2024. Május 04. - 19:57:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 42 vendég van a témában

2021. Február 04. - 07:32:22
Válasz #1500
Nem elérhető

frankzane



2021. Február 04. - 08:23:59
Válasz #1501
Nem elérhető

apizoli


Hali na van időm írni
Én érzékeny vagyok azért dolgokra nem bírom annyira tehat így vegyétek ezt le.
Masterből nekem minden gyulladt de aki használta ugyan azt amit en neki nem..
Wini,propi,susta,tren,boldi minden...
Tudok sok márkát de eddig használtam a sterlinget az jó volt, adta is rendesen,
abból is a propi,wini,tren ace,masteron
omegával tömegeltem boldi, deca, susta nagyon jók voltak adták rendesen nem gyulladt nem feszült minden ok volt
most megy omega boldi, susta, swiss tren ena, a tren helye kemeny marad egy kicsit, enyhén fáj de kibirható, többivel semmi gond.
Diétára betáraztam omega wini,tren ace,propi,masteron,primobolan
plusz még majd ha ugy van dobok be mellé vagy 6 egyseg növit azt kész majd meglatjuk mit hoz
remelem segitettem valakinek:)
 8-)

2021. Február 04. - 08:28:43
Válasz #1502
Nem elérhető

KBali


Omega TestoMix átlátszó híg az anyag.Előző kommentekből kiderült hogy miért.De kinek mennyi jön ki az ampullából? Nekem 1,2 / 1,3 jön ki.Kicsit furcsa hogy nem is az hogy kevesebb hanem több.Ezzel kinek mi a tapasztalata?
A kódot sajnos nem tudom ellenőrizni mert az Omega oldala nem működik egy ideje.

Decat szeretnék hozzá csatolni.
Master decaról kinek mi a tapasztalata? Deca van benne?
Köszi!


KBali nem tudok válaszolni a levélre, megtelt a post?d.
Töröltem mostmár tudsz! :)
Köszi G!
Továbbra is kérdés lenne hogy Deca-ból kinek mi a visszajelzése.(omega/master között agyalok de igazából kb minden UG-hoz hozzátudok jutni.)

2021. Február 04. - 09:21:48
Válasz #1503
Nem elérhető

apizoli


Omega TestoMix átlátszó híg az anyag.Előző kommentekből kiderült hogy miért.De kinek mennyi jön ki az ampullából? Nekem 1,2 / 1,3 jön ki.Kicsit furcsa hogy nem is az hogy kevesebb hanem több.Ezzel kinek mi a tapasztalata?
A kódot sajnos nem tudom ellenőrizni mert az Omega oldala nem működik egy ideje.

Decat szeretnék hozzá csatolni.
Master decaról kinek mi a tapasztalata? Deca van benne?
Köszi!


KBali nem tudok válaszolni a levélre, megtelt a post?d.
Töröltem mostmár tudsz! :)
Köszi G!
Továbbra is kérdés lenne hogy Deca-ból kinek mi a visszajelzése.(omega/master között agyalok de igazából kb minden UG-hoz hozzátudok jutni.)


szerintem Omega Sterling swiss
ezek most jók egyenlőre

2021. Február 04. - 10:34:34
Válasz #1504
Nem elérhető

G


Hali. Segítsetek már nekem skacok. Az a helyzet alakult ki h az asszony irígy lett a koxos fizikumomra :-)(-: és kitalálta hogy szeretne ő is szedni valamit. Velem eddz és étkezik így ezzel nincs gond de mit javasolnátok 1 nőnek ami dobna rajta 1 kicsit úgy h azért ne legyen reggelre szakállas és mondjuk ne kelljen vele majd kardozom.

methenolone acetate

Azt is inkább csak versenyzőknek mert androgénebb mint az anavar meg kb esélytelen jót kapni belőle

2021. Február 04. - 14:06:41
Válasz #1505
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Február 04. - 18:48:58
Válasz #1506
Nem elérhető

G


van bevizsgált ;)

Nőknek akkor sem javasolnám ha nem bikini szint felett vannak és nem versenyzői karrierben gondolkodnak.

2021. Február 04. - 19:55:14
Válasz #1507
Nem elérhető

Body302


Srácok, először is bocsánat az offért de nem találtam alkalmasabb témát ami aktív is lenne:

Tud valamelyikőtök Budapesten vagy környékén olyan konditermet ahol február 8-tól sem kérnek sportorvosit(csak tagságit/versenyengedélyt sportorvosi nélkül) ?


Ahova én akartam menni(S...Gold Budapesten) ott eddig nem kértek de február 8-tól elvileg ott is kérni fognak, amit ahogy elnézem a sportorvosok lefoglaltságát  esélytelen hogy az ember 1 hónapon belül megszerezze.(OSEI oldalán leghamarabb március végétől van szabad időpont)

2021. Február 05. - 13:46:23
Válasz #1508
Nem elérhető

Lolka


Hali srácok! Omega trenbolon enantátot használ valaki? Vagy esetleg tudjátok hogy melyik tren működő képes jelenleg?

2021. Február 05. - 19:16:28
Válasz #1509
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, először is bocsánat az offért de nem találtam alkalmasabb témát ami aktív is lenne:

Tud valamelyikőtök Budapesten vagy környékén olyan konditermet ahol február 8-tól sem kérnek sportorvosit(csak tagságit/versenyengedélyt sportorvosi nélkül) ?


