2024. Május 04. - 18:10:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445419 alkalommal)

Damn, Needfor940 és 44 vendég van a témában

2021. Június 09. - 17:10:18
Válasz #2055
Nem elérhető

Eliteboy


Ha problema akkor letorlik.sok kèrdèsbe belefáradtam.wewewe.steroidanabol.comelyikre èrted hogy drága? Omega su itt 40usd.propi dollart atvaltom 7800ft ra jon ki


2021. Június 09. - 18:00:45
Válasz #2056
Nem elérhető

Predator50


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

2021. Június 09. - 18:04:09
Válasz #2057

testo55

Vendég
Köszi Elitboy! Kicsit olyan beütése van  mint a régi  Proteinteam az oldalnak.  @-o
Na meg azért ár tekintetben kicsit sokacska de a SIS. Labs-ra kíváncsi volnék.

Sanszos hogy ugyanazok csinaljak mint akik a proteinteamet csinaltak :laugh:

2021. Június 09. - 22:07:12
Válasz #2058
Nem elérhető

testo55 2


Ha problema akkor letorlik.sok kèrdèsbe belefáradtam.wewewe.steroidanabol.comelyikre èrted hogy drága? Omega su itt 40usd.propi dollart atvaltom 7800ft ra jon ki

Mennyi szokott lenni amugy a kiszallitasi ido kb? /7%

2021. Június 09. - 22:56:44
Válasz #2059
Nem elérhető

Gyuf


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!
5-ért max a gyártótól ha lerendeled közvetlen.
de amúgy ami az oldalon van nem drága, de ha van jobb forrásod akkor maradj annál.
Ha meg nincs akkor sajna nincs más választás

2021. Június 09. - 22:58:51
Válasz #2060
Nem elérhető

guzzi


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o

2021. Június 09. - 22:59:57
Válasz #2061
Nem elérhető

guzzi


Köszi Elitboy! Kicsit olyan beütése van  mint a régi  Proteinteam az oldalnak.  @-o
Na meg azért ár tekintetben kicsit sokacska de a SIS. Labs-ra kíváncsi volnék.

Sanszos hogy ugyanazok csinaljak mint akik a proteinteamet csinaltak :laugh:

Nem tudom nem is azért írtam csak feltűnt hogy kicsit hasonló mint az volt.

2021. Június 10. - 07:34:02
Válasz #2062
Nem elérhető

testo55 2


Köszi Elitboy! Kicsit olyan beütése van  mint a régi  Proteinteam az oldalnak.  @-o
Na meg azért ár tekintetben kicsit sokacska de a SIS. Labs-ra kíváncsi volnék.

Sanszos hogy ugyanazok csinaljak mint akik a proteinteamet csinaltak :laugh:

Nem tudom nem is azért írtam csak feltűnt hogy kicsit hasonló mint az volt.

Persze én is csak vicceltem

2021. Június 10. - 08:16:13
Válasz #2063
Nem elérhető

Gábor77


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o

Ezen csodálkozok! Nekem odabaszott rendesen ez a kombó! Erőbe,erezettségben,tömegben. Midossze 1ml boldi és 2ml susta ment. Mondjuk ezek nem is voltak olcsó cuccok. Most rendeltem ugyanonnan még decat,boldit,sustát,testo enat,tren.enat,methat mind Swiss. Nekem nagyon bejött

2021. Június 10. - 09:02:10
Válasz #2064
Nem elérhető

Mirco


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o


Akkor a srác valamit nem jól csinál mert szerintem jó cucc volt a swiss.

2021. Június 10. - 11:19:12
Válasz #2065
Nem elérhető

Miki86


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Akkor errefele nagyon zsidók a tápkiegesek mert ezek kb 2x ennyibe kerülnek felénk :laugh:

2021. Június 10. - 13:02:27
Válasz #2066
Nem elérhető

Gábor77


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o


Akkor a srác valamit nem jól csinál mert szerintem jó cucc volt a swiss.
Igen! Szerintem is! Nekem ahogy elkezdett dolgozni a boldi és a susta. A súlyom alig ment lefele pedig dieta megy ellenben egyre kerekebb lettem. Látványosan vastagodtam. Az izomkötegek lassan elkülönülnek. Szóval ha üres lett volna akkor is fogyok de hogy nem erősödök,meg izmosodok ennyire látványosan ,az biztos. Még van vissza meló,de jövő ilyenkorra készen lesz az eltervezett forma. 120kg és 15% testzsír. 45 évesen nem vágyom többre.
Az összes Swisses maradékot ami volt a forrásomnál felvásároltam. Jövő évre betárazva. Már csak a növit kell gyűlytögetnem🙂

2021. Június 10. - 18:46:54
Válasz #2067
Nem elérhető

Mirco


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o


Akkor a srác valamit nem jól csinál mert szerintem jó cucc volt a swiss.
Igen! Szerintem is! Nekem ahogy elkezdett dolgozni a boldi és a susta. A súlyom alig ment lefele pedig dieta megy ellenben egyre kerekebb lettem. Látványosan vastagodtam. Az izomkötegek lassan elkülönülnek. Szóval ha üres lett volna akkor is fogyok de hogy nem erősödök,meg izmosodok ennyire látványosan ,az biztos. Még van vissza meló,de jövő ilyenkorra készen lesz az eltervezett forma. 120kg és 15% testzsír. 45 évesen nem vágyom többre.
Az összes Swisses maradékot ami volt a forrásomnál felvásároltam. Jövő évre betárazva. Már csak a növit kell gyűlytögetnem🙂


Na azt most tudod hogy jó sok ember irigyel cseszdmeg legalább te már tuti jóval fogsz kezdeni.

2021. Június 11. - 18:04:08
Válasz #2068
Nem elérhető

Gábor77



2021. Június 11. - 18:10:59
Válasz #2069
Nem elérhető

Gábor77


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o


Akkor a srác valamit nem jól csinál mert szerintem jó cucc volt a swiss.
Igen! Szerintem is! Nekem ahogy elkezdett dolgozni a boldi és a susta. A súlyom alig ment lefele pedig dieta megy ellenben egyre kerekebb lettem. Látványosan vastagodtam. Az izomkötegek lassan elkülönülnek. Szóval ha üres lett volna akkor is fogyok de hogy nem erősödök,meg izmosodok ennyire látványosan ,az biztos. Még van vissza meló,de jövő ilyenkorra készen lesz az eltervezett forma. 120kg és 15% testzsír. 45 évesen nem vágyom többre.
Az összes Swisses maradékot ami volt a forrásomnál felvásároltam. Jövő évre betárazva. Már csak a növit kell gyűlytögetnem🙂


Na azt most tudod hogy jó sok ember irigyel cseszdmeg legalább te már tuti jóval fogsz kezdeni.

Ezért is léptem még időben. Mert a Swiss magasan eddig a leg jobb volt . Meggyőző teljesítményt ad.

Még ide tartozik hogy amit használok most Hyge biztosan jó. Abba is bele nyúltam. Ujjvégeim folyamat zsibbadnak. Nem veszélyesen de jól érezhetően. (3 hónap után kezdett zsibbadni) Egyenlőre szerencsém volt ezekkel.