2024. Május 04. - 16:13:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445374 alkalommal)

Needfor940 és 51 vendég van a témában

2021. Május 30. - 22:34:33
Válasz #2010
Nem elérhető

Gábor77


 O0
de nem akarom én ezt az oldalt reklámozni, tök úgy tűnik mintha hasznom lenne belőle! :)
Jó hogy megosztottad velünk. Remélem beválik.
Ki fogom próbálni. Egy rendelés belefér . Mondjuk 10ml tren meg 20ml testo. Meglátjuk mit adnak a nem kevés pénzért. A növi érdekes lehetne, de az nagyn horror ha jól láttam.

2021. Május 31. - 06:26:32
Válasz #2011
Nem elérhető

kalmanka


O0
de nem akarom én ezt az oldalt reklámozni, tök úgy tűnik mintha hasznom lenne belőle! :)
Jó hogy megosztottad velünk. Remélem beválik.
Ki fogom próbálni. Egy rendelés belefér . Mondjuk 10ml tren meg 20ml testo. Meglátjuk mit adnak a nem kevés pénzért. A növi érdekes lehetne, de az nagyn horror ha jól láttam.

karácsonykor, meg nagyobb ünnekkor van jelentős kedvezmény, pl. rendelsz 300 Euróért, és ajndékba választhatsz 100 vagy 200 Euróért még további termékeket. ezt a hirlevélben szokták küldeni :)

2021. Május 31. - 06:56:08
Válasz #2012
Nem elérhető

Kamagraking




nem csúszik el a vámon, mert garanciát vállalnak rá, valamint az EU-n belül adják fel, és akkor nem is ellenőriznek semmit. ha a nemzetközi áruházból rendelsz, akkor meg ők előszőr elküldik maguknak, EU-n belülre, és utána küldik tovább neked. ilyen tekintetben neked nincs sok rizikó benne.
[/quote]

Romániából?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 31. - 10:42:35
Válasz #2013
Nem elérhető

kemi


Omega Meds TST propi elég erős. Hamar elkezdett tőle fájni a mellem.

2021. Május 31. - 12:37:51
Válasz #2014
Nem elérhető

kalmanka




nem csúszik el a vámon, mert garanciát vállalnak rá, valamint az EU-n belül adják fel, és akkor nem is ellenőriznek semmit. ha a nemzetközi áruházból rendelsz, akkor meg ők előszőr elküldik maguknak, EU-n belülre, és utána küldik tovább neked. ilyen tekintetben neked nincs sok rizikó benne.

Romániából?
[/quote]

általában hollandiából, vagy Litvániából :)

2021. Május 31. - 12:40:02
Válasz #2015
Nem elérhető

guzzi


O0
de nem akarom én ezt az oldalt reklámozni, tök úgy tűnik mintha hasznom lenne belőle! :)
Jó hogy megosztottad velünk. Remélem beválik.
Ki fogom próbálni. Egy rendelés belefér . Mondjuk 10ml tren meg 20ml testo. Meglátjuk mit adnak a nem kevés pénzért. A növi érdekes lehetne, de az nagyn horror ha jól láttam.

karácsonykor, meg nagyobb ünnekkor van jelentős kedvezmény, pl. rendelsz 300 Euróért, és ajndékba választhatsz 100 vagy 200 Euróért még további termékeket. ezt a hirlevélben szokták küldeni :)

Minden trolkodás nélkül. Most komolyan 300 euróért kapsz 2-3 vagy jobb esetben 4 terméket.  Ezt az árakat még Magyar versenyzők se nagyon engedhetik meg maguknak! Arról nem is beszélve hogy 500mg/ml Boldenone vagy a mixek amik ettől többek papíron persze.
 Ez igaz csak vicc?!  @-o
Én használtam 2016 és 17 év elején. Nagyon jó volt de nem ilyen árakban voltak viszont az sem tudott többet mint a 2017-es SIS. Labs nagyjából egy szinten voltak! Ezek az árak kicsit el vannak szálva. Egy jó kúra akkor így 1000-1200-euro lenne. Na ne már!

