2024. Május 04. - 13:28:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445315 alkalommal)

frankzane és 41 vendég van a témában

2021. Április 21. - 18:55:46
Válasz #1830
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok,ha valakit érdekel az Omega Dana teljesen jó eddigi legjobb nekem! most ami még megy a Master Mass400 nem sokára írok véleményt...
A Danát meg tudom erősíteni.

2021. Április 21. - 20:20:48
Válasz #1831
Nem elérhető

Mirco


Köszönjük az infót Kandurok!  @:-) ;-oo-;

2021. Április 21. - 20:28:29
Válasz #1832
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok,ha valakit érdekel az Omega Dana teljesen jó eddigi legjobb nekem! most ami még megy a Master Mass400 nem sokára írok véleményt...
A Danát meg tudom erősíteni.

Ezt örömmel olvasom, hétvégén be is szerzek egyet, erősödésben remélem segít majd 20-30mg

2021. Április 21. - 21:18:00
Válasz #1833
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

     

Milyen versenyre szeretnél készülni? Mikor lesz a verseny?

Ha testépítő verseny, akkor szerintem azért keress fel egy edzőt.
Tömegelős fázisnál deca, boldi elférne a testo melle, dietanal pedig inkább propi, masteron, tren, stana amiket anno en hasznaltam.
De a kerdesedre valasz, nekem most master ena megy meg az elso par hetben adtam hozza master propit is es rohadt jok!

Igen testepito verseny lesz. Van egy versenyzo baratom aki segit a felkeszulesbe. Most fejezem be egy lajtos kurat heti 1,5ml teszto + 1ml deca ,ez volt a 2.kuram nemakarok elszallni az adagokkal ,inkabb lassan emelni mindig. Juniustol tervezem kezdeni a felkeszulest ,ott akkor mar kicsit nagyobb mennyisegekkel. Propi nekem nagyon gyulladt azert nem akarom azt de lehet csak szar volt a cucc amit vettem. Masternek a tobbi cucca is jol mukodik tren , stana vagy azt nem probaltad?
Ha júniustól kezded és még csak most fejezed be a jelenlegi kurát, se nem fog rendesen kiürülni belőled, és a pct-re is kevés az idő szerintem
1hónap semmire nem lesz elég h visszaálljon minden
mióta megy ez a kúra?
Master propi nem gyullad, tren ace se és a wini sem, ezek ugy is kellenek majd a végére.

Ma van 2 hete hogy vege a kuranak ,jovo het elejen akarom kezdeni a hcg t meg melle clomid. Tudom nemhagyok sok idot vissza allitani de szerintem kellleni fog 4 honap dieta ,egybe meg nemakarok lenyomni majdnem egy 8 honapos kurat.
Akkor szerintem master lesz amibol bevasarlok.
A 2hét várakozási idő kevés lesz. Hagyd inkább ezt a visszaállítást ha őszre formába akarsz kerülni. Majd verseny után pihensz egy fél évet. Ha most így nekimész a visszaállításnak akkor amit eddig megszereztél jó eséllyel el is dobod. Semmi értelme neki így ebben a formában.

Akkor lehet folytatom tovabb az eddigi kurat aztan abbol atvaltok majd a dietas valtozatra.
Egy doboz hcg t lenne azert ertelme beadni vagy teljessen felesleges?

2021. Április 22. - 13:45:49
Válasz #1834
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok!
Master masteronjáról valakinek tapasztalat?

2021. Április 22. - 16:14:31
Válasz #1835
Nem elérhető

Predator50


Omega Dana megy két hete napi 5 szem, második héten érezhetően jött az erő folyamatosan és a tömeg is lassan!

2021. Április 22. - 22:45:21
Válasz #1836
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Első versenyemre készülnék fel ahhoz kérnék egy kis segítséget tőletek.
Testo ena , tren és stanát használnék ,a kérdésem hogy melyik gyártó az amelyiket érdemes lenne venni.

     

Milyen versenyre szeretnél készülni? Mikor lesz a verseny?

Ha testépítő verseny, akkor szerintem azért keress fel egy edzőt.
Tömegelős fázisnál deca, boldi elférne a testo melle, dietanal pedig inkább propi, masteron, tren, stana amiket anno en hasznaltam.
De a kerdesedre valasz, nekem most master ena megy meg az elso par hetben adtam hozza master propit is es rohadt jok!

Igen testepito verseny lesz. Van egy versenyzo baratom aki segit a felkeszulesbe. Most fejezem be egy lajtos kurat heti 1,5ml teszto + 1ml deca ,ez volt a 2.kuram nemakarok elszallni az adagokkal ,inkabb lassan emelni mindig. Juniustol tervezem kezdeni a felkeszulest ,ott akkor mar kicsit nagyobb mennyisegekkel. Propi nekem nagyon gyulladt azert nem akarom azt de lehet csak szar volt a cucc amit vettem. Masternek a tobbi cucca is jol mukodik tren , stana vagy azt nem probaltad?
Ha júniustól kezded és még csak most fejezed be a jelenlegi kurát, se nem fog rendesen kiürülni belőled, és a pct-re is kevés az idő szerintem
1hónap semmire nem lesz elég h visszaálljon minden
mióta megy ez a kúra?
Master propi nem gyullad, tren ace se és a wini sem, ezek ugy is kellenek majd a végére.

