2024. Május 04. - 17:42:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445410 alkalommal)

Damn és 45 vendég van a témában

2020. December 24. - 16:33:02
Válasz #1320
Nem elérhető

Lolka


Lolka
Heti hány mg megy?
Mióta?
Testsúly nő?
Vagy csak kis libido növekedés meg pici erő?
Mert akkor pici propi amit veszünk susta árban!!
Jó sustatol azért 3. Héten már jön minden ahogy kell!
Magyar piac okádék, pénzkidobás!!! Szó szerint

Heti 2ml.
2,5 hónapja megy.
Nő a testsuly  de megy mellé Boldenon és növi is.
A magyar piac valóban egy rakat szar mostanság. Vannak jók de egy pár hónap és ugyan az ami 2 hónapja jó volt az egy üres lesz!

Ha nem használsz növi mellé inzulint azért ajánlanám hogy mérd meg heti párszor a reggeli vércukrod majd.

Őszinte leszek annyit hajtogattad itt hogy kel az inzulin növi mellé hogy elkezdtem és napi 2 egységet két beadási pontra szedve használom.

2020. December 24. - 16:34:55
Válasz #1321
Nem elérhető

Lolka


Minden ide tévedő sportársnak és családjának Kellemes Békés Karácsonyt kívánok! 🎄💪

2020. December 24. - 17:59:07
Válasz #1322
Nem elérhető

G


Már lehet hogy kellene csinálni saját márkás bb fórumos cuccokat egyszerűbb lenne :D

2 hét múlva azt is hamisítanák ;D

Legjobb az lenne amúgy ha végre legalizálnák ezt az egész dolgot, úgy hogy például gépjármű vezetéséhez hasonlóan engedélyhez kötnék, amit egy tanfolyam és vizsgázás elvégzésével lehetne megszerezni, ott megtanulják az alapokat, és az utókúra fontosságát és részleteit is.
Ha valaki akar akkor most is tud szerezni, cserébe rengeteg olyan illető is tolja akinek fogalma sincs a dolgokról, viszont az értelmesebbet is szivatják mert az UG hamistíványának a hamisítványától kell remélni hogy ne üres legyen a cucc, és ne vidéki Pista ampullázza kutyagumis kézzel.
Ehelyett mennyivel jobb lenne(és természetesen mennyivel biztonságosabb is) ha a gyógyszertári cumóval lehetne gazdálkodni, ráadásul az államnak is bevétel lenne, és számunkra is olcsóbb lenne.Elég a Provi és társait megnézni ami szabadabb országokban a patikában 1-2-3 euro, hogy mennyibe kerül itthon kézről kézre járva.
Ez ellen még az sem szólna hogy "deháá' egészségtelen és veszélyes", mintha a pia, cigi ne lenne rettentő káros és ne lenne alkohol és cigiproblémás emberrel tele az ország.
Lehetne egy valós tesztet csinálni hogy a mezei piás, cigis Józsi aki otthon döglik a kanapéba szemetet kajálva és orvos 20 évente látja, vagy a "csúnya koxos Gyuri" van jobb egészségi állapotban aki normális mértékben tolja a kúrát, MOZOG, edz, és vérképre járkál.
De a koffeintől is meg lehet halni ha valaki egyszerre beszed több grammal, mégis vény nélkül kapható a patikában pedig bizonyos helyeken az is doppingnak számít.


Tudom, szép dolog a világbéke :D

Amúgy egyik részről érthetetlen számomra mert a drágább hatóanyagokat még ok megértem de egy sima tesztónál kb 500 forint plussz  ha benne van a teljes hatóanyag :D

2020. December 24. - 18:08:06
Válasz #1323
Nem elérhető

G


Lolka
Heti hány mg megy?
Mióta?
Testsúly nő?
Vagy csak kis libido növekedés meg pici erő?
Mert akkor pici propi amit veszünk susta árban!!
Jó sustatol azért 3. Héten már jön minden ahogy kell!
Magyar piac okádék, pénzkidobás!!! Szó szerint

Heti 2ml.
2,5 hónapja megy.
Nő a testsuly  de megy mellé Boldenon és növi is.
A magyar piac valóban egy rakat szar mostanság. Vannak jók de egy pár hónap és ugyan az ami 2 hónapja jó volt az egy üres lesz!

Ha nem használsz növi mellé inzulint azért ajánlanám hogy mérd meg heti párszor a reggeli vércukrod majd.

Őszinte leszek annyit hajtogattad itt hogy kel az inzulin növi mellé hogy elkezdtem és napi 2 egységet két beadási pontra szedve használom.

