2024. Május 04. - 20:09:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445470 alkalommal)

Nandiee és 50 vendég van a témában

2021. Június 24. - 18:02:18
Válasz #2205
Nem elérhető

Cetlee


Sziasztok!
La pharma 10 mg stana valóban stanaként működik aki használta már ?
Vagy esetleg metha lehet benne?

Kb 4-5 éve használtam először és utoljára. Hozta a tömeget (vizet), erőt, meg a bimbó érzékenységet is. Metha volt benne, stanához semmi köze sem volt. Szerintem azóta sem változott pozitív irányba a helyzet.

2021. Június 24. - 20:49:21
Válasz #2206
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok!

Leírnám én is a tapasztalatom az omegás cuccokról. Jónéhány éve tolom az ipart, volt szerencsém sokféle cucchoz mint itt mindenkinek. 2019- 2020 masteres testo mix, master propi, master deca kombinációval ment le. Nekem nagyon bevált, rögtön meg szoktam érezni ha valami jó, szerencsére az eredmény látható is volt. Kaja belőve, életmód rendben, ilyenkor ha a cucc jó és nem ma kezdte az ember az edzést az eredmény borítékolhatóan jó. Idénre maradt kb 2 hónapra való master propi, testomix, master deca. Nekikezdtem áprilisban ahogy sikerült terembe jutni ebben a fasza helyzetben és az eredmények szépen elkezdtek jönni. De május végére elfogyott a master. heti 3x1ml testomix, hozzászívva 3x0.5 ml propi, és 3x1ml deca. elején 6 hétig némi methával megtolva. Mikor elfogyott omegát rendeltem mert jókat irtak róla de a saját tapasztalatom szerint fasorban sincs a masterhez képest. omega testomix 3x2ml+ omega deca 3x1ml+ omega trenmix 3x 1ml. A hatás egy nagy 0! Egyre szarabbul nézek ki ahogy megy ki a masteres cucc , kb mint egy tornaórából felmentett. Nekem ne mondja senki hogy jó mert már grammozom a kaját és edzeni se ma kezdtem, mással jól is ment, eredmények jöttek de ez egy szar. Elhiszem hogy régen jó volt vagy tavaly, de akkor ebbe is belenyúltak. Nekem a csíkos nyakú van mindenből. 1 kékes csík a nyakán. Most pánikszerűen vettem kenwoo testomix 400at mert más nem volt de már a 400 miatt is gyanús mert csoda lenne ha fele benne lenne de hátha. Szeretnék véleményt kérni tőletek hogy a kenwoo 400 testomix jó lehet vagy ne töltsem vele az időt? Mellé biosira szemes tren 25mg acetat megy amiben szintén eléggé bizonytalan vagyok, de a szükség nagy úr. Köszönöm a válaszokat előre is!

Nagy valószínű hogy kétféle vagy lehet több is van belölle mert ami itt felénk megy jó de haverral beszéltem ők máshonnan vették és panaszkodik hogy semmit nem ér!

2021. Június 25. - 01:15:12
Válasz #2207
Nem elérhető

Küklopsz


Ugyanez a helyzet nálam is. Nálam mondjuk 4 gyártó minimum megy de ha gyanút fogok valamire ilyen 6ik érzék szerűen mindig igaz lesz sajna omegára is igaz lett igaz nekem van vagy 10 doboz lehet van közte ami jó de érdekes ahogy nyomok egy mastert mixet másnapra iszonyat libidó életerő kicsattanós fless ja és ráadásul pont azt amit itt valaki hurrogott (szürke gumis) nekem valami 2024.07 lejaratú de szól rendesen omegánál meg 2 3 ml megy egybe és?? Nem tudnék semmi különöset mondani. Megy omega parabolan meg tren ace is, igazából semmi különöset nem érzek igaz hogy mostanság még a szokásos 4 fajta nyugtatom altatom se segit az alvasban de nem gondolnam hogy ez a tren miatt előbb sorolnám ide ezt az okádék időt

2021. Június 25. - 02:13:40
Válasz #2208
Nem elérhető

Küklopsz


Mátrix pharma volt már itt kérdés valaki tud hallott róla valami érdemit?

