2024. Május 04. - 18:24:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445427 alkalommal)

Damn és 41 vendég van a témában

2021. Június 28. - 15:08:31
Válasz #2250
Nem elérhető

Gábor77



2021. Június 28. - 15:32:11
Válasz #2251
Nem elérhető

guzzi


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

 Master Tren.enajával össze szívva se gyullad kicsit sem

Master tren ena müködik hogy latod?

Igen. Biztosan van benne tren. Mert beadás után (nem miníg) de jött a köhögési inger.
Tudomásom szerint sima ena nem "okoz" köhögést, azaz acetát

Akkor nem ena. hanem ace csak ena van ráírva (ha így van ezt én nem tudom)


Nagyon régóta használok már Trent még a régi Finnajethez is volt szerencsém ami nem mai csirke. Volt köztük nagyon sok féle gyártó de azt kijelentem hogy az ace az ena és a mix is ha magába adtam be ugyan úgy köhögtem nem vészes de volt. Öcsém már meg sem érzi semmi köhögés semmi izzadás vagy étvágytalanság vagy túlzott  éhség érzet vagy túlzott stressz semmi. Embere válogatja ezt is. Hexát viszont nem használtam soha lett volna de szerintem csak sima ena van benne.

2021. Június 28. - 15:43:00
Válasz #2252
Nem elérhető

Gábor77


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

 Master Tren.enajával össze szívva se gyullad kicsit sem

Master tren ena müködik hogy latod?

Igen. Biztosan van benne tren. Mert beadás után (nem miníg) de jött a köhögési inger.
Tudomásom szerint sima ena nem "okoz" köhögést, azaz acetát

Akkor nem ena. hanem ace csak ena van ráírva (ha így van ezt én nem tudom)


Nagyon régóta használok már Trent még a régi Finnajethez is volt szerencsém ami nem mai csirke. Volt köztük nagyon sok féle gyártó de azt kijelentem hogy az ace az ena és a mix is ha magába adtam be ugyan úgy köhögtem nem vészes de volt. Öcsém már meg sem érzi semmi köhögés semmi izzadás vagy étvágytalanság vagy túlzott  éhség érzet vagy túlzott stressz semmi. Embere válogatja ezt is. Hexát viszont nem használtam soha lett volna de szerintem csak sima ena van benne.
Köszi a megerősítést.

2021. Június 28. - 19:31:14
Válasz #2253
Nem elérhető

G


Ha azt fújjátok állandóan,hogy "minek tesztelni mert lehet hogy a következő ampullában vmi más van"
akkor  minek kérdezgetitek a sorozatszámokat,itt nemigaz,hogy lehet,hogy a következő ampullában más van?

Én ha ugl-t veszek nem is foglalkozok már ilyenekkel hogy ennek jó volt annak nem, ilyen sorszám meg olyan sorszám tök mindegy ha megvetted beszúród már úgyis ha meg van tapasztalatod akkor úgyis érezni fogod egy bizonyos szinten aztán ennyi, teljesen felesleges egyik részről a kérdezgetés mert itt már szinte minden a hamisítvány hamisítványa szóval ha ugyanattól az embertől ugyanakkor veszel két teszto enát simán lehet tök más a kettő mert általában 3-4 emberen min átmegy már mire a "vég" felhasználóhoz eljut.
Az a baj a teszteléssel hogy a legtöbb dílernél "megrendelésre" megy ő is szerzi valahonnan ha éppen kéri valaki és senki nem tart raktár készletet, sajna a legelső embernek kéne tesztelnie minden új kört ami a "séftől" jön, ismerjük be magyarországon vagyunk pont le sz@rja ezt mindenki mert tudja hogy úgyis megveszik aztán ennyi mert követik a régi jó megszokást hogy amire észreveszi valaki hogy kibasztak vele már úgysem fog vissza menni.....
Amúgy a HCG-t én nem hinném hogy hamisítanák mert leampullázni már annyi pénzbe kerülne hogy tényleg nincs értelme kamut csinálni inkább az lehet mivel ez is egy peptid mint a növi egyszerűen a tárolásra érzékeny és még az átlag felhasználóknak sem jut eszébe hűtőbe rakni ameddig nincs feloldva akkor ameddig mondjuk ideér görögországból meg átmegy min 3-4-5 emberen ők mennyire foglalkoznak vele....