Azért a reggeli vércukor mérést ajánlanám jobb a biztonság, amúgy nem akarom hogy nagy inzulin promóternek tűnjek mert ebből tényleg elég egy elmért beadás és nagy bajok lehetnek (ezt szerencsére tapasztaltam, bediétázva nem kell fél-1 óra az inzulinnak hanem kb 5 perc és akkor az jön hogy iszod a cukros vizet :D ) de növivel mint egészségügyileg mint izomépítés szempontjából sokat ad hozzá.

2020. December 24. - 18:52:34
Válasz #1324
Nem elérhető

G


Ha gondoljátok írjátok le hogy ki miket szokott általában használni vagy mik a kedvenc anyagai hátha a karácsonyi csoki nyuszi úgy döntene hogy rendelne pár dolgot  ***)))

2020. December 24. - 18:58:35
Válasz #1325
Nem elérhető

Body302


Már lehet hogy kellene csinálni saját márkás bb fórumos cuccokat egyszerűbb lenne :D

2 hét múlva azt is hamisítanák ;D

Legjobb az lenne amúgy ha végre legalizálnák ezt az egész dolgot, úgy hogy például gépjármű vezetéséhez hasonlóan engedélyhez kötnék, amit egy tanfolyam és vizsgázás elvégzésével lehetne megszerezni, ott megtanulják az alapokat, és az utókúra fontosságát és részleteit is.
Ha valaki akar akkor most is tud szerezni, cserébe rengeteg olyan illető is tolja akinek fogalma sincs a dolgokról, viszont az értelmesebbet is szivatják mert az UG hamistíványának a hamisítványától kell remélni hogy ne üres legyen a cucc, és ne vidéki Pista ampullázza kutyagumis kézzel.
Ehelyett mennyivel jobb lenne(és természetesen mennyivel biztonságosabb is) ha a gyógyszertári cumóval lehetne gazdálkodni, ráadásul az államnak is bevétel lenne, és számunkra is olcsóbb lenne.Elég a Provi és társait megnézni ami szabadabb országokban a patikában 1-2-3 euro, hogy mennyibe kerül itthon kézről kézre járva.
Ez ellen még az sem szólna hogy "deháá' egészségtelen és veszélyes", mintha a pia, cigi ne lenne rettentő káros és ne lenne alkohol és cigiproblémás emberrel tele az ország.
Lehetne egy valós tesztet csinálni hogy a mezei piás, cigis Józsi aki otthon döglik a kanapéba szemetet kajálva és orvos 20 évente látja, vagy a "csúnya koxos Gyuri" van jobb egészségi állapotban aki normális mértékben tolja a kúrát, MOZOG, edz, és vérképre járkál.
De a koffeintől is meg lehet halni ha valaki egyszerre beszed több grammal, mégis vény nélkül kapható a patikában pedig bizonyos helyeken az is doppingnak számít.


Tudom, szép dolog a világbéke :D

Amúgy egyik részről érthetetlen számomra mert a drágább hatóanyagokat még ok megértem de egy sima tesztónál kb 500 forint plussz  ha benne van a teljes hatóanyag :D

Ez így van, viszont ahhoz be is kell tudni szerezni a száraz anyagot ami nehezebb és hozzátéve rizikósabb is mint ampullákat szerezni, olajjal tele tölteni és rá nyomtatni valami pofás cimkét.
Plusz a kapzsiság határtalan, és nagyobb tételben már elég komoly is lehet a különbség.(lásd autógyártókat ahol 0.1 eurocentes dolgokkal filléreskednek)

2020. December 24. - 19:51:58
Válasz #1326
Nem elérhető

suxen


Ha gondoljátok írjátok le hogy ki miket szokott általában használni vagy mik a kedvenc anyagai hátha a karácsonyi csoki nyuszi úgy döntene hogy rendelne pár dolgot  ***)))

Tesztó, tesztó, tesztó, alap, kimaradhatatlan, a legfontosabb. Legalább ezt lehetne minőségit szerezni, én már elégedett lennék.