2021. Június 25. - 07:55:35
Válasz #2209
Nem elérhető

Gábor77


A most kapható "görög patikai" HCG teljesen üres. Ne vegyétek. 4 teszt 4 negatív(tegnap) Szóval felejtős csak pénzkidobás.

2021. Június 25. - 09:00:32
Válasz #2210
Nem elérhető

Predator50


Görög pregnyl nálam is kuka nulla, master mixnél nálam is ez a szitu, másnapra libidó stb, omega mixnël nem érzem ezt ensem hiába megy be egyszerre 2-3ml

2021. Június 25. - 10:10:09
Válasz #2211
Nem elérhető

Gyuf


Görög hcg-hez dobjatok már légyszi dátumot, hogy legalább abból ne kérjen/kapjon senki.

2021. Június 25. - 11:42:49
Válasz #2212
Nem elérhető

smit94


Köszönöm a tippeket mindenkinek!

Jövő héten beiktatom a genesis methát aztán meglássuk...
Nálam 2023.01 lejáratú görög pregnyl pihen, remélem nem üres.  :-/-

2021. Június 25. - 11:44:28
Válasz #2213
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

Leírnám én is a tapasztalatom az omegás cuccokról. Jónéhány éve tolom az ipart, volt szerencsém sokféle cucchoz mint itt mindenkinek. 2019- 2020 masteres testo mix, master propi, master deca kombinációval ment le. Nekem nagyon bevált, rögtön meg szoktam érezni ha valami jó, szerencsére az eredmény látható is volt. Kaja belőve, életmód rendben, ilyenkor ha a cucc jó és nem ma kezdte az ember az edzést az eredmény borítékolhatóan jó. Idénre maradt kb 2 hónapra való master propi, testomix, master deca. Nekikezdtem áprilisban ahogy sikerült terembe jutni ebben a fasza helyzetben és az eredmények szépen elkezdtek jönni. De május végére elfogyott a master. heti 3x1ml testomix, hozzászívva 3x0.5 ml propi, és 3x1ml deca. elején 6 hétig némi methával megtolva. Mikor elfogyott omegát rendeltem mert jókat irtak róla de a saját tapasztalatom szerint fasorban sincs a masterhez képest. omega testomix 3x2ml+ omega deca 3x1ml+ omega trenmix 3x 1ml. A hatás egy nagy 0! Egyre szarabbul nézek ki ahogy megy ki a masteres cucc , kb mint egy tornaórából felmentett. Nekem ne mondja senki hogy jó mert már grammozom a kaját és edzeni se ma kezdtem, mással jól is ment, eredmények jöttek de ez egy szar. Elhiszem hogy régen jó volt vagy tavaly, de akkor ebbe is belenyúltak. Nekem a csíkos nyakú van mindenből. 1 kékes csík a nyakán. Most pánikszerűen vettem kenwoo testomix 400at mert más nem volt de már a 400 miatt is gyanús mert csoda lenne ha fele benne lenne de hátha. Szeretnék véleményt kérni tőletek hogy a kenwoo 400 testomix jó lehet vagy ne töltsem vele az időt? Mellé biosira szemes tren 25mg acetat megy amiben szintén eléggé bizonytalan vagyok, de a szükség nagy úr. Köszönöm a válaszokat előre is!

Ennyit erről,hogy ki mit mond egy adott készítményről...Te azonnal megérezted a helyzetet,mert van tapasztalatod.

Össze kell dobni a pénzt,bevizsgáltatni és visszavinni a dealernek,a pénzed adja vissza,a többit meg oldja meg.
Visszafelé kell tolni a problémát,csak amíg nincs a kezedbe bizonyíték (vizsgálat eredménye) addíg simán leráz annyival,hogy "pedig másoknak működött"...