2021. Június 28. - 21:58:49
Válasz #2254
Nem elérhető

Dudu


Ha valaki tud esetleg megbízható e-mail címet , vagy bármilyen Kontaktot “táplálék kieg”  beszerzésére , légyszi írja meg pm-ben, mert a tököm tele van már a baranyai kóklerekkel.
Akár utánvéttel , vagy akár el is megyek érte.
Köszönöm 👌🏻

2021. Június 28. - 23:01:09
Válasz #2255
Nem elérhető

bbuilder


Hcg-vel kapcsolatban kérdeznék. Volt görög pregnyl..amit Gabor77 is írt dátumos, kúra elejétől ment, nem ért semmit, 2 teszt is 1 csíkos.

Sikerült szereznem német patikai pregnylt vényre, amit hűtőtáskában hoztak be külföldről és én is hűtőben tartom azóta is a feloldatlan dobozokat is.

Bac vízben oldottam fel nem a sajátjában amit adtak hozzá. Első beadás után nem is rögtön másnap és éhgyomros vizelettel hanem kb 5-6nappal beadás után valamikor napközben kíváncsiságból leteszteltem, mert maradt még 2 terhes teszt. Nem is a hcgből cseppentettem rá, hanem napközbeni vizelet és rögtön 2 csíkos lett, éreztem is, hogy másabb, mint a görög.

A probléma ezután jött kb 1 hónappal, heti 500iu megy azóta is (2*250 vagy 1*500 mikor hogy jön össze), maradt még 1 terhes tesztem, ezt már beadás utáni nap néztem (ezt sem éhgyomorra) és 1 csík.. nem is érzem már tőle amit az első pár hétben (golyók méret és hasonlók).

Ezalatt az 1 hónap alatt hűtőben tartva is ezek szerint “megromlik”?
Pct ben nem lenne gond, mert ott 1 doboz elmegy hamar, de így azért nem a legjobb.
Van valakinek tippje esetleg, hogy lehetne növelni az “élettartamát”? Vagy a bac vízzel lehet gond? Azt is hűtőben tartom amióta megvan…

2021. Június 28. - 23:14:58
Válasz #2256
Nem elérhető

kappl


Hcg-vel kapcsolatban kérdeznék. Volt görög pregnyl..amit Gabor77 is írt dátumos, kúra elejétől ment, nem ért semmit, 2 teszt is 1 csíkos.

Sikerült szereznem német patikai pregnylt vényre, amit hűtőtáskában hoztak be külföldről és én is hűtőben tartom azóta is a feloldatlan dobozokat is.

Bac vízben oldottam fel nem a sajátjában amit adtak hozzá. Első beadás után nem is rögtön másnap és éhgyomros vizelettel hanem kb 5-6nappal beadás után valamikor napközben kíváncsiságból leteszteltem, mert maradt még 2 terhes teszt. Nem is a hcgből cseppentettem rá, hanem napközbeni vizelet és rögtön 2 csíkos lett, éreztem is, hogy másabb, mint a görög.

A probléma ezután jött kb 1 hónappal, heti 500iu megy azóta is (2*250 vagy 1*500 mikor hogy jön össze), maradt még 1 terhes tesztem, ezt már beadás utáni nap néztem (ezt sem éhgyomorra) és 1 csík.. nem is érzem már tőle amit az első pár hétben (golyók méret és hasonlók).

Ezalatt az 1 hónap alatt hűtőben tartva is ezek szerint “megromlik”?
Pct ben nem lenne gond, mert ott 1 doboz elmegy hamar, de így azért nem a legjobb.
Van valakinek tippje esetleg, hogy lehetne növelni az “élettartamát”? Vagy a bac vízzel lehet gond? Azt is hűtőben tartom amióta megvan…

Nem a kérdésre a válasz, szóval ne gyilkolj le érte, de nem próbáltad még fagyasztani? Vagy nagy faszság?

2021. Június 29. - 10:33:21
Válasz #2257
Nem elérhető

G


Hcg-vel kapcsolatban kérdeznék. Volt görög pregnyl..amit Gabor77 is írt dátumos, kúra elejétől ment, nem ért semmit, 2 teszt is 1 csíkos.

Sikerült szereznem német patikai pregnylt vényre, amit hűtőtáskában hoztak be külföldről és én is hűtőben tartom azóta is a feloldatlan dobozokat is.

Bac vízben oldottam fel nem a sajátjában amit adtak hozzá. Első beadás után nem is rögtön másnap és éhgyomros vizelettel hanem kb 5-6nappal beadás után valamikor napközben kíváncsiságból leteszteltem, mert maradt még 2 terhes teszt. Nem is a hcgből cseppentettem rá, hanem napközbeni vizelet és rögtön 2 csíkos lett, éreztem is, hogy másabb, mint a görög.