2020. December 24. - 20:12:49
Válasz #1327
Nem elérhető

Mirco


Ha gondoljátok írjátok le hogy ki miket szokott általában használni vagy mik a kedvenc anyagai hátha a karácsonyi csoki nyuszi úgy döntene hogy rendelne pár dolgot  ***)))


Tesztoena. Boldi. Trenace. Susta..  @:-) ;-oo-; @-o

2020. December 25. - 08:27:44
Válasz #1328
Nem elérhető

Gábor77


Ha gondoljátok írjátok le hogy ki miket szokott általában használni vagy mik a kedvenc anyagai hátha a karácsonyi csoki nyuszi úgy döntene hogy rendelne pár dolgot  ***)))

Testo.ena,Testo.propi,Boldenon,Tren.ace,Tren.ena. (Hyge,inzulin majd most először )

2020. December 25. - 10:16:43
Válasz #1329
Nem elérhető

guzzi


Ha gondoljátok írjátok le hogy ki miket szokott általában használni vagy mik a kedvenc anyagai hátha a karácsonyi csoki nyuszi úgy döntene hogy rendelne pár dolgot  ***)))

Testo.ena,Testo.propi,Boldenon,Tren.ace,Tren.ena. (Hyge,inzulin majd most először )


Azért srácok illúziókat ne kergessünk nem olyan egyszerű még akár egy sima propi vagy ena elkészítése sem. Láttam én már Újpesti panellakás x emeletén országosan elterjedt márka elkészítésére konyha labort. De Zuglói garázsban is próbálkoztak már az alap tesztok előállításával de a vége az lett hogy sorozatba mentek az emberkék jobb esetben a sebészetre. Tehát nagyon sokan be próbálkoznak ezzel de belátják hogy ez sokkal összetettebb annál mint hogy B.B.+B.A.+ a hatóanyag majd kever-kavar aztán egy jobb fajta steril mondjuk szőlőmag olaj és kész is. Ha így menne  boldog boldogtalan kisvegyész ezt csinálná főleg ilyen kereslet mellet! Én személy szerint maradok a megszokott mellett.

2020. December 25. - 10:31:50
Válasz #1330
Nem elérhető

G


Ha gondoljátok írjátok le hogy ki miket szokott általában használni vagy mik a kedvenc anyagai hátha a karácsonyi csoki nyuszi úgy döntene hogy rendelne pár dolgot  ***)))

Testo.ena,Testo.propi,Boldenon,Tren.ace,Tren.ena. (Hyge,inzulin majd most először )


Azért srácok illúziókat ne kergessünk nem olyan egyszerű még akár egy sima propi vagy ena elkészítése sem. Láttam én már Újpesti panellakás x emeletén országosan elterjedt márka elkészítésére konyha labort. De Zuglói garázsban is próbálkoztak már az alap tesztok előállításával de a vége az lett hogy sorozatba mentek az emberkék jobb esetben a sebészetre. Tehát nagyon sokan be próbálkoznak ezzel de belátják hogy ez sokkal összetettebb annál mint hogy B.B.+B.A.+ a hatóanyag majd kever-kavar aztán egy jobb fajta steril mondjuk szőlőmag olaj és kész is. Ha így menne  boldog boldogtalan kisvegyész ezt csinálná főleg ilyen kereslet mellet! Én személy szerint maradok a megszokott mellett.

Azért hidd el nem is túl bonyolult a dolog én csináltam magamnak már pár dolgot soha semmi negatív reakcióm nem volt tőle (kivétel a boldi acetát mert azzal akármit csinálsz annál durvább pip nincs) annyi a trükk benne hogy nem egy séma szerint lehet gyártani a dolgokat mindennek megvan a maga aránya és persze a fertőtlenítés nem éppen annyi hogy felmelegítjük az olajat....
Meg az a gond hogy mindenki egyből nagyot akar szakítani és gyártok ezt az jól megszedem magam a mentalitás pedig ez úgy kezdődik mint bármilyen más "vállalkozás" hogy befektetek több százezert labor felszerelésbe kapásból, nem összemikrózom meg a lábosban a tűzhelyen összemelegítem mert én is láttam ilyet már...
Növit gyártani meg esélytelen mert ha meg is tudod rendelni annak nagy mennyiségben is nitrogénnel töltötten kell érkeznie és ugyan úgy vákuumban vagy nitrogénben kell ampullázni.
Amúgy meglepett hogy a decát senki sem emlegette.

2020. December 25. - 10:46:57
Válasz #1331
Nem elérhető

Body302


Ha gondoljátok írjátok le hogy ki miket szokott általában használni vagy mik a kedvenc anyagai hátha a karácsonyi csoki nyuszi úgy döntene hogy rendelne pár dolgot  ***)))

Testo.ena,Testo.propi,Boldenon,Tren.ace,Tren.ena. (Hyge,inzulin majd most először )


