2024. Május 04. - 11:30:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445286 alkalommal)

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában

2021. Január 30. - 11:36:00
Válasz #1470
Nem elérhető

G


Azért felettébb érdekes hogy sose dolgozott sehol és mégis milyen jól megvan minden körülménye a profi sportoláshoz ennek a Király gyereknek. Ezt leszámítva amúgy írígylésre méltó a sportban elért eredményei.

Azért ez meg nem igaz... ugyanabban a városban kezdett edzeni mint én és egy kurva csóró gyerek volt szar melókat csinált csak hogy el tudjon menni a terembe edzeni...

2021. Január 30. - 13:20:37
Válasz #1471
Nem elérhető

Mirco


Azért felettébb érdekes hogy sose dolgozott sehol és mégis milyen jól megvan minden körülménye a profi sportoláshoz ennek a Király gyereknek. Ezt leszámítva amúgy írígylésre méltó a sportban elért eredményei.

Van itt más srác (M?lná? D.) is aki Lamborghinit vezet amcsiba és 40.000? óra van a kézen és közben meleg prosti Califorgiába @-o

2021. Január 30. - 20:17:26
Válasz #1472
Nem elérhető

G


Azért felettébb érdekes hogy sose dolgozott sehol és mégis milyen jól megvan minden körülménye a profi sportoláshoz ennek a Király gyereknek. Ezt leszámítva amúgy írígylésre méltó a sportban elért eredményei.

Van itt más srác (M?lná? D.) is aki Lamborghinit vezet amcsiba és 40.000? óra van a kézen és közben meleg prosti Califorgiába @-o

Amúgy aki hallgat kicsit undergroundabb külföldi podcast-eket ott elmondják hogy a versenyzők kb 80-90% valaha csinált valamit még ha párszor is csak. Meg először úgy kezdik hogy elmennek gazdag faszikhoz és személyi edzés tartanak nekik a saját otthoni termükben csak annyi hogy félmeztelen legyen az edző először, aztán pózgatyában legyen meg pózolgasson is nekik, néha hadd olajozza le, ki meddig akar elmenni itt csak az a kérdés simán keresnek egy ilyen alkalmon 500-1000 dollárt.
Meg pont california tele van melegekkel akik imádják a jól kinéző személyi edzőket és a népszerűek 5-10-15ezer dollárt keresnek csak személyi edzéssel hetente... plussz még amit csinálnak mellékesen.
Amerika azért hogy ki miben ül meg milyen háza, órája van egyik részről a legnagyobb fake az is kiderült hogy aki a legnagyobb császár az instán a Dan Bilzerian és sztárok meg prostik járnak hozzá folyamat bulizni a tengerparti házába az nem is az övé hanem csak bérli... 

2021. Január 31. - 10:51:53
Válasz #1473
Nem elérhető

Predator50


Térjünk már vissza a fontosabb témákra,mint a buziskodas,meg hogy ki miből él,ki a faszt érdekel! Engem az érdekel mitől növök meg,milyen cucc a jó,nem az ilyen buzisag

2021. Január 31. - 11:34:11
Válasz #1474
Nem elérhető

guzzi


Térjünk már vissza a fontosabb témákra,mint a buziskodas,meg hogy ki miből él,ki a faszt érdekel! Engem az érdekel mitől növök meg,milyen cucc a jó,nem az ilyen buzisag


 @:-) @:-) @:-)  így van!
Akkor fiúk valaki mondjon már valamit a Swiss dolgairól mert vissza olvasva is csak kérdések vannak na meg az hogy mindenki betárazott belölle!

2021. Január 31. - 13:51:39
Válasz #1475
Nem elérhető

G


Térjünk már vissza a fontosabb témákra,mint a buziskodas,meg hogy ki miből él,ki a faszt érdekel! Engem az érdekel mitől növök meg,milyen cucc a jó,nem az ilyen buzisag

