2024. Május 04. - 08:28:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445207 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

2021. Május 17. - 20:53:08
Válasz #1935
Nem elérhető

guzzi


Turpisság vagy sem 200 dobozba tuti van 10-20 ami vagy üres vagy jóval kevesebb a hatóanyag tartalma. Én már úgy vagyok vele régi bevált korrekt  boltot nem cserélem le újra ami lutri és semmi garancia arra hogy ott tuti 100% hogy jót kapsz! Megesik hogy be csúszik egy-egy valami ami nem kóser. Ez a mai piac ami ma jó az holnap szar! Ami neked jó lehet már ugyan az nekem szar! Nem egy eget verő az ár így veszek másikat! Online felületen is benne van minden ilyesmi a pakliban az árakról ne is beszéljünk mert kicsit túlzás sőt azzal nem is számolva lehet hogy  a police hozza cuccot.  ****:)))

2021. Május 17. - 23:30:19
Válasz #1936
Nem elérhető

kemi


A Swiss sustájától nem vagyok elájulva. Nem tudom, hogy másik batchet kezdtem-e meg, vagy csak telítődtek a receptorok, de heti 3 nem sokat ér. Mennék méretni, de sehol nincs időpont. Gondolom 24/7 a kibaszott kovidot tesztelik, mert most az a business. Tren acetátja sem túl erős. 3 hete megy heti 300.

Holnap váltok Omega tren ace tst propi kombóra.

Az kúra elején érzékeny volt a mellem 2től is, szóval ez a csomag szerintem szar. Anno heti 350 Testolictól gynom lett simán.

2021. Május 18. - 07:03:07
Válasz #1937
Nem elérhető

Karcsi!!!


A Swiss sustájától nem vagyok elájulva. Nem tudom, hogy másik batchet kezdtem-e meg, vagy csak telítődtek a receptorok, de heti 3 nem sokat ér. Mennék méretni, de sehol nincs időpont. Gondolom 24/7 a kibaszott kovidot tesztelik, mert most az a business. Tren acetátja sem túl erős. 3 hete megy heti 300.

Holnap váltok Omega tren ace tst propi kombóra.







Az kúra elején érzékeny volt a mellem 2től is, szóval ez a csomag szerintem szar. Anno heti 350 Testolictól gynom lett simán.






Légyszíves majd az omegás turnusról is írj véleményt és tapasztalatot! Köszi a segítségeid,tapasztalataid megosztását! :-){

2021. Május 18. - 18:31:58
Válasz #1938
Nem elérhető

guzzi


A Swiss sustájától nem vagyok elájulva. Nem tudom, hogy másik batchet kezdtem-e meg, vagy csak telítődtek a receptorok, de heti 3 nem sokat ér. Mennék méretni, de sehol nincs időpont. Gondolom 24/7 a kibaszott kovidot tesztelik, mert most az a business. Tren acetátja sem túl erős. 3 hete megy heti 300.

Holnap váltok Omega tren ace tst propi kombóra.

Az kúra elején érzékeny volt a mellem 2től is, szóval ez a csomag szerintem szar. Anno heti 350 Testolictól gynom lett simán.

Miotta nyomod egyfolytába és ha van szünet a kúrák között az mennyi szokott lenni?
A kúra elején milyen hatóanyaggal dolgoztál?

2021. Május 18. - 22:42:34
Válasz #1939
Nem elérhető

kemi


A Swiss sustájától nem vagyok elájulva. Nem tudom, hogy másik batchet kezdtem-e meg, vagy csak telítődtek a receptorok, de heti 3 nem sokat ér. Mennék méretni, de sehol nincs időpont. Gondolom 24/7 a kibaszott kovidot tesztelik, mert most az a business. Tren acetátja sem túl erős. 3 hete megy heti 300.

Holnap váltok Omega tren ace tst propi kombóra.

Az kúra elején érzékeny volt a mellem 2től is, szóval ez a csomag szerintem szar. Anno heti 350 Testolictól gynom lett simán.

Miotta nyomod egyfolytába és ha van szünet a kúrák között az mennyi szokott lenni?
A kúra elején milyen hatóanyaggal dolgoztál?

