2024. Május 04. - 17:43:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445410 alkalommal)

Damn és 46 vendég van a témában

2021. Május 28. - 10:31:18
Válasz #1995
Nem elérhető

Mirco


Csak ezzel egy gond van rohadt drága és nehéz megbízható helyről  jót rendelni. Már ha lehet.

már a Pharmacom Propira mondod?


Az egész Pharmacomra!

2021. Május 28. - 11:44:53
Válasz #1996
Nem elérhető

Gábor77


Gyerekek némi vakcinainfo! Master tren ena és szürke dugós test mix kuka, semmit se éreztem tőle.  Sterling test cyp
híg fos.

Érdekes. Haver pont ezeket tolja és egekbe dícséri. Csomósodik a melle, összementek a golyói,erősödik kerekedik látványosan.

2021. Május 28. - 11:54:28
Válasz #1997
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek némi vakcinainfo! Master tren ena és szürke dugós test mix kuka, semmit se éreztem tőle.  Sterling test cyp
híg fos.

Köszönjük az infót!
De kicsit részlet gazdagabban írd már pl. dátum, sorozat szám, a levehető dugóra gondolsz vagy amit a tűvel átt szursz??
Én sterlingtől a trenenát használtam heti 2ml ez össz 400mg, mellé  swiss testoena azért csodát nem vártam tőlük de tudták nyújtani amit elvártam. Sőt így utólag már bánom hogy nem táraztam be több swiss cuccot.

2021. Május 28. - 12:34:27
Válasz #1998
Nem elérhető

Benceller


Gyerekek némi vakcinainfo! Master tren ena és szürke dugós test mix kuka, semmit se éreztem tőle.  Sterling test cyp
híg fos.

Sziasztok,

Ezzel én nem teljesen értek egyet!

Szürke kupakos Master Test mix nálam működik. 2025/02 lejáratos..


2021. Május 28. - 12:54:34
Válasz #1999
Nem elérhető

Janó


Gyerekek némi vakcinainfo! Master tren ena és szürke dugós test mix kuka, semmit se éreztem tőle.  Sterling test cyp
híg fos.

Köszönjük az infót!
De kicsit részlet gazdagabban írd már pl. dátum, sorozat szám, a levehető dugóra gondolsz vagy amit a tűvel átt szursz??
Én sterlingtől a trenenát használtam heti 2ml ez össz 400mg, mellé  swiss testoena azért csodát nem vártam tőlük de tudták nyújtani amit elvártam. Sőt így utólag már bánom hogy nem táraztam be több swiss cuccot.
Oke a tren ena 2025.03. szép sárga de 0 hatás,  én a trentől minimális adag mellett is idegbeteg leszek agresszív és egész nap pörgök eresedek megy a zsír lefele diéta nélkül is.
A test mixbol a piros gumis nagyon faszsa volt, de ez a szürke 2026.07.  lejáratú egyelőre semmi hatás egy hete kezdtem csak ez igaz de a benne lévő propit érezném tehát még az lehet hogy csak hosszú teszto van benne vagy semmi vagy nagyon aluldozisolt ez majd elválik.

2021. Május 28. - 15:54:37
Válasz #2000
Nem elérhető

kalmanka


Csak ezzel egy gond van rohadt drága és nehéz megbízható helyről  jót rendelni. Már ha lehet.

már a Pharmacom Propira mondod?


Az egész Pharmacomra!

tök egyszerű: közvetlenül a gyártó oldaláról kell rendelni, nem közvetitőtől:

wéwéwé.
----steromoderálva-----
.ws

2021. Május 28. - 18:09:10
Válasz #2001
Nem elérhető

pittta92


Én is most kezdtem a master mixet  ugyan ez a 2026.07datum első 2 elege gyulladt a helye előtte magnus susta ment attól sem kellet elajulni pedig még omega meta is ment közbe  kiv vagyok még csak 4heten vok de mondjuk kezdem úgy érezni H a macskát is meg...
Haverom most kezdett omega trend acetat azt mondja hozzá amit kell!!

2021. Május 28. - 22:25:17
Válasz #2002
Nem elérhető

Gábor77


Csak ezzel egy gond van rohadt drága és nehéz megbízható helyről  jót rendelni. Már ha lehet.

már a Pharmacom Propira mondod?


Az egész Pharmacomra!

tök egyszerű: közvetlenül a gyártó oldaláról kell rendelni, nem közvetitőtől:

wéwéwé.
----stero
.ws

Rendeltél már innét?