Őszintén ezt ne vedd személyesnek, de ezen a fórumon ez a legfontosabb hogy éppen most milyen a jó anyag.... ez kb addig tart ameddig leírtad amúgy is, szóval nálam ez egy kicsit ki a faszt érdekel téma... kb erről szól az egész fórum már csak, meg néha betéved egy újonc és megkérdezi hogy jó-e az vagy az a kúra....
Az meg hogy mitől nő meg valaki nagy kaland nyomjál egy évig folyamatosan 1,5 gramm tesztót meg 500 mg trent hetente meg 10 IU növit 30 IU inzulinnal naponta zabálj mint állat aztán megnőttél ennyi....
Régen mindenről lehetett itt beszélni csomó ember vezetett itt edzés naplót meg leírták a napi agymenéseiket és szét nevette az ember az agyát vagy akár normál emberi minden napi témákról vagy csak a gondolatait bármi témában, nem azért hogy fényezzen magam de néha én is próbálok tudományosabb megközelítésben írogatni erről-arról és azért pár emberen kívül úgy látom nem sok embert izgat, csak úgy gondolom hogy 14-5 éve itt vagyok már és sokat kaptam a fórumtól és hátha majd valaki elolvassa őket ....

2021. Január 31. - 15:34:38
Válasz #1476
Nem elérhető

Küklopsz


Térjünk már vissza a fontosabb témákra,mint a buziskodas,meg hogy ki miből él,ki a faszt érdekel! Engem az érdekel mitől növök meg,milyen cucc a jó,nem az ilyen buzisag

Őszintén ezt ne vedd személyesnek, de ezen a fórumon ez a legfontosabb hogy éppen most milyen a jó anyag.... ez kb addig tart ameddig leírtad amúgy is, szóval nálam ez egy kicsit ki a faszt érdekel téma... kb erről szól az egész fórum már csak, meg néha betéved egy újonc és megkérdezi hogy jó-e az vagy az a kúra....
Az meg hogy mitől nő meg valaki nagy kaland nyomjál egy évig folyamatosan 1,5 gramm tesztót meg 500 mg trent hetente meg 10 IU növit 30 IU inzulinnal naponta zabálj mint állat aztán megnőttél ennyi....
Régen mindenről lehetett itt beszélni csomó ember vezetett itt edzés naplót meg leírták a napi agymenéseiket és szét nevette az ember az agyát vagy akár normál emberi minden napi témákról vagy csak a gondolatait bármi témában, nem azért hogy fényezzen magam de néha én is próbálok tudományosabb megközelítésben írogatni erről-arról és azért pár emberen kívül úgy látom nem sok embert izgat, csak úgy gondolom hogy 14-5 éve itt vagyok már és sokat kaptam a fórumtól és hátha majd valaki elolvassa őket ....

Ne vedd te se személyeskedésnek de ez a topic azért lett nyitva, én is olvasok igaz mindenről szívesen bár ez a mással való foglalatoskodás ki mivel szerzi a pénzt nem érdekel túlságosan, kell csinálni egy locsi fecsi topicot, ide konkrét infoért jön az ember, és tényleg rengetegszer előfordul hogy mindenki csak kérdez kérdez le sem reagálva a másikét és akkor jönnek az ilyen témák és már azt se tudjuk merre járunk.
Leírtad hogy "nő meg gyorsan az ember". Tényleg szép és jó, nyomjál tesztót trent inzulint növit, NA:azért van ez a fórum hogy megtudjuk:MILYEN tesztót, MILYEN trent, MILYEN növit.
Szívesen meghallgatnám a te konkrét véleményed a hazai koxpiacon található dolgokról.
Rengeteg dologról írsz és tényleg nagyon hasznos is talán te írtad hogy tesztót is külföldről rendelsz.
Mit gondolsz a ma magyarorszagon forgalomban levő cuccokról, te melyik gyártó tesztójához nyúlnál vagy trenjéhez? Sokat vitatott kérdés a master milyensége, te véleményed mi?

2021. Január 31. - 17:47:28
Válasz #1477
Nem elérhető

G


Térjünk már vissza a fontosabb témákra,mint a buziskodas,meg hogy ki miből él,ki a faszt érdekel! Engem az érdekel mitől növök meg,milyen cucc a jó,nem az ilyen buzisag

