2024. Május 04. - 14:50:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445337 alkalommal)

Damn és 47 vendég van a témában

2021. Január 07. - 11:58:25
Válasz #1365
Nem elérhető

G


Sziasztok! Használ itt valaki növit vagy esetleg tudja valaki hogy most milyen a hyge vagy valami jó ug márkát tudtok mondani?

Egy haverom kutyája nemrég kezdett el használni kigtropin-t és érzetre működik de még nem volt tesztelni.

2021. Január 07. - 11:58:58
Válasz #1366
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Használt valaki mostanában methyl-trent ?

2021. Január 10. - 11:06:02
Válasz #1367
Nem elérhető

LaciHun


 #:-)
Sziasztok mindenki! B. Ú. É. K! 🎆🥂

2021. Január 10. - 18:32:12
Válasz #1368
Nem elérhető

guzzi


Omega dolgokról kinek mi a tapasztalata?
Tesztókból mik működnek?
Köszi! BUEK!

Nekem tavaly a Sustaja nagyon bejött.
Az npp kegyetlenul gyulladt, a propi pedig par napig eleg kellemetlen volt, de kozel sem annyira, mint az npp.


Gyártási, lejárati és sorozatszámot megtudnál osztani?

2021. Január 10. - 20:50:16
Válasz #1369
Nem elérhető

Sid90


Én mosst kezdtem pont a Genheal növijét. 4-5ui fog menni egyenlőre.
A tapasztalatot megirom később. ;-oo-;

Sziasztok! Használ itt valaki növit vagy esetleg tudja valaki hogy most milyen a hyge vagy valami jó ug márkát tudtok mondani?

2021. Január 11. - 07:33:13
Válasz #1370
Nem elérhető

Arni70


Hali.  1 tapasztalatot osztanék meg. Az Omega meds test enája működik bár először kétségeim voltak mert full átlátszó az olaj. Mármint hogy nem sárgás kicsit se hanem olyan mint a víz a szine és olajos nyilván. Amúgy 2023/5 havi lejáratú. Lenne hozzátok még 1 kérdésem is hogy a cimborámnak fáj a melle és csomó is van benne de külsőre nem látszik neki. Mit tudnátok ajánlani neki ami segíthet rajta műtéten kívül?

2021. Január 11. - 10:36:08
Válasz #1371
Nem elérhető

Bzs93


Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy MAXX pharma nevű propirol van valakinek bármilyen tapasztalata?
Illetve ugyanezen "márka" szemes stanája valóban stana?

Előre is köszönöm

2021. Január 11. - 17:42:04
Válasz #1372
Nem elérhető

guzzi


Én mosst kezdtem pont a Genheal növijét. 4-5ui fog menni egyenlőre.
A tapasztalatot megirom később. ;-oo-;

Sziasztok! Használ itt valaki növit vagy esetleg tudja valaki hogy most milyen a hyge vagy valami jó ug márkát tudtok mondani?


Köszi!

2021. Január 11. - 17:45:15
Válasz #1373
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy MAXX pharma nevű propirol van valakinek bármilyen tapasztalata?
Illetve ugyanezen "márka" szemes stanája valóban stana?

Előre is köszönöm

Beleszaldtam a maxxba én is erő emelő srácok is de jót nem tudunk mondani.
De itt mondanak ettől jobb márkát is minek kísérletezel magadon.

2021. Január 11. - 17:59:04
Válasz #1374
Nem elérhető

Bzs93


Sajnos csak ezt tudom beszerezni most, nincsenek olyan jó kapcsolataim. Én használtam már gene propit nagyon bejött , de ez 3 éve volt azóta ilyet nem kapok. Azóta elites cuccot próbáltam. 10x 1ml ampullas kiszereles nagyon jó volt, igaz ez enantát volt. Aztan már csak 10ml kisszerelesben kaptam elites Enantátot lendületből dobtam a kukába 3xprobalkoztam 0,5 illetve. 1ml vel olyan szinten gyulladt hogy másfél hetig járni nem tudtam.
NANDA ilyen "gyártót" illetve Maxx nevezetűt tudok szerezni. Ez a maxx állítólag a Diamond utódja.. de pl a nanda nevű márkáról semmit nem hallottam.
Most el tudom képzelni hogy a maxx stanája mi lehet, gondolom metilteszto, jobb esetben szőlőcukor..

