2024. Május 04. - 18:34:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445429 alkalommal)

Alexx, Damn és 45 vendég van a témában

2021. Január 12. - 10:26:48
Válasz #1380
Nem elérhető

G


Hali.  1 tapasztalatot osztanék meg. Az Omega meds test enája működik bár először kétségeim voltak mert full átlátszó az olaj. Mármint hogy nem sárgás kicsit se hanem olyan mint a víz a szine és olajos nyilván. Amúgy 2023/5 havi lejáratú. Lenne hozzátok még 1 kérdésem is hogy a cimborámnak fáj a melle és csomó is van benne de külsőre nem látszik neki. Mit tudnátok ajánlani neki ami segíthet rajta műtéten kívül?

Nézd meg a a dobozon vagy az üvegen de nagy valószínűséggel azért átlátszó mert ethyl oleate benne az olaj egyre több gyártó használja ezt mert maga is jó oldószer és kevesebb benzyl benzoate kell bele meg hígabb lesz tőle az oldat, egy szintetikus olaj én nem örülnék neki ha ilyet kéne használnom.. a vermodje-nek szinte az összes cuccában ez van.
Attól függ hogy használ el valamit a haverod de én azt mondanám hogy azonnal 3 napig arimidex vagy letrozol meg reggel-este 10-10 mg nolva 5-7 napig.

Ez az ethyl oleate igen érdekes és nem egészséges amire érdemes oda figyelni.
Akinek van Omega cucca írja már le hogy milyen olajat tartalmaz?

Lehet hogy fura de én minden új fajta cuccot úgy szoktam tesztelni mielőtt beadom hogy megkóstolom, meg az alkaromra dörzsölök egy kicsit belőle meg megpróbálom ledörzsölni a festéket a fecskendőről ha itt valami nagyon nem tetsző dolgot tapasztalok már dobom is ki azonnal..., amúgy ha jól tudom harmadik világbeli országokban teljesen jóváhagyott és gyógyszergyárak is használják az ethyl oleate-ot még benzyl benzoat nélkül is fel tudja oldani a dolgokat , én úgy vagyok vele hogy nem örülök neki ha van a cuccban de ha csak egy TRT tesztó mennyiség megy és semmi más az a heti fél-egy ml belefér de ha heti több ml-t kéne használnom ilyenekből nem szívesen tenném.
Amit még raknak bele és igazi méreg az a guaiacol nagyon jó oldószer jó híg lesz tőle a cucc, amúgy ezekkel az a baj ezekkel ha valaki nem hiszi próbálja ki nézessen egy ultra szenzitív CRP-t használja egy hétig aztán újra nézessen és meglepődik mennyit megy fel tőle a gyulladási faktora....
Kicsit próbáltam utána nézni és ha minden igaz arachis olaj van az omega cuccaiban ami egy fél szintetikus finomított mogyoró olaj féle, vannak gyógyszergyárak is akik használják nálam ez is elmegy kategória kevés belefér de ha sok mindenből sok ml-t adsz be hetente lehet nem tenném..

2021. Január 12. - 11:51:15
Válasz #1381
Nem elérhető

Janó


Hali.  1 tapasztalatot osztanék meg. Az Omega meds test enája működik bár először kétségeim voltak mert full átlátszó az olaj. Mármint hogy nem sárgás kicsit se hanem olyan mint a víz a szine és olajos nyilván. Amúgy 2023/5 havi lejáratú. Lenne hozzátok még 1 kérdésem is hogy a cimborámnak fáj a melle és csomó is van benne de külsőre nem látszik neki. Mit tudnátok ajánlani neki ami segíthet rajta műtéten kívül?
Ha tesztot, dianabolt használt akkor arimidex, letrozol, ha nandrolon vagy tren után akkor proviron és stana tabletta elmulasztja pár hét alatt általában nálam

2021. Január 12. - 12:37:25
Válasz #1382
Nem elérhető

G


Hali.  1 tapasztalatot osztanék meg. Az Omega meds test enája működik bár először kétségeim voltak mert full átlátszó az olaj. Mármint hogy nem sárgás kicsit se hanem olyan mint a víz a szine és olajos nyilván. Amúgy 2023/5 havi lejáratú. Lenne hozzátok még 1 kérdésem is hogy a cimborámnak fáj a melle és csomó is van benne de külsőre nem látszik neki. Mit tudnátok ajánlani neki ami segíthet rajta műtéten kívül?
Ha tesztot, dianabolt használt akkor arimidex, letrozol, ha nandrolon vagy tren után akkor proviron és stana tabletta elmulasztja pár hét alatt általában nálam

A már meglévő csomót semmi nem mulasztja el a műtéten kívül csak tüneteket tudunk kezelni.

2021. Január 12. - 16:27:39
Válasz #1383
Nem elérhető

Andaxin


Hali.  1 tapasztalatot osztanék meg. Az Omega meds test enája működik bár először kétségeim voltak mert full átlátszó az olaj. Mármint hogy nem sárgás kicsit se hanem olyan mint a víz a szine és olajos nyilván. Amúgy 2023/5 havi lejáratú. Lenne hozzátok még 1 kérdésem is hogy a cimborámnak fáj a melle és csomó is van benne de külsőre nem látszik neki. Mit tudnátok ajánlani neki ami segíthet rajta műtéten kívül?
Ha tesztot, dianabolt használt akkor arimidex, letrozol, ha nandrolon vagy tren után akkor proviron és stana tabletta elmulasztja pár hét alatt általában nálam

A már meglévő csomót semmi nem mulasztja el a műtéten kívül csak tüneteket tudunk kezelni.
  Nekem babszem nagyságút a letrozol teljesen elmulasztott. Csak a közérzetre nincs jó hatással ,legalábbis nállam.

