2024. Május 04. - 16:44:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445388 alkalommal)

Trepi, Gábor77 és 50 vendég van a témában

2021. Június 13. - 10:30:20
Válasz #2085
Nem elérhető

Mirco


https://kepkuldes.com/image/9nnw2P

Megérkezett az utánpótlás🙂


A master mixek mikori lejaratúak?
Az üvegcsén mi van? (nekem pl eltérő ami a dobozon van és ami az üvegcsén azért emeltem ki)
Megnézem neked. Nem szoktam nézegetni. Működik,nem gyullad,leszarom mi van ráírva😄😉

Jojo!! csak majd írd meg légyszi, nem azért kérdeztem mert ne működne valamelyik is! kíváncsi vagyok milyen lejaratu datumuak vannak most forgalomban mert elég sok furcsasággal találkoztam mostanában
Na megnéztem. 2025.11 a dobozon és 2025.12 az üvegen. Szürke gumidugó.Ez a Master P. Testo.ena

Tavaly év elejim volt ilyen hogy dobozra ez van írva üvegre az. De működött és leszartam hogy fel van cserélve. De mondjuk meg hogy eléggé vicces ami szarul néz ki jól működik a csilli villi dobozára is sokat adó motyók meg szart se érnek!

2021. Június 13. - 10:38:00
Válasz #2086
Nem elérhető

Mirco


Idézetet írta: Kamagraking link=topic=2599.msg270176#msg270176 date=1623517
[quote author=kappl link=topic=2599.msg270174#msg270174 date=1623514844
Genesis pcts cuccok hozzák az elvartat? Nem tudok patikait szerezni egyáltalán és leszarni az utokurat nem akarom es nem is fogom. Anastrozol és a tamoxi érdekelne, hogy van e aki használja és jók e lettek az eredményei tőle, esetleg a clomid is erdekel genesises, ez nagyon jó áron van. Vagy tamoxi a sandoztol esetleg jobb? Ilyen kekes S betu van a feher dobozon.

Genesis pct-nek?Na ne viccelj

Egy jó pct többe kerül mint a kúrád!

Van itt egy termék nem olyan régen találtam, kiváncsi vagyok a véleményetekre! Összetétele:

Tamoxi C. 20mg
Clomifene 50mg
Masterolone 25mg
Tadalafil 7,5 mg

esetleg használta már valaki?

Ez nem a basicsteron van, vagy mégis?

nem, ez másik márka, a osgearpontWS-en találtam


Azért nem semmi , hogy a cucc rendelős oldalak 98% milyen pofátlanul drágán adnak még egy filléres tesztót is! A többiről ne is beszéljünk mint pl egy tren! Hihetetlen! És ahogy láttom azért még innen is vásárolnak az emberek! Ez nagyon durva! (Pl osgear,pharmacomlabs!)
[/quote]

Egyetértek arról nem is beszélve hogy jártam már úgy hogy 5 féle dologból 2 nem az volt  amit rendeltem.

2021. Június 13. - 13:48:30
Válasz #2087
Nem elérhető

bbuilder


https://kepkuldes.com/image/9nnw2P

Megérkezett az utánpótlás🙂


A master mixek mikori lejaratúak?
Az üvegcsén mi van? (nekem pl eltérő ami a dobozon van és ami az üvegcsén azért emeltem ki)
Megnézem neked. Nem szoktam nézegetni. Működik,nem gyullad,leszarom mi van ráírva😄😉

Jojo!! csak majd írd meg légyszi, nem azért kérdeztem mert ne működne valamelyik is! kíváncsi vagyok milyen lejaratu datumuak vannak most forgalomban mert elég sok furcsasággal találkoztam mostanában
Na megnéztem. 2025.11 a dobozon és 2025.12 az üvegen. Szürke gumidugó.Ez a Master P. Testo.ena

Tavaly év elejim volt ilyen hogy dobozra ez van írva üvegre az. De működött és leszartam hogy fel van cserélve. De mondjuk meg hogy eléggé vicces ami szarul néz ki jól működik a csilli villi dobozára is sokat adó motyók meg szart se érnek!

Ezzel en is igy voltam, az omega npp amikor bejott a marka neztem, hogy mennyit adnak a csomagolasra, aztan ugy begyulladt, hogy aludni sem birtam :D a master meg a matrica felrecsuszva osszevissza kicsit el is bizonytalanodtam, aztan azota csak azt hasznalok ha tudok :D

2021. Június 13. - 15:36:01
Válasz #2088
Nem elérhető

frankzane


https://kepkuldes.com/image/9nnw2P

Megérkezett az utánpótlás🙂


A master mixek mikori lejaratúak?
Az üvegcsén mi van? (nekem pl eltérő ami a dobozon van és ami az üvegcsén azért emeltem ki)
Megnézem neked. Nem szoktam nézegetni. Működik,nem gyullad,leszarom mi van ráírva😄😉

Jojo!! csak majd írd meg légyszi, nem azért kérdeztem mert ne működne valamelyik is! kíváncsi vagyok milyen lejaratu datumuak vannak most forgalomban mert elég sok furcsasággal találkoztam mostanában
Na megnéztem. 2025.11 a dobozon és 2025.12 az üvegen. Szürke gumidugó.Ez a Master P. Testo.ena

Tavaly év elejim volt ilyen hogy dobozra ez van írva üvegre az. De működött és leszartam hogy fel van cserélve. De mondjuk meg hogy eléggé vicces ami szarul néz ki jól működik a csilli villi dobozára is sokat adó motyók meg szart se érnek!