Ma van 2 hete hogy vege a kuranak ,jovo het elejen akarom kezdeni a hcg t meg melle clomid. Tudom nemhagyok sok idot vissza allitani de szerintem kellleni fog 4 honap dieta ,egybe meg nemakarok lenyomni majdnem egy 8 honapos kurat.
Akkor szerintem master lesz amibol bevasarlok.
A 2hét várakozási idő kevés lesz. Hagyd inkább ezt a visszaállítást ha őszre formába akarsz kerülni. Majd verseny után pihensz egy fél évet. Ha most így nekimész a visszaállításnak akkor amit eddig megszereztél jó eséllyel el is dobod. Semmi értelme neki így ebben a formában.

Akkor lehet folytatom tovabb az eddigi kurat aztan abbol atvaltok majd a dietas valtozatra.
Egy doboz hcg t lenne azert ertelme beadni vagy teljessen felesleges?
Heti 500IU HCG menjen végig. Sokat segít a majdani visszaállításban összegben nem sok.

2021. Április 22. - 22:48:33
Válasz #1837
Nem elérhető

Gábor77


Omega Dana megy két hete napi 5 szem, második héten érezhetően jött az erő folyamatosan és a tömeg is lassan!
Napi 5 szem? Hogy a bánatba bírod? Én ha beveszek 1 szemet belőle 45 percen belül nyom a fejem! Egész nap ebbe az állapotba nem szeretnèk lenni. Este meg ha lefekvés elött veszem be ,nem tudok elaludni!

2021. Április 23. - 08:36:33
Válasz #1838
Nem elérhető

Gyuf


Omega Dana megy két hete napi 5 szem, második héten érezhetően jött az erő folyamatosan és a tömeg is lassan!
Napi 5 szem? Hogy a bánatba bírod? Én ha beveszek 1 szemet belőle 45 percen belül nyom a fejem! Egész nap ebbe az állapotba nem szeretnèk lenni. Este meg ha lefekvés elött veszem be ,nem tudok elaludni!
Mondjuk lefekvés előtt full felesleges bevenni.

2021. Április 23. - 09:04:58
Válasz #1839
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok! Egy kis helyzet jelentés Swiss testoena és deca megy több két hónapja és eddig hibátlanul működik. Hónap végén váltom az enát sustára a decát pedig trenre ezek mellé megy egy kevés dana is majd omega és swiss is vettem  majd látjuk milyen lesz.

2021. Április 23. - 12:34:05
Válasz #1840
Nem elérhető

Gábor77


Omega Dana megy két hete napi 5 szem, második héten érezhetően jött az erő folyamatosan és a tömeg is lassan!
Napi 5 szem? Hogy a bánatba bírod? Én ha beveszek 1 szemet belőle 45 percen belül nyom a fejem! Egész nap ebbe az állapotba nem szeretnèk lenni. Este meg ha lefekvés elött veszem be ,nem tudok elaludni!
Mondjuk lefekvés előtt full felesleges bevenni.

Egyszer fordult elő. Tanultam a hibából.

2021. Április 23. - 13:01:52
Válasz #1841
Nem elérhető

Lolka


Szevasztok Kandurok! Egy kis helyzet jelentés Swiss testoena és deca megy több két hónapja és eddig hibátlanul működik. Hónap végén váltom az enát sustára a decát pedig trenre ezek mellé megy egy kevés dana is majd omega és swiss is vettem  majd látjuk milyen lesz.

Ez a swiss enanthate nekem is nagyon bejött. Szemes stanáját próbálta már valaki?

2021. Április 23. - 20:27:33
Válasz #1842
Nem elérhető

Gyurma2112


Sziasztok!
Működik valakinek ez a hamisított román arimidex? Olyanra gondolok mint,ami a zug labor vidiben is szerepelt..

2021. Április 24. - 09:36:04
Válasz #1843
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok!
Működik valakinek ez a hamisított román arimidex? Olyanra gondolok mint,ami a zug labor vidiben is szerepelt..


Ha a tevásra gondolsz nekem igen!

2021. Április 25. - 13:29:59
Válasz #1844
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Működik valakinek ez a hamisított román arimidex? Olyanra gondolok mint,ami a zug labor vidiben is szerepelt..


Én is ezt használom de telhesen jól működik.
Multkoraban valaki kérdezte a Masteront hogy milyen és melyik gyártójé a jó. Srácok használják a terembe a Master Masteronját és nagyon dicsérik.