2024. Május 04. - 11:06:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445275 alkalommal)

Snatural, Needfor940, Damn és 51 vendég van a témában

2021. Április 17. - 19:58:09
Válasz #1785
Nem elérhető

Karcsi!!!


Én a pingpingrock.com ról rendelem mindig a dhea - t 100mg- ost 200db! Nagyon jó néha még a hátam is kipattog tőlle! Ajánlani tudom csak! Omega decaról tudtok mondani valami infót? Előre is köszönöm! Szép estét!

2021. Április 17. - 20:29:54
Válasz #1786
Nem elérhető

M.a.


Én a pingpingrock.com ról rendelem mindig a dhea - t 100mg- ost 200db! Nagyon jó néha még a hátam is kipattog tőlle! Ajánlani tudom csak! Omega decaról tudtok mondani valami infót? Előre is köszönöm! Szép estét!

Marmint pipingrock ra gondoltal nem? Ára? Usdben is jó. És a doboza full piros kék cetlivel sarga irassal?

Cetlee koszi a linket, en a hataron sajna nem tudok atmenni jelenleg szoval ez igy kilove

2021. Április 17. - 21:38:52
Válasz #1787
Nem elérhető

Attila80


Sziasztok!
9 hétig nyomtam trenbolont ,teszto enantatot,most áttértem a trenbolon helyett a dekara,ezek mellett megy 4 hét oxy(napi 1) és danabol( napi5) aztán 4 hét szünet a szemesben,utána újra be.
A szemes helyett nyomok 4 hét inzulint csak edzés előtt ,16 egységgel,aztán négy hét szünet .Arimidexet 3 naponta 0.5-ot nyomok.
Rutinos szteroid használónak mondanám magam,viszont következő problémám van ,amivel eddig még nem találkoztam,  Az első hónap után jött elő,sokszor alig van étvágyam,és most már napi szinten többször öklendezek,ami elég zavaró és most már ott tartok,hogy az evés a legnagyobb küzdelem nekem.
5000-5500 kcal eszek ,de én hozzá szoktam a napi 6000-7000 kcal hoz,elég gyors anyagcserém van. Van valakinek valami ötlete mitől lehet?

Ha elmegy az étvágy kúra közben az általában azért van mert toxikus szervezeted , trentől van ilyen valakinek de a dana együtt andadrollal főleg okozhatja, főleg az anadrolnál nagy az étvágytalanság, hányinger esélye nézess egy vese, máj értékeket gyanítom nem lesznek a normál tartományban.
Amúgy a kúrádban meg sok logikát nem fedeztem fel.
Köszönöm G!
Régebbi kúràimnal 100mg danabol szedtem és a màjértékeim 30-35 között mozogtak kúra közben is,a kreatinin szintem szokott magas lenni.
A kúràmat azért terveztem így ,mert nem akartam màr  100 mg felett szedni a danat,és régebben oxybol is 100 mg őt szedtem naponta,gondoltam megfelezem a dózist,és kipróbálom együtt őket( egyébként xxxbulk néven fent van a neten)Sajnos én az oxytol sose tudtam rendesen súlyt felszedni ,én inkább kemenyedek " tole,ezért is gondoltam kipróbálom együtt.A trenről meg azért tértem àt a dekàra,mert szinte minden vizet kihajt  belőlem,a szemesek ellenére.Egyebként belőle tren complexet nyomtam,sajnos npp -t nem tudtam szerezni a deka mellé ,így egy "frontloaddal" indítottam.
A 4 hét orál/4 hét ki,pont a toxikus hatás miatt terveztem,,az inzulin pedig a kedvencem,amikor kúràn vagyok mindig hasznàlom edzés előtt,azt is szintén 4hetes szünetekkel. Az inzulintól egyáltalán nem zsirosodok.

Köszönöm a válaszokat!

2021. Április 17. - 21:50:08
Válasz #1788
Nem elérhető

Karcsi!!!


