2024. Május 04. - 19:33:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445454 alkalommal)

fittyfene, Needfor940 és 40 vendég van a témában

2021. Április 30. - 15:14:18
Válasz #1875
Nem elérhető

kappl


Nos, 18-án rendeltem, 19-én postára is adták, 27-én megérkezett, ma pedig át is vettem a PipningRock-tól rendelt DHEA-t. Legolcsóbb szállitással itt volt kb 10 nap alatt, ami szerintem kurvajó, tekintve, hogy az USA-bol jött. mondjuk nem akadt fenn a vámon, mint előtte 2 héttel a Novedex XT. a vámolással jól elment az idő, de végülis megkaptam azt is!

Én is rendeltem, de 20an, tegnap előtt jött meg, majd a hatását május közepétől fogom tesztelni napi 50mg dhea 30mg rad 140el aztán meglátjuk mit hoz ki :D hasonló eredményre számítok, mint egy gyengébb ph kúrától. A rad az laboratori research és umbrella labs gyártók, egyik fele ebből másik abból fog menni, mondjuk amikor kibontottam a csomagolást az umbrellanak csak egy sima fehér doboza volt semmi nem volt ráírva, csak a benne lévő üvegen volt a rendes cetli, kicsit meglepett, de remélem hatásos lesz.

2021. Április 30. - 15:38:11
Válasz #1876
Nem elérhető

kalmanka


Nos, 18-án rendeltem, 19-én postára is adták, 27-én megérkezett, ma pedig át is vettem a PipningRock-tól rendelt DHEA-t. Legolcsóbb szállitással itt volt kb 10 nap alatt, ami szerintem kurvajó, tekintve, hogy az USA-bol jött. mondjuk nem akadt fenn a vámon, mint előtte 2 héttel a Novedex XT. a vámolással jól elment az idő, de végülis megkaptam azt is!
Szia!
Megírnád honnan tudtál eredeti Novedex XT-t szerezni?
Köszi

eBay-en vettem. valakinek volt még otthon eredeti. 2022-ben fog lejárni a szavatossága, és konkrétan Kanadából jött.

2021. Április 30. - 19:04:03
Válasz #1877
Nem elérhető

Janó


Nos, 18-án rendeltem, 19-én postára is adták, 27-én megérkezett, ma pedig át is vettem a PipningRock-tól rendelt DHEA-t. Legolcsóbb szállitással itt volt kb 10 nap alatt, ami szerintem kurvajó, tekintve, hogy az USA-bol jött. mondjuk nem akadt fenn a vámon, mint előtte 2 héttel a Novedex XT. a vámolással jól elment az idő, de végülis megkaptam azt is!
Mennyi volt az usabol a posta költség, megéri onnan rendelni?

2021. Április 30. - 21:02:44
Válasz #1878
Nem elérhető

kalmanka


Nos, 18-án rendeltem, 19-én postára is adták, 27-én megérkezett, ma pedig át is vettem a PipningRock-tól rendelt DHEA-t. Legolcsóbb szállitással itt volt kb 10 nap alatt, ami szerintem kurvajó, tekintve, hogy az USA-bol jött. mondjuk nem akadt fenn a vámon, mint előtte 2 héttel a Novedex XT. a vámolással jól elment az idő, de végülis megkaptam azt is!
Mennyi volt az usabol a posta költség, megéri onnan rendelni?

4.60 USD

2021. Április 30. - 22:49:26
Válasz #1879
Nem elérhető

bohoc89


Hello,

Dobok fel egy témát. Többször írtátok már, hogy beadás után van egy kis hőemelkedés, vagy pár napig (akár 4-5) izomlázazerű fájdalom stb....

Most, hogy téma lett a Covid oltás, de szerintem bármilyen más oltást is felhozhatunk példának, tök alap (sőt a háziorvos aki olt, fel is hívja rá a figyelmet), hogy hőemelkedés és izomfájdalom is várható.

Na most, ezek gyógyszertárban készült oltóanyagok.
Most amiket mi bökünk UG cuccok, és nálam pl. még soha az életben nem volt hőemelkedés, max izomláz szerű fájdalom. Az sem volt durva abszolút, simán tudtam rá edzeni.

Tehát elvileg attól, hogy ezek a “tünetek” előjönnek sinán lehet, hogy steril és jó minőségű a motyó. Mégis az egyszerű ember leváltja.

Én most az Omega dekájával vagyok így. Beadás után 1-2 napoal megjelenik az “izomfájdalom” , de ezt azért elég jól érezni kb. 4 napig. De semmi hőemelkedés, semmi csomó, semmi gyulladás.
Viszont életemben nem használtam még ennyire jó dekát.
Ez NO.1 minőség.
Ja, és csak akkor jön az “izomláz” ha 1 ml adok be egyszerre. 0,5 -nél semmi. Nyilván tesztóval megy.....

