2024. Május 04. - 17:27:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445405 alkalommal)

Damn és 51 vendég van a témában

2021. Június 02. - 09:23:09
Válasz #2025
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok Sterling tren működött valakinek és stanából melyikkel érdemes próbálkozni?



Sterling stana haveromnak nagyon bejött meg a propi is !

2021. Június 02. - 12:49:19
Válasz #2026
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok geppes wini és magnus T propi milyen mostanában?

2021. Június 03. - 09:56:18
Válasz #2027
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok geppes wini és magnus T propi milyen mostanában?

Csúcskategóriás mindkettő!
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Június 05. - 08:46:55
Válasz #2028
Nem elérhető

Gábor77


Utolsó 7 hétben vagyok a kúrában. Most kezdtem a tren.ena és testo.ena kombót. 2ml tren hetente vállalható mennyiség? Nem akarom túltolni a cuccot. Értékelhető hosszabb távú tapasztalatom nincs vele kapcsolatban.
Jó hosszú kúra volt. Jó lesz pihenni kicsit (úgy fél évet)

2021. Június 05. - 09:58:14
Válasz #2029
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Swiss deca vagy az omegás deca közül melyik a jobb? Köszönöm!

2021. Június 05. - 12:29:35
Válasz #2030
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Swiss deca vagy az omegás deca közül melyik a jobb? Köszönöm!
Januárban tudok majd nyilatkozni a swiss decaról. Én azt vettem még elfekvő készletből,mert a boldija,propija, és a sustája is jó volt. Az omega hosszú távon beszerezhetőbb lesz. Swiss-t már nem gyártják (legalább is egyenlőre nincs)

2021. Június 05. - 12:45:12
Válasz #2031
Nem elérhető

Bolde84


Sziasztok!
... Bolt. hu ról rendeltem.
20ml propit 10 decat (Balkán)
Minden másnap ment 1-1ml 1 hétig, nem gyullad de szart sem éreztem ekkor felemeltem 2-1ml re attól sem éreztem inkább enyhe negatív visszacsatolást csökkent a kedv és a libidó de ez lehet csak a csalódottság miatt volt.
Rendeltem a következőket szintén innen.
Proviron (napi 1)
Zitafen (napi 1)
Omega dana 100 szem ment napi 3.
Omega propi 10ml
Omega teszto mix 10ml
Omega deca 10ml
Omega Boldi 10ml
Beadás unán kellemetlen 1-2 napig propi és a tesztó mix de nem veszélyes.
A deca már-már elviselhetetlen 5 napig majd beszarsz annyira fáj ezért lett boldira cserélve ami egy fokkal jobb de 3-4 napig baromira lehet érezni (comba 23g 3mm)
Összességében amit tapasztaltam, hogy a szuris dolgok csalódás és danabol baszott meg igazán az elején egy hisztis, ingerlékeny, kedvetlen pöcs voltam végig.
A fejem folyton szét akart robbanni de a vérnyomásom amikor mértem az rendben volt, kellett napi 1-2 algoflex.
Erőt, tömeget elkezde hozni szépen és nagyon kanos voltam.
Most hogy vége a 100 szemnek (ment májvédő végig) továbbra is megy a heti 3ml teszto mix 3ml Boldi de inkább egy kis súlyvesztés a jellemző, eddig nem érzek semmi extrát reggelenként áll a cerka, mint a bűn de igazából kúrvára nincs a kedvem a súlyokat széttépni a teremben.
Voltam vérvételen, vashiányom van ezen kívül minden ok.
Kajám az mondjuk hogy rendben.
Sokat dolgozom (fizikai munka)
2 főzet kávé plusz az edzés elötti lecsuszik.
Szarul alszom 2 óránként felkelek a farkam miatt.
Továbbra heti 4ml teszto mix 3ml bolde fog menni 1-2 hónapig annak függvényében, hogy lesz e pozitív eredmény.
Amúgy ez úgymodt második "kúrám" 37 éves vagyok nem teszek bele 100% ot ebbe a sportba talán ez lehet a gond, hogy nem akarom a súlyokat széttépni a teremben? 🤔
Ezek a tapasztalataim.
Mindenkinek üdv😉

2021. Június 05. - 21:20:38
Válasz #2032
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok geppes wini és magnus T propi milyen mostanában?


A GEP már tavaly is egy üres szar volt!
 A Magnus most újra robban ahogy itt felénk hallom.

2021. Június 06. - 14:36:43
Válasz #2033
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok geppes wini és magnus T propi milyen mostanában?


A GEP már tavaly is egy üres szar volt!
 A Magnus most újra robban ahogy itt felénk hallom.
b
Idézet
. Ezt sikerült beszerezni majd írom H milyen!