Én a pingpingrock.com ról rendelem mindig a dhea - t 100mg- ost 200db! Nagyon jó néha még a hátam is kipattog tőlle! Ajánlani tudom csak! Omega decaról tudtok mondani valami infót? Előre is köszönöm! Szép estét!

Marmint pipingrock ra gondoltal nem? Ára? Usdben is jó. És a doboza full piros kék cetlivel sarga irassal?

Cetlee koszi a linket, en a hataron sajna nem tudok atmenni jelenleg szoval ez igy kilove

Igen! Piros doboz kék cimke , pingpingrock a márkája ! 100mg/200db! (Kb 8e ft volt) https://hu.m.pipingrock.com/dhea/dhea-100-mg-200-quick-release-capsules-4063

2021. Április 17. - 21:55:40
Válasz #1789
Nem elérhető

MLO


Én a pingpingrock.com ról rendelem mindig a dhea - t 100mg- ost 200db! Nagyon jó néha még a hátam is kipattog tőlle! Ajánlani tudom csak! Omega decaról tudtok mondani valami infót? Előre is köszönöm! Szép estét!

Marmint pipingrock ra gondoltal nem? Ára? Usdben is jó. És a doboza full piros kék cetlivel sarga irassal?

Cetlee koszi a linket, en a hataron sajna nem tudok atmenni jelenleg szoval ez igy kilove

Igen! Piros doboz kék cimke , pingpingrock a márkája ! 100mg/200db! (Kb 8e ft volt) https://hu.m.pipingrock.com/dhea/dhea-100-mg-200-quick-release-capsules-4063

Ugyan ezt rendeltem.
Mennyi idő volt a rendelés és a házhozszállítás közt?

2021. Április 17. - 21:57:04
Válasz #1790
Nem elérhető

Karcsi!!!


Én a pingpingrock.com ról rendelem mindig a dhea - t 100mg- ost 200db! Nagyon jó néha még a hátam is kipattog tőlle! Ajánlani tudom csak! Omega decaról tudtok mondani valami infót? Előre is köszönöm! Szép estét!

Marmint pipingrock ra gondoltal nem? Ára? Usdben is jó. És a doboza full piros kék cetlivel sarga irassal?

Cetlee koszi a linket, en a hataron sajna nem tudok atmenni jelenleg szoval ez igy kilove

Igen! Piros doboz kék cimke , pingpingrock a márkája ! 100mg/200db! (Kb 8e ft volt) https://hu.m.pipingrock.com/dhea/dhea-100-mg-200-quick-release-capsules-4063

Ugyan ezt rendeltem.
Mennyi idő alatt ért neked ide?
Kb 2hét volt"

2021. Április 18. - 10:14:30
Válasz #1791
Nem elérhető

M.a.


Én a pingpingrock.com ról rendelem mindig a dhea - t 100mg- ost 200db! Nagyon jó néha még a hátam is kipattog tőlle! Ajánlani tudom csak! Omega decaról tudtok mondani valami infót? Előre is köszönöm! Szép estét!

Marmint pipingrock ra gondoltal nem? Ára? Usdben is jó. És a doboza full piros kék cetlivel sarga irassal?

Cetlee koszi a linket, en a hataron sajna nem tudok atmenni jelenleg szoval ez igy kilove

Igen! Piros doboz kék cimke , pingpingrock a márkája ! 100mg/200db! (Kb 8e ft volt) https://hu.m.pipingrock.com/dhea/dhea-100-mg-200-quick-release-capsules-4063

Köszönöm a választ! Kicsit megtévesztett ezért kérdeztem rá, mert te pingpingrock-ot írtál, de valójában pipingrock, nem közeledésből írom, csak észrevétel, hogy mást ne zavarjon meg :)) én is megrendelem akkor

2021. Április 18. - 11:47:20
Válasz #1792
Nem elérhető

bbuilder


Ezt a Dhea használatot röviden összetudná valaki foglalni nekem? Eddig számomra kimaradt, de ahogy olvasgattam róla elég jókat írnak. Ti mikor használjátok és mire? Kúra alatt, után?
Köszi!