Vagy igazából az orvosok, itt is az oldóanyag (olaj, víz) miatt hívják fel a figyelmet, tehát a gyógyszergyártó cégek (legálisak) úgy oldják fel, hogy tisztában vannak vele, hogy az hőemelkedést fog okozni 10 -ből 8 embernek, meg izomfájdalmat?

Röviden:

Elvileg teljesen normális egy jó minőségű cucctól, hogy hőemelkedést okoz és izomfájdalmat. Ettől nem kell lecserélni.
Sőt ezek a szerek észrevételem szerint a legjobban működő szerek.

Vélemény?

2021. Május 01. - 00:49:18
Válasz #1880
Nem elérhető

Logan


Szia g írtam privátot a pramipexole miatt de nem kapod meg megtelt bejövőd

2021. Május 01. - 04:57:15
Válasz #1881
Nem elérhető

MLO


Hello,

Dobok fel egy témát. Többször írtátok már, hogy beadás után van egy kis hőemelkedés, vagy pár napig (akár 4-5) izomlázazerű fájdalom stb....

Most, hogy téma lett a Covid oltás, de szerintem bármilyen más oltást is felhozhatunk példának, tök alap (sőt a háziorvos aki olt, fel is hívja rá a figyelmet), hogy hőemelkedés és izomfájdalom is várható.

Na most, ezek gyógyszertárban készült oltóanyagok.
Most amiket mi bökünk UG cuccok, és nálam pl. még soha az életben nem volt hőemelkedés, max izomláz szerű fájdalom. Az sem volt durva abszolút, simán tudtam rá edzeni.

Tehát elvileg attól, hogy ezek a “tünetek” előjönnek sinán lehet, hogy steril és jó minőségű a motyó. Mégis az egyszerű ember leváltja.

Én most az Omega dekájával vagyok így. Beadás után 1-2 napoal megjelenik az “izomfájdalom” , de ezt azért elég jól érezni kb. 4 napig. De semmi hőemelkedés, semmi csomó, semmi gyulladás.
Viszont életemben nem használtam még ennyire jó dekát.
Ez NO.1 minőség.
Ja, és csak akkor jön az “izomláz” ha 1 ml adok be egyszerre. 0,5 -nél semmi. Nyilván tesztóval megy.....

Vagy igazából az orvosok, itt is az oldóanyag (olaj, víz) miatt hívják fel a figyelmet, tehát a gyógyszergyártó cégek (legálisak) úgy oldják fel, hogy tisztában vannak vele, hogy az hőemelkedést fog okozni 10 -ből 8 embernek, meg izomfájdalmat?

Röviden:

Elvileg teljesen normális egy jó minőségű cucctól, hogy hőemelkedést okoz és izomfájdalmat. Ettől nem kell lecserélni.
Sőt ezek a szerek észrevételem szerint a legjobban működő szerek.

Vélemény?
Covid oltás után a reakciókat szerintem nem az oldószer, hanem az immunreakció váltja ki.
A cuccnál simán benne van a pakliban. Magnus Susi után sokkal jobban fájt a beadás helye, mint az Omegánál.
Ismerős a Genotexet javasolta, mert állítólag több benne a tesztó (180 állítólag), de mégis az Omegánál maradtam, nem bántam meg.
Hőemelkedésem sosem volt a cucctól, csak a 2. oltástól.
Szerezz be egy masszírozógépet és beadás után menj rá 10 percet, jobb lesz!
 

2021. Május 01. - 07:38:43
Válasz #1882
Nem elérhető

Janó


Hello,

Dobok fel egy témát. Többször írtátok már, hogy beadás után van egy kis hőemelkedés, vagy pár napig (akár 4-5) izomlázazerű fájdalom stb....

Most, hogy téma lett a Covid oltás, de szerintem bármilyen más oltást is felhozhatunk példának, tök alap (sőt a háziorvos aki olt, fel is hívja rá a figyelmet), hogy hőemelkedés és izomfájdalom is várható.

Na most, ezek gyógyszertárban készült oltóanyagok.
Most amiket mi bökünk UG cuccok, és nálam pl. még soha az életben nem volt hőemelkedés, max izomláz szerű fájdalom. Az sem volt durva abszolút, simán tudtam rá edzeni.

Tehát elvileg attól, hogy ezek a “tünetek” előjönnek sinán lehet, hogy steril és jó minőségű a motyó. Mégis az egyszerű ember leváltja.

Én most az Omega dekájával vagyok így. Beadás után 1-2 napoal megjelenik az “izomfájdalom” , de ezt azért elég jól érezni kb. 4 napig. De semmi hőemelkedés, semmi csomó, semmi gyulladás.
Viszont életemben nem használtam még ennyire jó dekát.
Ez NO.1 minőség.
Ja, és csak akkor jön az “izomláz” ha 1 ml adok be egyszerre. 0,5 -nél semmi. Nyilván tesztóval megy.....

