2024. Május 04. - 17:58:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445413 alkalommal)

Needfor940 és 50 vendég van a témában

2021. Március 28. - 00:25:02
Válasz #1650
Nem elérhető

chexhon


Onnan tudja Józsi, hogyha van mögötte elég tapasztalat és több kúra, akkor tudja mitől mit lehet várni.

Ha puffad tőle az ember, akkor az nem oxa.
De a stanat is meg lehet különböztetni az oxatol, nekem pl ízületi gondokat okoz a jó minőségű stana, míg az oxanak nincs ilyen mellékhatása, így egyből meg tudom határozni.

Jó hogy nem azt mondod tök mindegy mit használ az ember, úgyse érzi mi van benne :)

2021. Március 28. - 07:48:34
Válasz #1651
Nem elérhető

Kamagraking


Onnan tudja Józsi, hogyha van mögötte elég tapasztalat és több kúra, akkor tudja mitől mit lehet várni.

Ha puffad tőle az ember, akkor az nem oxa.
De a stanat is meg lehet különböztetni az oxatol, nekem pl ízületi gondokat okoz a jó minőségű stana, míg az oxanak nincs ilyen mellékhatása, így egyből meg tudom határozni.

Jó hogy nem azt mondod tök mindegy mit használ az ember, úgyse érzi mi van benne :)

Ha az oxától puffadsz,akkor az egy nagyon rossz hamisítvány,mivel azonnal kibukik az ösztro miatt,itt még annyira sem vették a fáradtságot,hogy egy olyan hatóanyaggal cserérjék ki a mi nem aromatizálódik.

de kicserélhetik stanoval vagy akár turinabollal is nem tudod megmondani
ahogy azt sem,hogy testo enát nyomsz vagy testo cypit és azt sem hogy 200mg van benne vagy 250,csak találgatsz...

Az a baj,hogy Józsi igénytelen.Azt eszi amit eléraknak,és ezt elfogadja.Újra és újra...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Március 28. - 13:45:07
Válasz #1652
Nem elérhető

Gábor77


Onnan tudja Józsi, hogyha van mögötte elég tapasztalat és több kúra, akkor tudja mitől mit lehet várni.

Ha puffad tőle az ember, akkor az nem oxa.
De a stanat is meg lehet különböztetni az oxatol, nekem pl ízületi gondokat okoz a jó minőségű stana, míg az oxanak nincs ilyen mellékhatása, így egyből meg tudom határozni.

Jó hogy nem azt mondod tök mindegy mit használ az ember, úgyse érzi mi van benne :)

Ha az oxától puffadsz,akkor az egy nagyon rossz hamisítvány,mivel azonnal kibukik az ösztro miatt,itt még annyira sem vették a fáradtságot,hogy egy olyan hatóanyaggal cserérjék ki a mi nem aromatizálódik.

de kicserélhetik stanoval vagy akár turinabollal is nem tudod megmondani
ahogy azt sem,hogy testo enát nyomsz vagy testo cypit és azt sem hogy 200mg van benne vagy 250,csak találgatsz...

Az a baj,hogy Józsi igénytelen.Azt eszi amit eléraknak,és ezt elfogadja.Újra és újra...

Józsi nem igénytelen,csak nincs sok választása. Mivel legális ,bevizsgált forrás nincs, így csak a szerencsében és esetleg egy lelkiismeretes dílerben bízhat aki a visszajelzések alapján tud esetleg érdemben segíteni. Már ha akar. Az meg hogy bevizsgáltassunk cuccokat 3-400 euro/minta áron nem igazán életszerű. Hamis laborvizsgálati jegyzőkönyvet meg könnyű beszerezni.

