2024. Május 04. - 13:10:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445312 alkalommal)

frankzane és 37 vendég van a témában

2021. Június 17. - 00:13:28
Válasz #2130
Nem elérhető

guzzi


ha ez barkit megnyugtat en hasonlo cipoben jarok mint Gyuf semmit sem "erzek".
Pedig brutal mennyisegek mentek itt nem olyanok amiket ti irtok. Omega susi master mix a kettő együtt össz 2000(papíron) omega parabolan tren ace heti 400-500mg.Inzulin edzes napon 25 egység és mégse látom magam sehogy:)))) ja edzesek elott megy metha 40-50mg de sehogyse birok mar jobb formara szert tenni, elvetve adok egy ket ml master decat is. Privatba nagyon szivesen varok tippeket hozzáértőktől hogyan tovább.
Beszoptuk :D
Igaza van G-nek, elkell engedni, bár nehéz. Vagy kis dózist tolni, picit azért ad a kevés cucc, de felesleges x g-ra felmenni mert saját magunkat nyírjuk ki.
Én is vissza vettem a mix-et bő felére. jó én már kb mondhatom magamra hogy függő vagyok, és "beteg" mentálisan, vagy agyilag, vagy hogy írjam, hogy értsétek.
Valami biztos nekünk is jó lenne de azt erre itthon nem tudja senki vagy valami totál kis apróság amire senki nem gondol, nem tudjuk sajna.

Nem az hogy nem tudják vagy csak valami apróság és ezzel nyugtatod magad ha a normál 40-50 éve használt cuccok nem hatnak  akkor semmi nem fog.
Én is elmondhatom hogy akkor nyomj heti 5 g tesztót ,1 g trent 1 g boldit/decát, napi 10-20 IU növit, 100 IU inzulint, 3-400 mcg igf lr3-at vagy 3 óránként 1000 mcg ifg des-t, vagy még naponta 100 mg methát vagy 200 mg anadrolt meg MENT-et, DHB-t, meg 1 g injekciós l-carnitint, meg x ezer IU EPO-t, meg MGF-et meg még follistanin-t meg x peptidet.
Hogy fog-e ennyi minden hatni persze hogy fog. Jobb leszel-e az leszel. De egy étrendi hiba egy adagolási hiba egy kicsit kevesebb víz egy nap és meghaltál!
Meg amúgy is olyan szintű testi-lelki-mentális melléhatások lennének hogy azt szerintem senki nem bírná.


Köszönöm a válaszod G nem veszem támadásnak abszolút azt gondolom hogy igazad van. A körülöttem lévők mind hatalmasnak mondanak de én több mint 10éve testépítő berkeken belüli képeket nézek formákat így valószínűleg durva testképzavarban is szenvedek nagyon durván térképezem az emberi testet/felépítést. Magamhoz képest 12 év alatt sikerült 55-60kilót felpakolni abszolút ektomorfként, ebből 6-7év cucc. Nem ártana pihenni mert valami aprócska dolog mindig ment, pár 100 tesztó, tényleg nincs értelme, nem tudom hogy hogy nezek ki mashoz viszonylatban 185 magas vagyok 110kiló testzsírom olyan 10%lehet max kar 52 hidegen comb sajna csirke pedig küldöm ezerrel az 74, derék 84,de össze csípni szinte semmit se lehet rajta. Szóval áltatom magam ezzel hogy mégis kinézek valahogy, aztán jutub, fb, egyéb social media és megint 0nak latom magam, pedig a tiszta agyam tudja h ez egy átlag ember számára azért "sok".
Köszönöm mindenkinek a nem lehurrogó megtisztelő válaszát.
Annyi mellékletbe hogy tökéletesen érzem magam testileg egészségileg orvos rég nem látott, de életvidám pörgős forma vagyok pedig előtte azért ment sajna 5-6év buli is keményen érti aki érti :angry:
Sajna bármi tudatmodosító vagy "test" módositorol legyen szó semmit nem érzek @-o

Ezzel az adat halmazzal amit leírtál és a te testalkatoddal ne is nagyon ugrálj hogy nem tudsz tovább nőni. Több cucc már több mellékhatás és a te genetikád nem biztos hogy tudja tovább tolerálni ezt a szervezetre tett többlet súlyt.
Ha valóban ez az adat és szerintem nem túlzol akkor tedd össze a kezed hogy úgy nézel ki. Lehetséges csak szünetet kellene tartanod kb. 1 évet telhesen kox mentesen. De valószínű te is olyan vagy mint én hogy 2-3 hónap kox nélkül és úgy nézek ki mint aki egy fél éve nem evett.  @-o