2021. Január 11. - 18:04:24
Válasz #1375
Nem elérhető

Bilko19


Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy MAXX pharma nevű propirol van valakinek bármilyen tapasztalata?
Illetve ugyanezen "márka" szemes stanája valóban stana?

Előre is köszönöm

Én kor?bban írtam, hogy napi fél millit nyomtam és a 3. napon mâr éreztem libidóban. Tehât vmennyi tesztó biztos h van benne.

2021. Január 11. - 18:21:01
Válasz #1376
Nem elérhető

guzzi


Hali.  1 tapasztalatot osztanék meg. Az Omega meds test enája működik bár először kétségeim voltak mert full átlátszó az olaj. Mármint hogy nem sárgás kicsit se hanem olyan mint a víz a szine és olajos nyilván. Amúgy 2023/5 havi lejáratú. Lenne hozzátok még 1 kérdésem is hogy a cimborámnak fáj a melle és csomó is van benne de külsőre nem látszik neki. Mit tudnátok ajánlani neki ami segíthet rajta műtéten kívül?

Attól függ cimbora használ e valamit?!!
De napi 1 szem Tamoxi, kezdésnek.

2021. Január 11. - 18:51:57
Válasz #1377
Nem elérhető

Bzs93


Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy MAXX pharma nevű propirol van valakinek bármilyen tapasztalata?
Illetve ugyanezen "márka" szemes stanája valóban stana?

Előre is köszönöm

Én kor?bban írtam, hogy napi fél millit nyomtam és a 3. napon mâr éreztem libidóban. Tehât vmennyi tesztó biztos h van benne.


Más Maxx-os terméket nem próbáltal?
Egyébként neked gyulladt?

2021. Január 11. - 23:29:36
Válasz #1378
Nem elérhető

G


Hali.  1 tapasztalatot osztanék meg. Az Omega meds test enája működik bár először kétségeim voltak mert full átlátszó az olaj. Mármint hogy nem sárgás kicsit se hanem olyan mint a víz a szine és olajos nyilván. Amúgy 2023/5 havi lejáratú. Lenne hozzátok még 1 kérdésem is hogy a cimborámnak fáj a melle és csomó is van benne de külsőre nem látszik neki. Mit tudnátok ajánlani neki ami segíthet rajta műtéten kívül?

Nézd meg a a dobozon vagy az üvegen de nagy valószínűséggel azért átlátszó mert ethyl oleate benne az olaj egyre több gyártó használja ezt mert maga is jó oldószer és kevesebb benzyl benzoate kell bele meg hígabb lesz tőle az oldat, egy szintetikus olaj én nem örülnék neki ha ilyet kéne használnom.. a vermodje-nek szinte az összes cuccában ez van.
Attól függ hogy használ el valamit a haverod de én azt mondanám hogy azonnal 3 napig arimidex vagy letrozol meg reggel-este 10-10 mg nolva 5-7 napig.

 

2021. Január 12. - 09:43:34
Válasz #1379
Nem elérhető

guzzi


Hali.  1 tapasztalatot osztanék meg. Az Omega meds test enája működik bár először kétségeim voltak mert full átlátszó az olaj. Mármint hogy nem sárgás kicsit se hanem olyan mint a víz a szine és olajos nyilván. Amúgy 2023/5 havi lejáratú. Lenne hozzátok még 1 kérdésem is hogy a cimborámnak fáj a melle és csomó is van benne de külsőre nem látszik neki. Mit tudnátok ajánlani neki ami segíthet rajta műtéten kívül?

Nézd meg a a dobozon vagy az üvegen de nagy valószínűséggel azért átlátszó mert ethyl oleate benne az olaj egyre több gyártó használja ezt mert maga is jó oldószer és kevesebb benzyl benzoate kell bele meg hígabb lesz tőle az oldat, egy szintetikus olaj én nem örülnék neki ha ilyet kéne használnom.. a vermodje-nek szinte az összes cuccában ez van.
Attól függ hogy használ el valamit a haverod de én azt mondanám hogy azonnal 3 napig arimidex vagy letrozol meg reggel-este 10-10 mg nolva 5-7 napig.

Ez az ethyl oleate igen érdekes és nem egészséges amire érdemes oda figyelni.
Akinek van Omega cucca írja már le hogy milyen olajat tartalmaz?