2024. Május 04. - 16:06:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445371 alkalommal)

Needfor940 és 56 vendég van a témában

2020. December 02. - 16:13:45
Válasz #1230
Nem elérhető

Janó


Sterling testomixe jelentem jó. Sokkal erősebb mint a Master enája. Most van módom összehasonlítani mivel csak kevés megy. Az ampullák tartalma kb 0.8ml de még így is sokkal fickósabb vagyok mint a dupla ekkora mennyiségű Master cucctól. Állandóan a sexen jár az agyam, ilyen mértékű kanosságot még nem tapasztaltam. Véleményem az hogy ha ennyivel erősebb akkor bőven megéri a felárat.
Nálam ugyanez van a master 350 mixtől😁 3 naponta csak fél milit nyomok de brutál kanossag,  diéta mellett sulyom marad mint volt de hétről hétre formálódok kis erő is jön.

Szerbusz!
Egy sorozatszám és gyártási, lejárati dátumot tudsz mondani?

Szintén engem is érdekelni.
Illetve hogy a gumi milyen színű rajta mivel én van hogy szürke van hogy narancssárga gumis master cuccokat kapok.
Illetve a lejárati idő pontal van elválasztva van hogy kötőjellel.
Valaki tud ezen dolgokrol valamit?
Köszi! ;)



Öcsééém fenébe nekem van 2025.11. Akkor ez jó! .És van 2025.12 is. Na ez a 12 havi ez milyen tudja valaki? Deca és TrenboloneAceról tud valaki valami jót?
Lehet benne sacc per kb 250 mg de mint előbb valahol írtam kicsit gyulladgat úgyhogy aki nem bírja gondolja meg a 350 est

2020. December 02. - 20:12:40
Válasz #1231
Nem elérhető

Gábor77


Na uraim! Egyre erősebb bennem az elhatározás hogy sterlingből bevásárolok. Úgy néz ki hogy a heti 1 ampulla testomix nekem elég még az aktív időszakra is. Teljesen felesleges túltolni a cuccot. Esetleg abban az esetben kellhet mondjuk 2 ampulla ha megy mellé boldi,tren. Ez dolgozik (legalábbis nálam). Drága-drága de kevés is működik belőle. A Master Testo.ena-ból 3ml ment hetente(mostani 0.8-0.9ml vel szemben) és nem éreztem ilyen erőt.

2020. December 03. - 13:14:18
Válasz #1232
Nem elérhető

Janó


Na uraim! Egyre erősebb bennem az elhatározás hogy sterlingből bevásárolok. Úgy néz ki hogy a heti 1 ampulla testomix nekem elég még az aktív időszakra is. Teljesen felesleges túltolni a cuccot. Esetleg abban az esetben kellhet mondjuk 2 ampulla ha megy mellé boldi,tren. Ez dolgozik (legalábbis nálam). Drága-drága de kevés is működik belőle. A Master Testo.ena-ból 3ml ment hetente(mostani 0.8-0.9ml vel szemben) és nem éreztem ilyen erőt.
Fasza akkor a tesztoja de sajnos sokszor van hogy egy brand olcsó cuccai jók de a drágák semmit érnek..

2020. December 06. - 19:58:22
Válasz #1233
Nem elérhető

Predator50


Melyik testo enantat most a legjobb?
Master kuka heti 5ml és semmi .
Olyan írjon aki kuraba van enantatal!!!
Ezt dicsérik azt dicsérik nem érdekel!
Köszönöm

2020. December 07. - 21:28:06
Válasz #1234
Nem elérhető

kemi


Hali!

Napi 5IU HGH 20 napig műtét utáni sebgyógyuláshoz jó ötlet?

2020. December 08. - 07:19:46
Válasz #1235
Nem elérhető

LaciHun


Hali!

Napi 5IU HGH 20 napig műtét utáni sebgyógyuláshoz jó ötlet?


Csáó!
Jó ötlet, de ez függ attól is hogy mivel műtöttek.

2020. December 08. - 08:27:33
Válasz #1236
Nem elérhető

Gábor77


Melyik testo enantat most a legjobb?
Master kuka heti 5ml és semmi .
Olyan írjon aki kuraba van enantatal!!!
Ezt dicsérik azt dicsérik nem érdekel!
Köszönöm
Szia! Nekem működött a Master,de ahogy írtam fentebb a Sterlinget erősebbnek érzem. Próbálj rá. Hátha jó lesz neked is.

2020. December 08. - 10:14:06
Válasz #1237
Nem elérhető

G


Hali!

Napi 5IU HGH 20 napig műtét utáni sebgyógyuláshoz jó ötlet?


Csáó!
Jó ötlet, de ez függ attól is hogy mivel műtöttek.

Növi minőségétől függ, patikaiból lefekvés előtt  2 IU már is már bőven elég lenne, amúgy még a peptidek közül TB500 és/vagy BPC157 ami még hasznos lehetne.

2020. December 08. - 11:42:29
Válasz #1238
Nem elérhető

guzzi


Hali!

Napi 5IU HGH 20 napig műtét utáni sebgyógyuláshoz jó ötlet?


Csáó!
Jó ötlet, de ez függ attól is hogy mivel műtöttek.

Növi minőségétől függ, patikaiból lefekvés előtt  2 IU már is már bőven elég lenne, amúgy még a peptidek közül TB500 és/vagy BPC157 ami még hasznos lehetne.