2021. Május 29. - 15:37:04
Válasz #2003
Nem elérhető

kalmanka


Csak ezzel egy gond van rohadt drága és nehéz megbízható helyről  jót rendelni. Már ha lehet.

már a Pharmacom Propira mondod?

megnéztem pontosan 14 db rendelésem volt eddig. az utolsó most van úton...


Az egész Pharmacomra!

tök egyszerű: közvetlenül a gyártó oldaláról kell rendelni, nem közvetitőtől:

wéwéwé.
----stero
.ws

Rendeltél már innét?

2021. Május 29. - 22:39:11
Válasz #2004
Nem elérhető

Gábor77


Csak ezzel egy gond van rohadt drága és nehéz megbízható helyről  jót rendelni. Már ha lehet.

már a Pharmacom Propira mondod?

megnéztem pontosan 14 db rendelésem volt eddig. az utolsó most van úton...


Az egész Pharmacomra!

tök egyszerű: közvetlenül a gyártó oldaláról kell rendelni, nem közvetitőtől:

wéwéwé.
----stero
.ws

Rendeltél már innét?

Miket szoktál venni?

2021. Május 30. - 07:41:30
Válasz #2005
Nem elérhető

kalmanka


Csak ezzel egy gond van rohadt drága és nehéz megbízható helyről  jót rendelni. Már ha lehet.

már a Pharmacom Propira mondod?

megnéztem pontosan 14 db rendelésem volt eddig. az utolsó most van úton...


Az egész Pharmacomra!

tök egyszerű: közvetlenül a gyártó oldaláról kell rendelni, nem közvetitőtől:

wéwéwé.
----stero
.ws

Rendeltél már innét?

Miket szoktál venni?

többféle testo volt, többféle tren, pct-hez cuccok, tablettás winstrol, oxa, Mix2 (ez valami kurvajó)... 1x kipróbáltam a növit is

nekem ez vált be.

2021. Május 30. - 12:45:37
Válasz #2006
Nem elérhető

Gábor77


Csak ezzel egy gond van rohadt drága és nehéz megbízható helyről  jót rendelni. Már ha lehet.

Ezekszerint vámnál nem volt gond vele? Kipróbálnám én is csak fosok hogy elcsúszik a vámon.

már a Pharmacom Propira mondod?

megnéztem pontosan 14 db rendelésem volt eddig. az utolsó most van úton...


Az egész Pharmacomra!

tök egyszerű: közvetlenül a gyártó oldaláról kell rendelni, nem közvetitőtől:

wéwéwé.
jjjjjjjjjjjjjjj
.ws

Rendeltél már innét?

Miket szoktál venni?

többféle testo volt, többféle tren, pct-hez cuccok, tablettás winstrol, oxa, Mix2 (ez valami kurvajó)... 1x kipróbáltam a növit is

nekem ez vált be.

2021. Május 30. - 20:39:15
Válasz #2007
Nem elérhető

kalmanka


Csak ezzel egy gond van rohadt drága és nehéz megbízható helyről  jót rendelni. Már ha lehet.

Ezekszerint vámnál nem volt gond vele? Kipróbálnám én is csak fosok hogy elcsúszik a vámon.

már a Pharmacom Propira mondod?

megnéztem pontosan 14 db rendelésem volt eddig. az utolsó most van úton...


Az egész Pharmacomra!

tök egyszerű: közvetlenül a gyártó oldaláról kell rendelni, nem közvetitőtől:

wéwéwé.
..................
.ws

Rendeltél már innét?

Miket szoktál venni?

többféle testo volt, többféle tren, pct-hez cuccok, tablettás winstrol, oxa, Mix2 (ez valami kurvajó)... 1x kipróbáltam a növit is

nekem ez vált be.

nem csúszik el a vámon, mert garanciát vállalnak rá, valamint az EU-n belül adják fel, és akkor nem is ellenőriznek semmit. ha a nemzetközi áruházból rendelsz, akkor meg ők előszőr elküldik maguknak, EU-n belülre, és utána küldik tovább neked. ilyen tekintetben neked nincs sok rizikó benne.

2021. Május 30. - 20:40:11
Válasz #2008
Nem elérhető

kalmanka


de nem akarom én ezt az oldalt reklámozni, tök úgy tűnik mintha hasznom lenne belőle! :)

2021. Május 30. - 22:01:01
Válasz #2009
Nem elérhető

kappl


Mintha egy ws teleshop adást olvasnek :D