Azért srácok illúziókat ne kergessünk nem olyan egyszerű még akár egy sima propi vagy ena elkészítése sem. Láttam én már Újpesti panellakás x emeletén országosan elterjedt márka elkészítésére konyha labort. De Zuglói garázsban is próbálkoztak már az alap tesztok előállításával de a vége az lett hogy sorozatba mentek az emberkék jobb esetben a sebészetre. Tehát nagyon sokan be próbálkoznak ezzel de belátják hogy ez sokkal összetettebb annál mint hogy B.B.+B.A.+ a hatóanyag majd kever-kavar aztán egy jobb fajta steril mondjuk szőlőmag olaj és kész is. Ha így menne  boldog boldogtalan kisvegyész ezt csinálná főleg ilyen kereslet mellet! Én személy szerint maradok a megszokott mellett.

https://youtu.be/BukAd6RHnkk?list=PLPXknYZj4hvuNz1SGlOsPPF7H-UvyIUqr

Itt egy videó róla.
Vigyázat, a videó nyomokban drámai hatású zenét tartalmaz! ;D

Valaki említette, valószinű igaz lehet hogy például a patikai cuccok licensz általi titkos, jobb minőségű összetevőket, kiegészítőket is tartalmaznak hogy jobb minőségűek legyenek, legyen az az olajjal kapcsolatos, vagy a hatóanyaggal kapcsolatos.

Én amúgy ha lenne rá lehetőségem még talán ki is próbálnám magamnak, legalább akkor tudnám hogy a cuccban pont annyi van amennyi kell, és a sterilség is rajtam múlik, de elvetettem az ötletet mert az előállítás(akár csak saját részre is) ha  jól tudom már teljesen más "ejjnye-bejnye szint" a hatóságoknál mint a sima vásárlás/használat, így a nyugodt alvást előnyben részesítem.


Idézet
Amúgy meglepett hogy a decát senki sem emlegette.
Jelen :D

2020. December 25. - 11:26:14
Válasz #1332
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok, Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! G, ha már szóba került a deka, én régóta szeretném kipróbálni az Npp-t, csak fosok a prolaktinos gynotól.Rengeteg ismerősnek előjött, még kúra után jóval később is.Erről tudnál írni esetleg, az anasztrozollal tudom kezelni, vagy muszály lesz mellé caber.Olyan heti 300 mg menne csak.Anasztrozolt használok mindíg, labort nézetek, úgy lövöm be, de minél többet hallok, olvasok a nandrolonról, annál inkább a boldi mellett vagyok.Még egyiket sem használtam amúgy, most január közepén kezdeném, boldit már beszereztem, de még mindíg hezitálok az npp-sztana-tesztó kombón.Amúgy ami az én kedvencem: tesztó/ drosta ena + turinabol.
A cucckészítés amúgy tényleg nem olyan mágikus dolog, akinek van egy kis esze, és kellő felszerelése, simán megcsinálja.Én is étrend-kiegészítő gyárban dolgozom.
Üdv.

2020. December 25. - 12:57:12
Válasz #1333
Nem elérhető

G


Ha gondoljátok írjátok le hogy ki miket szokott általában használni vagy mik a kedvenc anyagai hátha a karácsonyi csoki nyuszi úgy döntene hogy rendelne pár dolgot  ***)))

Testo.ena,Testo.propi,Boldenon,Tren.ace,Tren.ena. (Hyge,inzulin majd most először )


Azért srácok illúziókat ne kergessünk nem olyan egyszerű még akár egy sima propi vagy ena elkészítése sem. Láttam én már Újpesti panellakás x emeletén országosan elterjedt márka elkészítésére konyha labort. De Zuglói garázsban is próbálkoztak már az alap tesztok előállításával de a vége az lett hogy sorozatba mentek az emberkék jobb esetben a sebészetre. Tehát nagyon sokan be próbálkoznak ezzel de belátják hogy ez sokkal összetettebb annál mint hogy B.B.+B.A.+ a hatóanyag majd kever-kavar aztán egy jobb fajta steril mondjuk szőlőmag olaj és kész is. Ha így menne  boldog boldogtalan kisvegyész ezt csinálná főleg ilyen kereslet mellet! Én személy szerint maradok a megszokott mellett.

https://youtu.be/BukAd6RHnkk?list=PLPXknYZj4hvuNz1SGlOsPPF7H-UvyIUqr

Itt egy videó róla.
Vigyázat, a videó nyomokban drámai hatású zenét tartalmaz! ;D

Valaki említette, valószinű igaz lehet hogy például a patikai cuccok licensz általi titkos, jobb minőségű összetevőket, kiegészítőket is tartalmaznak hogy jobb minőségűek legyenek, legyen az az olajjal kapcsolatos, vagy a hatóanyaggal kapcsolatos.