2021. Június 17. - 00:35:30
Válasz #2131
Nem elérhető

Küklopsz


Ebben igazad van guzzi, de nem hogy pár hónap kox nélkül de még 2óra kaja nélkül után is @-o
Az anadrolos kérdésre nem tudok válaszolni sajnos csak hasonló jellegűt adni, injekciós methát preferálom abból napi 2ml gene ment(régen) akkor jó volt eléggé a forma ha tabis akkor balkán metha az volt talán a legütősebb nekem de az is napi 80mg és ha jól emlékszem ott 10mg volt egy tabi tehát 8 ment, nem is volt vele baj mert tolni tolt szerintem a hatását kimaxolta de még jobban akartam kinézni még többet akartam, világos volt persze akkor már hogy egy fogyatékos vagyok @-o
Anadrolból nem is tudnám megmondani az idejét mikor ettem normálisat egy időben bejött a diamond szuris oxyja ami a jó isten se tudja mit tartalmazott tegyük fel hogy elhittem hogy az, szépen hozott még én is csodálkoztam, DE sose volt olyan hogy bármitől én bepuffadtam volna  jó is lenne egyszer puffadtnak lenni @-o metha, oxy ezektől én mind feszes és tónusos lettem vizes puffadt sose, de mikor 2500mg enanthat ment még akkor se puffadtam.
Gyuf ezen én is sokat gondolkodtam hogy ilyem genetika mellett lehet a cucc "árt is nekünk" olyam téren hogy úgy megpörgeti a testet hogy elégetünk minden kalóriát, rajtam amúgyis átfolyik minden kaja, lehet ha sose ment volna semmi 5ször ekkorák lennénk @-o

2021. Június 17. - 00:45:05
Válasz #2132
Nem elérhető

Küklopsz


Aztán mikor inzulinra adtam a fejem 2 éve és abból is betoltam 20 - 30egységet, és akkor is elmaradt az általam várt hatás akkor elengedtem a picsaba azt a dolgot, 2hónapig ment, utólag vissza nézve a képeket most azért azt mondom hogy ütött az a forma,dehát akkor is 0nak láttam magam.
Majd lehet visszatérek G írta hogy már az "egészségesebb"dolgok felé hajlik én se látom értelmét 8féle anyagot szúrni augusztustól inkáb nagyon kevés inzu kis novi tesztó, és amit tisztelek magamban még ezek után hogy az étrend evés dologra legalább ekkora figyelmet szánok  szinte naponta új dolgokkal kísérletezek, és inkább erre fektetek már nagyobb hangsúlyt mint motyóra, na meg az edzésre.
Legalább 10év volt mire rájöttem h pontosan mik azok a gyakorlatok amik az én alapjáraton extrém ekto genetikámhoz mennek, és élből tudom mi az ami szart sem ér @-o Dehát végülis ez erről szól :laugh:

2021. Június 17. - 20:14:47
Válasz #2133
Nem elérhető

G


Biztos igaza van én a fehérjén tuti emelnék 400grammra minmum ha ez a helyzet a fejlődés terén mit veszíthetsz max pár ezret egy két hét alatt, biztos voltak már nagyobb pénzkidobásaid @-o

Én sok értelmét nem látnám a fehérje egekbe emelésének ha ennyi cucc mellet valaki nem tud fejlődni, nincs egy olyan csoda határ ha nem 300-at hanem 500-at eszel majd akkor megindul valami varázslatos fejlődés csak még extra terhelést raksz a szervezetedre.
Én inkább azt tapasztaltam hogy ha sok cucc megy vagy nagyon androgén akkor elkezdek ellaposodni és nálam a szemét kaja vált be inkább akkor.
Sok cucc mennyire pörgetheti a szervezetet folyamatosan? És ennek a "pörgésnek" mennyire lehet esetleg alapból több kcal felhasználása? Én valami hasonlón agyalok, hogy ezek az 1-2g tesztók már annyira pörgethetik a szervezetet hogy ez zabálja el előlem inkább a kcal-t

Én mondjuk ektomorf alkat vagyok de azt tapasztaltam hogy minél több cuccot nyomok annál kevésbé tudok lépést tartani a tiszta kajával mert az már számomra ehetetlen mennyiség így elkezdek csaló kajákat berakni, trentől kifejezetten azt érzem hogy elkezdek ellaposodni akárhogy is tolom a kaját diétában ez még rosszabb mondjuk én nem is vagyok nagy tren rajongó.