El kellene már hinni,hogy egy bevizsgálás mindenkinek jó, legyen az a felhasználó,a dealer,vagy maga a gyártó KIVÉVE,ha van valami takargatnivalója.

Igényes gyártó (ha fent akar maradni ezen a piacon) eleve bevizsgál minden szériát,ez aprópénz ahhoz képest amennyit hoz,és ha vannak esetleg hibák azok korrigálhatóak.

Igényes gyártó ha bevizsgáltattad a termékét megtéríti a költségedet,pl levásárolhatod...

Valamirevaló dealer ha tudja bizonyítani mit ad el,az anyagi oldalon is érezhető pozitían.

Szervezett bevizsgálásokkal ki lehetne fehéríteni a piacot valamelyest.





Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Június 25. - 11:48:31
Válasz #2214
Nem elérhető

Kamagraking


A most kapható "görög patikai" HCG teljesen üres. Ne vegyétek. 4 teszt 4 negatív(tegnap) Szóval felejtős csak pénzkidobás.

És mit szólt hozzá az akitől vetted?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Június 25. - 12:33:29
Válasz #2215
Nem elérhető

Gábor77


A most kapható "görög patikai" HCG teljesen üres. Ne vegyétek. 4 teszt 4 negatív(tegnap) Szóval felejtős csak pénzkidobás.

És mit szólt hozzá az akitől vetted?
Ma írtam rá. Még nem válaszolt. De eddig mindíg mindenben korrekt volt,hamisságon nem értem. Kíváncsi leszek mit válaszol.

2021. Június 25. - 12:43:05
Válasz #2216
Nem elérhető

Gábor77


Görög hcg-hez dobjatok már légyszi dátumot, hogy legalább abból ne kérjen/kapjon senki.
2024-03 ezek kukába valók. Előtte volt egy ami működött. Annak nem tudom a lejáratát,de nem is ettől a dílertől vettem mint ezt a szemetet.

2021. Június 25. - 13:36:30
Válasz #2217
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok!

Leírnám én is a tapasztalatom az omegás cuccokról. Jónéhány éve tolom az ipart, volt szerencsém sokféle cucchoz mint itt mindenkinek. 2019- 2020 masteres testo mix, master propi, master deca kombinációval ment le. Nekem nagyon bevált, rögtön meg szoktam érezni ha valami jó, szerencsére az eredmény látható is volt. Kaja belőve, életmód rendben, ilyenkor ha a cucc jó és nem ma kezdte az ember az edzést az eredmény borítékolhatóan jó. Idénre maradt kb 2 hónapra való master propi, testomix, master deca. Nekikezdtem áprilisban ahogy sikerült terembe jutni ebben a fasza helyzetben és az eredmények szépen elkezdtek jönni. De május végére elfogyott a master. heti 3x1ml testomix, hozzászívva 3x0.5 ml propi, és 3x1ml deca. elején 6 hétig némi methával megtolva. Mikor elfogyott omegát rendeltem mert jókat irtak róla de a saját tapasztalatom szerint fasorban sincs a masterhez képest. omega testomix 3x2ml+ omega deca 3x1ml+ omega trenmix 3x 1ml. A hatás egy nagy 0! Egyre szarabbul nézek ki ahogy megy ki a masteres cucc , kb mint egy tornaórából felmentett. Nekem ne mondja senki hogy jó mert már grammozom a kaját és edzeni se ma kezdtem, mással jól is ment, eredmények jöttek de ez egy szar. Elhiszem hogy régen jó volt vagy tavaly, de akkor ebbe is belenyúltak. Nekem a csíkos nyakú van mindenből. 1 kékes csík a nyakán. Most pánikszerűen vettem kenwoo testomix 400at mert más nem volt de már a 400 miatt is gyanús mert csoda lenne ha fele benne lenne de hátha. Szeretnék véleményt kérni tőletek hogy a kenwoo 400 testomix jó lehet vagy ne töltsem vele az időt? Mellé biosira szemes tren 25mg acetat megy amiben szintén eléggé bizonytalan vagyok, de a szükség nagy úr. Köszönöm a válaszokat előre is!