2021. Március 28. - 13:52:53
Válasz #1653
Nem elérhető

Gábor77


Elfogyott a Sterling Susta és boldi,leváltotta a Swiss. Érzetre a sterling testo erősebb volt. Vagy a Swiss boldi ad többet. Közelse vagyok annyira kanos mint a Sterling alatt. Most is heti 1ml boldi és 2ml susta megy. Azt kell mondjam, hogy így az a pont egészségesen jó libidóm van. Ha kell rendben működik, de nem áll az első fuvallatra nem kényelmetlen.🙂 Erőnövekedés jelentős még így diéta alatt is. Eddig 24kg ment el. Kezd ember formám lenni.

2021. Március 29. - 22:05:07
Válasz #1654
Nem elérhető

kemi


Elfogyott a Sterling Susta és boldi,leváltotta a Swiss. Érzetre a sterling testo erősebb volt. Vagy a Swiss boldi ad többet. Közelse vagyok annyira kanos mint a Sterling alatt. Most is heti 1ml boldi és 2ml susta megy. Azt kell mondjam, hogy így az a pont egészségesen jó libidóm van. Ha kell rendben működik, de nem áll az első fuvallatra nem kényelmetlen.🙂 Erőnövekedés jelentős még így diéta alatt is. Eddig 24kg ment el. Kezd ember formám lenni.

Grat! Nekem sok hét kúra után csökken a libidóm a kezdeti magasról. Szeritem ez mindenkinél így van, nem?

Kérdés G-hez: láttam másik topicban írtad, hogy külsőleg bevitt tesztó mellé ajanlatos a DHEA. Mit ajánlasz még libidónövelésre tesztó mellett?

2021. Március 30. - 10:47:33
Válasz #1655
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Használ most jelenleg valaki Master Mix-et? exp: 11.2025  (szürke gumis a teteje)
Nem morzsolódik, fecskendőbe nem volt gumidarab.
Csak hogy nálam van baj a beadással,vagy inkább a cucc? Mert rendesen fáj a seggem 4-5napig beadás után.
Bár a mostani lehet inkább azért mert szombaton adtuk be vasárnap meg ráguggoltam.
Ma lesz a jobb farba adva, kiváncsi vagyok.



2021. Március 30. - 12:17:17
Válasz #1656
Nem elérhető

bbuilder


Srácok!

Használ most jelenleg valaki Master Mix-et? exp: 11.2025  (szürke gumis a teteje)
Nem morzsolódik, fecskendőbe nem volt gumidarab.
Csak hogy nálam van baj a beadással,vagy inkább a cucc? Mert rendesen fáj a seggem 4-5napig beadás után.
Bár a mostani lehet inkább azért mert szombaton adtuk be vasárnap meg ráguggoltam.
Ma lesz a jobb farba adva, kiváncsi vagyok.

En most propi-ena-boldit hasznalok a propim 11.2025os, tegnap volt az elso, de nem faj semmim.
Viszont tavaly mixet hasznaltam es abbol volt egy szeria 11.2025os ami nekem is gyulladt allandoan es hatasra sem volt tul acelos..

2021. Március 30. - 15:28:58
Válasz #1657
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Használ most jelenleg valaki Master Mix-et? exp: 11.2025  (szürke gumis a teteje)
Nem morzsolódik, fecskendőbe nem volt gumidarab.
Csak hogy nálam van baj a beadással,vagy inkább a cucc? Mert rendesen fáj a seggem 4-5napig beadás után.
Bár a mostani lehet inkább azért mert szombaton adtuk be vasárnap meg ráguggoltam.
Ma lesz a jobb farba adva, kiváncsi vagyok.

En most propi-ena-boldit hasznalok a propim 11.2025os, tegnap volt az elso, de nem faj semmim.
Viszont tavaly mixet hasznaltam es abbol volt egy szeria 11.2025os ami nekem is gyulladt allandoan es hatasra sem volt tul acelos..

