2024. Május 04. - 18:00:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445414 alkalommal)

Needfor940 és 50 vendég van a témában

2021. Január 15. - 21:08:09
Válasz #1395
Nem elérhető

Gábor77


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

Swissből én is betáraztam. A csomagolás igényes, a beltartalom meg majd kiderül.
Már csak a konditermeknek kellene kinyílniuk.... ˝=/
Ma voltam soortorvosnál. Igazolt sportoló lettem. Így hétfőtől megy a bevetés!

2021. Január 15. - 21:29:00
Válasz #1396
Nem elérhető

Mirco


Szerbusztok Kandurok!
A Swiss Healthcare cuccairól tud valaki tapasztalati vissza jelzést adni?? Konkrétan a Testosteron Enanthate. Nandrolone Decanoate. Trenbolon Enanthate. Trenbolone Acetate. és a Boldenon érdekelne!

Eredetileg a magnus "prémium" márkájának indult kb 2 éve használtam akkor kiváló volt mindene most letro, clomid megy belőle az teszi a dolgát de ne egy olcsó márkára számíts.

Tudom hogy kicsit húzós az ára de szerintem ez a normális ár ha úgy vesszük hogy a cucc azt tudja amit kell! Aztán remélem hogy azt tudni is fogja és az ára tükrözi a minőséget is.

2021. Január 15. - 21:32:44
Válasz #1397
Nem elérhető

Mirco


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

Swissből én is betáraztam. A csomagolás igényes, a beltartalom meg majd kiderül.
Már csak a konditermeknek kellene kinyílniuk.... ˝=/
Ma voltam soortorvosnál. Igazolt sportoló lettem. Így hétfőtől megy a bevetés!

Várjuk a beszámolót a deca működéséről.  =/+'

2021. Január 15. - 21:34:01
Válasz #1398
Nem elérhető

Gábor77


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

Swissből én is betáraztam. A csomagolás igényes, a beltartalom meg majd kiderül.
Már csak a konditermeknek kellene kinyílniuk.... ˝=/
Ma voltam soortorvosnál. Igazolt sportoló lettem. Így hétfőtől megy a bevetés!

Várjuk a beszámolót a deca működéséről.  =/+'
Mennyi decat szoktál használni hetente?

2021. Január 15. - 21:41:58
Válasz #1399
Nem elérhető

Gábor77


Mi a jó deca "tünete"? Mit kell érezni? Nem használtam még decat.

2021. Január 15. - 22:27:57
Válasz #1400
Nem elérhető

Body302


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

Swissből én is betáraztam. A csomagolás igényes, a beltartalom meg majd kiderül.
Már csak a konditermeknek kellene kinyílniuk.... ˝=/
Ma voltam soortorvosnál. Igazolt sportoló lettem. Így hétfőtől megy a bevetés!

Már én is erősen gondolkozok valami kiskapu keresésén de még nem találtam megoldhatót.
Eddig türelmesen vártam, elfogadtam hogy vigyázni kell, de már kezdem felháborítónak tartani hogy november óta zárva a kondi és ez várhatóan február 1-től sem lesz máshogy, miközben a templomok nyitva lehetnek, a buszon, bevásárlóközpontokban meg nyugodtan tömörülhetnek  az emberek. ˝=/ ˝=/


2021. Január 16. - 12:52:08
Válasz #1401
Nem elérhető

Gábor77


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

Swissből én is betáraztam. A csomagolás igényes, a beltartalom meg majd kiderül.
Már csak a konditermeknek kellene kinyílniuk.... ˝=/
Ma voltam soortorvosnál. Igazolt sportoló lettem. Így hétfőtől megy a bevetés!

Már én is erősen gondolkozok valami kiskapu keresésén de még nem találtam megoldhatót.
Eddig türelmesen vártam, elfogadtam hogy vigyázni kell, de már kezdem felháborítónak tartani hogy november óta zárva a kondi és ez várhatóan február 1-től sem lesz máshogy, miközben a templomok nyitva lehetnek, a buszon, bevásárlóközpontokban meg nyugodtan tömörülhetnek  az emberek. ˝=/ ˝=/

Ez a kiskapu 24eFt volt nekem ennyi az egyesületi tagdíj és a sportorvosi költség. Én edzeni akarok ennyit megér számomra.

2021. Január 16. - 19:01:56
Válasz #1402
Nem elérhető

Gyuf


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

Swissből én is betáraztam. A csomagolás igényes, a beltartalom meg majd kiderül.
Már csak a konditermeknek kellene kinyílniuk.... ˝=/
Ma voltam soortorvosnál. Igazolt sportoló lettem. Így hétfőtől megy a bevetés!