2021. Június 17. - 20:24:04
Válasz #2134
Nem elérhető

Martin0204


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!

2021. Június 17. - 20:25:48
Válasz #2135
Nem elérhető

Gyuf


Biztos igaza van én a fehérjén tuti emelnék 400grammra minmum ha ez a helyzet a fejlődés terén mit veszíthetsz max pár ezret egy két hét alatt, biztos voltak már nagyobb pénzkidobásaid @-o

Én sok értelmét nem látnám a fehérje egekbe emelésének ha ennyi cucc mellet valaki nem tud fejlődni, nincs egy olyan csoda határ ha nem 300-at hanem 500-at eszel majd akkor megindul valami varázslatos fejlődés csak még extra terhelést raksz a szervezetedre.
Én inkább azt tapasztaltam hogy ha sok cucc megy vagy nagyon androgén akkor elkezdek ellaposodni és nálam a szemét kaja vált be inkább akkor.
Sok cucc mennyire pörgetheti a szervezetet folyamatosan? És ennek a "pörgésnek" mennyire lehet esetleg alapból több kcal felhasználása? Én valami hasonlón agyalok, hogy ezek az 1-2g tesztók már annyira pörgethetik a szervezetet hogy ez zabálja el előlem inkább a kcal-t

Én mondjuk ektomorf alkat vagyok de azt tapasztaltam hogy minél több cuccot nyomok annál kevésbé tudok lépést tartani a tiszta kajával mert az már számomra ehetetlen mennyiség így elkezdek csaló kajákat berakni, trentől kifejezetten azt érzem hogy elkezdek ellaposodni akárhogy is tolom a kaját diétában ez még rosszabb mondjuk én nem is vagyok nagy tren rajongó.
Trentől laposodni? Én anno nem is tudom szerintem már van vagy 5-6 éve hogy nem toltam trent, nekem baromira bejött, olyan kerek feszes voltam tőle.
Igaz csak életembe 1x használtam és az még az akkori shree vagy thaiger márka volt.
Gondolkozok, hogy most is kicsit használnék belőle de csak valami "baba adagot" a mix mellé, mondjuk 100-200mg ha ennyit érdemes egyáltalán.


2021. Június 17. - 20:28:00
Válasz #2136
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.

2021. Június 17. - 20:37:22
Válasz #2137
Nem elérhető

Martin0204


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.
[/quote
Zavar kibaszottul. Csak fekszek 90-100 között mozog. Tavaly propi,stana kúra alatt nem volt ilyen nálam. Furcsállom kicsit.

2021. Június 17. - 20:41:12
Válasz #2138
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.
[/quote
Zavar kibaszottul. Csak fekszek 90-100 között mozog. Tavaly propi,stana kúra alatt nem volt ilyen nálam. Furcsállom kicsit.
Barmilyen mas eletvitel valtozas kihozhatja. Akar egy stresszesebb munkahely. Maganelet. Barmi egy ev leforgasa alatt. (En ugy gondolom)

2021. Június 17. - 20:50:22
Válasz #2139
Nem elérhető

Martin0204


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.
[/quote
Zavar kibaszottul. Csak fekszek 90-100 között mozog. Tavaly propi,stana kúra alatt nem volt ilyen nálam. Furcsállom kicsit.
Barmilyen mas eletvitel valtozas kihozhatja. Akar egy stresszesebb munkahely. Maganelet. Barmi egy ev leforgasa alatt. (En ugy gondolom)
Megpróbálok nem agyalni rajt. Ezt a kibaszott órát nézem a kezemen 5 percenként. Lehet túl gondolom vagy nem tom.

2021. Június 17. - 21:03:23
Válasz #2140
Nem elérhető

G


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.
[/quote
Zavar kibaszottul. Csak fekszek 90-100 között mozog. Tavaly propi,stana kúra alatt nem volt ilyen nálam. Furcsállom kicsit.
Barmilyen mas eletvitel valtozas kihozhatja. Akar egy stresszesebb munkahely. Maganelet. Barmi egy ev leforgasa alatt. (En ugy gondolom)
Megpróbálok nem agyalni rajt. Ezt a kibaszott órát nézem a kezemen 5 percenként. Lehet túl gondolom vagy nem tom.

Vagy tök egyszerű és szedj béta-blokkolót.

