2024. Május 04. - 16:37:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445387 alkalommal)

Trepi, Gábor77, Damn és 49 vendég van a témában

2021. Március 15. - 18:47:49
Válasz #1605
Nem elérhető

Bordo


Szemes stana.
Vermodje.
Mennyit erdemes szedni per nap es milyen hosszan?
Kosz

2021. Március 15. - 20:22:00
Válasz #1606
Nem elérhető

bbuilder


S.A.S pharma propija és trenje hogy muzsikál ?

Én eddig csak rosszat hallottam arról a gyártóról

2021. Március 16. - 06:46:54
Válasz #1607
Nem elérhető

Karcsi!!!


S.A.S pharma propija és trenje hogy muzsikál ?

Én eddig csak rosszat hallottam arról a gyártóról

Állítólag a tesztói nagyon jók! De a többi nem!

2021. Március 16. - 09:34:51
Válasz #1608
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Segítségeteket kérném,  hallottam az utcán hogy valaki kenwoo clent használ ami elméletileg 80mikrog. Clent tartalmaz, napi 1nél tart de a testhője nem emelkedik semmit! De a kézremegés már játszik nála! Szerintetek mit kell tenije hogy csinálja az adagolást? Egybe,külön mennyit? Nagyon köszönöm! Ha találkozok a srácal akkor tudjak segíteni neki!  /:-) :-){

2021. Március 16. - 10:57:14
Válasz #1609
Nem elérhető

ujvareg


Sziasztok
Balkán Pharma stanazol tabletta és Balkan propiról van tapasztalata valakinek? illetve az organon HCG még működőképes?

2021. Március 16. - 12:05:41
Válasz #1610
Nem elérhető

G


Sziasztok! Segítségeteket kérném,  hallottam az utcán hogy valaki kenwoo clent használ ami elméletileg 80mikrog. Clent tartalmaz, napi 1nél tart de a testhője nem emelkedik semmit! De a kézremegés már játszik nála! Szerintetek mit kell tenije hogy csinálja az adagolást? Egybe,külön mennyit? Nagyon köszönöm! Ha találkozok a srácal akkor tudjak segíteni neki!  /:-) :-){

Egy tabletta 80 mcg ? és ezzel kezdte egyből mondjuk úgy hogy nem éppen túl okos a gyerek ha tényleg ennyi van benne bár kétlem....aki ezzel kezdi hova emelné majd persze ha ennyi van benne ?.... Ha van kézremegés meg emelkedett pulzus akkor hat és ennyi semmit nem kell csinálni.

2021. Március 16. - 12:11:18
Válasz #1611
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Segítségeteket kérném,  hallottam az utcán hogy valaki kenwoo clent használ ami elméletileg 80mikrog. Clent tartalmaz, napi 1nél tart de a testhője nem emelkedik semmit! De a kézremegés már játszik nála! Szerintetek mit kell tenije hogy csinálja az adagolást? Egybe,külön mennyit? Nagyon köszönöm! Ha találkozok a srácal akkor tudjak segíteni neki!  /:-) :-){

Egy tabletta 80 mcg ? és ezzel kezdte egyből mondjuk úgy hogy nem éppen túl okos a gyerek ha tényleg ennyi van benne bár kétlem....aki ezzel kezdi hova emelné majd persze ha ennyi van benne ?.... Ha van kézremegés meg emelkedett pulzus akkor hat és ennyi semmit nem kell csinálni.

Negyed tabikal vezette fel 1ig , és én ugy olvastam 120mikrg ig kell felvezetni.

2021. Március 16. - 16:21:38
Válasz #1612
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Segítségeteket kérném,  hallottam az utcán hogy valaki kenwoo clent használ ami elméletileg 80mikrog. Clent tartalmaz, napi 1nél tart de a testhője nem emelkedik semmit! De a kézremegés már játszik nála! Szerintetek mit kell tenije hogy csinálja az adagolást? Egybe,külön mennyit? Nagyon köszönöm! Ha találkozok a srácal akkor tudjak segíteni neki!  /:-) :-){
Tavaly verseny előtti hetekben, nekem is ment a clen. Igaz a Genesis-es
de nálam se volt jellemző a testhőemelkedés, kézremegés volt de csak pár napig utána már nem
napi 2 ment belőle a 20mcg-ból.
Én általába reggel vettem be egyet és edzés előtt de ha csak éhgyomros cardióm volt akkor 2 előtte

2021. Március 16. - 17:23:15
Válasz #1613
Nem elérhető

attila93


Hat en nem tudom mivan ezekkel az ug. clenekkel,de amikor gyógyszertári spirót használtam napi 100mcg-t akkor baromi melegem volt ,éreztem hőmérő nélkül is.Ezeknél az ug. cleneknél nem,pedig 40mcg-ből 5 szemnél semmi.Szerintem az is lehet,hogy totál hülyegyerek biztosra mennek és nagyon keveset tesznek bele,egy ilyen kockázatos anyagból meg főleg...meg ug. körülmények között nem tudom elképzelni ,h pontosan megtudnák csinálni ezt a nagyon kicsi mértékegységes adagolást..

2021. Március 16. - 20:52:32
Válasz #1614
Nem elérhető

samihr


Balkan sustandrol, decandrol, propandrolról van valakinek tapasztalat?

2021. Március 17. - 11:33:10
Válasz #1615
Nem elérhető

Frodó


Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a múltkori segítséget!!
Újabb kérdésem lenne hozzátok.
Propionat és enantból jelenleg melyikek működnek szépen ?

2021. Március 17. - 16:54:41
Válasz #1616
Nem elérhető

guzzi


Balkan sustandrol, decandrol, propandrolról van valakinek tapasztalat?

Attól függ melyik széria.

2021. Március 17. - 16:55:47
Válasz #1617
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a múltkori segítséget!!
Újabb kérdésem lenne hozzátok.
Propionat és enantból jelenleg melyikek működnek szépen ?


Swiss. Omega. Master. Sterling.

2021. Március 17. - 20:01:52
Válasz #1618
Nem elérhető

samihr


Balkan sustandrol, decandrol, propandrolról van valakinek tapasztalat?
nem tudom milyen széria, 2023-as lejáratú mind. egy hónapja vettem kb.
a sus meg deca jövőhéten indul úgyhogy kiderül majd csak kíváncsi letgem volna valaki használ-e mostanában ilyet...

Attól függ melyik széria.

2021. Március 18. - 18:06:43
Válasz #1619
Nem elérhető

adam244


Sziasztok rendelt már valaki a szteroidbolt.hu-ról? Mennyire megbízhatók és milyen minőségűek a termékeik?