mivel csak kevés megy. Az ampullák tartalma kb 0.8ml de még így is sokkal fickósabb vagyok mint a dupla ekkora mennyiségű Master cucctól. Állandóan a sexen jár az agyam, ilyen mértékű kanosságot még nem tapasztaltam. Véleményem az hogy ha ennyivel erősebb akkor bőven megéri a felárat.

2020. November 30. - 07:14:18
Válasz #1214
Nem elérhető

Mirco


Sterling testomixe jelentem jó. Sokkal erősebb mint a Master enája. Most van módom összehasonlítani mivel csak kevés megy. Az ampullák tartalma kb 0.8ml de még így is sokkal fickósabb vagyok mint a dupla ekkora mennyiségű Master cucctól. Állandóan a sexen jár az agyam, ilyen mértékű kanosságot még nem tapasztaltam. Véleményem az hogy ha ennyivel erősebb akkor bőven megéri a felárat.


Szerbusz! Köszi az infót ha teheted akkor most vásárolj be belőle mert kitudja hogy később milyen lesz.  @:-)