A probléma ezután jött kb 1 hónappal, heti 500iu megy azóta is (2*250 vagy 1*500 mikor hogy jön össze), maradt még 1 terhes tesztem, ezt már beadás utáni nap néztem (ezt sem éhgyomorra) és 1 csík.. nem is érzem már tőle amit az első pár hétben (golyók méret és hasonlók).

Ezalatt az 1 hónap alatt hűtőben tartva is ezek szerint “megromlik”?
Pct ben nem lenne gond, mert ott 1 doboz elmegy hamar, de így azért nem a legjobb.
Van valakinek tippje esetleg, hogy lehetne növelni az “élettartamát”? Vagy a bac vízzel lehet gond? Azt is hűtőben tartom amióta megvan…

Nem a kérdésre a válasz, szóval ne gyilkolj le érte, de nem próbáltad még fagyasztani? Vagy nagy faszság?

Ezt a trükköt szoktam csinálni, csökken a hatékonysága de jobban "eláll" annyi hogy érdemes a saját nacl vizével oldani kiszívni adagonként inzulinosba és be a fagyasztóba aztán használat előtti este átrakni a sima hűtőbe hogy ott olvadjon ki.
Pár pepdtidnél is működik ez, növinél, igf-1-nél nem.

2021. Június 29. - 11:01:20
Válasz #2258
Nem elérhető

bbuilder


Hcg-vel kapcsolatban kérdeznék. Volt görög pregnyl..amit Gabor77 is írt dátumos, kúra elejétől ment, nem ért semmit, 2 teszt is 1 csíkos.

Sikerült szereznem német patikai pregnylt vényre, amit hűtőtáskában hoztak be külföldről és én is hűtőben tartom azóta is a feloldatlan dobozokat is.

Bac vízben oldottam fel nem a sajátjában amit adtak hozzá. Első beadás után nem is rögtön másnap és éhgyomros vizelettel hanem kb 5-6nappal beadás után valamikor napközben kíváncsiságból leteszteltem, mert maradt még 2 terhes teszt. Nem is a hcgből cseppentettem rá, hanem napközbeni vizelet és rögtön 2 csíkos lett, éreztem is, hogy másabb, mint a görög.

A probléma ezután jött kb 1 hónappal, heti 500iu megy azóta is (2*250 vagy 1*500 mikor hogy jön össze), maradt még 1 terhes tesztem, ezt már beadás utáni nap néztem (ezt sem éhgyomorra) és 1 csík.. nem is érzem már tőle amit az első pár hétben (golyók méret és hasonlók).

Ezalatt az 1 hónap alatt hűtőben tartva is ezek szerint “megromlik”?
Pct ben nem lenne gond, mert ott 1 doboz elmegy hamar, de így azért nem a legjobb.
Van valakinek tippje esetleg, hogy lehetne növelni az “élettartamát”? Vagy a bac vízzel lehet gond? Azt is hűtőben tartom amióta megvan…

Nem a kérdésre a válasz, szóval ne gyilkolj le érte, de nem próbáltad még fagyasztani? Vagy nagy faszság?

Ezt a trükköt szoktam csinálni, csökken a hatékonysága de jobban "eláll" annyi hogy érdemes a saját nacl vizével oldani kiszívni adagonként inzulinosba és be a fagyasztóba aztán használat előtti este átrakni a sima hűtőbe hogy ott olvadjon ki.
Pár pepdtidnél is működik ez, növinél, igf-1-nél nem.

Köszi a tippet, erre még nem is gondoltam.
Következő doboznál már így csinálom. Nyilván az első heti adagot nem fagyasztom le, mert azt be is adom, de már a 2.nál is érdemes így csinálni? A saját oldatában kibír 1 hetet a hűtőben?

2021. Június 29. - 14:24:03
Válasz #2259
Nem elérhető

G


Hcg-vel kapcsolatban kérdeznék. Volt görög pregnyl..amit Gabor77 is írt dátumos, kúra elejétől ment, nem ért semmit, 2 teszt is 1 csíkos.

Sikerült szereznem német patikai pregnylt vényre, amit hűtőtáskában hoztak be külföldről és én is hűtőben tartom azóta is a feloldatlan dobozokat is.

