2024. Május 04. - 13:47:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445318 alkalommal)

Damn és 44 vendég van a témában

2021. Június 07. - 21:42:35
Válasz #2040
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
... Bolt. hu ról rendeltem.
20ml propit 10 decat (Balkán)
Minden másnap ment 1-1ml 1 hétig, nem gyullad de szart sem éreztem ekkor felemeltem 2-1ml re attól sem éreztem inkább enyhe negatív visszacsatolást csökkent a kedv és a libidó de ez lehet csak a csalódottság miatt volt.
Rendeltem a következőket szintén innen.
Proviron (napi 1)
Zitafen (napi 1)
Omega dana 100 szem ment napi 3.
Omega propi 10ml
Omega teszto mix 10ml
Omega deca 10ml
Omega Boldi 10ml
Beadás unán kellemetlen 1-2 napig propi és a tesztó mix de nem veszélyes.
A deca már-már elviselhetetlen 5 napig majd beszarsz annyira fáj ezért lett boldira cserélve ami egy fokkal jobb de 3-4 napig baromira lehet érezni (comba 23g 3mm)
Összességében amit tapasztaltam, hogy a szuris dolgok csalódás és danabol baszott meg igazán az elején egy hisztis, ingerlékeny, kedvetlen pöcs voltam végig.
A fejem folyton szét akart robbanni de a vérnyomásom amikor mértem az rendben volt, kellett napi 1-2 algoflex.
Erőt, tömeget elkezde hozni szépen és nagyon kanos voltam.
Most hogy vége a 100 szemnek (ment májvédő végig) továbbra is megy a heti 3ml teszto mix 3ml Boldi de inkább egy kis súlyvesztés a jellemző, eddig nem érzek semmi extrát reggelenként áll a cerka, mint a bűn de igazából kúrvára nincs a kedvem a súlyokat széttépni a teremben.
Voltam vérvételen, vashiányom van ezen kívül minden ok.
Kajám az mondjuk hogy rendben.
Sokat dolgozom (fizikai munka)
2 főzet kávé plusz az edzés elötti lecsuszik.
Szarul alszom 2 óránként felkelek a farkam miatt.
Továbbra heti 4ml teszto mix 3ml bolde fog menni 1-2 hónapig annak függvényében, hogy lesz e pozitív eredmény.
Amúgy ez úgymodt második "kúrám" 37 éves vagyok nem teszek bele 100% ot ebbe a sportba talán ez lehet a gond, hogy nem akarom a súlyokat széttépni a teremben? 🤔
Ezek a tapasztalataim.
Mindenkinek üdv😉

"A deca már-már elviselhetetlen 5 napig majd beszarsz annyira fáj ezért lett boldira cserélve ami egy fokkal jobb de 3-4 napig baromira lehet érezni (comba 23g 3mm)"
Hát valószinű nem hiába fáj azért az úgy hisz combba adod ahol a legtöbb ideg fut. Lehet farnál nem lenne ennyire elviselhetetlen. Esetleg próbáld meg ha tudod, vagy kérj meg valakit ha te se tudod úgy beadni magadnak farba.


2021. Június 08. - 09:19:53
Válasz #2041
Nem elérhető

G


Akinek kell korrekt webshop.cim ahol nem verik at az embert nincs minden dupla áron mint a szteroidbolt.hu n.annak privatba segitek.nem àrulok semmit.csak tisztesseges weboldalt tudok

Eliteboy megtelt a postafiókod, bár szerintem sejted hogy miért is írnék :D


2021. Június 08. - 10:59:24
Válasz #2042
Nem elérhető

EDR


Akinek kell korrekt webshop.cim ahol nem verik at az embert nincs minden dupla áron mint a szteroidbolt.hu n.annak privatba segitek.nem àrulok semmit.csak tisztesseges weboldalt tudok

Eliteboy megtelt a postafiókod, bár szerintem sejted hogy miért is írnék :D

Izé ... pont írni akartam, megerősítem, tele van az a postaláda ... :)

2021. Június 08. - 13:32:14
Válasz #2043
Nem elérhető

Andaxin


Eliteboy nekem is elküldhetnéd. Sajnos nem tudok írni privit mert megtelt a postafiokod.

