2024. Május 04. - 17:52:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445413 alkalommal)

Needfor940 és 43 vendég van a témában

2021. Július 20. - 18:10:02
Válasz #2355
Nem elérhető

Predator50


 Meta elég olcsó, úgyhogy mindegyikbe tesznek csak esetleg keveset, üres cuccnak híre megy és az nem üzlet senkinek ha nincs kereslet!!

2021. Július 20. - 19:46:36
Válasz #2356
Nem elérhető

Mirco


görög klomid működik?


Nekem működött eddig 24 van benne és 50mg egy szem. Ár érték arányban nagyon  meg éri.

2021. Július 21. - 17:28:14
Válasz #2357
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

1 héttől még mit vársz? 10-14-nsp mire a szervezeted feltöltődik. Nekem volt olyan időszakom mikor bőven 3 hét után kezdtem érezni a danát de akkor már fasza volt nagyon.
Nem szedem folyamatosan. Csak edzésnapokon (heti 4x10-30mg ról beszélek most) és akkor is csak edzés előtt egy órával. Lehet ezért van hogy nekem is csak erőt hozott (mondjuk diéta alatt mit hozzon  :) ) De ami biztos hogy erősebb voltam tőle. Valamint az izületeim is kevésbé fájtak. Ez nem placebó hatás az is biztos.

2021. Július 21. - 19:08:26
Válasz #2358
Nem elérhető

Theodoro


 Sziasztok,kenwoo labs
Vedi pharma
Ezekről van vélemény?

2021. Július 22. - 20:03:34
Válasz #2359
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok,kenwoo labs
Vedi pharma
Ezekről van vélemény?

Belenyultál a WC-be?.  @-o

2021. Július 22. - 20:06:55
Válasz #2360
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.
Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

Én 30mg ot szedtem erőbe megdobott de súlyba semmit nem hozott! Tiédnek mi a gyártási dátuma? Enyém ; 19.01.   24.01. dátumos

Enyém is
És mennyi ideig szedted?
A dobozba nem volt hozza papir se!


Papir? Milyen papír betegtájékoztató?
Ti még elhiszitek azt a mesét hogy ez mind patikai?  @-o

2021. Július 22. - 21:45:00
Válasz #2361
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.
Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

Én 30mg ot szedtem erőbe megdobott de súlyba semmit nem hozott! Tiédnek mi a gyártási dátuma? Enyém ; 19.01.   24.01. dátumos

Enyém is
És mennyi ideig szedted?
A dobozba nem volt hozza papir se!


Papir? Milyen papír betegtájékoztató?
Ti még elhiszitek azt a mesét hogy ez mind patikai?  @-o
Elég naív feltételezés lenne. Vannak jobb és rosszabb hamisítványok.

2021. Július 22. - 22:53:34
Válasz #2362
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.
Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

Én 30mg ot szedtem erőbe megdobott de súlyba semmit nem hozott! Tiédnek mi a gyártási dátuma? Enyém ; 19.01.   24.01. dátumos

Enyém is
És mennyi ideig szedted?
A dobozba nem volt hozza papir se!


Papir? Milyen papír betegtájékoztató?
Ti még elhiszitek azt a mesét hogy ez mind patikai?  @-o

Mint a masteren, a címke ami ferdén áll meg meg olyan mintha egy ovis vágta volna ki kis ollóval és fél számmal nagyobb de "betegtájékoztató" van hozzá :D
Amúgy nem értem mert az alib@b@-ról kb 30 dollálért lehet rendelni 1000 db custom made hologramos címkét sorozatszámmal mindennel ....de ez ilyen magyar szokás ha ugyan annyiért lehet csinálni jót meg sz@rt akkor mi sz@rt csinálunk :D

2021. Július 22. - 23:00:51
Válasz #2363
Nem elérhető

G


Sziasztok.
Teljesen off topic csak kíváncsiságból kinek mi a kedvenc edzés előtti formulája és/vagy hatóanyaga legyen az pörgetés/fókusz vagy bedurranás?

2021. Július 22. - 23:10:03
Válasz #2364
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok.
Teljesen off topic csak kíváncsiságból kinek mi a kedvenc edzés előtti formulája és/vagy hatóanyaga legyen az pörgetés/fókusz vagy bedurranás?
én nem bocsonlítom, meg rakosgatom össze, kinézek egy jó beltartalommal rendelkező edzés előttit és csókolom
Most a gymbeam-es thor-t használom a 210g-osat. pár napja haverral a ...... hot blood hc-t teszteltük.
ami nagyon jó volt anno az a bsn xplode, illetve a ...... big bang.

2021. Július 23. - 08:20:03
Válasz #2365
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
Egy régi listán találtam Galenika tesztót!
Érdemes lenne megpróbálni?
Azt hamisítják?
Mik a tapasztalatok?

2021. Július 23. - 15:05:26
Válasz #2366
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Egy régi listán találtam Galenika tesztót!
Érdemes lenne megpróbálni?
Azt hamisítják?
Mik a tapasztalatok?

Két fajta van abból is. Van az utángyártott meg van amelyik dobozzal,hologrammos vonalkóddal 100% patikás 250mg/ml /5amp/doboz.
De úgy patikai az is mint a Vermodje.

2021. Július 23. - 22:15:16
Válasz #2367
Nem elérhető

Glacika


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!

2021. Július 24. - 10:51:58
Válasz #2368
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!
Egy régi listán találtam Galenika tesztót!
Érdemes lenne megpróbálni?
Azt hamisítják?
Mik a tapasztalatok?

Két fajta van abból is. Van az utángyártott meg van amelyik dobozzal,hologrammos vonalkóddal 100% patikás 250mg/ml /5amp/doboz.
De úgy patikai az is mint a Vermodje.
A hologramos "patikás" -ból is volt ami üres volt nekem..azóta se vettem belőle. Ha másfélszeres árat fizetsz sima enaert akkor legalább hasson.

2021. Július 24. - 11:23:10
Válasz #2369
Nem elérhető

Gyuf


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!
eleve nem értem, miért kell netről rendelni, főleg magyar oldalról. volt már róla szó, mik a kinti megbízhatóbb oldalak, ahol azt kapod amit.
Ránéztem az oldalra, az árak nevetségesek. omega meta 15??