2021. Január 12. - 19:58:11
Válasz #1384
Nem elérhető

bbuilder


Omega dolgokról kinek mi a tapasztalata?
Tesztókból mik működnek?
Köszi! BUEK!

Nekem tavaly a Sustaja nagyon bejött.
Az npp kegyetlenul gyulladt, a propi pedig par napig eleg kellemetlen volt, de kozel sem annyira, mint az npp.


Gyártási, lejárati és sorozatszámot megtudnál osztani?

Propi exp: 01/2023
Npp: 04/2023
Más nincs feltüntetve a dobozon

2021. Január 13. - 18:48:59
Válasz #1385
Nem elérhető

apizoli


Sziasztok bocsi nem ide tartozik de valaki tudna segiteni nekem abban, keresem az x-file 2003as konyvet de sehol nincs fenn konyv formaban se online konyvben.
Ha esetleg valakinek meg lenne megkerhetnem hogy kuldje at vagy ha tud linket ahol le lehet tolteni azt nagyon megkoszonnem!!!
Koszonom!

2021. Január 14. - 10:53:47
Válasz #1386
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok DEUS medical gyártótól vett valaki valmit? Be volt november végén vizsgálva és jó adatok jöttek ki. Kérdés, hogy lehetséges e. Steroidify.com nal mentem rá, valós lehet a vizsgálat? Vagy csak fake hogy eltudjak adni?
10mgt irnak egy tablettara es megvolt, picjt tobb is.

2021. Január 14. - 16:10:25
Válasz #1387
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok bocsi nem ide tartozik de valaki tudna segiteni nekem abban, keresem az x-file 2003as konyvet de sehol nincs fenn konyv formaban se online konyvben.
Ha esetleg valakinek meg lenne megkerhetnem hogy kuldje at vagy ha tud linket ahol le lehet tolteni azt nagyon megkoszonnem!!!
Koszonom!
Nekem megvan azt hiszem! Ha küldesz e-mail címet privátba elküldöm.

2021. Január 15. - 10:54:31
Válasz #1388
Nem elérhető

Mirco


Szerbusztok Kandurok!
A Swiss Healthcare cuccairól tud valaki tapasztalati vissza jelzést adni?? Konkrétan a Testosteron Enanthate. Nandrolone Decanoate. Trenbolon Enanthate. Trenbolone Acetate. és a Boldenon érdekelne!

2021. Január 15. - 13:10:38
Válasz #1389
Nem elérhető

Gábor77


Szerbusztok Kandurok!
A Swiss Healthcare cuccairól tud valaki tapasztalati vissza jelzést adni?? Konkrétan a Testosteron Enanthate. Nandrolone Decanoate. Trenbolon Enanthate. Trenbolone Acetate. és a Boldenon érdekelne!

Szia! Ma kapom meg a testo.propiját és deca-ját. Hétfőtől indul heti 3ml propi és 1ml deca. Írok majd ha lesz konkrét tapasztalat.

2021. Január 15. - 13:15:45
Válasz #1390
Nem elérhető

Gábor77


Egyébként halkan jegyzem meg hogy a Sterling TestoMixe (pedig fehér csík van rajta amire valaki azt írta hogy kuka) heti 1ml megy csak szintentartás képpen és azt kell mondjam bitan erős. Mióta használom látványosan megerősödött a testszörzetem, a cerka meg folyamat akcióra kész. Heti 1ml-től!!!! szóval valami csak van benne! :-) Ettől függetlenül azt hallani hogy romlik a minősége.

2021. Január 15. - 13:34:15
Válasz #1391
Nem elérhető

G


Szerbusztok Kandurok!
A Swiss Healthcare cuccairól tud valaki tapasztalati vissza jelzést adni?? Konkrétan a Testosteron Enanthate. Nandrolone Decanoate. Trenbolon Enanthate. Trenbolone Acetate. és a Boldenon érdekelne!

Eredetileg a magnus "prémium" márkájának indult kb 2 éve használtam akkor kiváló volt mindene most letro, clomid megy belőle az teszi a dolgát de ne egy olcsó márkára számíts.

2021. Január 15. - 15:58:37
Válasz #1392
Nem elérhető

Gábor77


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

2021. Január 15. - 19:25:09
Válasz #1393
Nem elérhető

Body302


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

Swissből én is betáraztam. A csomagolás igényes, a beltartalom meg majd kiderül.
Már csak a konditermeknek kellene kinyílniuk.... ˝=/

2021. Január 15. - 20:28:40
Válasz #1394
Nem elérhető

Arni70


Swissből én is betáraztam rendesen susta, ena, boldi, tren. Szerencsére én tudok terembe járni ugyhogy lassan indítjuk is a rakétákat. Lenne hozzátok 1 kérdésem skacok. Tudom hogy egyén függő de heti hány mg tól érdemes 2 provit szedni vagy lehet ezt valami alapján matekolni? Ti hogy csináljátok?  A plafon 1000 mg/hét lesz.