Köszi!

ma kipróbáljuk csak 1ml-vel a jobb fart, ha gyullad akkor csere, úgy tudom pedig hogy az előzőm is 11.2025 volt csak annak a kupakja volt szar , mert morzsolódott, de nem is gyulladt

2021. Március 30. - 16:36:41
Válasz #1658
Nem elérhető

Küklopsz


Mennyit baszakodtok ezzel a kurva gyulladással szívd össze valamivel ami nem gyullad olyan cuccal ))=/

2021. Március 30. - 18:23:17
Válasz #1659
Nem elérhető

Gyuf


Mennyit baszakodtok ezzel a kurva gyulladással szívd össze valamivel ami nem gyullad olyan cuccal ))=/
köszönjük, maradtál volna csendbe.
Minek szívjam össze olyannal amit nem akarok pluszba használni?
vagy te ugy szoktad, ami van otthon mindent egybe azt legalább nem gyullad?

2021. Március 30. - 20:38:14
Válasz #1660
Nem elérhető

Gábor77


Elfogyott a Sterling Susta és boldi,leváltotta a Swiss. Érzetre a sterling testo erősebb volt. Vagy a Swiss boldi ad többet. Közelse vagyok annyira kanos mint a Sterling alatt. Most is heti 1ml boldi és 2ml susta megy. Azt kell mondjam, hogy így az a pont egészségesen jó libidóm van. Ha kell rendben működik, de nem áll az első fuvallatra nem kényelmetlen.🙂 Erőnövekedés jelentős még így diéta alatt is. Eddig 24kg ment el. Kezd ember formám lenni.

Grat! Nekem sok hét kúra után csökken a libidóm a kezdeti magasról. Szeritem ez mindenkinél így van, nem?

Kérdés G-hez: láttam másik topicban írtad, hogy külsőleg bevitt tesztó mellé ajanlatos a DHEA. Mit ajánlasz még libidónövelésre tesztó mellett?
Köszi! Nem tudom még ilyen hosszú és komoly kúrám nem volt. Ez a libido csökkenés kb 2héttel a sterlingről swissre váltas után jelentkezett.

2021. Március 30. - 23:33:29
Válasz #1661
Nem elérhető

Küklopsz


Mennyit baszakodtok ezzel a kurva gyulladással szívd össze valamivel ami nem gyullad olyan cuccal ))=/
köszönjük, maradtál volna csendbe.
Minek szívjam össze olyannal amit nem akarok pluszba használni?
vagy te ugy szoktad, ami van otthon mindent egybe azt legalább nem gyullad?

Persze, senki se nyom csak egy anyagot

2021. Március 31. - 05:54:42
Válasz #1662
Nem elérhető

Gábor77


Mennyit baszakodtok ezzel a kurva gyulladással szívd össze valamivel ami nem gyullad olyan cuccal ))=/
köszönjük, maradtál volna csendbe.
Minek szívjam össze olyannal amit nem akarok pluszba használni?
vagy te ugy szoktad, ami van otthon mindent egybe azt legalább nem gyullad?

Persze, senki se nyom csak egy anyagot

Ezen kár vitázni. Mindenki más szisztémát követ. A Mastet mix nekem is gyulladt picit magában. Mert első próbálkozásom alkalmával csak az ment.  De nem volt annyira zavaró. Mondjuk nekem elég magas a fájdalom küszöböm. Számomra a Winstrol volt rendkívül rossz élmény, mert attól rendszeresen belázasodtam.

2021. Március 31. - 12:44:57
Válasz #1663
Nem elérhető

Küklopsz


Nem állt szándékomban vitatkozni szó volt erről és írtam egy lehetséges alternativát,hátha valakinek segít

2021. Március 31. - 16:41:37
Válasz #1664
Nem elérhető

Arni70


Sziasztok. Vettem nemrégiben elég sok swisses cuccot és azt az érdekes jelenséget produkálom h mig az omegás es nagnusos dolgoktól jött minden faszán addig a swissre átváltva elkezdtem szépen lentebb lentebb adni a dolgot. Mind erőben mind méretben és keménységben. Szar lenne a cumo? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?