Ahova én akartam menni(S...Gold Budapesten) ott eddig nem kértek de február 8-tól elvileg ott is kérni fognak, amit ahogy elnézem a sportorvosok lefoglaltságát  esélytelen hogy az ember 1 hónapon belül megszerezze.(OSEI oldalán leghamarabb március végétől van szabad időpont)

És megkerülve a sportorvost, nem tud valaki segíteni? Jó persze nem 1-2ezer ft lenne, de ha van forrásod akkor megtudja oldani
Felénk 20-25be mennek a papírok

Viszont egy kis off részemről is
Hogyan tud vidéken kinyitni egy terem, és hogyan fogadhat embereket edzeni? Ennek mi a menete, vagy hogyan lehetséges ha van papírja az illetőnek?
Mert itt az egyik tulaj kérdezősködött a nyitással kapcsolatosan a nagy terem bérlőktől és egyéb nagy okosoktól és mondták hogy ne akarjon kinyitni, mert megbüntetik érte.
Pesten és más városokba van terem, ebbe kicsit segítene valaki? Próbálnék az itteni embernek segíteni mert igy hogy zárva van havi 100ezre megy el, mire minden befizet maga után
köszi

2021. Február 06. - 10:20:33
Válasz #1510
Nem elérhető

Kamagraking


Srácok, először is bocsánat az offért de nem találtam alkalmasabb témát ami aktív is lenne:

Tud valamelyikőtök Budapesten vagy környékén olyan konditermet ahol február 8-tól sem kérnek sportorvosit(csak tagságit/versenyengedélyt sportorvosi nélkül) ?


Ahova én akartam menni(S...Gold Budapesten) ott eddig nem kértek de február 8-tól elvileg ott is kérni fognak, amit ahogy elnézem a sportorvosok lefoglaltságát  esélytelen hogy az ember 1 hónapon belül megszerezze.(OSEI oldalán leghamarabb március végétől van szabad időpont)

És megkerülve a sportorvost, nem tud valaki segíteni? Jó persze nem 1-2ezer ft lenne, de ha van forrásod akkor megtudja oldani
Felénk 20-25be mennek a papírok

Viszont egy kis off részemről is
Hogyan tud vidéken kinyitni egy terem, és hogyan fogadhat embereket edzeni? Ennek mi a menete, vagy hogyan lehetséges ha van papírja az illetőnek?
Mert itt az egyik tulaj kérdezősködött a nyitással kapcsolatosan a nagy terem bérlőktől és egyéb nagy okosoktól és mondták hogy ne akarjon kinyitni, mert megbüntetik érte.
Pesten és más városokba van terem, ebbe kicsit segítene valaki? Próbálnék az itteni embernek segíteni mert igy hogy zárva van havi 100ezre megy el, mire minden befizet maga után
köszi

privát/kis csoportos edzés? nem tudom,hogy működik akit én ismerek az 1/1-be fogad embereket
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Február 06. - 14:39:41
Válasz #1511
Nem elérhető

Yeeep


Üdvözlet mindenkinek.Erdekelne hogy a sterling igf1-lr3 használható vagy hanyagoljam?Valaki használta már tapasztalat,vélemény?Minden jöhet.

2021. Február 06. - 21:01:20
Válasz #1512
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, először is bocsánat az offért de nem találtam alkalmasabb témát ami aktív is lenne:

Tud valamelyikőtök Budapesten vagy környékén olyan konditermet ahol február 8-tól sem kérnek sportorvosit(csak tagságit/versenyengedélyt sportorvosi nélkül) ?


Ahova én akartam menni(S...Gold Budapesten) ott eddig nem kértek de február 8-tól elvileg ott is kérni fognak, amit ahogy elnézem a sportorvosok lefoglaltságát  esélytelen hogy az ember 1 hónapon belül megszerezze.(OSEI oldalán leghamarabb március végétől van szabad időpont)

És megkerülve a sportorvost, nem tud valaki segíteni? Jó persze nem 1-2ezer ft lenne, de ha van forrásod akkor megtudja oldani
Felénk 20-25be mennek a papírok

Viszont egy kis off részemről is
Hogyan tud vidéken kinyitni egy terem, és hogyan fogadhat embereket edzeni? Ennek mi a menete, vagy hogyan lehetséges ha van papírja az illetőnek?
Mert itt az egyik tulaj kérdezősködött a nyitással kapcsolatosan a nagy terem bérlőktől és egyéb nagy okosoktól és mondták hogy ne akarjon kinyitni, mert megbüntetik érte.
Pesten és más városokba van terem, ebbe kicsit segítene valaki? Próbálnék az itteni embernek segíteni mert igy hogy zárva van havi 100ezre megy el, mire minden befizet maga után
köszi

privát/kis csoportos edzés? nem tudom,hogy működik akit én ismerek az 1/1-be fogad embereket
Sajna ott nem lehetséges, mert ha gyertyát is gyújtasz hogy éppen láss valamit, mindenki meglátja, mert elég forgalmas bekötő út van előtte, illetve biztos lenne egy "jóakaró" aki köp..
Bár én járok terembe, van minden hál istennek, és kulcsom is, így bármikor tudok jönni-menni :) Csak gondoltam segítek a tulajnak, hogy ne érje ennyi kiadás..

2021. Február 08. - 22:22:15
Válasz #1513
Nem elérhető

suxen


 Most akkor mi a tuti tesztó ami mükodik jelenleg, mert Sterling enát váltanám valamire, most, hogy elfogyott? Fehér csík van a nyakán, nem vagyok tőle elájulva, nem gyullad de nem az igazi.

2021. Február 08. - 23:02:49
Válasz #1514
Nem elérhető

Zero


Most akkor mi a tuti tesztó ami mükodik jelenleg, mert Sterling enát váltanám valamire, most, hogy elfogyott? Fehér csík van a nyakán, nem vagyok tőle elájulva, nem gyullad de nem az igazi.

Omega propi jó ena,susta ról nem tudok nyilatkozni, de szerintem azokkal sincs baj.