Bac vízben oldottam fel nem a sajátjában amit adtak hozzá. Első beadás után nem is rögtön másnap és éhgyomros vizelettel hanem kb 5-6nappal beadás után valamikor napközben kíváncsiságból leteszteltem, mert maradt még 2 terhes teszt. Nem is a hcgből cseppentettem rá, hanem napközbeni vizelet és rögtön 2 csíkos lett, éreztem is, hogy másabb, mint a görög.

A probléma ezután jött kb 1 hónappal, heti 500iu megy azóta is (2*250 vagy 1*500 mikor hogy jön össze), maradt még 1 terhes tesztem, ezt már beadás utáni nap néztem (ezt sem éhgyomorra) és 1 csík.. nem is érzem már tőle amit az első pár hétben (golyók méret és hasonlók).

Ezalatt az 1 hónap alatt hűtőben tartva is ezek szerint “megromlik”?
Pct ben nem lenne gond, mert ott 1 doboz elmegy hamar, de így azért nem a legjobb.
Van valakinek tippje esetleg, hogy lehetne növelni az “élettartamát”? Vagy a bac vízzel lehet gond? Azt is hűtőben tartom amióta megvan…

Nem a kérdésre a válasz, szóval ne gyilkolj le érte, de nem próbáltad még fagyasztani? Vagy nagy faszság?

Ezt a trükköt szoktam csinálni, csökken a hatékonysága de jobban "eláll" annyi hogy érdemes a saját nacl vizével oldani kiszívni adagonként inzulinosba és be a fagyasztóba aztán használat előtti este átrakni a sima hűtőbe hogy ott olvadjon ki.
Pár pepdtidnél is működik ez, növinél, igf-1-nél nem.

Köszi a tippet, erre még nem is gondoltam.
Következő doboznál már így csinálom. Nyilván az első heti adagot nem fagyasztom le, mert azt be is adom, de már a 2.nál is érdemes így csinálni? A saját oldatában kibír 1 hetet a hűtőben?

Szerintem 2-3 hetet kibír simán a hűtőben de igazából minek kockáztatni. Az 1. és 2. adagot benyomod simán a többi meg már fagyasztós.

2021. Június 29. - 18:19:30
Válasz #2260
Nem elérhető

Mirco


A fele így is kuka ha a papír formát nézzük. Én 8 hétig szoktam használni és még eddig probléma nem volt lehet esett a minősége de inkább mint ki dobjam.

2021. Június 30. - 08:00:04
Válasz #2261
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok !

Szerintetek mi a jobb megoldás a hormonháztartást és az egészséget illetően 3 hónap tömegelés, majd 3 hónap üres járat aztán 3 hónap pucolás, vagy egyben lenyomni a 6 hónapot aztán 6 hónap off.


Ami menne :
1. ciklus
1-12 hét susi (2x1)
1-11 hét boldenon (2x1)
1-6 hèt danabol 30-40 mg
Napi 50 mg provi
Szükség esetén Zita
Pct

2. Ciklus
1-12 hét propi ( minden másnap 1,5ml)
1-12 hét tren ace  (minden másnap 1 ml)
8-12hèt stana 50mg/nap
7-8, 11-12 hèt clen
Napi 50 mg provi
Szükség esetén Zita
PCt


Másik opció ugyanez csak ott a 11. Héten becsatlakozna a tren  és a 12. Héten is menne még a boldenon.
Légyszîves véleményezzétek.
Azért kérdezem , mert mire aránylag helyre állna minden az 1. Ciklus után , kezdődne a 2., ha közben levezetem, de eddig 20 hét volt a leghosszabb  , ami végig gyors észterekből állt  és nem tudom , hogy melyik opció a “kevésbé rossz”.

Ha esetleg valami nem stimmel a kúrában, érdekel annak a vonatkozásában is a véleményetek.

Köszönöm!

2021. Június 30. - 17:01:31
Válasz #2262
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok !

Szerintetek mi a jobb megoldás a hormonháztartást és az egészséget illetően 3 hónap tömegelés, majd 3 hónap üres járat aztán 3 hónap pucolás, vagy egyben lenyomni a 6 hónapot aztán 6 hónap off.