Már én is erősen gondolkozok valami kiskapu keresésén de még nem találtam megoldhatót.
Eddig türelmesen vártam, elfogadtam hogy vigyázni kell, de már kezdem felháborítónak tartani hogy november óta zárva a kondi és ez várhatóan február 1-től sem lesz máshogy, miközben a templomok nyitva lehetnek, a buszon, bevásárlóközpontokban meg nyugodtan tömörülhetnek  az emberek. ˝=/ ˝=/

Ez a kiskapu 24eFt volt nekem ennyi az egyesületi tagdíj és a sportorvosi költség. Én edzeni akarok ennyit megér számomra.
annyiért lóf*asz :D
Én is ezt akarom most majd megcsinálni csak még ezt azt megkell tudni itt vidéken ki csinál ilyesmit.
Amúgy ha van píprja az embernek bármelyik hivatalosan bejegyzett kondi terembe mehet edzeni vagy ezt a terem tulajoknak külön kell kérvényezni?
Vagy ez a része hogyan működik?

2021. Január 17. - 11:56:37
Válasz #1403
Nem elérhető

frankzane


Csak bemutatod a recepción a papírokat és kész. Legalábbis pesten így van. A legtöbb teremben kérnek sportorvosit is de pl: a ...... Goldba beengednek sima 12ezer forintos Ifbb pro league hungary regisztrációval(sportorvosi nelkul)... 5p alatt regisztráltam és fél órán belül be is tudtam lépni. Ennyi. annyian vannak ,hogy délután szinte lehetetlen leedzeni.

2021. Január 17. - 15:30:54
Válasz #1404
Nem elérhető

Mirco


Meg is érkeztek a Swiss cuccok. Csomagolás igényes. Beltartalom kérdéses. :-)

Swissből én is betáraztam. A csomagolás igényes, a beltartalom meg majd kiderül.
Már csak a konditermeknek kellene kinyílniuk.... ˝=/
Ma voltam soortorvosnál. Igazolt sportoló lettem. Így hétfőtől megy a bevetés!

Várjuk a beszámolót a deca működéséről.  =/+'
Mennyi decat szoktál használni hetente?

Most úgy fogom hogy heti 200mg ról indulok és 3 hónap alatt lassan emelem és a végére 500mg lesz.

2021. Január 17. - 16:52:48
Válasz #1405
Nem elérhető

Bilko19


Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy MAXX pharma nevű propirol van valakinek bármilyen tapasztalata?
Illetve ugyanezen "márka" szemes stanája valóban stana?

Előre is köszönöm

Én kor?bban írtam, hogy napi fél millit nyomtam és a 3. napon mâr éreztem libidóban. Tehât vmennyi tesztó biztos h van benne.


Más Maxx-os terméket nem próbáltal?
Egyébként neked gyulladt?

Csak a propij?t prob?ltam. Kicsit gyulladt, de ink?bb úgy mondan?m, hogy éreztem a helyét. Izoml?zszerű érzés volt a bead?s helyén.

2021. Január 17. - 18:55:13
Válasz #1406
Nem elérhető

Lolka


Srácok használ valaki jó fajta gyártótól trenena vagy trenace hatóanyagot?

2021. Január 17. - 20:03:15
Válasz #1407
Nem elérhető

Benceller


Srácok használ valaki jó fajta gyártótól trenena vagy trenace hatóanyagot?

Szeva,

Nekem az omegás ace legutóbb beadta 02/2023-as lejáratú volt..
Beadás után köhögtem, diéta mellett szárított október környékén.

Még van 20 ampim :D


2021. Január 18. - 11:04:13
Válasz #1408
Nem elérhető

Gábor77


Srácok használ valaki jó fajta gyártótól trenena vagy trenace hatóanyagot?

Nekem mindkettő működött a Mastertől. Azért is hagytam abba mert hülye voltam heti 1-2ml-töl meg kicsit depis.

2021. Január 19. - 12:46:40
Válasz #1409
Nem elérhető

Predator50


Írhat bárki bármit hogy ,swiss, omega, Vedi,Sterling, stb mind kuka szar gyenge!!! Csak a Master!!!! Mihejst át váltottam ezekre a szarokra azonnal csökkent a súlyom erőm!!!!! Master már hozza is vissza szépen a dolgokat,picit gyullad de ez van! Libido erő tömeg újra jön! Részemről elég volt a kísérletezgetésekből! Eggyiket se éreztem ennyire mint a Mastert! Ha naponta szúrtam ha egybe 3at akkor se! Jönnek mennek az új szarok! Master stabil!!!