Őszintén ezt ne vedd személyesnek, de ezen a fórumon ez a legfontosabb hogy éppen most milyen a jó anyag.... ez kb addig tart ameddig leírtad amúgy is, szóval nálam ez egy kicsit ki a faszt érdekel téma... kb erről szól az egész fórum már csak, meg néha betéved egy újonc és megkérdezi hogy jó-e az vagy az a kúra....
Az meg hogy mitől nő meg valaki nagy kaland nyomjál egy évig folyamatosan 1,5 gramm tesztót meg 500 mg trent hetente meg 10 IU növit 30 IU inzulinnal naponta zabálj mint állat aztán megnőttél ennyi....
Régen mindenről lehetett itt beszélni csomó ember vezetett itt edzés naplót meg leírták a napi agymenéseiket és szét nevette az ember az agyát vagy akár normál emberi minden napi témákról vagy csak a gondolatait bármi témában, nem azért hogy fényezzen magam de néha én is próbálok tudományosabb megközelítésben írogatni erről-arról és azért pár emberen kívül úgy látom nem sok embert izgat, csak úgy gondolom hogy 14-5 éve itt vagyok már és sokat kaptam a fórumtól és hátha majd valaki elolvassa őket ....

Ne vedd te se személyeskedésnek de ez a topic azért lett nyitva, én is olvasok igaz mindenről szívesen bár ez a mással való foglalatoskodás ki mivel szerzi a pénzt nem érdekel túlságosan, kell csinálni egy locsi fecsi topicot, ide konkrét infoért jön az ember, és tényleg rengetegszer előfordul hogy mindenki csak kérdez kérdez le sem reagálva a másikét és akkor jönnek az ilyen témák és már azt se tudjuk merre járunk.
Leírtad hogy "nő meg gyorsan az ember". Tényleg szép és jó, nyomjál tesztót trent inzulint növit, NA:azért van ez a fórum hogy megtudjuk:MILYEN tesztót, MILYEN trent, MILYEN növit.
Szívesen meghallgatnám a te konkrét véleményed a hazai koxpiacon található dolgokról.
Rengeteg dologról írsz és tényleg nagyon hasznos is talán te írtad hogy tesztót is külföldről rendelsz.
Mit gondolsz a ma magyarorszagon forgalomban levő cuccokról, te melyik gyártó tesztójához nyúlnál vagy trenjéhez? Sokat vitatott kérdés a master milyensége, te véleményed mi?

Persze egyértelműen ez a topic azért van csak mivel konkrétan két topic van ami megy itt most ez olyan hogy hova írja be az ember ezt is van hogy kevesen nézik meg a másikra meg rá sem néznek.
Ami a véleményem mint a hazai mint az egész ugl piacról mint írtam előbb is amire eljut valakihez egy infó már teljesen más lesz nagy valószínűséggel cucc minősége, én amúgy azt tapasztaltam ha netes rendelés akkor jobban szeretem a kisebb "noname-ebb" gyártók dolgait akiknél gyakran van az hogy éppen ez meg az nincsen mert a nagy gyártóknál tök mindegy hogy jött-e alapanyag vagy nem akkor is gyártják mert kell a mennyiség.
Őszintén én úgymond ki kísérleteztem magam sok féle anyaggal és bevallom azért nem vagyok képben mert én már csak tesztót meg max primot használok meg edzés előtt metha vagy anadrol meg növi, inzulin időszakosan meg a sarmok, peptidek nekem ez bőven megad mindent ami nekem kell, a tesztó meg növi 80-90 % patikai, volt hogy a tesztót, növit külfödről rendeltem egy időben usa-ból TRT klinikáról de annyira gázos lett a szállítás a vám miatt hogy hanyagolom.
A hazai piacról pont ezért sok véleményem nincs annyit hogy diamond, master methát meg anadrolt használtam mert az volt a legegyszerűbb. A master szerintem nagy valószínűséggel magyar cucc vagy max a környező országokban szlovénia, romániában készül azért is lehet nagyon változó a minősége mert a nyersanyag hogy jön át a vámon.
Amúgy meg egyik részről a legtöbb szteroidnál vannak a vérképen olyan dolgok amikből lehet következtetni pl 200-250 mg tesztó a totál tesztót a határérték tetejére viszi fel szóval ebből lehet következtetni a minőségre, a tren pár nap használat után a vérképen úgy jelenik meg hogy lh, fsh rohadt alacsony és az ösztrogén meg magas, a növit meg beadsz 10 IU-t két és fél órával előtte és nézetsz egy szérum növi szintet és akár még igf-et.
Mondjuk én már oda jutottam hogy hogy tudományos legyek csak bioidentikus hormonokat (tesztó, növi, inzulin) használok azoknál a legkevesebb a mellékhatás a 19-nor származékokat már szerintem sokat nem is fogok használni mert annyira szuppresszívek meg  toxikusak.
Ja meg vannak régi praktikák pl olyan hogy a trent ha megkóstolod akkor egy kicsit borsosan csípős ízt kell érezned meg vannak ilyen íz tesztek ha rá keresel külföldi fórumokon lehet találni infókat.
Talán még annyi ötletem lenne hogy ha jól tudom legalábbis régebben csehországban lehet kapni patikában simán tesztót vagy törökországban meg iránban ki kell utazni és akkor be tudja valaki szerezni.