Ezzel en is igy voltam, az omega npp amikor bejott a marka neztem, hogy mennyit adnak a csomagolasra, aztan ugy begyulladt, hogy aludni sem birtam :D a master meg a matrica felrecsuszva osszevissza kicsit el is bizonytalanodtam, aztan azota csak azt hasznalok ha tudok :D

Nem lehet ,hogy beadtál egy kis üvegdarabot? Rengetegen használnak omegát, szinte csak jó vélemények vannak egyelőre. Kérdezték korábban, azt hallottam Masteronja is teszi a dolgát.

2021. Június 13. - 15:54:37
Válasz #2089
Nem elérhető

Amigos


Genesis szemes stanáról tud valaki valamit? Működik? Működés alatt persze azt értem ,hogy nincs-e felkotyvaszva valami tesztóval stb. Előre is köszönöm

2021. Június 13. - 16:37:40
Válasz #2090
Nem elérhető

rchrd


Akit érdekel minőségi tapkieg dobjon privit van forrásom, webshopokat szerintem engedjétek el, arról nem is beszélve durván túl van árazva.

2021. Június 13. - 18:48:44
Válasz #2091
Nem elérhető

Gyuf


https://kepkuldes.com/image/9nnw2P

Megérkezett az utánpótlás🙂


A master mixek mikori lejaratúak?
Az üvegcsén mi van? (nekem pl eltérő ami a dobozon van és ami az üvegcsén azért emeltem ki)
Megnézem neked. Nem szoktam nézegetni. Működik,nem gyullad,leszarom mi van ráírva😄😉

Jojo!! csak majd írd meg légyszi, nem azért kérdeztem mert ne működne valamelyik is! kíváncsi vagyok milyen lejaratu datumuak vannak most forgalomban mert elég sok furcsasággal találkoztam mostanában
Na megnéztem. 2025.11 a dobozon és 2025.12 az üvegen. Szürke gumidugó.Ez a Master P. Testo.ena

Tavaly év elejim volt ilyen hogy dobozra ez van írva üvegre az. De működött és leszartam hogy fel van cserélve. De mondjuk meg hogy eléggé vicces ami szarul néz ki jól működik a csilli villi dobozára is sokat adó motyók meg szart se érnek!

Ezzel en is igy voltam, az omega npp amikor bejott a marka neztem, hogy mennyit adnak a csomagolasra, aztan ugy begyulladt, hogy aludni sem birtam :D a master meg a matrica felrecsuszva osszevissza kicsit el is bizonytalanodtam, aztan azota csak azt hasznalok ha tudok :D

Nem lehet ,hogy beadtál egy kis üvegdarabot? Rengetegen használnak omegát, szinte csak jó vélemények vannak egyelőre. Kérdezték korábban, azt hallottam Masteronja is teszi a dolgát.
üvegdarabot nem tud, de a gumit igen a tetejéről, ahogy sokszor szúrja bele a tűt az ember egy idő után morzsolódik ( Masternél )
Sok ml-t kidobáltam már igy , 1x megszívtam, többször nem szeretném. Max azt kell csinálni hogy az egész tetejét lekell szedni , könnyen lejön és úgy kiszivni belőle és nem a gumit kell lyukasztgatni.

2021. Június 13. - 19:58:52
Válasz #2092
Nem elérhető

bbuilder


Uveg db ot biztos nem szivtam, mert adtam neki 2-3 eselyt meg sajnos, farizomba eleg kellemetlen volt, vallba pedig kegyetlen
A masterral viszont mar jartam en is ugy ahogy Gyuf mondja, egy kis gumi darab bement. Na azt meg egyszer en sem szeretnem atelni. Most ugy csinalom, hogy 1x szurom at es benne hagyom a felszivot, de meg igyis nagyon figyelem, hogy mi megy a fecsibe, de azota nem volt ra pelda szerencsere

2021. Június 13. - 20:21:41
Válasz #2093
Nem elérhető

G


Uveg db ot biztos nem szivtam, mert adtam neki 2-3 eselyt meg sajnos, farizomba eleg kellemetlen volt, vallba pedig kegyetlen
A masterral viszont mar jartam en is ugy ahogy Gyuf mondja, egy kis gumi darab bement. Na azt meg egyszer en sem szeretnem atelni. Most ugy csinalom, hogy 1x szurom at es benne hagyom a felszivot, de meg igyis nagyon figyelem, hogy mi megy a fecsibe, de azota nem volt ra pelda szerencsere

Magyarul a szabd levegővel és környezettel lazán érintkezésben hagyod a steril cuccot amit utána beadsz magadnak....
Amúgy meg ezt a hatalmas gumi problémát meg lehet oldani úgy hogy 20-21 es tűvel szívod fel és kb 2 mpvel tovább fog tartani felszívni, vagy a tű hegyét lassan kicsit mozgatva tolod bele, pár üveg master elhasználtam már de velem sosem történt ilyen....