Ami menne :
1. ciklus
1-12 hét susi (2x1)
1-11 hét boldenon (2x1)
1-6 hèt danabol 30-40 mg
Napi 50 mg provi
Szükség esetén Zita
Pct

2. Ciklus
1-12 hét propi ( minden másnap 1,5ml)
1-12 hét tren ace  (minden másnap 1 ml)
8-12hèt stana 50mg/nap
7-8, 11-12 hèt clen
Napi 50 mg provi
Szükség esetén Zita
PCt


Másik opció ugyanez csak ott a 11. Héten becsatlakozna a tren  és a 12. Héten is menne még a boldenon.
Légyszîves véleményezzétek.
Azért kérdezem , mert mire aránylag helyre állna minden az 1. Ciklus után , kezdődne a 2., ha közben levezetem, de eddig 20 hét volt a leghosszabb  , ami végig gyors észterekből állt  és nem tudom , hogy melyik opció a “kevésbé rossz”.

Ha esetleg valami nem stimmel a kúrában, érdekel annak a vonatkozásában is a véleményetek.

Köszönöm!

Én vagy egyben nyomnám le, mert a 3 hónap után 3 hónap pihi alatt nem áll vissza rendesen a hormonháztartás, mert a susi boldinak legalább 1 hónap kéne, hogy kiürüljön, de inkább több..

Vagy másik opció amit én is csinálok most volt 3 hónap tömegelés most 1 hónapig heti 1 ml enanthate és augusztustól még egy 8 hét propi plusz valami és ezután egy legalább fél éves pihi.

Itt amíg ena megy csak plusz a propi, addig a többi is kiürül és a gyors észterek után jóval hamarabb lehet is kezdeni a pct-t.

Ez az én véleményem, vannak itt nálam jóval okosabbak, hallgass meg több véleményt.

2021. Június 30. - 17:22:54
Válasz #2263
Nem elérhető

G


Sziasztok !

Szerintetek mi a jobb megoldás a hormonháztartást és az egészséget illetően 3 hónap tömegelés, majd 3 hónap üres járat aztán 3 hónap pucolás, vagy egyben lenyomni a 6 hónapot aztán 6 hónap off.


Ami menne :
1. ciklus
1-12 hét susi (2x1)
1-11 hét boldenon (2x1)
1-6 hèt danabol 30-40 mg
Napi 50 mg provi
Szükség esetén Zita
Pct

2. Ciklus
1-12 hét propi ( minden másnap 1,5ml)
1-12 hét tren ace  (minden másnap 1 ml)
8-12hèt stana 50mg/nap
7-8, 11-12 hèt clen
Napi 50 mg provi
Szükség esetén Zita
PCt


Másik opció ugyanez csak ott a 11. Héten becsatlakozna a tren  és a 12. Héten is menne még a boldenon.
Légyszîves véleményezzétek.
Azért kérdezem , mert mire aránylag helyre állna minden az 1. Ciklus után , kezdődne a 2., ha közben levezetem, de eddig 20 hét volt a leghosszabb  , ami végig gyors észterekből állt  és nem tudom , hogy melyik opció a “kevésbé rossz”.

Ha esetleg valami nem stimmel a kúrában, érdekel annak a vonatkozásában is a véleményetek.

Köszönöm!

Őszintén bármelyik változattal a végére sok izom nem fog maradni belőle erre készülj... 3 hó tömegelés, 3 hó OFF,  3 hó diéta ez a változatnál sok vissza állás nem fog lenni mert a boldi majdnem 3 hónap mire kiürül teljesen de talán ezzel a változattal maradna több izom, a 6 hó ON, 6 hó OFF változatnál meg úgysem fogod kivárni a fél év pihit mert akkor kb 3 lépést előre 2 és felet hátra fog történni szóval...
A tömegelésnél 6 hétig sok a dana szerintem, provi sz@r még mindig nem AI..., hol a HCG kúra közben.
A diéta 12 hétig sok a tren a szerintem, provi itt is sz@r, HCG itt sincs kúra közben.

2021. Június 30. - 20:00:08
Válasz #2264
Nem elérhető

Dudu


Hcg-t csak kúra után szoktam .
Provi helyett arimidex kellene inkább ?

Danàt 4 hétre csökkentenéd tömegelésnél?
Dietaban jobb lenne átfedèssel félúton cserelni a trent masteronra vagy vmi másra ?

6 hónap off sajnos valószínűleg tényleg   nem lenne , de ebben ringatom magam 😬

A legfontosabb kérdés , mivel mondtad , hogy sok izom nem maradna a végre egyik opcióval sem .
Hogyan lehet fenntartani egy jó formát egész évben ??
Nyilván nem csúcsformára gondolok.
Nonstop toljàk a cuccot , akik folyamatosan jól néznek ki ?
Vagy növivel operálnak amikor épp tesztó származék nem megy????

Köszönöm az előző választ és a segítőkészséget.