2021. Június 06. - 19:04:14
Válasz #2034
Nem elérhető

Eliteboy


Sziasztok!
... Bolt. hu ról rendeltem.
20ml propit 10 decat (Balkán)
Minden másnap ment 1-1ml 1 hétig, nem gyullad de szart sem éreztem ekkor felemeltem 2-1ml re attól sem éreztem inkább enyhe negatív visszacsatolást csökkent a kedv és a libidó de ez lehet csak a csalódottság miatt volt.
Rendeltem a következőket szintén innen.
Proviron (napi 1)
Zitafen (napi 1)
Omega dana 100 szem ment napi 3.
Omega propi 10ml
Omega teszto mix 10ml
Omega deca 10ml
Omega Boldi 10ml
Beadás unán kellemetlen 1-2 napig propi és a tesztó mix de nem veszélyes.
A deca már-már elviselhetetlen 5 napig majd beszarsz annyira fáj ezért lett boldira cserélve ami egy fokkal jobb de 3-4 napig baromira lehet érezni (comba 23g 3mm)
Összességében amit tapasztaltam, hogy a szuris dolgok csalódás és danabol baszott meg igazán az elején egy hisztis, ingerlékeny, kedvetlen pöcs voltam végig.
A fejem folyton szét akart robbanni de a vérnyomásom amikor mértem az rendben volt, kellett napi 1-2 algoflex.
Erőt, tömeget elkezde hozni szépen és nagyon kanos voltam.
Most hogy vége a 100 szemnek (ment májvédő végig) továbbra is megy a heti 3ml teszto mix 3ml Boldi de inkább egy kis súlyvesztés a jellemző, eddig nem érzek semmi extrát reggelenként áll a cerka, mint a bűn de igazából kúrvára nincs a kedvem a súlyokat széttépni a teremben.
Voltam vérvételen, vashiányom van ezen kívül minden ok.
Kajám az mondjuk hogy rendben.
Sokat dolgozom (fizikai munka)
2 főzet kávé plusz az edzés elötti lecsuszik.
Szarul alszom 2 óránként felkelek a farkam miatt.
Továbbra heti 4ml teszto mix 3ml bolde fog menni 1-2 hónapig annak függvényében, hogy lesz e pozitív eredmény.
Amúgy ez úgymodt második "kúrám" 37 éves vagyok nem teszek bele 100% ot ebbe a sportba talán ez lehet a gond, hogy nem akarom a súlyokat széttépni a teremben? 🤔
Ezek a tapasztalataim.
Mindenkinek üdv😉

Én most b.m.pharmat hasznàlok.teljesen jò.lehet valamiben kevesebb van.de legalabb nem üres.nem.massal van helyettesitve.master szinten jo még.omeganak van jo,meg hatastalan terméke

2021. Június 07. - 09:05:31
Válasz #2035
Nem elérhető

Predator50


Omegának melyik a hatástalan terméke???
Testo mix pipa nagyon jó nem gyullad
Testo ena nagyon jó nem gyullad
Boldi nagyon jó nem gyullad
Meta brutál
Többire vagyok kíváncsi,deca, propi,oxymet,

2021. Június 07. - 11:07:43
Válasz #2036
Nem elérhető

Karcsi!!!


Omegának melyik a hatástalan terméke???
Testo mix pipa nagyon jó nem gyullad
Testo ena nagyon jó nem gyullad
Boldi nagyon jó nem gyullad
Meta brutál
Többire vagyok kíváncsi,deca, propi,oxymet,



Hello! Én omegás decát használok szerintem nem nagy durranás, se sulyba se erőbe szerintem nem hozott sokat,sőt talán semmit!  2naponta adok be fél millit + 1,2teszt.enával(master) ( saját vélemény ,tapasztalat)

2021. Június 07. - 13:53:03
Válasz #2037
Nem elérhető

Küklopsz


Omega parabolanról és tren acetátról tud valaki valami érdemit nyilatkozni? Mennyire működőképes? Használta itt valaki?

2021. Június 07. - 18:57:13
Válasz #2038
Nem elérhető

Eliteboy


Akinek kell korrekt webshop.cim ahol nem verik at az embert nincs minden dupla áron mint a szteroidbolt.hu n.annak privatba segitek.nem àrulok semmit.csak tisztesseges weboldalt tudok

2021. Június 07. - 21:40:46
Válasz #2039
Nem elérhető

pittta92


Omega parabolanról és tren acetátról tud valaki valami érdemit nyilatkozni? Mennyire működőképes? Használta itt valaki?

Havernak omega trend ace működik!!