Trt dózison voltam. 10 naponta 1ml, de elosztva kb 3 beadásra. Azután heti 2 és nemrég emeltem 3ra. 4 hónapja megy a testo. Az otthoni (sokkal korábban vettem és mástól) heti 2vel jobb volt mint az itteni 3-al. Nem hoztam haza és kb 3.5-4 hete már az itteni cucc megy.

Ma adtam be az első omega megs tst prop + tren ace kombót kb 1 órával edzés elött, de már a mai edzés kevés ch-n is sokkal jobban ment. Nem voltam az az álmos/enervált. Sokkal jobban be is durrantam, pedig nem sok idő telt el a beadás és az edzés között.

Am a Swiss 2 ampullájában 1.8 volt, ebben 2.1-2.2. Alig fért bele a slines fecsibe 2 szúrásból.

2021. Május 18. - 23:18:48
Válasz #1940
Nem elérhető

gremo


Sziasztok,

2 hete kezdtem a kúrámat, Vedi propi(a propi azért nem Omegás, mert tavalyról maradt Vedis és tavaly működött:D), Omega Vinny és Omega testo mix. 2 naponta megy a propi és a winny és heti 1x ellövök mellé egy mixet. A diétámat elkezdtem a kúra előtt 3 héttel és így a kura 2-ik hetében már kezdem érezni a hatását, nyilván még nem az a szint amikor heti 5 kilót tudok pakolni a fekvenyomó széria súlyomra. Az érzés, hogy nem fáradok annyira és "szétkapom" a súlyokat megvan. Ti hányadik héten szoktátok érezni az igazi hatást, amikor eljön az áttörés és nagyon megdob?
A receptoraim tuti levannak ürülve, mert az előző kura és a mostani között 7 hónap a különbség, tehát ennyi időt voltam teljesen üresen.

2021. Május 19. - 12:35:09
Válasz #1941
Nem elérhető

Andaxin


Hello. Valkinek van infója B M pharma termékeiről? Köszöntem.

2021. Május 21. - 09:33:38
Válasz #1942
Nem elérhető

Martin0204


Sziasztok. Omega meds propirol véleményt tudna valaki irni. 2 dobozzal van. Az egyik dobozban kék pont van az ampullákon, a másikba pedig kék csík.

2021. Május 24. - 10:10:24
Válasz #1943
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok! Srácok van itt olyan aki használja az Omega TestosteronEnát? Én ma kezdtem és olyan híg szinte mint a víz.
Trenbolon Mix megy mellé az is  Omega erről véleménye van valakinek hogy milyen?

2021. Május 24. - 10:32:31
Válasz #1944
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok! Srácok van itt olyan aki használja az Omega TestosteronEnát? Én ma kezdtem és olyan híg szinte mint a víz.
Trenbolon Mix megy mellé az is  Omega erről véleménye van valakinek hogy milyen?
Igen híg, G írta korábban ,hogy más típusú olajat használnak. Cserébe 27-29g-sen is átmegy.

2021. Május 24. - 14:59:35
Válasz #1945
Nem elérhető

Predator50


Omega ena EXP: 02/2023 sokkal sargabb mint a boldi és 3x olyan sűrű,4.heten robbant!

2021. Május 24. - 16:03:53
Válasz #1946
Nem elérhető

Lolka


Omega ena EXP: 02/2023 sokkal sargabb mint a boldi és 3x olyan sűrű,4.heten robbant!

Az király akkor mert az enyém éppen hogy csak halvány vaj színű.
A Boldi viszont talán egy kicsit világosabb
A dátum az enának ugyan az kivéve a Boldi az 06/2023

2021. Május 24. - 16:14:15
Válasz #1947
Nem elérhető

Kamagraking


Az oldat sűrűségéből lehet következtetni a hatóanyagtartalomra?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 24. - 16:53:55
Válasz #1948
Nem elérhető

G


Az oldat sűrűségéből lehet következtetni a hatóanyagtartalomra?

Egyáltalán nem.

2021. Május 24. - 17:26:33
Válasz #1949
Nem elérhető

Lolka


Vissza jelzésekből amit a terembe mondanak a Susta és az ena jónak hangzik. Eddig! Csak én olyan vagyok aki szeret több helyen informálódni. Sajnos volt már tapasztalatom régebben hogy ami jó volt tavasszal az nyáron kuka!