Vagy igazából az orvosok, itt is az oldóanyag (olaj, víz) miatt hívják fel a figyelmet, tehát a gyógyszergyártó cégek (legálisak) úgy oldják fel, hogy tisztában vannak vele, hogy az hőemelkedést fog okozni 10 -ből 8 embernek, meg izomfájdalmat?

Röviden:

Elvileg teljesen normális egy jó minőségű cucctól, hogy hőemelkedést okoz és izomfájdalmat. Ettől nem kell lecserélni.
Sőt ezek a szerek észrevételem szerint a legjobban működő szerek.

Vélemény?
Nekem a patikai depotol, propitol, retaboliltol sosem volt még izomfájdalom sem hőemelkedés. Az elit susta volt a legszarabb ha jól emlékszem durván gyulladt és nem is hatott.

2021. Május 01. - 09:16:15
Válasz #1883
Nem elérhető

frankzane


Omegát megerősítem, nagyon jól működik viszont izomláz van utána. Haverom arra gondolt összekutyulja master cuccaival, mindkettő működik ha így nem okoz problémát akkor kész is van a halál ereklyéi koktél :D
Az a  begyulladt magnus susta milyen lejáratú volt? A 2025ös tesztó propi/ena (code-ját a honlapon nem tudod érvényesíteni valszeg már a hamisított?) is teljesen steril errefele, használható simán.

2021. Május 01. - 10:23:56
Válasz #1884
Nem elérhető

Lolka


Nálam egy időben a Master 350mixetől volt a beadási helyen enyhe érzékenységtől a közepes fájdalomig plussz egy kicsi hőemelkedés de ez úgy 3 éve volt. Most a Swiss susitól semmi maximum egy pici duzzanat de ez betudható hogy 2ml (1boldi-1susi) megy egybe egyhelyre!

2021. Május 01. - 11:15:17
Válasz #1885
Nem elérhető

MLO


Omegát megerősítem, nagyon jól működik viszont izomláz van utána. Haverom arra gondolt összekutyulja master cuccaival, mindkettő működik ha így nem okoz problémát akkor kész is van a halál ereklyéi koktél :D
Az a  begyulladt magnus susta milyen lejáratú volt? A 2025ös tesztó propi/ena (code-ját a honlapon nem tudod érvényesíteni valszeg már a hamisított?) is teljesen steril errefele, használható simán.

A Susi 2023/5 átment az eredetiségen

2021. Május 01. - 11:57:12
Válasz #1886
Nem elérhető

Logan


Nos, 18-án rendeltem, 19-én postára is adták, 27-én megérkezett, ma pedig át is vettem a PipningRock-tól rendelt DHEA-t. Legolcsóbb szállitással itt volt kb 10 nap alatt, ami szerintem kurvajó, tekintve, hogy az USA-bol jött. mondjuk nem akadt fenn a vámon, mint előtte 2 héttel a Novedex XT. a vámolással jól elment az idő, de végülis megkaptam azt is!
Szia!
Megírnád honnan tudtál eredeti Novedex XT-t szerezni?
Köszi

Eredeti már évek óta nincs ami gaspari azt meg valami andros széria el kell felejteni ezt már, írd be a netre hogy "buy ATD" és probléma megoldva..



G megtelt a posta fiókod és nemtudok írni privatot

2021. Május 01. - 12:14:19
Válasz #1887

testo55

Vendég
Sziasztok

Balkan pharma jelenlegi szurikrol tud valaki valamit?
Visszaolvastam fórumon(sustat dicsérték, methát szídták)
 de a legutóbbi vélemények tavaly nyáriak azóta sok idő eltelt.

Köszönöm!

2021. Május 01. - 13:15:48
Válasz #1888
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok

Balkan pharma jelenlegi szurikrol tud valaki valamit?
Visszaolvastam fórumon(sustat dicsérték, methát szídták)
 de a legutóbbi vélemények tavaly nyáriak azóta sok idő eltelt.

Köszönöm!


Balkántol a TestosteronEnát használtam tavaly év elején de nem volt egy nagy szám.
Magnust hallom most újra
Testoit Methát és a Stanáját dicsérik a Trenmix Oxa és a Decát viszont nagyon nem.

2021. Május 01. - 14:33:51
Válasz #1889
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok

Balkan pharma jelenlegi szurikrol tud valaki valamit?
Visszaolvastam fórumon(sustat dicsérték, methát szídták)
 de a legutóbbi vélemények tavaly nyáriak azóta sok idő eltelt.

Köszönöm!


Balkántol a TestosteronEnát használtam tavaly év elején de nem volt egy nagy szám.
Magnust hallom most újra
Testoit Methát és a Stanáját dicsérik a Trenmix Oxa és a Decát viszont nagyon nem.

Nekem a magnus stanája ( kamu, kód nem stimmelt) nem volt jó! 2019 gyártású ha ez valakinek segít valamit?!