2024. Május 04. - 21:39:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445527 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2021. Július 24. - 12:10:37
Válasz #2370
Nem elérhető

GB


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!
eleve nem értem, miért kell netről rendelni, főleg magyar oldalról. volt már róla szó, mik a kinti megbízhatóbb oldalak, ahol azt kapod amit.
Ránéztem az oldalra, az árak nevetségesek. omega meta 15??
Mik a megbizhato oldalak?

2021. Július 24. - 17:44:15
Válasz #2371
Nem elérhető

cczw95


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!
Azért az durva hogy .hus domain alatt van bejegyezve és ahogy látom ráadásul magyar szerveren. Nem értem hogy kapott magyar  domain engedélyt.

2021. Július 24. - 19:47:57
Válasz #2372
Nem elérhető

Mirco


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!

Ezért nem is rendelek onnan.

2021. Július 24. - 22:01:07
Válasz #2373
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!

Ezért nem is rendelek onnan.

Eddig pedig rendesen megjöttek! (Tapasztalat) nemtudom mi lehetet hogy ilyet csináltak?!

2021. Július 25. - 07:40:24
Válasz #2374
Nem elérhető

Eliteboy


Mondtam màr normális oldalt ahol lehet rendelni.nem vernek át.árak is korrektek ès sok márka van.szteroidboltra csak ra kell nèzni.latszik hogy komolytalan

2021. Július 25. - 13:59:34
Válasz #2375
Nem elérhető

Glacika


Rendeltem mar többször tőlük, eddig minden jött. Még jó hogy nem az előző rendelésemnél játszották el (3doboz boldi). Maradnak a külföldi oldalak, csak onnan kb 3 hét míg megjön.

2021. Július 26. - 10:14:04
Válasz #2376
Nem elérhető

GB


Sziasztok
Valakinek volt már tablettás szteroidtol fertözö májgyulladása?

2021. Július 26. - 13:42:24
Válasz #2377
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok
Valakinek volt már tablettás szteroidtol fertözö májgyulladása?
Nem hála istennek. Szuris nem ment mellette? attól jobban el tudom képzelni.

2021. Július 26. - 15:21:32
Válasz #2378
Nem elérhető

GB


Sziasztok
Valakinek volt már tablettás szteroidtol fertözö májgyulladása?
Nem hála istennek. Szuris nem ment mellette? attól jobban el tudom képzelni.
Nem  nekem volt egy ismerösömnek!

2021. Július 27. - 18:45:44
Válasz #2379
Nem elérhető

Gábor77


Mondtam kipróbálom. A Master Testmix350 2025.11 lejárattal enyhén gyullad. Kis fájdalom érzet és némi bőrpír a vállamban. 0,6ml lett beadva Swiss Testo enával (1ml) ossze szívva

2021. Július 27. - 22:27:22
Válasz #2380
Nem elérhető

Gyuf


Mondtam kipróbálom. A Master Testmix350 2025.11 lejárattal enyhén gyullad. Kis fájdalom érzet és némi bőrpír a vállamban. 0,6ml lett beadva Swiss Testo enával (1ml) ossze szívva
Nekem is az a lejáratú van itthon, én magába használom, de nekem semmiféle baj nincs.
Egyedül talán annyi, hogy a piros gumis jobban morzsolódik, és kis gumi darabok kerülnek az olajba vissza
de a piros gumisnál mindig leszedem a tetejét és úgy szivom fel, hogy elkerüljem a morzsolódását.

2021. Július 28. - 05:48:01
Válasz #2381
Nem elérhető

Gábor77


Mondtam kipróbálom. A Master Testmix350 2025.11 lejárattal enyhén gyullad. Kis fájdalom érzet és némi bőrpír a vállamban. 0,6ml lett beadva Swiss Testo enával (1ml) ossze szívva
Nekem is az a lejáratú van itthon, én magába használom, de nekem semmiféle baj nincs.
Egyedül talán annyi, hogy a piros gumis jobban morzsolódik, és kis gumi darabok kerülnek az olajba vissza
de a piros gumisnál mindig leszedem a tetejét és úgy szivom fel, hogy elkerüljem a morzsolódását.
Nekem van beleszúrva egy 18g s tű nem is veszem ki. Így próbálom elkerülni a gumidarabokat. Jövő héten teszt 2.0 akkor magában megy majd csak be az 1ml. Próbálom fokozatosan annyira levinni az adagot amennyire csak lehet és ott szintentartani. Most úgy saccolom,hogy heti 0.5-0.8ml lesz ebből. De majd szeptemberben csináltatok egy tesztoszteron szint mérést . ( meg egy nagylabort is,mert csak fél évig ment magasabb dózisban,teszto,boldi,tren)Addigra beáll a rendszer.Az majd megmutatja. Egyébként most hogy már csak ez a kis teszto megy. Olyan jókat alszok. Már el is felejtettem milyen érzés kipihenten ébredni 7-8 óra folyamatos alvás után .🙂

2021. Július 28. - 12:10:32
Válasz #2382
Nem elérhető

cczw95


Genesis fekete kupakos kódos stana működik?
2 hete szedem de egy darab pattanás sem jött ki,mint a régi stana kúráimnál. Ami furcsa.
Viszont a hormonpanel szerint a természetes tesztoszteront elnyomta,tehát valami van benne kérdés hogy az e.

2021. Július 28. - 21:54:45
Válasz #2383
Nem elérhető

Mirco


Genesis fekete kupakos kódos stana működik?
2 hete szedem de egy darab pattanás sem jött ki,mint a régi stana kúráimnál. Ami furcsa.
Viszont a hormonpanel szerint a természetes tesztoszteront elnyomta,tehát valami van benne kérdés hogy az e.


Én most vettem Magnus stanát és metát de csak azért mert itt is elkezdték fiúk és nagyon jónak mondják.

2021. Július 28. - 22:23:52
Válasz #2384
Nem elérhető

Karcsi!!!


Genesis fekete kupakos kódos stana működik?
2 hete szedem de egy darab pattanás sem jött ki,mint a régi stana kúráimnál. Ami furcsa.
Viszont a hormonpanel szerint a természetes tesztoszteront elnyomta,tehát valami van benne kérdés hogy az e.


Én most vettem Magnus stanát és metát de csak azért mert itt is elkezdték fiúk és nagyon jónak mondják.

Ellenőrző kódok stimmeltek? Nálam mindegyiken ugyanaz volt a kód !csekkoltam őket és már ellenőrizve voltak ezzel a kóddal! Kinézetre ugyanazz mint a frankó! Szerintem üresek voltak!