2024. Május 04. - 20:15:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445475 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

2021. Január 21. - 00:34:43
Válasz #1425
Nem elérhető

Küklopsz


De nem értem miért itt kérdes hát egy orvosi vizsgálat pont rámutat majd nem?  :laugh:

2021. Január 21. - 02:08:55
Válasz #1426
Nem elérhető

Küklopsz


Janó a master mixből neked is 2025.11hós?sokan írták r@ hogy nem mukodik, nem lehet hogy csak propi van benne vagy susikent funkcional szerinted?

2021. Január 21. - 06:08:19
Válasz #1427
Nem elérhető

apizoli


Benceller betelt a privat uzeneted torold mert nem lehet irni neked😁

2021. Január 21. - 07:38:47
Válasz #1428
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni olyan kollégáktól, akik tapasztaltak hasonlót, vagy ismerősi körökben volt hasonló gond.
Az előző ciklusom vége felé haladván kezdtem el érezni étkezés utáni hihetetlen rosszullétet; szemszárazság, szédülés, lebegés érzet, fáradtságérzet, erőtlenség, memóriazavar, zavartság, kiszáradásérzet, égő mellkasi fájdalom és égő bőr. Ezen felül egy ponton elkezdett kifehéredni a bőröm a vállamon és egyre nő a folt. Emésztési gondjaim nincsenek, viszont elkezdett fájni a bal és jobb bordaívem alatt is tompán az oldalam, illetve középen jobb hátul a hátam szúr.
Természetesen az orvosi vizsgálatok folyamatban vannak, cukorbetegség, inzulinreziszgencia, ételintolerancia kizárva már, de máj értékek kicsit emelkedettek (kb 15%-al a normál felettiek)
A tünetek odáig fajultak, hogy már szinte nem merek nap közben enni, mert konkrétan ágyhoz nyom a rosszullét, de már a víz ivástól is erősödnek az oldal fájdalmak és a rosszullét.
A kúrában test mix, boldi, proviron, stanazolol volt felosztva. Kúra alatt végig hcg, illetve 3. héttől AI.
Levezetésnél tamoxifent használtam, AI-t és hcg-t.

Ötletek, hogy mimet cseszhettem szét? Voltak verseny tervek, de ennek betett a covid és most ez is adott egy pofont.. :-Đ

Nagyobb összeget mernék rátenni , hogy máj/epe gond lesz a háttérben. Nagyanyám pont ezeket a tüneteket produkálta éveken keresztül. Csináltass egy ultrahangot. Sanszos az epekő!

2021. Január 21. - 10:45:35
Válasz #1429
Nem elérhető

G


Srácok.
Elkezdtem haszn?lni 4 egység genheal növit.
Bac vízben oldom. A bacviz kb 2 hete fel volt bontva ,mielőtt elkezdtem használni.Hcg miatt vettem ki belőle.
Szóval a növit ugyebár hasba adom zsírba.. miután beadom 1-2 napig duzzadt és ?rz?keny ,piros a helye. Nyom?sra f?j is. Használtam már növit. Máskor semmi ilyen nem volt. Szerintetek  mitől?

Adj be csak abból a bac vízből úgyanúgy bőr alá de sztem a növid szar nem steril vagy utántöltött azért van a gond.

2021. Január 21. - 11:00:06
Válasz #1430
Nem elérhető

Body302


Ha máj, akkor tudomásom szerint Máriatövis kapszula mehet ezerrel, segít méregteleníteni és bármelyik boltba kapható tápkieg.


2021. Január 21. - 12:34:10
Válasz #1431
Nem elérhető

Gábor77


Ha máj, akkor tudomásom szerint Máriatövis kapszula mehet ezerrel, segít méregteleníteni és bármelyik boltba kapható tápkieg.

Ne kísérletezzen. Menjen dokihoz! Súlyosabb májorobléma is lehet mögötte!

2021. Január 21. - 15:41:18
Válasz #1432
Nem elérhető

Zero


Általánosságban az omega gyártóról vélemények? a propija az tudom h működik, viszont ilyenek h stana,masteron,tren stb is?

2021. Január 21. - 18:56:33
Válasz #1433
Nem elérhető

Janó


Janó a master mixből neked is 2025.11hós?sokan írták r@ hogy nem mukodik, nem lehet hogy csak propi van benne vagy susikent funkcional szerinted?
Igen olyan az enyém is. Nem hiszem hogy csak propi lenne ,én négy naponta nyomok fél milit és egYfolytaba kanos vagyok az izmaim töltöttek,energia erő is rendben van. Szóval én egyenlőre még vagyok elégedve vele.

2021. Január 21. - 20:50:41
Válasz #1434
Nem elérhető

Mirco


Általánosságban az omega gyártóról vélemények? a propija az tudom h működik, viszont ilyenek h stana,masteron,tren stb is?


Szerbusz. A sustája is nagyon jó.
A master 350mixét tolja másik edző haver és nagyon fullos az is.

2021. Január 22. - 04:46:38
Válasz #1435
Nem elérhető

Gyuf


Általánosságban az omega gyártóról vélemények? a propija az tudom h működik, viszont ilyenek h stana,masteron,tren stb is?


Szerbusz. A sustája is nagyon jó.
A master 350mixét tolja másik edző haver és nagyon fullos az is.
Edző haverodnak milyen lejáratú dátumú?
én amit most kezdtem el az 2025.12


2021. Január 23. - 11:56:10
Válasz #1436
Nem elérhető

Mirco


Általánosságban az omega gyártóról vélemények? a propija az tudom h működik, viszont ilyenek h stana,masteron,tren stb is?


Szerbusz. A sustája is nagyon jó.
A master 350mixét tolja másik edző haver és nagyon fullos az is.
Edző haverodnak milyen lejáratú dátumú?
én amit most kezdtem el az 2025.12


Ugyan ez az övé. 2025.12.
Swiss Deca milyen használ esetleg valaki?

2021. Január 23. - 13:52:47
Válasz #1437
Nem elérhető

Küklopsz


Testo enabol valami tuti? Volt mostanában valakinek működővel dolga?
Omega, sterling?

2021. Január 23. - 18:40:26
Válasz #1438
Nem elérhető

apizoli


Hali
Esetleg valaki tudna segiteni igazolt sportoloi papirban, mindegy hogy testepiro vagy barmi baromsag csak h tudjunk menni edzeni?
Elore is koszi skacok

2021. Január 23. - 18:50:50
Válasz #1439
Nem elérhető

Gábor77


Testo enabol valami tuti? Volt mostanában valakinek működővel dolga?
Omega, sterling?

Master működik,a sterling testomix is