2021. Január 31. - 18:11:35
Válasz #1478
Nem elérhető

chexhon


tesztóból teljesen felesleges a patikai, én sokáig használtam egyiptomi tesztót, aztán magyar nebidót, folyamatosan monitorozva a vérképet. mivel alapvetően egy olcsó hatóanyagról van szó, a legtöbb gyártóban benne van valamennyi hatóanyag, ha meg 20-30%-al kevesebb, akkor úgyis kiderül vérvételből, és annyival többet kell adni, ami még ígyis töredék áron van, mint a patikai nebido, ahol 6800ft-ba kerül 1(!) ampulla. a hátránya, hogy több olaj kerül a szervezetbe, de ennél nagyobb baj ne legyen.

úgyhogy nyugodtan lehet olcsó UG tesztót használni, mellette rendszeres vérvétel kell, és tökéletesen kiderül, hogy mennyi van benne, plusz az is, hogy milyen észter, valóban benne van a susiba ami kell, vagy az egész csak propi stb.  jó pár gyártót kipróbáltam már, és a nagy probléma soha nem a tesztókkal volt, hanem a drágább hatóanyagokkal, amiket szeretnek mással helyettesíteni, ráadásul vérkép alapján se lehet egyértelműen látni a valóságot.

2021. Január 31. - 18:33:11
Válasz #1479
Nem elérhető

G


tesztóból teljesen felesleges a patikai, én sokáig használtam egyiptomi tesztót, aztán magyar nebidót, folyamatosan monitorozva a vérképet. mivel alapvetően egy olcsó hatóanyagról van szó, a legtöbb gyártóban benne van valamennyi hatóanyag, ha meg 20-30%-al kevesebb, akkor úgyis kiderül vérvételből, és annyival többet kell adni, ami még ígyis töredék áron van, mint a patikai nebido, ahol 6800ft-ba kerül 1(!) ampulla. a hátránya, hogy több olaj kerül a szervezetbe, de ennél nagyobb baj ne legyen.

úgyhogy nyugodtan lehet olcsó UG tesztót használni, mellette rendszeres vérvétel kell, és tökéletesen kiderül, hogy mennyi van benne, plusz az is, hogy milyen észter, valóban benne van a susiba ami kell, vagy az egész csak propi stb.  jó pár gyártót kipróbáltam már, és a nagy probléma soha nem a tesztókkal volt, hanem a drágább hatóanyagokkal, amiket szeretnek mással helyettesíteni, ráadásul vérkép alapján se lehet egyértelműen látni a valóságot.

Ez erős túlzás hogy felesleges a patikai tesztó nem véletlenül milliárd dolláros gyógyszer gyárak fejlesztették ki őket én nem csak annyi hogy a nyersanyagot össze keverjük ezzel azzal... pl a bayer-testoviron ricinus olajban van és 0 benzyl alkohol  és 30% fölött benzyl benzoat van benne nem véletlenül találták ki így pl a ricinus olajnak a felszívódási ideje szinte ugyan annyi mint a felezési ideje az enantát észternek szóval lehet nem véletlenül van így , meg amiről már beszéltünk az ugl gyártók etil oleatát használnak mert híg lesz tőle meg kevés benzyl benzoát kell akkor bele és hiába jóvá hagyott anyag de arra lett kitalála hogy hetente 1ml cuccit adjanak be ha ennél több megy szépen elszáll a crp-d tőle meg hogy 97-98% százalékos tisztaságú a hatóanyag jaj az mit számít meg mekkora az adott alapanyag molekula súlya minél könnyebb annál kevesebb a mellékhatás ja meg az akármilyen szennyező anyagok lehetnek egy ugl cuccban és a gyógyszer gyáraknak nem véletlenül szabadalommal védett a formulájuk mert egy "komplett rendszert" találtak ki egy hatóanyaghoz  , pl nem véletlenül tapasztaltam hogy a patika anavart simán beveszem kaja nélkül az ugl-től meg kirohad a gyomrom kb ha úgy veszem be meg 300 bayer primo bőven elég az ugl-ből meg 6-800 kell meg az 50mg/ml patikai decából 150-200 mg szintén elég nulla mellékhatással az uglből meg 4-600 és 200nál már elő jönnek a mellékhatások.
Szóval akkor nem mindegy ez ha az egészséged sem mindegy de hát kinek mi a lényeg.