2021. Április 18. - 12:42:48
Válasz #1793
Nem elérhető

kappl


Egy nagyon jó barátom hazavagta a sajat tesztó termelését és dheaval hozta rendbe.  Szerintem utokuraban lehet több haszna, mivel elég gyenge, de még is megnöveli a testben a tesztó szintet. Én utokuraban használnám, de sarmok mellé is jó lehet, kura közben ahogy g írta. Vagy esetleg ha olyan a cucc, hogy elveszi az eletkedvet meg a libidot, a dhea helyre hozhatja némileg vagy teljesen. Én azon is gondolkoztam, hogy egy erősebb sarm kúrát dheaval vezetnek le, ahogy egy gyenge tesztó kúrát is. De! Egyáltalán nem ajánlom senkinek azt amit én tervezek :)

2021. Április 18. - 14:45:53
Válasz #1794
Nem elérhető

bbuilder


Köszi! Akkor lehet kúra után kiprobálom én is. Pct alatt erdemesebb vagy utana?

2021. Április 18. - 18:32:17
Válasz #1795
Nem elérhető

Karcsi!!!


Én a pingpingrock.com ról rendelem mindig a dhea - t 100mg- ost 200db! Nagyon jó néha még a hátam is kipattog tőlle! Ajánlani tudom csak! Omega decaról tudtok mondani valami infót? Előre is köszönöm! Szép estét!

Marmint pipingrock ra gondoltal nem? Ára? Usdben is jó. És a doboza full piros kék cetlivel sarga irassal?

Cetlee koszi a linket, en a hataron sajna nem tudok atmenni jelenleg szoval ez igy kilove

Igen! Piros doboz kék cimke , pingpingrock a márkája ! 100mg/200db! (Kb 8e ft volt) https://hu.m.pipingrock.com/dhea/dhea-100-mg-200-quick-release-capsules-4063

Köszönöm a választ! Kicsit megtévesztett ezért kérdeztem rá, mert te pingpingrock-ot írtál, de valójában pipingrock, nem közeledésből írom, csak észrevétel, hogy mást ne zavarjon meg :)) én is megrendelem akkor
Igen sorry! Elírtam tényleg! 😅

2021. Április 18. - 19:03:53
Válasz #1796
Nem elérhető

kappl


Köszi! Akkor lehet kúra után kiprobálom én is. Pct alatt erdemesebb vagy utana?

Hát én nem ajánlok semmit, de ha ki akarod próbálni akkor pctben.

2021. Április 18. - 19:16:10
Válasz #1797
Nem elérhető

Attila80


Mitől lehet ,hogy 3 napja nem teszi be a moderátor a hozzászólásomat?Pedig semmi sértő megjegyzést nem tettem.

2021. Április 18. - 20:26:44
Válasz #1798
Nem elérhető

kalmanka


Mennyit kellene belőle enni? van sokféle kiszerelésben 25/50/100mg...  a Piping Rock DHEA100 leirása napi 1 kapszulát mond. az kb. jó lehet?

2021. Április 18. - 20:40:59
Válasz #1799
Nem elérhető

Cetlee


Mennyit kellene belőle enni? van sokféle kiszerelésben 25/50/100mg...  a Piping Rock DHEA100 leirása napi 1 kapszulát mond. az kb. jó lehet?
Többen 50mg/nap adagot ajánlanak (RAD140 mellé), mert 100mg már eléggé felnyomhatja az össztrogént, aminek a mellékhatása a vizesedés, zsíros bőr, pattanások... Fórumozók tapasztalatait írom, sajnos még saját nincs róla, de én 50mg-al fogom indítani, aztán ha lesz saját tapasztalatom szívesen megosztom.