2021. Június 13. - 21:20:51
Válasz #2094
Elérhető

Gábor77


Uveg db ot biztos nem szivtam, mert adtam neki 2-3 eselyt meg sajnos, farizomba eleg kellemetlen volt, vallba pedig kegyetlen
A masterral viszont mar jartam en is ugy ahogy Gyuf mondja, egy kis gumi darab bement. Na azt meg egyszer en sem szeretnem atelni. Most ugy csinalom, hogy 1x szurom at es benne hagyom a felszivot, de meg igyis nagyon figyelem, hogy mi megy a fecsibe, de azota nem volt ra pelda szerencsere

Magyarul a szabd levegővel és környezettel lazán érintkezésben hagyod a steril cuccot amit utána beadsz magadnak....
Amúgy meg ezt a hatalmas gumi problémát meg lehet oldani úgy hogy 20-21 es tűvel szívod fel és kb 2 mpvel tovább fog tartani felszívni, vagy a tű hegyét lassan kicsit mozgatva tolod bele, pár üveg master elhasználtam már de velem sosem történt ilyen....
Nekem fixen benne van az üvegben a 18G s tű. Egyszer szúrom meg a gumit. Mióta így csinálom,nem gyullad a beadás.

2021. Június 13. - 23:21:08
Válasz #2095
Nem elérhető

Karcsi!!!


Nemtudom miért de nekem a masteres ena jobban működött mint a mix! Omegás deca nekem nem működött, most fogom a swisses decát próbálni! Majd jelzem milyen!

2021. Június 15. - 12:29:24
Válasz #2096
Nem elérhető

Cetlee


Genesis szemes stanáról tud valaki valamit? Működik? Működés alatt persze azt értem ,hogy nincs-e felkotyvaszva valami tesztóval stb. Előre is köszönöm

Felejtős...Mostanság üres tabik, hatóanyag nélkül. Omega is felejtős, aluldózisolt (tapasztalat). Ha tudsz szerezni még valódi Swiss Healtcare-t azzal jól jársz.

2021. Június 15. - 12:42:02
Válasz #2097
Nem elérhető

Benceller


Genesis szemes stanáról tud valaki valamit? Működik? Működés alatt persze azt értem ,hogy nincs-e felkotyvaszva valami tesztóval stb. Előre is köszönöm

Felejtős...Mostanság üres tabik, hatóanyag nélkül. Omega is felejtős, aluldózisolt (tapasztalat). Ha tudsz szerezni még valódi Swiss Healtcare-t azzal jól jársz.

Ezzel nem értek egyet.. Genés clenem van az működik :D
Omegából szinte mindet ettük már mind ment és egy hete fogytak el..

BTW vagy valamit nem jól tolsz vagy valami más nem ok de ezek működnek, Genéből meg van amúgy is 4 fajta minimum..


2021. Június 15. - 12:55:11
Válasz #2098
Nem elérhető

Karcsi!!!


Genesis szemes stanáról tud valaki valamit? Működik? Működés alatt persze azt értem ,hogy nincs-e felkotyvaszva valami tesztóval stb. Előre is köszönöm

Felejtős...Mostanság üres tabik, hatóanyag nélkül. Omega is felejtős, aluldózisolt (tapasztalat). Ha tudsz szerezni még valódi Swiss Healtcare-t azzal jól jársz.

Ezzel nem értek egyet.. Genés clenem van az működik :D
Omegából szinte mindet ettük már mind ment és egy hete fogytak el..

BTW vagy valamit nem jól tolsz vagy valami más nem ok de ezek működnek, Genéből meg van amúgy is 4 fajta minimum..

Omegás anadrol nekem se működőtt + a decája se! (Ez saját tapasztalat!) Amúgy meg a clen minden rosszabb márkában működik mert olcsó! Attól még a stanája lehet szar sőt a stanát helyetesítik álltalában legtöbszőr valami mással, vagy üres!

2021. Június 15. - 13:02:03
Válasz #2099
Nem elérhető

Benceller


Nekem sterlinges oxyból bement 3 doboz az adta..
omegás metha jó volt, ezzel egyidőbe ment genés metha az is jó volt.

Mostani beszerzésembe voltak Genés cuccok, ezek új üvegek, új dátumok sztem jók de majd irok!

(genéből inj metha prop megy) minden más master/omega