2021. Január 31. - 21:06:45
Válasz #1480
Nem elérhető

Zero


Sziasztok, bocsi h nem ide tartozik,de valaki esetleg tudja h sportorvosin a vizeletbe nézik e a doppingszert? 1 hete megy a cuccos és pont most alakult úgy, hogy tudok majd menni edzeni de kell még sportorvosi igazolás.

2021. Január 31. - 21:17:22
Válasz #1481
Nem elérhető

Kamagraking


tesztóból teljesen felesleges a patikai, én sokáig használtam egyiptomi tesztót, aztán magyar nebidót, folyamatosan monitorozva a vérképet. mivel alapvetően egy olcsó hatóanyagról van szó, a legtöbb gyártóban benne van valamennyi hatóanyag, ha meg 20-30%-al kevesebb, akkor úgyis kiderül vérvételből, és annyival többet kell adni, ami még ígyis töredék áron van, mint a patikai nebido, ahol 6800ft-ba kerül 1(!) ampulla. a hátránya, hogy több olaj kerül a szervezetbe, de ennél nagyobb baj ne legyen.

úgyhogy nyugodtan lehet olcsó UG tesztót használni, mellette rendszeres vérvétel kell, és tökéletesen kiderül, hogy mennyi van benne, plusz az is, hogy milyen észter, valóban benne van a susiba ami kell, vagy az egész csak propi stb.  jó pár gyártót kipróbáltam már, és a nagy probléma soha nem a tesztókkal volt, hanem a drágább hatóanyagokkal, amiket szeretnek mással helyettesíteni, ráadásul vérkép alapján se lehet egyértelműen látni a valóságot.

Ez erős túlzás hogy felesleges a patikai tesztó nem véletlenül milliárd dolláros gyógyszer gyárak fejlesztették ki őket én nem csak annyi hogy a nyersanyagot össze keverjük ezzel azzal... pl a bayer-testoviron ricinus olajban van és 0 benzyl alkohol  és 30% fölött benzyl benzoat van benne nem véletlenül találták ki így pl a ricinus olajnak a felszívódási ideje szinte ugyan annyi mint a felezési ideje az enantát észternek szóval lehet nem véletlenül van így , meg amiről már beszéltünk az ugl gyártók etil oleatát használnak mert híg lesz tőle meg kevés benzyl benzoát kell akkor bele és hiába jóvá hagyott anyag de arra lett kitalála hogy hetente 1ml cuccit adjanak be ha ennél több megy szépen elszáll a crp-d tőle meg hogy 97-98% százalékos tisztaságú a hatóanyag jaj az mit számít meg mekkora az adott alapanyag molekula súlya minél könnyebb annál kevesebb a mellékhatás ja meg az akármilyen szennyező anyagok lehetnek egy ugl cuccban és a gyógyszer gyáraknak nem véletlenül szabadalommal védett a formulájuk mert egy "komplett rendszert" találtak ki egy hatóanyaghoz  , pl nem véletlenül tapasztaltam hogy a patika anavart simán beveszem kaja nélkül az ugl-től meg kirohad a gyomrom kb ha úgy veszem be meg 300 bayer primo bőven elég az ugl-ből meg 6-800 kell meg az 50mg/ml patikai decából 150-200 mg szintén elég nulla mellékhatással az uglből meg 4-600 és 200nál már elő jönnek a mellékhatások.
Szóval akkor nem mindegy ez ha az egészséged sem mindegy de hát kinek mi a lényeg.

Melyik patikai Anavart használtad?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Január 31. - 22:28:13
Válasz #1482
Nem elérhető

G


Sziasztok, bocsi h nem ide tartozik,de valaki esetleg tudja h sportorvosin a vizeletbe nézik e a doppingszert? 1 hete megy a cuccos és pont most alakult úgy, hogy tudok majd menni edzeni de kell még sportorvosi igazolás.