2021. Június 17. - 21:17:39
Válasz #2141
Nem elérhető

Martin0204


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.
[/quote
Zavar kibaszottul. Csak fekszek 90-100 között mozog. Tavaly propi,stana kúra alatt nem volt ilyen nálam. Furcsállom kicsit.
Barmilyen mas eletvitel valtozas kihozhatja. Akar egy stresszesebb munkahely. Maganelet. Barmi egy ev leforgasa alatt. (En ugy gondolom)
Megpróbálok nem agyalni rajt. Ezt a kibaszott órát nézem a kezemen 5 percenként. Lehet túl gondolom vagy nem tom.

Vagy tök egyszerű és szedj béta-blokkolót.

Vény nélkül lehet kapni esetleg? Amúgy erről még nem hallottam. Világosíts fel légyszi. Köszönöm

2021. Június 17. - 21:20:42
Válasz #2142
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.
[/quote
Zavar kibaszottul. Csak fekszek 90-100 között mozog. Tavaly propi,stana kúra alatt nem volt ilyen nálam. Furcsállom kicsit.
Barmilyen mas eletvitel valtozas kihozhatja. Akar egy stresszesebb munkahely. Maganelet. Barmi egy ev leforgasa alatt. (En ugy gondolom)
Megpróbálok nem agyalni rajt. Ezt a kibaszott órát nézem a kezemen 5 percenként. Lehet túl gondolom vagy nem tom.
Én levenném azt az órát a picsába. csak magad stresszeled vele, mert azon agyalsz mert folyton nézni és tudni akarod mi a helyzet.
meg kitudja az is mennyire pontos, még akkor is ha egy apple vagy más magas kategóriájú óra.

2021. Június 17. - 21:24:34
Válasz #2143
Nem elérhető

Martin0204


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.
[/quote
Zavar kibaszottul. Csak fekszek 90-100 között mozog. Tavaly propi,stana kúra alatt nem volt ilyen nálam. Furcsállom kicsit.
Barmilyen mas eletvitel valtozas kihozhatja. Akar egy stresszesebb munkahely. Maganelet. Barmi egy ev leforgasa alatt. (En ugy gondolom)
Megpróbálok nem agyalni rajt. Ezt a kibaszott órát nézem a kezemen 5 percenként. Lehet túl gondolom vagy nem tom.
Én levenném azt az órát a picsába. csak magad stresszeled vele, mert azon agyalsz mert folyton nézni és tudni akarod mi a helyzet.
meg kitudja az is mennyire pontos, még akkor is ha egy apple vagy más magas kategóriájú óra.
Körülöttem mindenki ezt mondja. Leveszem mert tényleg csak felbaszom magam rajt.

2021. Június 17. - 21:38:41
Válasz #2144
Nem elérhető

G


Sziasztok. Igazából érdeklődnék elsősorban. 5 hete megy omega meds propi heti 3*100 ml. 3-4 napja a pulzusom nem akar 90 alá menni még nyugalmi állapotban sem. Lehet ez a propitól? Volt így már valaki esetleg? Köszi a válaszokat!
Simán közre játszhat, vagy akár a meleg ha olyan idő van a lakásban. Nálam itt jelenleg a panelbe ne tudd meg, szóval nekem is simán karcolja a pulzusom a 90-100at ami baromi sok, viszont sose bírtam a hőséget sehogy kezelni, felveszek 1 pólót, 20-30p és átizzadom.
[/quote
Zavar kibaszottul. Csak fekszek 90-100 között mozog. Tavaly propi,stana kúra alatt nem volt ilyen nálam. Furcsállom kicsit.
Barmilyen mas eletvitel valtozas kihozhatja. Akar egy stresszesebb munkahely. Maganelet. Barmi egy ev leforgasa alatt. (En ugy gondolom)
Megpróbálok nem agyalni rajt. Ezt a kibaszott órát nézem a kezemen 5 percenként. Lehet túl gondolom vagy nem tom.

Vagy tök egyszerű és szedj béta-blokkolót.

Vény nélkül lehet kapni esetleg? Amúgy erről még nem hallottam. Világosíts fel légyszi. Köszönöm



Receptköteles háziorvos felírhatja, nebivolol, propanolol, atenolol hatóanyagot javasolnám nevéből adódóan blokkolja a béta receptorokat és csökkenti a pulzus számot.
Amúgy szteroidoktól simán lehet magas a pulzusod és a vérnyomásod, de lehet csak dehidratált vagy.