2021. Június 08. - 14:50:05
Válasz #2044
Nem elérhető

harrkaly



2021. Június 08. - 16:26:51
Válasz #2045
Nem elérhető

pittta92


Én is megköszönném azt a címet!

2021. Június 08. - 16:50:51
Válasz #2046
Nem elérhető

Tuku


Eloszor fogok hasznalni masteront ,arra lennek kivancsi hogy milyen negativ illetve pozitiv mellekhatasokat kell erezni tole? Koszi a valaszokat.

2021. Június 08. - 18:36:11
Válasz #2047
Nem elérhető

G


Eloszor fogok hasznalni masteront ,arra lennek kivancsi hogy milyen negativ illetve pozitiv mellekhatasokat kell erezni tole? Koszi a valaszokat.

Elég kérdéses hogy igazi lesz-e a masteron sajna, először is ez gyakorlatilag egy kozmetika jellegű szteroid, őszintén ha 10-12% testzsír felett vagy akkor kb semmit nem fogsz látni belőle külsőleg ha alatta vagy akkor erezettség, izomkeménység, vizet hajt le, akár csökkentened kell az AI-on ha szedsz mert segít az ösztrogén leszorításában egy kicsit, erőt is fog hozni szépen.
Negatív hatás mivel elég androgén vérzsír profil a béka segge alá, és mivel DHT származék libidó gondok lehetnek, akár letargia, agresszió, pattanásosodás, extra szőr növekedés ha hajlamos vagy rá akkor akár hónapok alatt is jelentős hajhullás.

Nekem a személyes véleményem hogy nem sok értelmét látom masteront használni mivel csak diétában hasznos és egy kozmetikai jellegű dolog nehéz belőle jót beszerezni és számomra nem ad többet mint diéta végén max 3-4 hét orál wini igaz az jobba üti a májat de cserébe nem kell heti jó pár ml-t beszúrni és nagyobb eséllyel kapsz jót.

2021. Június 08. - 19:37:34
Válasz #2048
Nem elérhető

kappl


Eliteboy ide is johet az a weboldal  @:-) :-){

2021. Június 08. - 20:20:56
Válasz #2049
Nem elérhető

Attila80


Akinek kell korrekt webshop.cim ahol nem verik at az embert nincs minden dupla áron mint a szteroidbolt.hu n.annak privatba segitek.nem àrulok semmit.csak tisztesseges weboldalt tudok
Várom  én is! Köszönöm

2021. Június 08. - 22:31:14
Válasz #2050
Nem elérhető

Zero


Akinek kell korrekt webshop.cim ahol nem verik at az embert nincs minden dupla áron mint a szteroidbolt.hu n.annak privatba segitek.nem àrulok semmit.csak tisztesseges weboldalt tudok

Szerintem nyugodtan kiírhatnád ide  @:-)

2021. Június 08. - 22:51:37
Válasz #2051
Nem elérhető

Gyuf


Akinek kell korrekt webshop.cim ahol nem verik at az embert nincs minden dupla áron mint a szteroidbolt.hu n.annak privatba segitek.nem àrulok semmit.csak tisztesseges weboldalt tudok

Szerintem nyugodtan kiírhatnád ide  @:-)
lehet moderálva lenne, mint valamennyivel feljebb is tették.

2021. Június 09. - 08:12:15
Válasz #2052
Nem elérhető

guzzi


Köszi Elitboy! Kicsit olyan beütése van  mint a régi  Proteinteam az oldalnak.  @-o
Na meg azért ár tekintetben kicsit sokacska de a SIS. Labs-ra kíváncsi volnék.

2021. Június 09. - 11:01:16
Válasz #2053
Nem elérhető

Predator50


Jó drága oldal! Duplája minden  !+"%
Sist engedd el,2 éve nulla!

2021. Június 09. - 15:30:40
Válasz #2054
Nem elérhető

kappl


Valaki át küldi nekem is légyszi? :D