Én amúgy ha lenne rá lehetőségem még talán ki is próbálnám magamnak, legalább akkor tudnám hogy a cuccban pont annyi van amennyi kell, és a sterilség is rajtam múlik, de elvetettem az ötletet mert az előállítás(akár csak saját részre is) ha  jól tudom már teljesen más "ejjnye-bejnye szint" a hatóságoknál mint a sima vásárlás/használat, így a nyugodt alvást előnyben részesítem.


Idézet
Amúgy meglepett hogy a decát senki sem emlegette.
Jelen :D

Már a nyersanyag birtoklása se egy ejnye-bejnye lenne :D

2020. December 25. - 13:42:22
Válasz #1334
Nem elérhető

G


Sziasztok, Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! G, ha már szóba került a deka, én régóta szeretném kipróbálni az Npp-t, csak fosok a prolaktinos gynotól.Rengeteg ismerősnek előjött, még kúra után jóval később is.Erről tudnál írni esetleg, az anasztrozollal tudom kezelni, vagy muszály lesz mellé caber.Olyan heti 300 mg menne csak.Anasztrozolt használok mindíg, labort nézetek, úgy lövöm be, de minél többet hallok, olvasok a nandrolonról, annál inkább a boldi mellett vagyok.Még egyiket sem használtam amúgy, most január közepén kezdeném, boldit már beszereztem, de még mindíg hezitálok az npp-sztana-tesztó kombón.Amúgy ami az én kedvencem: tesztó/ drosta ena + turinabol.
A cucckészítés amúgy tényleg nem olyan mágikus dolog, akinek van egy kis esze, és kellő felszerelése, simán megcsinálja.Én is étrend-kiegészítő gyárban dolgozom.
Üdv.

Bennem kicsit kettősség van a boldival kapcsolatban tudom hogy sokan ezt preferálják decával szemben én csak az acetát változatot használtam jó volt de számomra nem egy nagy szám meg hát ez állatgyógyászati célra készült... a deca, tesztó, anavar, anadrol, primo meg a legtöbbet tanulmányozott szteroidok teljesen emberi használatra kitalálva..

Amúgy egyik részről szerintem kicsit túl van tolva a a prolaktinos dolog jó a dílernek még egy plussz dolgot eladni a decával vagy trennel főleg hogy a caber a legdrágább és pl soha nem hallom hogy valaki pramipexolt vagy bromocriptint ajánlana helyette...
Nekem az az elméletem és tapasztalatom is hogy miért is csináltak a gyógyszer gyárak rohadt hosszú észtert a nadrolonnak és a trennek is?, mert annyira idegen a férfi testnek ez a progeszteron származék hogy le akarták lassítani a felszívódást  hogy legyen ideje hozzá szoknia a testnek ezzel szemben mit csinál az átlag roid user úgy indul a kúra hogy min 400-500 mg tesztó meg 300 mg npp hát így aztán ösztró az égbe prolaktin az égbe ezek még egymást is erősítik aztán egyből bedurran a melle valakinek meg amúgy kúra után azért jön ki még könnyen mert a nandrolon nagyon szeret a zsírban raktározódni így ha valaki kicsit is ad le az újra a véráramba kerül fél-1 évvel a kúra után is.
Szóval én azt preferálom hogy egyértelműen csak npp meg tren ace mert ha baj van azt egyből abba tudod hagyni és lassan behozni őket heti 50 mg-al kezdeni és ezt növelni szépen lassan a kívánt mennyiségig így van ideje a testednek hozzá szokni.
Ha nincs más jó a caber is de én inkább a pramit választanám mert alzheimereseknél a caber erre már nem emlékszem pontosan hogy vagy a szívizmon vagy az szívartérián hegszövetet hozott létre nyilván testépítők nem is napi szinten és olyan dózisban használják de azért jobb a biztonság számomra.
Amúgy két dolog van ami testépítőkkel és átlag roid userekkel BIZTOSAN meg fog történni genetika függvénye az idő hozzá az a hajhullás és a gyno.
Hajhullással nem tudsz mit csinálni a gynot meg ki kell szedetni ennyi... külföldhöz képest nálunk ez elég "olcsónak" számít és akkor csomó kellemetlenséget megspórolsz nem tudsz rendesen cuccolni mert állandóan attól kell félni hogy érzékeny lesz csomó AI-t kell szedni azzal meg leviszed a az ösztrogéned ami a szív- és érrendszernek meg az agynak sem tesz jót.
Nekem is van, régen 500 mg tesztóig eltudtam menni minden nélkül ma már 250-300 a max, meg 50-60 mg dana pre-workout most meg utoljára 20at dobtam be aztán másnap már éreztem.