Ez a TB500 engem is érdekel. Tudja valaki melyik gyártótól van jó vagy honnan lehet jót rendelni?

2020. December 08. - 20:40:46
Válasz #1239
Nem elérhető

kemi


Hali!

Kínai HGH lenne, ezért az 5IU. Sérv amúgy. Peptidet nem tudok beszerezni.

Napi 5IU HGH 20 napig műtét utáni sebgyógyuláshoz jó ötlet?


Csáó!
Jó ötlet, de ez függ attól is hogy mivel műtöttek.

Növi minőségétől függ, patikaiból lefekvés előtt  2 IU már is már bőven elég lenne, amúgy még a peptidek közül TB500 és/vagy BPC157 ami még hasznos lehetne.

2020. December 09. - 14:24:29
Válasz #1240
Nem elérhető

Body302


Hali! Érdemes online oldalról rendelni "tapkieget"?  Mert itt csak atbasszasok vannak.... ??🤷???

Én kevésbé tartok a külföldi oldalak megbízhatóságától, több olyan külföldi oldal van amiről sok értékelést lehet olvasni, de hazaiból 1 olyat sem találtam amiről legalább 1 véleményezés lenne.
Kalmanka kolléga hozzászólását tudnám ajánlani amit itt írt:
https://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=1524.0


Engem inkább az a része érdekelne hogy mennyire törvénybe ütköző az országba ilyeneket külföldről rendelni és behozatni?!
Ha a postán, félúton lekapcsolják/lefoglalják az "étrendkieget" ami a te nevedre jön utána mi történik? Letagadhatod és nem történik semmi vagy előállítanak és kemény bünti?

https://youtu.be/-TpO1BMCr7U

A videó alapján(4. perctől a lényeg) nekem az jön le hogy itthoni szer használatáért, saját részre birtoklásért nem igazán b@szogatnak, viszont ha külföldről rendelsz vagy kellemesebb szabályozású országból behozol akkor az is bűncselekmény ha saját részre történik. Ez mennyire reális?

2020. December 09. - 20:51:47
Válasz #1241
Nem elérhető

Gábor77


Efy franko gyorsan ható tömegelő kombót kérnék amivel be tudom hozni majd a 2 hónap lemaradást. Testo van,tren van, növi van. Mi kell még a boldogsághoz és mennyi? Én egy kis szemestakarmány danabolra gondoltam 20-30mg/nap.

2020. December 10. - 05:08:48
Válasz #1242
Nem elérhető

Norborg34


A Mastert nem szabad megvenni, 1 éve még tök tuti volt, de valamikor nyáron már mondta az egyik haver, hogy nem érez a propijától semmit, mondtam, hogy ez lehetetlen, de most már én is tapasztaltam! Előtte az Elitetől, meg az omegától kb szét robbantam, én kretén váltottam erre és egy nagy kalap fos, libidó 0, életkedv 0, egyik kupak feliratos, másik nem, heti 3-3 mili mix, plusszban propi és deka, mindegyikből 3 milka és semmi, ez bammeg csont üres, beadás után kb mint egy enyhébb allergiás reakció és másnap, mint egy influenzás köcsög, úgy érzed magad tőle! Nem tudom, mi történt ezzel a márkával, de ez volt az utolsó, hogy ilyen vedi, meg master, meg ilyen utolsó utáni hulládékokkal kísérleteztem!!

2020. December 10. - 10:31:56
Válasz #1243
Nem elérhető

Mirco


Efy franko gyorsan ható tömegelő kombót kérnék amivel be tudom hozni majd a 2 hónap lemaradást. Testo van,tren van, növi van. Mi kell még a boldogsághoz és mennyi? Én egy kis szemestakarmány danabolra gondoltam 20-30mg/nap.

Danabol csak jó formán vizet közt meg inkább testopropi az is gyorsan hat. Növiből milyet használsz vagy milyenek van?

2020. December 10. - 10:48:10
Válasz #1244
Nem elérhető

Mirco


A Mastert nem szabad megvenni, 1 éve még tök tuti volt, de valamikor nyáron már mondta az egyik haver, hogy nem érez a propijától semmit, mondtam, hogy ez lehetetlen, de most már én is tapasztaltam! Előtte az Elitetől, meg az omegától kb szét robbantam, én kretén váltottam erre és egy nagy kalap fos, libidó 0, életkedv 0, egyik kupak feliratos, másik nem, heti 3-3 mili mix, plusszban propi és deka, mindegyikből 3 milka és semmi, ez bammeg csont üres, beadás után kb mint egy enyhébb allergiás reakció és másnap, mint egy influenzás köcsög, úgy érzed magad tőle! Nem tudom, mi történt ezzel a márkával, de ez volt az utolsó, hogy ilyen vedi, meg master, meg ilyen utolsó utáni hulládékokkal kísérleteztem!!


Hát nem tudom te honnan szerzed ezeket a szarokat vagy utánzatokat de amiket én látok és használok is azok is Master de igen jól muzsikálnak.
Azt viszont nem nagyon tudom elhinni hogy heti 9ml mixtől, 3ml propitól és szintén 3ml decátol nem érzel semmit. A vedit már rég írták itt hogy egy fos szar! Másik meg hova fér beléd ennyi szar olaj? De most ami jó a swiss sustája és szerintem az ára is reális tehát nem olcsó mint a master hanem ez egy reális ár.