Nagy valószínű hogy kétféle vagy lehet több is van belölle mert ami itt felénk megy jó de haverral beszéltem ők máshonnan vették és panaszkodik hogy semmit nem ér!


Na most utananeztem nekem olyam egy sincs aminek kékes csík a nyakán. Olyan van ami zöld csik a nyakán és felette pont, illetve amin csak sima pont van

2021. Június 25. - 13:43:29
Válasz #2218
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Leírnám én is a tapasztalatom az omegás cuccokról. Jónéhány éve tolom az ipart, volt szerencsém sokféle cucchoz mint itt mindenkinek. 2019- 2020 masteres testo mix, master propi, master deca kombinációval ment le. Nekem nagyon bevált, rögtön meg szoktam érezni ha valami jó, szerencsére az eredmény látható is volt. Kaja belőve, életmód rendben, ilyenkor ha a cucc jó és nem ma kezdte az ember az edzést az eredmény borítékolhatóan jó. Idénre maradt kb 2 hónapra való master propi, testomix, master deca. Nekikezdtem áprilisban ahogy sikerült terembe jutni ebben a fasza helyzetben és az eredmények szépen elkezdtek jönni. De május végére elfogyott a master. heti 3x1ml testomix, hozzászívva 3x0.5 ml propi, és 3x1ml deca. elején 6 hétig némi methával megtolva. Mikor elfogyott omegát rendeltem mert jókat irtak róla de a saját tapasztalatom szerint fasorban sincs a masterhez képest. omega testomix 3x2ml+ omega deca 3x1ml+ omega trenmix 3x 1ml. A hatás egy nagy 0! Egyre szarabbul nézek ki ahogy megy ki a masteres cucc , kb mint egy tornaórából felmentett. Nekem ne mondja senki hogy jó mert már grammozom a kaját és edzeni se ma kezdtem, mással jól is ment, eredmények jöttek de ez egy szar. Elhiszem hogy régen jó volt vagy tavaly, de akkor ebbe is belenyúltak. Nekem a csíkos nyakú van mindenből. 1 kékes csík a nyakán. Most pánikszerűen vettem kenwoo testomix 400at mert más nem volt de már a 400 miatt is gyanús mert csoda lenne ha fele benne lenne de hátha. Szeretnék véleményt kérni tőletek hogy a kenwoo 400 testomix jó lehet vagy ne töltsem vele az időt? Mellé biosira szemes tren 25mg acetat megy amiben szintén eléggé bizonytalan vagyok, de a szükség nagy úr. Köszönöm a válaszokat előre is!

Ennyit erről,hogy ki mit mond egy adott készítményről...Te azonnal megérezted a helyzetet,mert van tapasztalatod.

Össze kell dobni a pénzt,bevizsgáltatni és visszavinni a dealernek,a pénzed adja vissza,a többit meg oldja meg.
Visszafelé kell tolni a problémát,csak amíg nincs a kezedbe bizonyíték (vizsgálat eredménye) addíg simán leráz annyival,hogy "pedig másoknak működött"...

El kellene már hinni,hogy egy bevizsgálás mindenkinek jó, legyen az a felhasználó,a dealer,vagy maga a gyártó KIVÉVE,ha van valami takargatnivalója.

Igényes gyártó (ha fent akar maradni ezen a piacon) eleve bevizsgál minden szériát,ez aprópénz ahhoz képest amennyit hoz,és ha vannak esetleg hibák azok korrigálhatóak.

Igényes gyártó ha bevizsgáltattad a termékét megtéríti a költségedet,pl levásárolhatod...

Valamirevaló dealer ha tudja bizonyítani mit ad el,az anyagi oldalon is érezhető pozitían.