2021. Május 31. - 12:41:09
Válasz #2016
Nem elérhető

guzzi


Omega Meds TST propi elég erős. Hamar elkezdett tőle fájni a mellem.

Csáó! Egy külső leírást tudnál róla adni?

2021. Május 31. - 13:18:27
Válasz #2017
Nem elérhető

Martin0204


Omega Meds TST propi elég erős. Hamar elkezdett tőle fájni a mellem.

Csáó! Egy külső leírást tudnál róla adni?

Az engem is érdekelne!

2021. Május 31. - 15:20:09
Válasz #2018
Nem elérhető

kalmanka


O0
de nem akarom én ezt az oldalt reklámozni, tök úgy tűnik mintha hasznom lenne belőle! :)
Jó hogy megosztottad velünk. Remélem beválik.
Ki fogom próbálni. Egy rendelés belefér . Mondjuk 10ml tren meg 20ml testo. Meglátjuk mit adnak a nem kevés pénzért. A növi érdekes lehetne, de az nagyn horror ha jól láttam.



karácsonykor, meg nagyobb ünnekkor van jelentős kedvezmény, pl. rendelsz 300 Euróért, és ajndékba választhatsz 100 vagy 200 Euróért még további termékeket. ezt a hirlevélben szokták küldeni :)

Minden trolkodás nélkül. Most komolyan 300 euróért kapsz 2-3 vagy jobb esetben 4 terméket.  Ezt az árakat még Magyar versenyzők se nagyon engedhetik meg maguknak! Arról nem is beszélve hogy 500mg/ml Boldenone vagy a mixek amik ettől többek papíron persze.
 Ez igaz csak vicc?!  @-o
Én használtam 2016 és 17 év elején. Nagyon jó volt de nem ilyen árakban voltak viszont az sem tudott többet mint a 2017-es SIS. Labs nagyjából egy szinten voltak! Ezek az árak kicsit el vannak szálva. Egy jó kúra akkor így 1000-1200-euro lenne. Na ne már!

nem akarok én erre rábeszélni senkit, és még azt is elhiszem, hogy drága. mindenki majd eldönti mire van szüksége vagy mire áldoz!

egyébként a mi szintünkön (1-2-3 anyag egyszerre 8-10 héten keresztül) ha nézem egy kúra benne van tényleg 300 Euróban + PCT.


2021. Június 01. - 14:35:28
Válasz #2019
Nem elérhető

Kareszx


Sziasztok valakinek van infója omega vagy master masteronról? Működnek mint masteron vajon?

2021. Június 01. - 15:35:30
Válasz #2020
Nem elérhető

Amigos


Sziasztok! Tudom, hogy eléggé lutri ha valaki netről rendel de valaki tett már próbát a követező oldalakkal : wéwéwé pont moderálva-op. net vagy wéwéwépont ------------moderálva-lt. hu. Új oldalaknak tűnnek .Érekesnek találom, hogy nem törlik ezeket az oldalakat .

2021. Június 01. - 18:21:41
Válasz #2021
Elérhető

frankzane


Sziasztok valakinek van infója omega vagy master masteronról? Működnek mint masteron vajon?

Omega Masteront ma kezdte az egyik srác a teremben. Két héten belül kiderül.

2021. Június 01. - 21:25:26
Válasz #2022
Nem elérhető

Janó


Sziasztok valakinek van infója omega vagy master masteronról? Működnek mint masteron vajon?

Omega Masteront ma kezdte az egyik srác a teremben. Két héten belül kiderül.
Master drosta tavaly szart se ért még csak teszto se volt benne

2021. Június 01. - 21:28:41
Válasz #2023
Nem elérhető

Gyurma2112


Sziasztok Sterling tren működött valakinek és stanából melyikkel érdemes próbálkozni?

2021. Június 02. - 08:13:48
Válasz #2024
Nem elérhető

Amigos


Sziasztok! Szóval megpróbálom így. Ha beütitek google keresőbe a szóban forgó témát két online boltot is kidob. Az egyik vége bolt pont hu.A másik pont net. Szerintetek ezek megbízható oldalak?