2024. Május 04. - 08:50:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445217 alkalommal)

Alexx és 51 vendég van a témában

2021. Július 17. - 13:35:27
Válasz #2325
Nem elérhető

guzzi


Használ itt valaki nem saját gyártású, de működő tren acetatot?

Heló!
Sorban. Master és még eddig az Omega amit érdemes. De ez utóbbi kár inkább felejtős az új kiadás amit most hoznak. Ezeket a saját gyártású link szövegeket be ne vedd. Láttam már hasonlót a LilaFehér focisták kerületében hogy hogy csinálják hát mindenki esküdött rá ilyen fasza olyan fasza nem gyullad majd csodálkoztak egyesek hogy ki újult a köszvény mások meg pulba mentek sebészetre mert rohadt a combjuk vagy a seggük.  :-)(-:

2021. Július 17. - 14:14:54
Válasz #2326
Nem elérhető

Kamagraking


Használ itt valaki nem saját gyártású, de működő tren acetatot?

Heló!
Sorban. Master és még eddig az Omega amit érdemes. De ez utóbbi kár inkább felejtős az új kiadás amit most hoznak. Ezeket a saját gyártású link szövegeket be ne vedd. Láttam már hasonlót a LilaFehér focisták kerületében hogy hogy csinálják hát mindenki esküdött rá ilyen fasza olyan fasza nem gyullad majd csodálkoztak egyesek hogy ki újult a köszvény mások meg pulba mentek sebészetre mert rohadt a combjuk vagy a seggük.  :-)(-:

Mi a különbség a master vagy az omega és a saját gyártású anyag között?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Július 17. - 15:04:51
Válasz #2327
Nem elérhető

G


Használ itt valaki nem saját gyártású, de működő tren acetatot?

Heló!
Sorban. Master és még eddig az Omega amit érdemes. De ez utóbbi kár inkább felejtős az új kiadás amit most hoznak. Ezeket a saját gyártású link szövegeket be ne vedd. Láttam már hasonlót a LilaFehér focisták kerületében hogy hogy csinálják hát mindenki esküdött rá ilyen fasza olyan fasza nem gyullad majd csodálkoztak egyesek hogy ki újult a köszvény mások meg pulba mentek sebészetre mert rohadt a combjuk vagy a seggük.  :-)(-:

Mi a különbség a master vagy az omega és a saját gyártású anyag között?

Hát akinek "rohadt" a combja az jó hülye lehetett addig ameddig oda jutott mit csinált mese könyvet olvasott ?....
A saját gyártásúnak az az értelme hogy te tudod hogy milyen körülmények között csináltad és mennyire figyeltél mindenre oda sterilitás, túlmelegítés stb és hogy pontosan mennyi és milyen oldószer, olaj van benne és mindent a saját igényeidhez szervezetedhez tudsz igazítani, mert azért nem mindegy hogy gyógyszerészeti minőségű olajat használsz vagy a tescoban a polcról leveszel egy üveg olajat pl...
Elárulom hogy a legtöbb rövid észterben akármi is van rá írva a dobozra a szőlőmag olaj helyett legtöbbször MCT olajat raknak mert hígabb meg jól megtartja az anyagokat és azért "gyullad" meg fáj mert "túl" gyorsan felszívódik az olaj a depobol és az ott maradt anyag irritálja a szövetet.

2021. Július 18. - 19:12:05
Válasz #2328
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok
 Van egy uveg masteres masteron enam itthon. Szerintetek dieta utolso 8-10 hetebe erdemes lenne elkezdeni vagy mennyire mukodhet ez?

2021. Július 19. - 15:08:11
Válasz #2329
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

2021. Július 19. - 15:47:03
Válasz #2330
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

Én 30mg ot szedtem erőbe megdobott de súlyba semmit nem hozott! Tiédnek mi a gyártási dátuma? Enyém ; 19.01.   24.01. dátumos

2021. Július 19. - 15:58:40
Válasz #2331
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

Én 30mg ot szedtem erőbe megdobott de súlyba semmit nem hozott! Tiédnek mi a gyártási dátuma? Enyém ; 19.01.   24.01. dátumos

Enyém is  és a dobozba nincs hozza papir!
Te meddig szedted?

2021. Július 19. - 16:30:32
Válasz #2332
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

2021. Július 19. - 16:52:22
Válasz #2333
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.

2021. Július 19. - 16:58:08
Válasz #2334
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.
Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

Én 30mg ot szedtem erőbe megdobott de súlyba semmit nem hozott! Tiédnek mi a gyártási dátuma? Enyém ; 19.01.   24.01. dátumos

Enyém is
És mennyi ideig szedted?
A dobozba nem volt hozza papir se!

2021. Július 19. - 19:16:11
Válasz #2335
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.



Miért lenne szar? Mindenkinek itt minden szar?
Egyéni tolerancia ki hogy reagál rá. Ki tudja miotta van kurában az aki saját bevallása szerint erősödik tőle de tömeg meg sehol.
Taknyos gyerekek szedik és úgy erőben mint tömegben nagyon szépen jönnek tőle!

2021. Július 19. - 19:24:48
Válasz #2336
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

1 héttől még mit vársz? 10-14-nsp mire a szervezeted feltöltődik. Nekem volt olyan időszakom mikor bőven 3 hét után kezdtem érezni a danát de akkor már fasza volt nagyon.

2021. Július 19. - 19:27:10
Válasz #2337
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.



Miért lenne szar? Mindenkinek itt minden szar?
Egyéni tolerancia ki hogy reagál rá. Ki tudja miotta van kurában az aki saját bevallása szerint erősödik tőle de tömeg meg sehol.
Taknyos gyerekek szedik és úgy erőben mint tömegben nagyon szépen jönnek tőle!

Hát aki már életében bevett egyszer 30 mg viszonylag normális danabolt azt tudja milyen érzés, 5 napig folyamatosan napi 50 mg ha annak nincs semmi érezhető hatása extra bedurranás, jobb izomérzet, vízvisszatartás, extrább kerekség/teltség, hangulat negatív v pozitív irányba változik, fejfájás vagy akár a bevétel után 1-2 órával mérhető vérnyomás emelkedés akkor az az anyag sz@r és ennyi.   

2021. Július 19. - 19:31:18
Válasz #2338
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

1 héttől még mit vársz? 10-14-nsp mire a szervezeted feltöltődik. Nekem volt olyan időszakom mikor bőven 3 hét után kezdtem érezni a danát de akkor már fasza volt nagyon.

Pont a dana az az orál aminek az egyik legrövidebb a felezési ideje azért ha edzés előtt beveszed másfél-2 órával azonnal érezhető a hatása és maximum 2 nap alatt már eléri a csúcskoncentrációt, dana, anadrol, superdrol, ezektől 7-10 nap alatt olyan vagy mint egy másik ember én ezt tapasztaltam aminél nem láttam ezt 1 hét után azt meg kidobtam vagy odaadtam valakinek.

2021. Július 19. - 20:27:57
Válasz #2339
Nem elérhető

Lolka


Minden kötekedés nélkül. Ha bárki napi 5 szem után legyen az jó dana és az első nap már érez valamit az csak placebo.
Marhaságot ne beszéljünk! A vérkoncentrációnak kell 1 hét mire eléri azt a szintet ami után érezhető a hatása. Beszedtem már pár szemet és nem könyvből olvasva beszélek!
Amúgy meg nem mindenkinek hat ugyan úgy és ugyan annyi idő alatt. De mindenki maga érzi és dönti el hogy neki mi a jó! Mondjuk itt nagyon sok embernek semmi nem jó!