2024. Május 04. - 21:45:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445529 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2021. Április 18. - 20:47:53
Válasz #1800
Nem elérhető

kalmanka


Mennyit kellene belőle enni? van sokféle kiszerelésben 25/50/100mg...  a Piping Rock DHEA100 leirása napi 1 kapszulát mond. az kb. jó lehet?
Többen 50mg/nap adagot ajánlanak (RAD140 mellé), mert 100mg már eléggé felnyomhatja az össztrogént, aminek a mellékhatása a vizesedés, zsíros bőr, pattanások... Fórumozók tapasztalatait írom, sajnos még saját nincs róla, de én 50mg-al fogom indítani, aztán ha lesz saját tapasztalatom szívesen megosztom.

köszike, várom majd! :)

2021. Április 18. - 20:49:46
Válasz #1801
Nem elérhető

Karcsi!!!


Mennyit kellene belőle enni? van sokféle kiszerelésben 25/50/100mg...  a Piping Rock DHEA100 leirása napi 1 kapszulát mond. az kb. jó lehet?
Többen 50mg/nap adagot ajánlanak (RAD140 mellé), mert 100mg már eléggé felnyomhatja az össztrogént, aminek a mellékhatása a vizesedés, zsíros bőr, pattanások... Fórumozók tapasztalatait írom, sajnos még saját nincs róla, de én 50mg-al fogom indítani, aztán ha lesz saját tapasztalatom szívesen megosztom.

Napi 100mg nál már pattogok! Most két naponta veszembe így jobb!(nekem) erős nagyon amúgy!

2021. Április 19. - 08:00:45
Válasz #1802
Nem elérhető

kalmanka


kössz!

látom ezt is tapasztalni kell, aztán magadnak belőni a dózist.

2021. Április 19. - 10:53:05
Válasz #1803
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok! A két márka közül melyik működik jobban Metha/Dana ügyben az Omega vagy Swiss?

2021. Április 19. - 11:06:13
Válasz #1804
Nem elérhető

Gyuf


Szevasztok Kandurok! A két márka közül melyik működik jobban Metha/Dana ügyben az Omega vagy Swiss?
Akiket én tudok ők az Omegát mondják jónak.

2021. Április 19. - 14:00:21
Válasz #1805
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szevasztok Kandurok! A két márka közül melyik működik jobban Metha/Dana ügyben az Omega vagy Swiss?

Én az omegásat venném,,mert ugye most már tudjuk azt is hogy swissest hamisítják nagy üzemben. De ez csak az én meglátásom😁

2021. Április 19. - 17:07:24
Válasz #1806
Nem elérhető

Gábor77


Szevasztok Kandurok! A két márka közül melyik működik jobban Metha/Dana ügyben az Omega vagy Swiss?
Szia! Én most vettem Omega Danabolt próbára mert erősnek mondták. Nincs összehasonlítási alapom, de ennél egy szem (10mg) bevétele után úgy 30-45 perccel érezhetően elkezd nyomni kicsit a fejem. Ami dúrvan 1,5-2 óra hosszat ki is tart. Utánna szépen lassan lecseng. Heti 5 napon ( edzésnapon) szedek 3x1 szemet ,de így elsőre azt mondom több nem is kellene belőle mert akkor lehet hogy már zavaró lenne a fejfájás ( most így 1 szemenként nem fáj csak jobban érzem hogy van) :azn: úgy tervezem hogy 5 hétig használom. Vizesedni annyira nem vizesedek mostmár. Ahogy csökken a testzsírom, úgy veszem észre nehezebben is vizesedek be.

2021. Április 19. - 17:18:29
Válasz #1807
Nem elérhető

Gábor77


Van használhato Masteron a piacon? Közületek használt/használ valaki? Ha igen mik voltak a tapasztalatok. A diétám utolsó 8-10 hetébe gondoltam beilleszteni.

2021. Április 20. - 13:49:53
Válasz #1808
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                               

2021. Április 20. - 17:08:49
Válasz #1809
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                             

 #:-)
Én a Master. Omega. Sterling talán még a Magnus gyártókra voksolnék.

2021. Április 20. - 19:37:31
Válasz #1810
Nem elérhető

kalmanka


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                             

 #:-)
Én a Master. Omega. Sterling talán még a Magnus gyártókra voksolnék.

Pharmacom Labs márkát próbálta már rajtam kivül valaki? Nekem ez jött be, szerintem elég megbizható. Tudom, hogy nem a legolcsóbb.

2021. Április 20. - 20:02:46
Válasz #1811
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

     

Milyen versenyre szeretnél készülni? Mikor lesz a verseny?

2021. Április 20. - 20:14:53
Válasz #1812
Nem elérhető

Tuku


Superbody lenne a fő verseny ősszel , előtte meg lenne egy "bemelegitő" verseny ahova kicsit gyengébb formával mennék kb 2 héttel superbody előtt.

2021. Április 20. - 20:40:53
Válasz #1813
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                             

 #:-)
Én a Master. Omega. Sterling talán még a Magnus gyártókra voksolnék.

Pharmacom Labs márkát próbálta már rajtam kivül valaki? Nekem ez jött be, szerintem elég megbizható. Tudom, hogy nem a legolcsóbb.

Kb. 4 éve de qrva jó volt. Mondjuk már akkor is drága volt rohadtul de  azótta sem tudok szerezni

2021. Április 20. - 21:01:12
Válasz #1814
Nem elérhető

kalmanka


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

                             

 #:-)
Én a Master. Omega. Sterling talán még a Magnus gyártókra voksolnék.

Pharmacom Labs márkát próbálta már rajtam kivül valaki? Nekem ez jött be, szerintem elég megbizható. Tudom, hogy nem a legolcsóbb.

Kb. 4 éve de qrva jó volt. Mondjuk már akkor is drága volt rohadtul de  azótta sem tudok szerezni

én közvetlenül a honlapjukról rendelek, eddig nem volt hiba a szállitásban, mindig minden megérkezett, sokszor még plussz ajándék is volt a csomagban. a hatás meg olyan volt mindig ami elvárható volt az adott cucctól... legalábbis én igy éreztem!