Szervezett bevizsgálásokkal ki lehetne fehéríteni a piacot valamelyest.
Ertem amit irsz es persze jo is lenne DE
Szerinted melyik dilert vagy a hataron atcsempeszo embert erdekel hogy mi van az uvegbe/ampullaba amig neki penze van belole. ?
Gyartonal meg lehet ugy van hogy kb ebbe teszunk ebbe nem stb.
Arrol nem beszelve hogy itthon mire a gyartotol ide kerul hany kezen megy at es melyik hamisitja vagy uti fel massal.
Veszel egy kis gyogyszertari uveget raragasztasz egy altalad nyomtatott cimket es eredeti dobozban tovabb adod hogy ez “tuti cucc” ( most csak irtam valami)
Bevizsgalasnak sincs sok ertelme egyik szeria lehet jo a masik kuka es a vizsgalat se olcso.
Regen a genet itthon hamisitottak. Eltudom kepzelni a mostani cuccokrol is
Pl omega.
Itt max talan akkor kapsz azt amit szeretnel ha a gyartotol szerzel es nem megy 10emberen at.

2021. Június 25. - 17:56:22
Válasz #2219
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek nem akarok itt vitába álni senkivel mert én is tapasztalom azt hogy van ami jó és van ami szar! De diller ide vagy oda egy példa én tolom az Omega testo enát és hát az eleje jó volt nagyon is most már a 10ml után mintha negyede lenne benne tőlem nagyjából 50km re ugyan az a külsejű cucc olyat dob a srácokon hogy öröm nézni! Másik edző társam 3 és fél doboz Magnus Stanát lökött be és start se ért vele neki adta a maradék 1,5 dobozt a terembe egy jó kissrácnak láss csodát a kisfiú eres, és száraz ízületekre panaszkodik! Na ez  hogy? HCG nekem is fos öcsém ugyan abból a gyártásút nyomja neki a terhességi teszt okés. Tesztről is jó tudni hogy volt olyan akinek negatív volt és betolta a szarnak hitt HCG-t és a heréi erezhetően kezdték vissza nyerni eredeti méretüket! Tavaly itt mindenki köztük én is panaszkodtam a Master 350mixre de volt a többség akinek jó volt. Vagy itt van Gábor 77 aki mesélte neki milyen jó volt a Swiss dolgai más pedig panaszkodott hogy szart nem ér! De volt panasz a Sterlingre is mellette pedig agyon sok versenyző srác azzal készült!. Ez hogy is van akkor?
Bevizsgálásra csak annyit hogy a diller senkinek nem mondja azt hogy ezt vedd tuti jó meg garanciát vállalok rá nekem se mondta maximum annyit hogy ezt most viszik és nincs rá panasz vagy hogy szar lenne! Én meg  megvettem. De ha valami tényleg rotty akkor nekem mondja hogy ezt inkább most ne vidd!!! Itt a fórumon fura az hogy mindenkinek szar minden ahol edzek nem kis terem szerintem a legnagyobb BP-n ugyan ez a cucc panaszmentes sőt még dicsérik is. Nevetek is magamon lehet én vagyok a kula!  @-o mindegy is osszuk meg amit tudunk és talán annyival okosabbak vagyunk. Vagy nem.  ****:)))  Omegát nem bevizsgalbi kell hanem már ilyenkor nyáron mint minden más cuccot felejteni. Tapasztalat.
Jaa és szerintetek melyik diller adja vissza majd a pénzt? Egyik sem. Maximum ki nevet és elhajt a faszba. Te pedig mész egy másikhoz és veszed ugyan azt. Ördögi kör. Ha korrekt a dillered legfeljebb szól hogy figyelj 1000 dobozból faszom se tudja melyik a jó! Inkább ne vedd. Ne ma kezdtem higgyétek el van itt olyan aki annyi éves amióta már emelem azt a rohadt vasat és még sok mindent mellette de jobb ha tudjátok ez nem új keletű jelenség.