Dehogy néznek ők nem dopping ellenőrök, honnan lenne pénz ilyenre Magyarországon egy mezei vizelet vizsgálaton :D

2021. Január 31. - 22:34:07
Válasz #1483
Nem elérhető

G


tesztóból teljesen felesleges a patikai, én sokáig használtam egyiptomi tesztót, aztán magyar nebidót, folyamatosan monitorozva a vérképet. mivel alapvetően egy olcsó hatóanyagról van szó, a legtöbb gyártóban benne van valamennyi hatóanyag, ha meg 20-30%-al kevesebb, akkor úgyis kiderül vérvételből, és annyival többet kell adni, ami még ígyis töredék áron van, mint a patikai nebido, ahol 6800ft-ba kerül 1(!) ampulla. a hátránya, hogy több olaj kerül a szervezetbe, de ennél nagyobb baj ne legyen.

úgyhogy nyugodtan lehet olcsó UG tesztót használni, mellette rendszeres vérvétel kell, és tökéletesen kiderül, hogy mennyi van benne, plusz az is, hogy milyen észter, valóban benne van a susiba ami kell, vagy az egész csak propi stb.  jó pár gyártót kipróbáltam már, és a nagy probléma soha nem a tesztókkal volt, hanem a drágább hatóanyagokkal, amiket szeretnek mással helyettesíteni, ráadásul vérkép alapján se lehet egyértelműen látni a valóságot.

Ez erős túlzás hogy felesleges a patikai tesztó nem véletlenül milliárd dolláros gyógyszer gyárak fejlesztették ki őket én nem csak annyi hogy a nyersanyagot össze keverjük ezzel azzal... pl a bayer-testoviron ricinus olajban van és 0 benzyl alkohol  és 30% fölött benzyl benzoat van benne nem véletlenül találták ki így pl a ricinus olajnak a felszívódási ideje szinte ugyan annyi mint a felezési ideje az enantát észternek szóval lehet nem véletlenül van így , meg amiről már beszéltünk az ugl gyártók etil oleatát használnak mert híg lesz tőle meg kevés benzyl benzoát kell akkor bele és hiába jóvá hagyott anyag de arra lett kitalála hogy hetente 1ml cuccit adjanak be ha ennél több megy szépen elszáll a crp-d tőle meg hogy 97-98% százalékos tisztaságú a hatóanyag jaj az mit számít meg mekkora az adott alapanyag molekula súlya minél könnyebb annál kevesebb a mellékhatás ja meg az akármilyen szennyező anyagok lehetnek egy ugl cuccban és a gyógyszer gyáraknak nem véletlenül szabadalommal védett a formulájuk mert egy "komplett rendszert" találtak ki egy hatóanyaghoz  , pl nem véletlenül tapasztaltam hogy a patika anavart simán beveszem kaja nélkül az ugl-től meg kirohad a gyomrom kb ha úgy veszem be meg 300 bayer primo bőven elég az ugl-ből meg 6-800 kell meg az 50mg/ml patikai decából 150-200 mg szintén elég nulla mellékhatással az uglből meg 4-600 és 200nál már elő jönnek a mellékhatások.
Szóval akkor nem mindegy ez ha az egészséged sem mindegy de hát kinek mi a lényeg.

Melyik patikai Anavart használtad?

Őszintén fogalmam sincs évekkel ezelőtt volt amerikai patikai volt életem első kúrájában :D csak megmaradt bennem hogy bevettem éhgyomorra reggel és semmi gondom nem volt, aztán utána az összes ugl szemes meg kicsinálta a gyomrom anavar, anadrol (attól még az étvágyam is elmegy pár hét után), wini, metha, halotestin lehet csak én vagyok gyenge de ez megmaradt bennem. 
Mondjuk hazudok mert a török anapolannal sem volt gondom.

2021. Február 01. - 15:02:24
Válasz #1484
Nem elérhető

MLO


Sziasztok, bocsi h nem ide tartozik,de valaki esetleg tudja h sportorvosin a vizeletbe nézik e a doppingszert? 1 hete megy a cuccos és pont most alakult úgy, hogy tudok majd menni edzeni de kell még sportorvosi igazolás.
Szia!
Nekem nem nézték, csak a pénzt...
IFBB-és papírnál nézhetik, ha más sportra intézel papírt megnyugodhatsz szerintem...